Sıfıraraçal.com
  Hemen Teklif Al

Seat Leon Cupra

-

Seat Leon Cupra Renkleri

Alev Kırmızısı
Sonsuz Siyah
Okyanus Mavisi
Refleks Gümüş
Manyetik Gri
Nevada Beyaz

Seat Leon Cupra Resimleri

Seat Leon Cupra Fiyat Analizi

* Gün içinde sistemde var olan en ucuz paket fiyatı baz alınmıştır.
1 Ay
3 Ay
6 Ay
1 Yıl

Seat Leon Cupra Versiyonları

Seat Leon Cupra Yorumları

Seat Leon Cupra Misafir 22.06.2019
cupra pist yarış arabasıdır,normal leon fr’larla uzaktan yakından hiçbir alakası yoktur,ama fiyat olarak çokkk yüksek.
(0)
Cevap Yaz

Seat Leon Cupra Misafir 12.12.2018
gençler için en uygun araç bence leon
(1)
Cevap Yaz

Seat Leon Cupra Misafir 10.10.2018
bence parasını haketmeyen bir araç
(0)
Cevap Yaz
Misafir tarafından cevaplandi
Aynen
Misafir tarafından cevaplandi
BİNMEDİĞİN VE BİLMEDİĞİN ARABA İÇİN YORUM YAPMAYINIZ LÜTFEN!!

Seat Leon Cupra Misafir 5.09.2018
seattın bu kadar fark atması nedir peki fiyatlara bak sen
(0)
Cevap Yaz

Seat Leon Cupra Misafir 9.05.2018
leonun modifiyeli versiyonu diyebiliriz
(0)
Cevap Yaz

Seat Leon Cupra Misafir 18.04.2018
çok kullanışlı güzel bir araç konfor olarakta bi o kadar güzel araba alacaklara şiddetle öneriyorum
(0)
Cevap Yaz

Seat Leon Cupra Misafir 18.04.2018
çok kullanışlı güzel bir araç konfor olarakta bi o kadar güzel araba alacaklara şiddetle öneriyorum
(0)
Cevap Yaz

Daha Çok Kullanıcı Yorumu Gör
Seat Leon Cupra için Görüşlerini Bildir
Gönder

Sıkça Sorulan Sorular

Seat Leon Cupra Hakkında Genel Bilgiler

TASARIM
TASARIMDA YENİ BİR ÖNCÜ
Gurur duyulacak bir otomobil üretmek kolay değil. SEAT Leon CUPRA’nın tasarımı sınırlarımızı genişletti ve SEAT’ın tasarımda ele aldığı keskinlik seviyesini yükseltti. Harika düz çizgiler, net ve güçlü bir form ve Leon’da göreceğiniz en sportif tarz, CUPRA’yı tanıtmak için gurur duyduğumuz sebepler.

İlk Görüşte Tutku
SEAT Leon Cupra’nın dış çizgileri, tasarım performansında en yüksek mertebede. SEAT Leon CUPRA dikkatinizi çekmek, heyecan vermek ve CUPRA’nın tutku ve gücünü ifade etmek için üretildi.

ÖN IZGARA
Bir CUPRA klasiği; Leon’a stil ve dinamizm katan CUPRA logosuna sahip bir ızgara.

CUPRA SPOYLER
SEAT Leon CUPRA’nıza, arka spoyler ile aerodinamik ve yarış otomobili havası katın. Bu sportif özelliğe sahip olduktan sonra gerisi hikaye.

OVAL EGZOZ BORUSU
SEAT Leon CUPRA’nın arka tarafı hiç bu kadar iyi gözükmemişti. Krom kaplı oval çift taraflı egzoz uçları sayesinde CUPRA’nın görüntüsü, göz alıcı, özgün ve yarışa hazır bir havaya sahip.

Sürüş Dinamikleri
SEAT Leon CUPRA’nın sportif görüntüsünü daha da dinamik bir sürüşle birleştiren şık özellikleri keşfedin.
Kimse Tahtını Elinden Alamayacak
Hiçbir yolculuk, evdeki koltuğunuzun sunduğu konforu ve güveni hissettiren bir koltukta otomobil kullanmak kadar rahat olamaz. Eşi benzeri olmayan rahatlık, sportif performansla buluşuyor.

