Sıfıraraçal.com

Haziran 2023 Güncel Skywell Fiyat Listesi

2 Haziran 2023 Cuma

Ülkemizde rekabetçi ruhuyla otomotiv pazarında yerini alan Çinli marka SKYWELL, Türkiye pazarında tamen elektrikli motor ünitesine sahip ET-5 modeli ile otomobil tüketicilerini mest ediyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Peki D SUV sınıfında yer alan Skywell ET-5 modelinin güncel fiyatı ne kadar?

Skywell, uzun zamandır Türkiye pazarında aktif olarak hizmet vermektedir. Ayrıca her geçen gün marka bilinirliği biraz daha artmaya devam ediyor. Bunun nedeni, Skywell markasının Türkiye pazarında sattığı ET-5 modeli oldukça rekabetçi bir fiyat politikası güdüyor. 450 km civarında menzil kapasitesine sahip olan D-SUV segmentindeki bu otomobil, bugün benzinli yakıt hücresine sahip C-SUV araçlardan daha ucuza geliyor.

 

Skywell ET-5 Fiyat Listesi

Şimdi gelin hep birlikte güncel Skywell ET-5 fiyatları ne kadar hep birlikte inceleyelim.  Skywell Türkiye tarafından paylaşılan Haziran ayı Skywell fiyat listesi şu şekilde karşımıza çıkıyor.

  • Skywell ET-5 PREMİUM 71,98 kwh – 1425000 TL
  • Skywell ET-5 PREMİUM PLUS 71,98 kwh – 1599000 TL
  • Skywell ET-5 LR Legend 85.96 kWh – 1529000 TL

 

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Sitemiz sıfıraraçal.com üzerinden Skywell ET-5 ailesinin teknik ve donanım özelliklerini, videolarını, resimlerini ve kullanıcı deneyimlerini dilediğiniz gibi inceleyebilir. Ayrıca hemen model sayfasında açılan teklif formunu doldurarak fiyat teklifi alabilir ve size en yakın bayiden aracı test etme imkanı bulabilirsiniz.

Skywell ET-5 ile keyifli sürüşler dileriz.!

Haziran 2023 Güncel Skywell Fiyat Listesi İçin Görüşlerini Bildir
Gönder
ÖNERİLEN YAZILAR

