Sıfıraraçal.com
Üye Girişi

2020 Skoda Octavia RS için Konsept Tasarım

2020 Skoda Octavia RS için Konsept Tasarım

Tanıtımının üzerinden geçen sürecine rağmen hala gündemden düşmeyen 2020 Skoda Octavia RS, şimdiden kullanıcıların merak odağında. Ülkemiz için de önemli araçlardan birisi olan ailenin en üst noktasındaki seçenek içinse beklentiler devam etmekte.

İlginizi Çekebilir: Ford Ranger Raptor V8 Motora Sahip Olacak

Özellikli yeni jenerasyonun geldiği tasarım vizyonuyla çok daha karakteristik bir yapı ortaya koyacak olan Skoda RS versiyonu için geri sayım söz konusu oluyor. 2020 içinde tanıtılması kısa süre önce kesinleşen modelle ilgili henüz somut bir detay olmazken, bağımsız tasarımcılar yine bizler için güzel işler ortaya çıkarmaya devam etmekte.2020 Skoda Octavia RS Kısa Süre İçinde Sahnede Olacak

Kısa süre önce 2020 Volkswagen Caddy için geliştirdiği başarılı çalışma üzerinden karşımıza gelen Kolesa, yeni Skoda Octavia RS projesinde de imzayı atıyor. Temel olarak bu zamana kadar gördüğümüz RS dinamiklerinin yeni jenerasyona güzel bir şekilde aktarılmasından ortaya çıkan bir yapıdan bahsetmek mümkün.

İlginizi Çekebilir: Renault Talisman Yeni Motoruna Kavuştu

Skoda ile özdeşleşen 19 inçlik jant seti de bunlar arasında üst sırada yer alıyor. Bunun dışında ızgara üzerindeki ve gövde panellerindeki tüm değişimler, yeni Octavia’nın fabrika çıkış RS’inde de göreceğimiz kısımlardan oluşuyor. Mart ayında düzenlenecek olan Cenevre Otomobil Fuarı’nda sergilenmesi beklenen otomobilin, satış ve teslimat süreci de tanıtımla beraber kesinleşecek gibi görünüyor.

Hızlı Teklif Al
Karşılaştırma Listem
Favorilerim Listem
Otomobil Haberleri
X
Karşılaştırma Listem
Tamam
Advertisement Advertisement Advertisement