CUPRA DİREKSİYONU
Seçkin bir dokunuşla özgün bir tasarım. CUPRA’nın direksiyonu hem harika gözüküyor hem de sportif hissiyle sürüşünüzü güçlendiriyor.

İÇ LED AYDINLATMASI
SEAT Leon CUPRA’nın iç mekanında en iyi atmosferi yaratın. LED ışıklar, otomobilin sürüş profiline adapte olarak net ve parlak, CUPRA modunda kırmızı, standartta ise beyaz bir ışık verir.

ALUMİNYUM KAPLAMALI PEDALLAR
SEAT’ın en stil sahibi pedallarını keşfedin. Daha iyi bir tutuş, klas sahibi bir doku ve yepyeni bir yarış hissi..

TEKNOLOJİ
TEKNOLOJİK OTORİTE
SEAT Leon CUPRA’nın sahip olduğu teknoloji, en iyi sürüş deneyimini sunmak için yaratıldı. Direksiyonun arkasındayken iç huzurunuz yerinde olacak. Çünkü otomobiliniz en yeni ve gelişmiş otomotiv teknolojisine sahip.

En İyi Park Yardımcısı
Opsiyonel Arka Görüş Kamerası ile otomobilinizi en ufak alanlarda bile park edin. Arka tampona bağlı olan kamera ile kolaylıkla park etmenizi ve manevra yapmanızı sağlıyor.

Keyif Veren Teknoloji
SEAT Easy Connect’e bağlı olan opsiyonel Full Link Teknolojisi, SEAT’ın ‘Technology to Enjoy’ mottosunun mükemmel bir örneği. Telefonunuzu SEAT’ınıza taşıyabileceğiniz bu opsiyonel özellikle cihazınızı elinize almadan mesajlaşabilir, müziklerinizi dinleyebilir ya da navigasyon özelliğini kullanabilirsiniz.

Yola Adapte
Adaptif Şasi Kontrol, süspansiyon ve şasiyi, içinde bulunduğunuz yol koşullarına en uygun sürüş performansına adapte eden yenilikçi bir sistem. Bir düğmeye dokunarak Konfor, Spor veya CUPRA modları arasından seçiminizi yapın ve SEAT Leon CUPRA’nın nasıl tepki verdiğini görün.

Kolay ve Hızlı
DSG Otomatik Vites sistemi, otomatiğin rahatlığını manuelin çevikliği ile birleştirir. Sistem otomatik moddayken her zaman en uygun vitesi seçerek verimliliği artırır ve yakıt tasarrufu sağlar. Direksiyondaki kumanda edilebilen DSG Vites Sistemi sayesinde kolaylıkla ve hızlıca vites değiştirin ve SEAT Leon CUPRA’nın güç akışından ödün vermeden nasıl ivme kazandığını hissedin. 

Düzgün Manevra
SEAT Leon CUPRA’nın hızına göre direksiyonun dönüşünü adapte eden Progresif Direksiyon Sistemi, düşük hızlarda gerçekleştirilen dönüşlerde, direksiyon turunu azaltarak çok daha az çevrilmesini yeterli kılar. Bu da daha kolay ve rahat park etmenizi sağlar.

CUPRA SÜRÜŞ PROFİLİ
Sürüş stilinizi seçin ve SEAT Leon CUPRA’nın performanısını seçilen her profile göre nasıl adapte ettiğini görün. CUPRA, Spor, Konfor ve kişiselleştirebildiğiniz ‘kişisel mod’dan seçiminizi yapın. Kendi tercihlerinizi belirleyerek sürüş deneyiminizi mükemmel kılın.

SPORT HMI
CUPRA’nın yeni SPORT HMI teknolojisinde aracı kullanırken son dakika bilgisi veren üç farklı kadranda, motor soğutma suyu sıcaklığı, turbo basıncı, G force (savrulma kuvveti), motor gücü ve yağ sıcaklığı özelliklerinden 3 tanesi seçilerek dokunmatik medya sisteminde görüntülenebiliyor. Bu da, her sürüşte aracınızın optimum performans için mevcut durumu takip edebilmenizi sağlıyor.

