Sıfıraraçal.com

Suzuki Swift Hibrit İle Tanıştınız mı

Suzuki Swift Hibrit İle Tanıştınız mı

Suzuki Swift Hibrit İle Tanıştınız mı

Suzuki ailesinin en sevilen modellerinden olan Swift Hibrit, Türkiye’de satışa sunuldu.

İlginizi Çekebilir: Suzuki, Yeni Hafif Hibrit Motor Sistemini Duyurdu

Suzuki Swift Hibrit Özellikleri Ve Fiyatları

İşte Suzuki Swift hibrit modelinin özellikleri ve fiyatları.

Suzuki tarafından yapılan açıklamaya göre, Suzuki, en çok modeli Swift’in hibrit versiyonuyla Türkiye’deki hibrit otomobil modelleri arasında büyük bir fark yaratmayı düşünüyor.

Yeni Suzuki Swift Hibrit Bayilerde Yerini Aldı

2017’de yollara çıkan ve günümüze kadar toplam 119 ülkede 700 binde fazla satılan üçüncü jenerasyon Suzuki Swift modelinin, 2020 yılı ile birlikte yenilenmesi kapsamınca devreye alınan hibrit versiyonu, Türkiye showroomlarında yerini aldı.

Suzuki Akıllı Hibrit Teknolojisi Kullanılıyor

Yeni Suzuki Swift Hibrit, sahip olduğu Suzuki Akıllı Hibrit Teknolojisiyle hibrit araçlar arasında ilk sırada konumlanıyor.

İçten yanmalı motor ünitesine destek olmak ve emisyonu en aza indirmek için kullanılan entegre marş alternatörü (ISG), marş anında, kalkış sırasında ve torka ihtiyaç duyulduğu  zaman devreye giriyor.

Böylece benzinli Swift modeline göre Swift Hibrit, şehir içi kullanımda % 20'yi aşan yakıt tasarrufu sunarken, egzoz atıklarının azalması ve plug-in teknolojisine göre daha uygun fiyatlı olması da diğer tüm avantajları beraberinde getiriyor.

Suzuki Swift Hibrit Donanım Özellikleri

Yeni Swift Hibrit GL Techno ve GLX Premium donanım paketleri ile Türkiye'de satışa sunulurken;

gibi öne çıkan özellikleri ile tüm dikkatleri üzerine çekiyor.

Üçüncü jenerasyon Yeni Swift'in 2020 yılı için güncellenmedi kapsamınca devreye alınan 12V'lik Suzuki Swift hibrit, zenginleştirilen donanım paketleri, teknolojik özellikleri, üstün güvenlik fonksiyonları ve 216.900 Liradan başlayan avantajlı fiyat seçenekleriyle hibrit otomobiller arasında öne çıkıyor.

Suzuki Fiyat Listesi

Suzuki Swift Hibrit’in ülkemizde satışa sunulduğundan haberdar olduğumuza göre güncel Suzuki fiyat listesini sitemiz sifiraracal.com üzerinden inceleyebilir muadilleri ile araç karşılaştırması yapabilirsiniz. Eee hadi tüm Suzuki modelleri sana özel fiyat teklifleri için seni bekliyor.

Bu haberi okudunuz mu?

Suzuki SX4 S-CROSS Türkiye’de

Suzuki Swift Hibrit İle Tanıştınız mı İçin Görüşlerini Bildir
Gönder
Hızlı Teklif Al
Karşılaştırma Listem
Favorilerim Listem
Otomobil Haberleri
X
Karşılaştırma Listem
Tamam
X
1

