Sıfıraraçal.com

Yeni Kompakt Crossover Skoda Kushaq Tanıtıldı

Yeni Kompakt Crossover Skoda Kushaq Tanıtıldı

Yeni Kompakt Crossover Skoda Kushaq Tanıtıldı

Hindistan otomotiv pazarındaki genişlemede kilit rol oynayacak Yeni Skoda Kushaq, kompakt SUV segmentinde markasını temsil etmek için hazırlanıyor.

İlginizi Çekebilir: 2021 Skoda Octavia’nın Türkiye Fiyatı Açıklandı

Çekyalı üretici Skoda’nın son birkaç haftadır ipucu niteliğinde verdiği mesajlarla Yeni Kushaq aracı artık meydan okuyanlar listesine eklenmek için hazır.

Yeni Skoda Kushaq Köşeli Tasarım Hatlarıyla Geliyor

Bugün gerçekleştirilen tanıtımla beraber gösterimi gerçekleşen kompakt SUV sınıfındaki araç Hindistan pazarını hedef alan dinamikler üzerine inşa edildi. Vw grubunun otomotiv pazarındaki diğer modellerde de kullandığı MQB-A0-IN adlı platformu üzerinde geliştirilecek olan Skoda Kushaq, Avrupa otomotiv pazarındaki modellere göre özellikle ön taraftaki daha köşeli tasarım hatlarıyla tüm dikkatleri üzerine çekiyor.

Skoda Kushaq Boyutları

Köşeli çizgileriyle kendinden emin bir duruş sergileyen modelin belirtilen boyutlarıyla segmentinde lider olacak dinamikleri de beraberinde getirdiğini görüyoruz. 4221 mm uzunluğa, 1612 mm yüksekliğe, 1760 mm genişliğe ve 2651 mm aks mesafesine sahip olan Yeni Skoda Kushaq bu verilerle sınıfının en uzun aracı olacak.

Resmi tanıtımıyla beraber karşımıza çıkan görsellerde sağdan direksiyonlu iç yaşam alanıyla da tanıştığımız Yeni Kushaq’ın burada kullanılan parçaları bizlere çok yabancı gelmiyor. Skoda’ın yeni ürün gamında kullandığı bileşenlerden oluşan konsol dizyanında direksiyon ve multimedya ekranın 7 inç ile 10 inç arası olan yapısı Türkiye pazarında satışta olan modeller ile paralellik göstermekte. Bu paralellik güvenlik desteklerinde de aynı. ESC, çarpışma önleyici frenleme, park sensörleri ve daha birçok elektronik destek otomobil severlerin beğenisine sunuluyor.

Skoda Kushaq Teknik Özellikleri

Skoda Kushaq’ın kaputunun altına geldiğimizde motor bazındaki üniteleri ise kompakt TSI üniteler üzerine oluşuyor. Pazarın dinamiklerine cevap verecek boyutlarda ekonomi odağında tercih edilen bu versiyonların giriş seviyesinde yer bulunan 1,0 lt’lik 3 silindirli motor ünitesi 115 beygir güç üretmekte.

Kullanıcılar bu motoru 6 ileri manuel ve 7 ileri DSG otomatik şanzımanla kombin edebilecek. Ayrıca 150 beygir güç üreten 1,5 lt’lik TSI motor ünitesi karşılıyor. Sadece önden çekişli olarak tercih edilecek olan Skoda Kushaq modelinin 2021 yılı içerisinde satışa sunulması bekleniyor.

Fakat Türkiye pazarına ne zaman giriş yapacağı hakkında henüz bir bilgi yok maalesef.

Skoda 2021 Fiyat Listesi

Yeni model Skoda Kushaq modeli hakkında bilgilendiğimize göre sitemiz üzerinden Skoda 2021 fiyat listesini inceleyebilir, muadilleri ile araç karşılaştırması yapabilirsiniz. Binlerce sıfır otomobil modelleri seni bekliyor.

Bu haberi okudunuz mu?

2021 Skoda Kodiaq Test Esnasında Görüntülendi

Bizi Sosyal Medyadan Takip Edin;

Twitter => twitter.com/sifiraracal

Facebook => facebook.com/sifiraracal

Youtube => youtube.com/c/sifiraracalcom

İnstagram =>  instagram.com/sifiraracalcom

Yeni Kompakt Crossover Skoda Kushaq Tanıtıldı İçin Görüşlerini Bildir
Gönder
Hızlı Teklif Al
Karşılaştırma Listem
Favorilerim Listem
Otomobil Haberleri
X
Karşılaştırma Listem
Tamam
X
1