Skywell Yorumları

Misafir
27.09.2023
Skywell ET5 için yapılmış
Hem tasarruf hem heybet ve büyüklük hem de donanım olarak ve fiyat olarak ben şu an ikamesinin olduğunu düşünmüyorum. TOGG olabilirdi ama malesef şu an onu da alamıyoruz. Alabileceğimiz zamanki fiyatını da bilmiyoruz. Bunlar objektif görüşlerim. Ne skywell ile ne de başka bir marka ile hiçbir alakam yok. Aracı bugün 2. el aldım denedim yazdım.
Misafir
27.09.2023
Skywell ET5 için yapılmış
Firmada bu araçları kullanan elemanların nasıl sürdüğünü incelemesini öneririm çünkü ben şehir dışı ve 120km sabit hızla 350km yol yaptım. 130 da yapsam 300 ün altına inmezdi. Ayrıca 250km yol yapsa bile AC şarjda 170TL ye 250km yol gidebilen başka araç varsa bilen yazabilir.
Misafir
27.09.2023
Skywell ET5 için yapılmış
Daha fazlasını bekliyorsanız 5-6 milyona ix40-50 alabilirsiniz ki onların da menzili farklı değil hatta daha az. Burada 200-250km menzil yaptığını yazanlar olmuş. Bence ya arabalarında bir sorun var ya da çok agresif kullanıyorlar. Bir arkadaş firmasına 3-4 tane almış 250km yapmıyor yazmış.
Misafir
27.09.2023
Skywell ET5 için yapılmış
Bişiler atıştırana kadar şarj oluyor zaten. Ankaradan aydına DC şarj etmeme rağmen benzin mazota göre 1/3 fiyatından daha düşük tutara geldim. Evde AC şarj etme imkanınız da varsa 6-7 de bir fiyata kocaman suv binmiş olursunuz.
Misafir
27.09.2023
Skywell ET5 için yapılmış
Şehir dışında da 350-400km arasını 110km hızla, 300-350km arasını da 120-125km hızla görür. Bazılarına az gelebilir ama bence gayet yeterli. Heryerde şarj istasyonu var ve yolda kalma ihtimaliniz yok.
Misafir
27.09.2023
Skywell ET5 için yapılmış
Ben aracın üstünde gelen lastiklere bağladım. Yakında sıfır güzel lastikler alıp tekrar deneyeceğim. Gaza yüklenince 0 dan 100km ye kadar 320nm torku hissettiriyor. Tabi 4x4 elektrikli araçlarla kıyaslamak yanlış olur ama ben sürüş zevkinin de gayet iyi olduğunu gördüm. Menzil olarak da şunu net olarak söyleyebilirim ki bu araç şehir içinde 450km yi rahatlıkla görür.
Misafir
27.09.2023
Skywell ET5 için yapılmış
Android ekrana android auto yazılımı kurdum ve telefondan aktardım fakat stabil çalışmadı. Sebebini araştıracağım. Araç gerçekten çok iyi fakat yol tutuşuyla ilgili bazı sorunlar olabilir.
Misafir
27.09.2023
Skywell ET5 için yapılmış
Bugün 23k km de 2022 et5 premium plus aldım ve ankaradan aydına geldim.110-120 adaptif le sabitledim ve genelde otonom sürüşle geldim ve otonom sürüşü çok başarılı buldum. Keskin viraj yoksa şeritten çıkmıyor. Adaptif hız sabitleyici de gayet başarılı çalışıyor.
Misafir
04.09.2023
Skywell ET5 için yapılmış
skywel et5 plus satlık 05349213305
Misafir
27.07.2023
Skywell ET5 için yapılmış
Yorumlara bakarak almaktan vazgeçtim. Yani başka yerlerden de iyi ve kötü yorumlar okudum ancak eleştiriler çok. STOP!
X
Karşılaştırma Listem
Tamam
X
1