Marka

2

Model

3

Versiyon

4

Tamamla
Almak istediğin aracın markasını seç
Hangi marka otomobil için sana özel fiyat teklifi almak istersin ?
Hangi aracı alacağına karar veremedin mi ? araç karşılaştır.
Almak istediğin modeli seç
Hangi model için özel teklif almak istersin ?
Versiyon seç
Hangi versiyon için özel teklif almak istersin ?
Benzin
Dizel
Otomatik
Manuel
Formu Doldur
İzinli İletişim Formu
"İzinli İletişim Form"unu kabul etmekle, Şirketimiz ile paylaşılmasına rıza göstermiş olduğunuz kişisel verilerinizin, size uygun pazarlama faaliyetleri, promosyon, satış- servis ve yedek parça kampanya bildirimleri, bilgilendirme, reklam, Toyota’m ve benzeri web üyelik işlemleri, anket ve müşteri memnuniyeti araştırmaları ve bu kapsamdaki hizmetlerin sağlanması amacıyla telefon, SMS, e-posta kanalları ile her türlü elektronik iletişim yapılması için Toyota Türkiye Pazarlama ve Satış A.Ş (“Toyota Türkiye”), ile Toyota Türkiye’nin bayileri tarafından toplanmasına, kaydedilmesine, işlenmesine, saklanmasına, kullanılmasına ve aynı amaçlar grup şirketlerimiz, ana hissedarımız, Şirketimizin ithalatını yaptığı araçların üretici firması olan yurt dışında yerleşik Toyota Motor Europe NV/SA, Toyota Motor Corporation; doğrudan/dolaylı yurtiçi/yurtdışı iştiraklerimiz, faaliyetlerimizin gereği anlaşmalı olduğumuz kurumlar, tedarikçiler, anlaşmalı satıcılar,iş ortaklarımız, denetim şirketleri veya yasal bir zorunluluk gereği bu verileri talep etmeye yetkili olan kamu kurum veya kuruluşları, ile aktarılmasına/paylaşılmasına izin vermiş bulunmaktasınız. İşbu izinli iletişim onayınız Toyota Türkiye ile bayileri için geçerlidir. Onay vermemeniz halinde sizinle iletişime geçilmeyip, hiçbir ticari iletişimde bulunulmayacaktır. Bu bilgiler* sadece size sağlanacak hizmetlerin sağlıklı sunulabilmesi, olası gönderilerinizin tam ve doğru teslim edilmesi, telefon, sms ve/veya e-posta yoluyla bildirimlerimizin zamanında ulaştırılabilmesi amacıyla, sözleşme ilişkisi içinde olduğumuz, veri koruması ve güvenliği konusunda bizimle hukuken ve teknik olarak aynı sorumlulukları taşıyan, ilgili mevzuat hükümlerine riayet eden üçüncü kişilerle, yalnızca ihtiyaç durumunda ve gerekli ölçüde paylaşılacaktır. *Vermiş olduğunuz bilgilerin kullanımına ilişkin bilgileri güncellemek istemeniz halinde Toyota Türkiye Pazarlama ve Satış A.Ş., Cumhuriyet Mah. D-100 Kuzey Yan yol Cad. No: 5, Yakacık, Kartal İstanbul adresiyle Müşteri İlişkileri birimine ya da www.toyota.com.tr internet sitesindeki “bize ulaşın” sayfasına bildirimde bulunmanızı rica ederiz.”
KİŞİSEL VERİLERLE İLGİLİ AÇIK RIZA BEYAN FORMU
www.sifiraracal sitesinde Teklif Bilişim Hizmetleri Petrol Dış Ticaret Otomotiv San.ve Tic. Ltd. Şti. (Bundan böyle metinde “Şirket” olarak anılacaktır.) tarafından yayınlanan Kişisel Verilerin Korunması ve İşlenmesi Hakkında Aydınlatma Metni’ni okudum.
6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu gereğince, yine Şirket tarafından yayınlanan ve www.sifiraracal.com aracılığı ile sunulan
• Tüm otomotiv,kredi, sigorta ve kiralama ürün ve hizmetlerinin sağlanması, satışı, pazarlanması, tanıtımı ve satış sonrası destek hizmetleri süreçlerinin planlanması, takibi ve geliştirilmesi,
• Tarafıma avantajlı ve kullanım alışkanlıklarıma uygun ürün ve hizmetlerin sunulabilmesi ve reklam, tanıtım, satış, pazarlama, Müşteri İlişkileri Yönetimi ve müşteri sadakat programları, etkinlik yönetimi, bilgilendirme, promosyon ve kampanya bildirimi, üyelik işlemleri süreçlerinin tasarlanması ve / veya uygulanması,
• Dijital ve / veya diğer mecralarda reklam ve / veya tanıtım ve / veya pazarlama aktivitelerinin tasarlanması ve / veya uygulanması,
• Kurumsal iletişim faaliyetlerinin, anketlerin, müşteri ilişkileri yönetimi ve müşteri memnuniyeti arama ve süreçlerinin planlanması ve uygulanması,
faaliyetlerini içeren yukarıdaki kapsamdaki ürün ve hizmetlerin anılan kapsam ve amaçları doğrultusunda, yine yukarıda sayılan faaliyetlerin kapsamı ile sınırlı kalmak üzere, kişisel verilerimin yasadaki esaslar çerçevesinde toplanmasına, kaydedilmesine, yurtiçinde ve yurtdışında işlenmesine, saklanmasına ve okumuş olduğum Kişisel Verilerin Korunması ve İşlenmesi Hakkında Aydınlatma Metninde geçen haklarım saklı kalmak üzere, otomotiv distribütör şirketleri, ikinci el otomotiv şirketleri, otomotiv kiralama şirketleri, finansman kuruluşları, Google Ireland Limited ve Facebook Ireland Limited ile paylaşılmasına ve bu kuruluşlara aktarılmasına, yurtiçinde ve yurtdışında işlenmesine, e-posta adresime/telefonuma, çağrı merkezleri, otomatik arama makineleri, akıllı ses kaydedici sistemler, elektronik posta, kısa mesaj hizmeti gibi vasıtalar kullanılarak elektronik ortamda veri, ses ve görüntü içerikli reklam, promosyon, kampanya ve benzeri ticari elektronik iletilerinin gönderilmesine, bu amaçlar doğrultusunda elektronik ileti dışındaki herhangi bir yöntemle de irtibata geçilmesine özgür irademle