Marka

2

Model

3

Versiyon

4

Tamamla
Almak istediğin aracın markasını seç
Hangi marka otomobil için sana özel fiyat teklifi almak istersin ?
Hangi aracı alacağına karar veremedin mi ? araç karşılaştır.
Almak istediğin modeli seç
Hangi model için özel teklif almak istersin ?
Versiyon seç
Hangi versiyon için özel teklif almak istersin ?
Benzin
Dizel
Otomatik
Manuel
Formu Doldur
İzinli İletişim Formu
"İzinli İletişim Form"unu kabul etmekle, Şirketimiz ile paylaşılmasına rıza göstermiş olduğunuz kişisel verilerinizin, size uygun pazarlama faaliyetleri, promosyon, satış- servis ve yedek parça kampanya bildirimleri, bilgilendirme, reklam, Toyota’m ve benzeri web üyelik işlemleri, anket ve müşteri memnuniyeti araştırmaları ve bu kapsamdaki hizmetlerin sağlanması amacıyla telefon, SMS, e-posta kanalları ile her türlü elektronik iletişim yapılması için Toyota Türkiye Pazarlama ve Satış A.Ş (“Toyota Türkiye”), ile Toyota Türkiye’nin bayileri tarafından toplanmasına, kaydedilmesine, işlenmesine, saklanmasına, kullanılmasına ve aynı amaçlar grup şirketlerimiz, ana hissedarımız, Şirketimizin ithalatını yaptığı araçların üretici firması olan yurt dışında yerleşik Toyota Motor Europe NV/SA, Toyota Motor Corporation; doğrudan/dolaylı yurtiçi/yurtdışı iştiraklerimiz, faaliyetlerimizin gereği anlaşmalı olduğumuz kurumlar, tedarikçiler, anlaşmalı satıcılar,iş ortaklarımız, denetim şirketleri veya yasal bir zorunluluk gereği bu verileri talep etmeye yetkili olan kamu kurum veya kuruluşları, ile aktarılmasına/paylaşılmasına izin vermiş bulunmaktasınız. İşbu izinli iletişim onayınız Toyota Türkiye ile bayileri için geçerlidir. Onay vermemeniz halinde sizinle iletişime geçilmeyip, hiçbir ticari iletişimde bulunulmayacaktır. Bu bilgiler* sadece size sağlanacak hizmetlerin sağlıklı sunulabilmesi, olası gönderilerinizin tam ve doğru teslim edilmesi, telefon, sms ve/veya e-posta yoluyla bildirimlerimizin zamanında ulaştırılabilmesi amacıyla, sözleşme ilişkisi içinde olduğumuz, veri koruması ve güvenliği konusunda bizimle hukuken ve teknik olarak aynı sorumlulukları taşıyan, ilgili mevzuat hükümlerine riayet eden üçüncü kişilerle, yalnızca ihtiyaç durumunda ve gerekli ölçüde paylaşılacaktır. *Vermiş olduğunuz bilgilerin kullanımına ilişkin bilgileri güncellemek istemeniz halinde Toyota Türkiye Pazarlama ve Satış A.Ş., Cumhuriyet Mah. D-100 Kuzey Yan yol Cad. No: 5, Yakacık, Kartal İstanbul adresiyle Müşteri İlişkileri birimine ya da www.toyota.com.tr internet sitesindeki “bize ulaşın” sayfasına bildirimde bulunmanızı rica ederiz.”
KİŞİSEL VERİLERLE İLGİLİ AÇIK RIZA BEYAN FORMU
www.sifiraracal sitesinde Teklif Bilişim Hizmetleri Petrol Dış Ticaret Otomotiv San.ve Tic. Ltd. Şti. (Bundan böyle metinde “Şirket” olarak anılacaktır.) tarafından yayınlanan Kişisel Verilerin Korunması ve İşlenmesi Hakkında Aydınlatma Metni’ni okudum.
6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu gereğince, yine Şirket tarafından yayınlanan ve www.sifiraracal.com aracılığı ile sunulan
• Tüm otomotiv,kredi, sigorta ve kiralama ürün ve hizmetlerinin sağlanması, satışı, pazarlanması, tanıtımı ve satış sonrası destek hizmetleri süreçlerinin planlanması, takibi ve geliştirilmesi,
• Tarafıma avantajlı ve kullanım alışkanlıklarıma uygun ürün ve hizmetlerin sunulabilmesi ve reklam, tanıtım, satış, pazarlama, Müşteri İlişkileri Yönetimi ve müşteri sadakat programları, etkinlik yönetimi, bilgilendirme, promosyon ve kampanya bildirimi, üyelik işlemleri süreçlerinin tasarlanması ve / veya uygulanması,
• Dijital ve / veya diğer mecralarda reklam ve / veya tanıtım ve / veya pazarlama aktivitelerinin tasarlanması ve / veya uygulanması,
• Kurumsal iletişim faaliyetlerinin, anketlerin, müşteri ilişkileri yönetimi ve müşteri memnuniyeti arama ve süreçlerinin planlanması ve uygulanması,
faaliyetlerini içeren yukarıdaki kapsamdaki ürün ve hizmetlerin anılan kapsam ve amaçları doğrultusunda, yine yukarıda sayılan faaliyetlerin kapsamı ile sınırlı kalmak üzere, kişisel verilerimin yasadaki esaslar çerçevesinde toplanmasına, kaydedilmesine, yurtiçinde ve yurtdışında işlenmesine, saklanmasına ve okumuş olduğum Kişisel Verilerin Korunması ve İşlenmesi Hakkında Aydınlatma Metninde geçen haklarım saklı kalmak üzere, otomotiv distribütör şirketleri, ikinci el otomotiv şirketleri, otomotiv kiralama şirketleri, finansman kuruluşları, Google Ireland Limited ve Facebook Ireland Limited ile paylaşılmasına ve bu kuruluşlara aktarılmasına, yurtiçinde ve yurtdışında işlenmesine, e-posta adresime/telefonuma, çağrı merkezleri, otomatik arama makineleri, akıllı ses kaydedici sistemler, elektronik posta, kısa mesaj hizmeti gibi vasıtalar kullanılarak elektronik ortamda veri, ses ve görüntü içerikli reklam, promosyon, kampanya ve benzeri ticari elektronik iletilerinin gönderilmesine, bu amaçlar doğrultusunda elektronik ileti dışındaki herhangi bir yöntemle de irtibata geçilmesine özgür irademle