Sıfıraraçal.com

Mekanın Sahibi Geri Döndü Yeni Corolla HB

Mekanın Sahibi Geri Döndü Yeni Corolla HB

Mekanın Sahibi Geri Döndü Yeni Corolla HB

Yepyeni tasarımı ile Toyota Corolla HB fazlasıyla dinamik ve heyecanlı görünüyor.

İki nesil üretilen Toyota Auris’ten sonra tekrardan, Toyota Corolla Hatchback olarak sevenleriyle buluşuyor. Balta şekline benzeyen ön led far grubu ve agresif duruşuyla oldukça ilgi görecek gibi görünüyor.

İlginizi Çekebilir: Toyota, Yaris Cross Sonrası Corolla Cross Modelini da Tanıttı!

Yeni Toyota Corolla HB TNGA Platformu Üzerine Kuruldu

Üretimi İngiltere’de gerçekleşen yeni Corolla Hatchback, Toyota’nın “TNGA” platformu üzerinde hayat bulan bir model ve çok iddialı özelliklere sahip.

TNGA Platformunun özellikleri;

Toyota Safety Sense Ve Teknolojileri

Japon üretici Toyota, dizel motor ünitesinin yerini Hybrid ve elektrik motorlu araçlara bırakacağının farkında, yatırımlarını ve teknolojisini bu yönde arttırmaya devam ediyor.

Oldukça sportif bir tarzla buluşan Toyota Corolla Hatchback sunduğu teknoloji ve güvenlik enstrümanlarıyla kulağa hoş gelen bir müzik dinletisini kullanıcılarına yaşatıyor.

Toyota Corolla HB’nin İç Mekanında  Sunulan Bazı Özellikler

Toyota Safety Sense İle Artık Yolculuklar Daha Güvenli

Bu paket ile;

Toyota Corolla Hybrid ‘in Yakıt Ortalaması 3,5 LT

Toyota Hybrid motorlar konusunda çok başarılı.

Corolla HB modelinde 1.2 Lt’lik Turbo Multidrive S ve 1.8 L HYBRID E-CVT motor ünitesi görev alıyor. 1.2 Lt’lik turbo beslemeli motor,116 bg güç üretirken 0’dan 100 km’ye hızlanması 10 saniye sürüyor. Bu yeni motor ünitesinin ortalama yakıt tüketimi ise; 5.9 Lt.

Düz vites seçeneği olmayan yeni Corolla HB 195 bin 800 TL ile 238 bin 550 TL aralığında, donanım paketlerine göre fiyatlandırılmış.

İlginizi Çekebilir:  Toyota C-HR Özellikleriyle Şaşırtıyor! İşte Toyota C-HR

1.8 Lt’lik hacimdeki HYBRID motor ünitesi ise 122 bg güçle 0’dan 100 km/h’e hızlanması 10.9 saniye sürüyor. HYBRID motor ünitesinin öne çıkan özelliklerinden birisi de sadece 3.5 Lt ortalama yakıt tüketimi.

Yeni Corolla HB HYBRID ile tanışmak için hemen sitemizi ziyaret edebilirsiniz. Ayrıca sifiraracal.com’dan güncel Toyota 2020 fiyat listesini inceleyebilir muadilleri ile araba karşılaştırması yapabilir ve size özel fiyat tekliflerini toplayabilirsiniz..

Mekanın Sahibi Geri Döndü Yeni Corolla HB İçin Görüşlerini Bildir
Gönder
Hızlı Teklif Al
Karşılaştırma Listem
Favorilerim Listem
Otomobil Haberleri
X
Karşılaştırma Listem
Tamam
X
1

