Sıfıraraçal.com

Suzuki Nisan Ayı Kampanyaları

Suzuki Nisan Ayı Kampanyaları

Suzuki Nisan Ayı Kampanyaları

Suzuki modellerinde nisan ayına özel düşük faizli kredi imkanı sunuluyor.

Suzuki, Türkiye pazarındaki ürün yelpazesine dahil olan ve kısa sürede ön plana çıkan hibrit ailesine, otomobil severlerin en kolay şekilde erişebilmesi için gereken fırsat ve kampanyaları sunmaya devam ediyor.

İlginizi Çekebilir: Suzuki’nin Hafif Hibrit Teknolojisi Oldukça İlgi Gördü

Böylece Japon marka, hem çevre dostu hem de kullanıcısına tasarruf sunan “Suzuki Akıllı Hibrit Teknolojisi” ve tüm versiyonlarında standart olarak sunduğu ileri güvenlik özellikleri ile donatılmış modelleri için Nisan ayı satış uygulamasını devreye girdi.

Suzuki Hibrit Nisan Ayı Kampanyası

Kampanya dahilinde hibrit versiyona sahip Suzuki Vitara, Suzuki SX4 S-Cross ve Suzuki Swift için 100 bin TL’ye 12 ay % 0,99 faizli kredi fırsatı Nisan ayı boyunca kullanıcılara sunuluyor. Ayrıca kredi uygulamasının yanında sunulan 10 bin TL değerindeki takas desteği de tercih edilecek hibrit modellerde alım avantajı sağlıyor.

Suzuki akıllı hibrit ailesi yakıt tasarrufu, düşük bakım maliyetleri, 5 yıl boyunca batarya garantisi ile otomobil severlerin hem şehir içi hem de şehir dışında verimli yolculuklar sunmasını hedefliyor.

Suzuki Akıllı Hibrit Ailesi Kendi Kendini Şarj Edebiliyor

Suzuki Swift Hibrit modelinde; içten yanmalı motor ünitesini destekleyen bir entegre marş alternatörü ve fiş şarjına ihtiyaç duymayan 12 Volt’luk lityum iyon batarya bulunuyor. Kendi kendini şarj edebilen hibrit sistem, yakıt verimliliğini daha da yükseltiyor. Böylecek Swift Hibrit % 20’yi geçen yakıt tasarrufu sunabiliyor. Ayrıca Suzuki Vitara Hibrit ve Suzuki SX4 S-Cross Hibrit modellerindeki 48V Hibrit güç-aktarma sistemi, % 17 yakıt tasarrufu sağlamakta.

Suzuki Akıllı Hibrit Donanım Özellikleri

Ayrıca Suzuki akıllı hibrit tüm versiyonlarda geçerli standart olarak gelen ileri güvenlik özellikleriyle daha fazla güvenlik sağlıyor. Deloitte 2021 Küresel Otomotiv Tüketici Araştırması’nın sonuçlarına göre otomobil kullanıcıların yeni bir araç satın alırken en çok istediği şey güvenlik özelliklerinden olan; kör nokta uyarısı, otomatik ani frenleme, şerit takip sistemi gibi özellikler Yeni Swift Hibrit ve Yeni Vitara Hibrit modellerinde standart olarak bulunuyor. Bunlara ek, Adaptif Hız Sabitleme Sistemi, Trafik İşareti Tanımlama Sistemi, Arka Çapraz Trafik Uyarı Sistemi gibi güvenlik donanımları da kullanıcılara sunulmakta.

Suzuki 2021 Fiyat Listesi

Suzuki modellerinin hibrit teknolojileri ve nisan ayı kampanyaları hakkında bilgi sahibi olduğumuza göre sitemiz üzerinden Suzuki 2021 fiyat listesini inceleyebilir, muadilleri ile araba karşılaştırması yapabilirsiniz. Binlerce sıfır otomobil modelleri seni bekliyor.

Bu haberi okudunuz mu?

Suzuki Swift Hibrit İle Tanıştınız mı

 

Bizi Sosyal Medyadan Takip Edin;

Twitter => twitter.com/sifiraracal

Facebook => facebook.com/sifiraracal

Youtube => youtube.com/c/sifiraracalcom

İnstagram =>  instagram.com/sifiraracalcom

Suzuki Nisan Ayı Kampanyaları İçin Görüşlerini Bildir
Gönder
Hızlı Teklif Al
Karşılaştırma Listem
Favorilerim Listem
Otomobil Haberleri
X
Karşılaştırma Listem
Tamam
X
1