Marka

2

Model

3

Versiyon

4

Tamamla
Almak istediğin aracın markasını seç
Hangi marka otomobil için sana özel fiyat teklifi almak istersin ?
Hangi aracı alacağına karar veremedin mi ? araç karşılaştır.
Almak istediğin modeli seç
Hangi model için özel teklif almak istersin ?
Versiyon seç
Hangi versiyon için özel teklif almak istersin ?
Benzin
Dizel
Otomatik
Manuel
Formu Doldur
İzinli İletişim Formu
"İzinli İletişim Form"unu kabul etmekle, Şirketimiz ile paylaşılmasına rıza göstermiş olduğunuz kişisel verilerinizin, size uygun pazarlama faaliyetleri, promosyon, satış- servis ve yedek parça kampanya bildirimleri, bilgilendirme, reklam, Toyota’m ve benzeri web üyelik işlemleri, anket ve müşteri memnuniyeti araştırmaları ve bu kapsamdaki hizmetlerin sağlanması amacıyla telefon, SMS, e-posta kanalları ile her türlü elektronik iletişim yapılması için Toyota Türkiye Pazarlama ve Satış A.Ş (“Toyota Türkiye”), ile Toyota Türkiye’nin bayileri tarafından toplanmasına, kaydedilmesine, işlenmesine, saklanmasına, kullanılmasına ve aynı amaçlar grup şirketlerimiz, ana hissedarımız, Şirketimizin ithalatını yaptığı araçların üretici firması olan yurt dışında yerleşik Toyota Motor Europe NV/SA, Toyota Motor Corporation; doğrudan/dolaylı yurtiçi/yurtdışı iştiraklerimiz, faaliyetlerimizin gereği anlaşmalı olduğumuz kurumlar, tedarikçiler, anlaşmalı satıcılar,iş ortaklarımız, denetim şirketleri veya yasal bir zorunluluk gereği bu verileri talep etmeye yetkili olan kamu kurum veya kuruluşları, ile aktarılmasına/paylaşılmasına izin vermiş bulunmaktasınız. İşbu izinli iletişim onayınız Toyota Türkiye ile bayileri için geçerlidir. Onay vermemeniz halinde sizinle iletişime geçilmeyip, hiçbir ticari iletişimde bulunulmayacaktır. Bu bilgiler* sadece size sağlanacak hizmetlerin sağlıklı sunulabilmesi, olası gönderilerinizin tam ve doğru teslim edilmesi, telefon, sms ve/veya e-posta yoluyla bildirimlerimizin zamanında ulaştırılabilmesi amacıyla, sözleşme ilişkisi içinde olduğumuz, veri koruması ve güvenliği konusunda bizimle hukuken ve teknik olarak aynı sorumlulukları taşıyan, ilgili mevzuat hükümlerine riayet eden üçüncü kişilerle, yalnızca ihtiyaç durumunda ve gerekli ölçüde paylaşılacaktır. *Vermiş olduğunuz bilgilerin kullanımına ilişkin bilgileri güncellemek istemeniz halinde Toyota Türkiye Pazarlama ve Satış A.Ş., Cumhuriyet Mah. D-100 Kuzey Yan yol Cad. No: 5, Yakacık, Kartal İstanbul adresiyle Müşteri İlişkileri birimine ya da www.toyota.com.tr internet sitesindeki “bize ulaşın” sayfasına bildirimde bulunmanızı rica ederiz.”
KİŞİSEL VERİLERLE İLGİLİ AÇIK RIZA BEYAN FORMU
www.sifiraracal sitesinde Teklif Bilişim Hizmetleri Petrol Dış Ticaret Otomotiv San.ve Tic. Ltd. Şti. (Bundan böyle metinde “Şirket” olarak anılacaktır.) tarafından yayınlanan Kişisel Verilerin Korunması ve İşlenmesi Hakkında Aydınlatma Metni’ni okudum.
6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu gereğince, yine Şirket tarafından yayınlanan ve www.sifiraracal.com aracılığı ile sunulan
• Tüm otomotiv,kredi, sigorta ve kiralama ürün ve hizmetlerinin sağlanması, satışı, pazarlanması, tanıtımı ve satış sonrası destek hizmetleri süreçlerinin planlanması, takibi ve geliştirilmesi,
• Tarafıma avantajlı ve kullanım alışkanlıklarıma uygun ürün ve hizmetlerin sunulabilmesi ve reklam, tanıtım, satış, pazarlama, Müşteri İlişkileri Yönetimi ve müşteri sadakat programları, etkinlik yönetimi, bilgilendirme, promosyon ve kampanya bildirimi, üyelik işlemleri süreçlerinin tasarlanması ve / veya uygulanması,
• Dijital ve / veya diğer mecralarda reklam ve / veya tanıtım ve / veya pazarlama aktivitelerinin tasarlanması ve / veya uygulanması,
• Kurumsal iletişim faaliyetlerinin, anketlerin, müşteri ilişkileri yönetimi ve müşteri memnuniyeti arama ve süreçlerinin planlanması ve uygulanması,
faaliyetlerini içeren yukarıdaki kapsamdaki ürün ve hizmetlerin anılan kapsam ve amaçları doğrultusunda, yine yukarıda sayılan faaliyetlerin kapsamı ile sınırlı kalmak üzere, kişisel verilerimin yasadaki esaslar çerçevesinde toplanmasına, kaydedilmesine, yurtiçinde ve yurtdışında işlenmesine, saklanmasına ve okumuş olduğum Kişisel Verilerin Korunması ve İşlenmesi Hakkında Aydınlatma Metninde geçen haklarım saklı kalmak üzere, otomotiv distribütör şirketleri, ikinci el otomotiv şirketleri, otomotiv kiralama şirketleri, finansman kuruluşları, Google Ireland Limited ve Facebook Ireland Limited ile paylaşılmasına ve bu kuruluşlara aktarılmasına, yurtiçinde ve yurtdışında işlenmesine, e-posta adresime/telefonuma, çağrı merkezleri, otomatik arama makineleri, akıllı ses kaydedici sistemler, elektronik posta, kısa mesaj hizmeti gibi vasıtalar kullanılarak elektronik ortamda veri, ses ve görüntü içerikli reklam, promosyon, kampanya ve benzeri ticari elektronik iletilerinin gönderilmesine, bu amaçlar doğrultusunda elektronik ileti dışındaki herhangi bir yöntemle de irtibata geçilmesine özgür irademle