Marka

2

Model

3

Versiyon

4

Tamamla
Almak istediğin aracın markasını seç
Hangi marka otomobil için sana özel fiyat teklifi almak istersin ?
Hangi aracı alacağına karar veremedin mi ? araç karşılaştır.
Almak istediğin modeli seç
Hangi model için özel teklif almak istersin ?
Versiyon seç
Hangi versiyon için özel teklif almak istersin ?
Benzin
Dizel
Otomatik
Manuel
Formu Doldur
İzinli İletişim Formu
"İzinli İletişim Form"unu kabul etmekle, Şirketimiz ile paylaşılmasına rıza göstermiş olduğunuz kişisel verilerinizin, size uygun pazarlama faaliyetleri, promosyon, satış- servis ve yedek parça kampanya bildirimleri, bilgilendirme, reklam, Toyota’m ve benzeri web üyelik işlemleri, anket ve müşteri memnuniyeti araştırmaları ve bu kapsamdaki hizmetlerin sağlanması amacıyla telefon, SMS, e-posta kanalları ile her türlü elektronik iletişim yapılması için Toyota Türkiye Pazarlama ve Satış A.Ş (“Toyota Türkiye”), ile Toyota Türkiye’nin bayileri tarafından toplanmasına, kaydedilmesine, işlenmesine, saklanmasına, kullanılmasına ve aynı amaçlar grup şirketlerimiz, ana hissedarımız, Şirketimizin ithalatını yaptığı araçların üretici firması olan yurt dışında yerleşik Toyota Motor Europe NV/SA, Toyota Motor Corporation; doğrudan/dolaylı yurtiçi/yurtdışı iştiraklerimiz, faaliyetlerimizin gereği anlaşmalı olduğumuz kurumlar, tedarikçiler, anlaşmalı satıcılar,iş ortaklarımız, denetim şirketleri veya yasal bir zorunluluk gereği bu verileri talep etmeye yetkili olan kamu kurum veya kuruluşları, ile aktarılmasına/paylaşılmasına izin vermiş bulunmaktasınız. İşbu izinli iletişim onayınız Toyota Türkiye ile bayileri için geçerlidir. Onay vermemeniz halinde sizinle iletişime geçilmeyip, hiçbir ticari iletişimde bulunulmayacaktır. Bu bilgiler* sadece size sağlanacak hizmetlerin sağlıklı sunulabilmesi, olası gönderilerinizin tam ve doğru teslim edilmesi, telefon, sms ve/veya e-posta yoluyla bildirimlerimizin zamanında ulaştırılabilmesi amacıyla, sözleşme ilişkisi içinde olduğumuz, veri koruması ve güvenliği konusunda bizimle hukuken ve teknik olarak aynı sorumlulukları taşıyan, ilgili mevzuat hükümlerine riayet eden üçüncü kişilerle, yalnızca ihtiyaç durumunda ve gerekli ölçüde paylaşılacaktır. *Vermiş olduğunuz bilgilerin kullanımına ilişkin bilgileri güncellemek istemeniz halinde Toyota Türkiye Pazarlama ve Satış A.Ş., Cumhuriyet Mah. D-100 Kuzey Yan yol Cad. No: 5, Yakacık, Kartal İstanbul adresiyle Müşteri İlişkileri birimine ya da www.toyota.com.tr internet sitesindeki “bize ulaşın” sayfasına bildirimde bulunmanızı rica ederiz.”
KİŞİSEL VERİLERLE İLGİLİ AÇIK RIZA BEYAN FORMU
www.sifiraracal sitesinde Teklif Bilişim Hizmetleri Petrol Dış Ticaret Otomotiv San.ve Tic. Ltd. Şti. (Bundan böyle metinde “Şirket” olarak anılacaktır.) tarafından yayınlanan Kişisel Verilerin Korunması ve İşlenmesi Hakkında Aydınlatma Metni’ni okudum.
6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu gereğince, yine Şirket tarafından yayınlanan ve www.sifiraracal.com aracılığı ile sunulan
• Tüm otomotiv,kredi, sigorta ve kiralama ürün ve hizmetlerinin sağlanması, satışı, pazarlanması, tanıtımı ve satış sonrası destek hizmetleri süreçlerinin planlanması, takibi ve geliştirilmesi,
• Tarafıma avantajlı ve kullanım alışkanlıklarıma uygun ürün ve hizmetlerin sunulabilmesi ve reklam, tanıtım, satış, pazarlama, Müşteri İlişkileri Yönetimi ve müşteri sadakat programları, etkinlik yönetimi, bilgilendirme, promosyon ve kampanya bildirimi, üyelik işlemleri süreçlerinin tasarlanması ve / veya uygulanması,
• Dijital ve / veya diğer mecralarda reklam ve / veya tanıtım ve / veya pazarlama aktivitelerinin tasarlanması ve / veya uygulanması,
• Kurumsal iletişim faaliyetlerinin, anketlerin, müşteri ilişkileri yönetimi ve müşteri memnuniyeti arama ve süreçlerinin planlanması ve uygulanması,
faaliyetlerini içeren yukarıdaki kapsamdaki ürün ve hizmetlerin anılan kapsam ve amaçları doğrultusunda, yine yukarıda sayılan faaliyetlerin kapsamı ile sınırlı kalmak üzere, kişisel verilerimin yasadaki esaslar çerçevesinde toplanmasına, kaydedilmesine, yurtiçinde ve yurtdışında işlenmesine, saklanmasına ve okumuş olduğum Kişisel Verilerin Korunması ve İşlenmesi Hakkında Aydınlatma Metninde geçen haklarım saklı kalmak üzere, otomotiv distribütör şirketleri, ikinci el otomotiv şirketleri, otomotiv kiralama şirketleri, finansman kuruluşları, Google Ireland Limited ve Facebook Ireland Limited ile paylaşılmasına ve bu kuruluşlara aktarılmasına, yurtiçinde ve yurtdışında işlenmesine, e-posta adresime/telefonuma, çağrı merkezleri, otomatik arama makineleri, akıllı ses kaydedici sistemler, elektronik posta, kısa mesaj hizmeti gibi vasıtalar kullanılarak elektronik ortamda veri, ses ve görüntü içerikli reklam, promosyon, kampanya ve benzeri ticari elektronik iletilerinin gönderilmesine, bu amaçlar doğrultusunda elektronik ileti dışındaki herhangi bir yöntemle de irtibata geçilmesine özgür irademle