ÖN DİFERANSİYEL KİLİDİ
SEAT Leon CUPRA, sportif karakterini günlük hayatımıza yansıtmak için gelişmiş teknoloji ile tasarlandı. Elektronik ön diferansiyel kilidi, bu gelişmiş modelin en önemli sistemlerinden biri. Virajda oluşan ağırlık transferi, viraj içindeki tekere binen yükün azalmasına, viraj dışındaki tekere binen yükün ise artmasına neden olur. Bu durum, ivmelenme sırasında tekerlerin patinaj yapma ihtimalini artırır. Diferansiyel kilidi sayesinde optimum güç dağılımı yapılarak tutuşun yüksek olduğu tekerleğe daha fazla güç aktarılır. Viraj içerisindeki tekerleğe gereğinden fazla tork gönderildiğinde, sistem güç dağılımını düzenleyerek, viraj dışındaki tekerleğe daha fazla tork aktarır. Böylece güç kayıplarının önüne geçilerek yüksek çekiş gücü elde edilir. 

GÜVENLİK
GELİŞTİRİLMİŞ GÜVENLİK, DAHA ÇOK KEYİF
SEAT Leon CUPRA, en önemli güvenlik konularını unutmadan keyifli bir sürüş sunmak için tasarlandı. Ailesinin en güçlü otomobilinin, en güvenli olması gerektiğini düşünüyoruz çünkü güvenli bir otomobil kullanmak önemli şeylere odaklanmanızı sağlar; kalan yolun keyfini çıkarmak gibi. Size bu hissi verecek araçları sağlayalım. Tek yapmanız gereken direksiyonun başına geçmeniz ve yola çıkmanız.

ÖN BÖLGE ASİSTANI
Uygun Mesafeyi Korur
Opsiyonel Ön Bölge Asistanı “Front Assist” özelliği, sesli ve görsel uyarılar ile önden çarpışma tehlikesi tespit edildiğinde size bilgi verir. Tepki vermezseniz, sistem kısa bir süreliğine frenleme yapar, ardından gerekirse acil frenleme sistemini devreye sokarak çarpışmayı önlemeye veya hafifletmeye çalışır. Siz dikkat etmeseniz bile SEAT Leon CUPRA dikkat eder.

UZUN FAR ASİSTANI
Akıllı Aydınlatma Sistemi
Karşıdan gelen araçları, trafiği ve aydınlık sokakları tespit eden opsiyonel Uzun Far Asistanı sistemi, SEAT Leon CUPRA’nın uzun farlarını azaltarak yayaları ve karşıdan gelen diğer sürücüleri rahatsız etmez. Uygun olduğu anda, otomatik olarak uzun far moduna geri döner.

ŞERİT TAKİP ASİSTANI
Yoldan Çıkma
Opsiyonel Şerit Takip Asistanı, size ve sevdiklerinize güvenli bir yol deneyimi sunuyor. Yoldaki işaretleri analiz eden sistem SEAT Leon CUPRA’nın yanlışlıkla şeridin dışına çıktığını fark ederse, sürücüyü görsel olarak uyarırken aynı zamanda aracı yavaşça şeride doğru yönlendirir. 

Yola Uyum Sağlar
Opsiyonel Adaptif Hız Sabitleyici aracın önünde yer alan kamera ile 200 metreye kadar mesafedeki diğer araçların uzaklığını ve hızını ölçer, SEAT Leon CUPRA’nın hızını otomatik olarak ayarlayarak güvenli fren mesafesini korur. 

Kontrol Elinde
Elektronik Stabilite Kontrolü (ESC), direksiyonu, tekerleri, freni ve gaz pedalını gözlemleyen aktif güvenlik teknolojisidir. Eğer aracınız kaymaya başlarsa, ESC motor gücünü azaltarak bir veya daha fazla tekerlekte fren uygular, aracınızın patinaj yapmasını engeller. ESC sistemini CUPRA’nın kontrol panelinden kapatabilirsiniz. Sürüş kontrolü sizde.

