Sıfıraraçal.com
Üye Girişi

Subaru Levorg STI Sport Versiyonu İle Geldi

Subaru Levorg STI Sport Versiyonu İle Geldi

Subaru markası, yeni nesil Subaru Levorg modeli üzerinde çalışmalarına çoktan başladı bile. Buna karşın station wagon modelinin güncel neslini de unutmayan Japon Devi 2014 yılında piyasaya sürülen SW modeli ile Japonya'da makyajlanırken iki de özel versiyona kavuşmuştu. Bunlardan birinin adı "STI" kelimesi içeriyor ve bu da dikkatleri üzerine çekmesi için yeterli bir sebep.

Sizi de daha fazla heyecanlanmadan belirtelim. Subaru Levorg STI Sport Black Selection sadece Japon pazarıyla sınırlı olacak ve bu durum hiç de değişecek gibi görünmüyor.

İlginiz Çekebilir: 2021 Ford Focus Konsept, Fiyat ve Özellik Önizlemesi

Standart olarak 225/45 lastiklere sahip 18 inç jantlara oturtulan gövde dışarıdan bakıldığında standart Levorg modelinden çok da farklı değil. Pakete özel olarak yalnızca siyah ayna kapakları ve tampon köşelerine iliştirilen LED elemanları dikkatimizi çekiyor. Yine de bu dokunuşların Subaru Levorg STI Sport modeline göre oldukça agresif bir hava kattığını söyleyebiliriz.Asıl değişim aracın kabininde yapılmış. Normal ön koltukların yerine sekiz yöne ayarlanabilen, alkantara-deri döşeli Recaro koltuklara yer verilmiş. Yeni Subaru Levorg modelinin multimedya ekranının altında, direksiyonda, koltuklarda, kapı panellerinde ve vites kolunda mavi dikişler kullanan Subaru mühendisleri, konsolu karbon trim parçalarıyla süslemiş.

Subaru Levorg STI Sport iki farklı motor seçeneği ile satışa sunulacak. Turbo beslemeli, doğrudan yakıt enjeksiyon sisteminden faydalanan ve intercooler (ara soğutucu) bulunduran 1.6 ve 2.0 motorların güçleri sırasıyla 170 ve 296 beygir CVT ve dört tekerlekten çekiş iki versiyonda da standart olacak.

İlginizi Çekebilir: Audi S4 Sedan Dizel Seçeneğine Kavuştu

Japonya'da 3 milyon 546 bin Yen satış fiyatına sahip araç (günümüz kuruyla yaklaşık 197 bin 980 TL)’den başlayan fiyatlarla kendine alıcı bulacak ve Haziran ayında 2020 Subaru Levorg modelinin teslimatları başlayacak.

SIFIRARACAL.com sitesi üzerinden de Subaru Levorg modeli siparişi verebilir, Subaru Levorg modelini muadilleri ile kıyaslayabilir ve bayiye gitmeden bir sıfır araç sahibi olabilirsiniz.

Hızlı Teklif Al
Karşılaştırma Listem
Favorilerim Listem
Otomobil Haberleri
X
Karşılaştırma Listem
Tamam
Advertisement Advertisement Advertisement