Marka

2

Model

3

Versiyon

4

Tamamla
Almak istediğin aracın markasını seç
Hangi marka otomobil için sana özel fiyat teklifi almak istersin ?
Hangi aracı alacağına karar veremedin mi ? araç karşılaştır.
Almak istediğin modeli seç
Hangi model için özel teklif almak istersin ?
Versiyon seç
Hangi versiyon için özel teklif almak istersin ?
Benzin
Dizel
Otomatik
Manuel
Formu Doldur
İzinli İletişim Formu
"İzinli İletişim Form"unu kabul etmekle, Şirketimiz ile paylaşılmasına rıza göstermiş olduğunuz kişisel verilerinizin, size uygun pazarlama faaliyetleri, promosyon, satış- servis ve yedek parça kampanya bildirimleri, bilgilendirme, reklam, Toyota’m ve benzeri web üyelik işlemleri, anket ve müşteri memnuniyeti araştırmaları ve bu kapsamdaki hizmetlerin sağlanması amacıyla telefon, SMS, e-posta kanalları ile her türlü elektronik iletişim yapılması için Toyota Türkiye Pazarlama ve Satış A.Ş (“Toyota Türkiye”), ile Toyota Türkiye’nin bayileri tarafından toplanmasına, kaydedilmesine, işlenmesine, saklanmasına, kullanılmasına ve aynı amaçlar grup şirketlerimiz, ana hissedarımız, Şirketimizin ithalatını yaptığı araçların üretici firması olan yurt dışında yerleşik Toyota Motor Europe NV/SA, Toyota Motor Corporation; doğrudan/dolaylı yurtiçi/yurtdışı iştiraklerimiz, faaliyetlerimizin gereği anlaşmalı olduğumuz kurumlar, tedarikçiler, anlaşmalı satıcılar,iş ortaklarımız, denetim şirketleri veya yasal bir zorunluluk gereği bu verileri talep etmeye yetkili olan kamu kurum veya kuruluşları, ile aktarılmasına/paylaşılmasına izin vermiş bulunmaktasınız. İşbu izinli iletişim onayınız Toyota Türkiye ile bayileri için geçerlidir. Onay vermemeniz halinde sizinle iletişime geçilmeyip, hiçbir ticari iletişimde bulunulmayacaktır. Bu bilgiler* sadece size sağlanacak hizmetlerin sağlıklı sunulabilmesi, olası gönderilerinizin tam ve doğru teslim edilmesi, telefon, sms ve/veya e-posta yoluyla bildirimlerimizin zamanında ulaştırılabilmesi amacıyla, sözleşme ilişkisi içinde olduğumuz, veri koruması ve güvenliği konusunda bizimle hukuken ve teknik olarak aynı sorumlulukları taşıyan, ilgili mevzuat hükümlerine riayet eden üçüncü kişilerle, yalnızca ihtiyaç durumunda ve gerekli ölçüde paylaşılacaktır. *Vermiş olduğunuz bilgilerin kullanımına ilişkin bilgileri güncellemek istemeniz halinde Toyota Türkiye Pazarlama ve Satış A.Ş., Cumhuriyet Mah. D-100 Kuzey Yan yol Cad. No: 5, Yakacık, Kartal İstanbul adresiyle Müşteri İlişkileri birimine ya da www.toyota.com.tr internet sitesindeki “bize ulaşın” sayfasına bildirimde bulunmanızı rica ederiz.”
KİŞİSEL VERİLERLE İLGİLİ AÇIK RIZA BEYAN FORMU
www.sifiraracal sitesinde Teklif Bilişim Hizmetleri Petrol Dış Ticaret Otomotiv San.ve Tic. Ltd. Şti. (Bundan böyle metinde “Şirket” olarak anılacaktır.) tarafından yayınlanan Kişisel Verilerin Korunması ve İşlenmesi Hakkında Aydınlatma Metni’ni okudum.
6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu gereğince, yine Şirket tarafından yayınlanan ve www.sifiraracal.com aracılığı ile sunulan
• Tüm otomotiv,kredi, sigorta ve kiralama ürün ve hizmetlerinin sağlanması, satışı, pazarlanması, tanıtımı ve satış sonrası destek hizmetleri süreçlerinin planlanması, takibi ve geliştirilmesi,
• Tarafıma avantajlı ve kullanım alışkanlıklarıma uygun ürün ve hizmetlerin sunulabilmesi ve reklam, tanıtım, satış, pazarlama, Müşteri İlişkileri Yönetimi ve müşteri sadakat programları, etkinlik yönetimi, bilgilendirme, promosyon ve kampanya bildirimi, üyelik işlemleri süreçlerinin tasarlanması ve / veya uygulanması,
• Dijital ve / veya diğer mecralarda reklam ve / veya tanıtım ve / veya pazarlama aktivitelerinin tasarlanması ve / veya uygulanması,
• Kurumsal iletişim faaliyetlerinin, anketlerin, müşteri ilişkileri yönetimi ve müşteri memnuniyeti arama ve süreçlerinin planlanması ve uygulanması,
faaliyetlerini içeren yukarıdaki kapsamdaki ürün ve hizmetlerin anılan kapsam ve amaçları doğrultusunda, yine yukarıda sayılan faaliyetlerin kapsamı ile sınırlı kalmak üzere, kişisel verilerimin yasadaki esaslar çerçevesinde toplanmasına, kaydedilmesine, yurtiçinde ve yurtdışında işlenmesine, saklanmasına ve okumuş olduğum Kişisel Verilerin Korunması ve İşlenmesi Hakkında Aydınlatma Metninde geçen haklarım saklı kalmak üzere, otomotiv distribütör şirketleri, ikinci el otomotiv şirketleri, otomotiv kiralama şirketleri, finansman kuruluşları, Google Ireland Limited ve Facebook Ireland Limited ile paylaşılmasına ve bu kuruluşlara aktarılmasına, yurtiçinde ve yurtdışında işlenmesine, e-posta adresime/telefonuma, çağrı merkezleri, otomatik arama makineleri, akıllı ses kaydedici sistemler, elektronik posta, kısa mesaj hizmeti gibi vasıtalar kullanılarak elektronik ortamda veri, ses ve görüntü içerikli reklam, promosyon, kampanya ve benzeri ticari elektronik iletilerinin gönderilmesine, bu amaçlar doğrultusunda elektronik ileti dışındaki herhangi bir yöntemle de irtibata geçilmesine özgür irademle