Mola mı Lazım?
Bu yenilikçi güvenlik özelliği, sürüş kararlarınızı ve performansınızı analiz ederek, konsantrasyonunuzu veya odağınızı kontrol altında tutar. Eğer sistem herhangi bir yorgunluk işareti tespit ederse, sizi uyararak mola vermenizi önerir.

Güvende Tutar
İkincil Çarpışma Fren Sistemi ilk çarpışmanın ardından hava yastıkları açıldıktan sonra SEAT Leon CUPRA’nızı frenler ve böylece darbenin etkisiyle hızlanan araç yavaşlatılarak başka bir çarpışmaya girme riski azaltılmış olur.

AKSESUARLAR
GELİŞTİRİLMİŞ İŞLEVSELLİK
SEAT Leon CUPRA’da her şeyi kolaylaştırmak için birçok aksesuar var. Seçeneklere göz atın ve hayat tarzınıza uygun olanı seçin.

EKSTRA KORUNMA İÇİN KILIF
Üstünü Kapalı Tut
Sportif SEAT Leon CUPRA’nın gövdesini bu basit ama kullanışlı kırmızı kılıfla koruyun. Hava koşullarının otomobilinizin harika görünümlü gövdesine zarar vermesine izin vermeyin.

ÖN ÇAMURLUKLAR
Tek Bir Leke Bile Yok
Çamurluklar, SEAT Leon CUPRA’nın ön alt kısmını çamur, kum ve diğer kirlerden koruyarak kirlenmesini engeller, bir toz tanesinin bile değmesine izin vermez.

TAŞIMA ÇÖZÜMLERİ
Hepsini Taşı
SEAT Leon CUPRA’da taşımak istediğiniz her şey için bir yer var. Eğer daha çok alana ihtiyacınız olduğunu düşünüyorsanız, fonksiyonel taşıma çözümünü kullanabilir ve eşyanızı aracınızın tepesine yerleştirebilirsiniz. Yola çıkarken arkanızda hiçbir şey bırakmayın.

BAGAJ ORGANİZASYON ÇÖZÜMLERİ
Hassas eşyalar otomobilinizin bagajında kolaylıkla zarar görebilir. Ancak bagaj ağı ve diğer organizasyon çözümleri ile SEAT Leon CUPRA’nın bagajındaki eşyalarınız yolculuğunuz boyunca emniyette olurlar.

BARDAKLIK
Kullanışlı, pratik ve akıllıca tasarlanmış bardaklık, SEAT Leon CUPRA’nıza ekleyebileceğiniz harika bir aksesuar. Cep telefonu veya sabah kahveniz gibi ufak eşyaları rahatlıkla yanınızda taşıyın.

KORUYUCU BAGAJ AKSESUARLARI
Koruyucu bagaj aksesuarları ile SEAT Leon CUPRA’nın bagaj içinin zarar görmesini engelleyin.

SEAT SERVİS
İŞİ BİZE BIRAK
SEAT tecrübesnizin keyifli ve kolay olmasını istiyoruz. Hedefimiz hızlı, etkili ve yüksek kalitede bir hizmet vermek.
Bakım, sigorta, Garanti Plus ile araç hakkındaki uzmanlığımız sayesinde üstün kalitede çözümler sunuyoruz.
Çünkü iç huzur, otomobilinizin iyi ellerde olduğunu bilmekten geçiyor.

GARANTİ PLUS
SEAT Kadar Pürüzsüz Olun
SEAT Garanti Plus iki yıllık garantiyi, aynı koşulları devam ettirerek 1, 2 veya 3 yıl daha uzatma imkanı sunuyor. Bu, aracınız ile aranızda bizden başkasının olmamasını ve aracınızın aynı uzman bakımı SEAT profesyonellerinden temin etmesini sağlıyor.

