Sıfıraraçal.com
Üye Girişi

2021 Toyota RAV4 Plug-in Hybrid Modelinden İlk Detaylar

2021 Toyota RAV4 Plug-in Hybrid Modelinden İlk Detaylar

2021 Toyota RAV4 Plug-in Hybrid Modelinden İlk Detaylar

Resmi tanıtımı için yaklaşık olarak bir ay kadar bir süresi bulunan yeni 2021 Toyota RAV4 Plug-in Hybrid, performans bazında ailenin zirvesini temsil edecek.

 

İlginizi Çekebilir: Toyota Corolla Trek Macera Severlerin İlhamıyla Geliştirildi

 

Kısa zaman önce 2020 Toyota C-HR‘ın resmi tanıtımını gerçekleştiren Toyota, gelecek yılın önemli isimleri için de çalışmalarını hazır hale getirmiş görünüyor. Yaklaşmakta olan Los Angeles Otomobil Fuarı’nda sergilemek üzere ilk detayları gelen şarj edilebilir hibrit altyapılı yeni Toyota RAV4, standın önemli temsilcilerinden birisi konumunda olacak.

Şimdilik sadece tek karelik bir görseli paylaşılan modelin “bu zamana kadar ürettiğimiz en güçlü RAV4” olarak nitelendiriliyor. Teknik detayları da henüz ortaya çıkmış değil. Hal böyle olunca da biz de satışta olan hibrit versiyon üzerinden geliştirilen bu model için beklentiler üzerinden nitelendirmeye başlıyoruz. Yeni 2021 Toyota RAV4 Plug-in Hybrid modeli için beklentileri


Toyota RAV4 modelinde kullanmış olduğu motor birlikteliğini şarj edilebilir altyapıda da devam ettirmesi beklenmekte. Bu da 2,5 lt’lik dört silindirli motorun bu versiyonda da kullanılabileceği ihtimalleri bir hayli artıyor. Tek başına 176 bg güç ve 221 Nm tork üretebilen bu makineye yeni kalibrasyonda nasıl bir elektrik etkisi olacağını ise zaman gösterecek.

 

İlginizi Çekebilir: 2020 Toyota Mirai Yeni Platformuyla Çok Çekici

 

Yaklaşık olarak 200 bg seviyesinde olacağı tahmin edilen şarj edilebilir hibrit RAV4 modeli için beklenen menzil değerinin ise de 50 km dolaylarında seyrettiğini de belirtelim. Gelecek ay kapılarını açacak olan 2019 Los Angeles Otomobil Fuarı ile birlikte resmiyet kazanacak modelle ilgili gelişmeleri sifiraracal.com’dan takip edebilirsiniz.

Hızlı Teklif Al
Karşılaştırma Listem
Favorilerim Listem
Otomobil Haberleri
X
Karşılaştırma Listem
Tamam