SEAT KASKO
SEAT’ınızı SEAT’tan daha iyi kim sigortalayabilir?
Farklı poliçeleri, fiyatları ve avantajları karşılaştırmanın, araç sigortası yaptırmanın ne kadar uğraştırıcı olduğunu biliyoruz. Peki daha kolayı varken hayatınızı neden zorlaştırasınız ki? SEAT Kasko her şeyle sizin yerinize ilgileniyor ve sizin sadece gerekli şeylere odaklanmanızı sağlıyor.
SEAT otomobiller yıllarca sayısız güvenlik ödülü aldı. Bu yüzden biz de aracın için en etkili ve uygun sigortayı sunuyoruz. Nasıl otomobil seçerken SEAT’a güveniyorsanız, sigorta seçerken de SEAT'a güvenebilirsiniz.

SEAT YOL YARDIM HİZMETİ
Yolda İçiniz Rahat Olsun
SEAT’ınızı, onu aldığınız ilk günden itibaren iki sene boyunca ücretsiz olarak SEAT Yol Yardım Hizmeti kapsamı altındadır.
SEAT Yol Yardım ayağınıza kadar gelip, olay yerinde verdiği hizmetleriyle nerede olursanız olun içinizin rahat olmasını sağlar.
Beklenmedik bir kaza, yolda kalma, çalınma veya kendi hatanız sonucu bir zarar durumunda SEAT Yol Yardım, sizinle ve SEAT’ınızla yılın her günü, günün her saati ilgileniyor.

Seat Leon Cupra Haberleri

Bu aracın üretimi durdurulmuştur.
Teklif talebi alamazsınız.
Son 24 saatte 30 kişi bu modeli inceledi.
X
Karşılaştırma Listem
Tamam
X
1

Marka

2

Model

3

Versiyon

4

Tamamla
Teklif almak istediğin markayı seç
Hangi marka otomobil için sana özel fiyat teklifi almak istersin ?
Hangi aracı alacağına karar veremedin mi ? araç karşılaştır.
Teklif almak istediğin modeli seç
Hangi model için özel teklif almak istersin ?
Versiyon seç
Hangi versiyon için özel teklif almak istersin ?
Benzin
Dizel
Otomatik
Manuel
Formu Doldur
İzinli İletişim Formu
"İzinli İletişim Form"unu kabul etmekle, Şirketimiz ile paylaşılmasına rıza göstermiş olduğunuz kişisel verilerinizin, size uygun pazarlama faaliyetleri, promosyon, satış- servis ve yedek parça kampanya bildirimleri, bilgilendirme, reklam, Toyota’m ve benzeri web üyelik işlemleri, anket ve müşteri memnuniyeti araştırmaları ve bu kapsamdaki hizmetlerin sağlanması amacıyla telefon, SMS, e-posta kanalları ile her türlü elektronik iletişim yapılması için Toyota Türkiye Pazarlama ve Satış A.Ş (“Toyota Türkiye”), ile Toyota Türkiye’nin bayileri tarafından toplanmasına, kaydedilmesine, işlenmesine, saklanmasına, kullanılmasına ve aynı amaçlar grup şirketlerimiz, ana hissedarımız, Şirketimizin ithalatını yaptığı araçların üretici firması olan yurt dışında yerleşik Toyota Motor Europe NV/SA, Toyota Motor Corporation; doğrudan/dolaylı yurtiçi/yurtdışı iştiraklerimiz, faaliyetlerimizin gereği anlaşmalı olduğumuz kurumlar, tedarikçiler, anlaşmalı satıcılar,iş ortaklarımız, denetim şirketleri veya yasal bir zorunluluk gereği bu verileri talep etmeye yetkili olan kamu kurum veya kuruluşları, ile aktarılmasına/paylaşılmasına izin vermiş bulunmaktasınız. İşbu izinli iletişim onayınız Toyota Türkiye ile bayileri için geçerlidir. Onay vermemeniz halinde sizinle iletişime geçilmeyip, hiçbir ticari iletişimde bulunulmayacaktır. Bu bilgiler* sadece size sağlanacak hizmetlerin sağlıklı sunulabilmesi, olası gönderilerinizin tam ve doğru teslim edilmesi, telefon, sms ve/veya e-posta yoluyla bildirimlerimizin zamanında ulaştırılabilmesi amacıyla, sözleşme ilişkisi içinde olduğumuz, veri koruması ve güvenliği konusunda bizimle hukuken ve teknik olarak aynı sorumlulukları taşıyan, ilgili mevzuat hükümlerine riayet eden üçüncü kişilerle, yalnızca ihtiyaç durumunda ve gerekli ölçüde paylaşılacaktır. *Vermiş olduğunuz bilgilerin kullanımına ilişkin bilgileri güncellemek istemeniz halinde Toyota Türkiye Pazarlama ve Satış A.Ş., Cumhuriyet Mah. D-100 Kuzey Yan yol Cad. No: 5, Yakacık, Kartal İstanbul adresiyle Müşteri İlişkileri birimine ya da www.toyota.com.tr internet sitesindeki “bize ulaşın” sayfasına bildirimde bulunmanızı rica ederiz.”
KİŞİSEL VERİLERLE İLGİLİ AÇIK RIZA BEYAN FORMU
www.sifiraracal sitesinde Teklif Bilişim Hizmetleri Petrol Dış Ticaret Otomotiv San.ve Tic. Ltd. Şti. (Bundan böyle metinde “Şirket” olarak anılacaktır.) tarafından yayınlanan Kişisel Verilerin Korunması ve İşlenmesi Hakkında Aydınlatma Metni’ni okudum.
6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu gereğince, yine Şirket tarafından yayınlanan ve www.sifiraracal.com aracılığı ile sunulan
• Tüm otomotiv,kredi, sigorta ve kiralama ürün ve hizmetlerinin sağlanması, satışı, pazarlanması, tanıtımı ve satış sonrası destek hizmetleri süreçlerinin planlanması, takibi ve geliştirilmesi,
• Tarafıma avantajlı ve kullanım alışkanlıklarıma uygun ürün ve hizmetlerin sunulabilmesi ve reklam, tanıtım, satış, pazarlama, Müşteri İlişkileri Yönetimi ve müşteri sadakat programları, etkinlik yönetimi, bilgilendirme, promosyon ve kampanya bildirimi, üyelik işlemleri süreçlerinin tasarlanması ve / veya uygulanması,
• Dijital ve / veya diğer mecralarda reklam ve / veya tanıtım ve / veya pazarlama aktivitelerinin tasarlanması ve / veya uygulanması,
• Kurumsal iletişim faaliyetlerinin, anketlerin, müşteri ilişkileri yönetimi ve müşteri memnuniyeti arama ve süreçlerinin planlanması ve uygulanması,
faaliyetlerini içeren yukarıdaki kapsamdaki ürün ve hizmetlerin anılan kapsam ve amaçları doğrultusunda, yine yukarıda sayılan faaliyetlerin kapsamı ile sınırlı kalmak üzere, kişisel verilerimin yasadaki esaslar çerçevesinde toplanmasına, kaydedilmesine, yurtiçinde ve yurtdışında işlenmesine, saklanmasına ve okumuş olduğum Kişisel Verilerin Korunması ve İşlenmesi Hakkında Aydınlatma Metninde geçen haklarım saklı kalmak üzere, otomotiv distribütör şirketleri, ikinci el otomotiv şirketleri, otomotiv kiralama şirketleri, finansman kuruluşları, Google Ireland Limited ve Facebook Ireland Limited ile paylaşılmasına ve bu kuruluşlara aktarılmasına, yurtiçinde ve yurtdışında işlenmesine, e-posta adresime/telefonuma, çağrı merkezleri, otomatik arama makineleri, akıllı ses kaydedici sistemler, elektronik posta, kısa mesaj hizmeti gibi vasıtalar kullanılarak elektronik ortamda veri, ses ve görüntü içerikli reklam, promosyon, kampanya ve benzeri ticari elektronik iletilerinin gönderilmesine, bu amaçlar doğrultusunda elektronik ileti dışındaki herhangi bir yöntemle de irtibata geçilmesine özgür irademle