Sıfıraraçal.com
  Hemen Teklif Al

Seat İbiza ST

-

Seat İbiza ST Renkleri

Akdeniz Mavisi
Alor Mavi
Apollo Mavi
Beyaz
Chili Kırmızı
Emocion Kırmızı
Estrella Gümüş
Midnight Siyah
Moonstone Gümüş
Nevada Beyaz
Technic Gri

2011 Yılında yapılmış resmi test sonucudur.
Yetişkin Yolcu
Güvenliği
Çocuk Yolcu
Güvenliği
Yaya
Güvenliği
Güvenlik
Ekipmanı

Seat İbiza ST Resimleri

Seat İbiza ST Fiyat Analizi

* Gün içinde sistemde var olan en ucuz paket fiyatı baz alınmıştır.
1 Ay
3 Ay
6 Ay
1 Yıl

Seat İbiza ST Versiyonları

Seat İbiza ST Yorumları

Daha Çok Kullanıcı Yorumu Gör
Seat İbiza ST için Görüşlerini Bildir
Gönder

Sıkça Sorulan Sorular

Seat İbiza ST Hakkında Genel Bilgiler

YENİ IBIZA ST'Yİ KEŞFEDİN!
Ergonomik olarak tasarlanan Yeni SEAT Ibiza ST, geniş ve konforlu bir iç mekan sağlamak üzere yenilendi.

Aynı zamanda EcoTSI motoru ile üst düzey bir çekiş gücüne sahip olan bu aile aracını, renk paket seçenekleri sayesinde kişiselleştirebilir, size ve ailenize en uygun hale getirebilirsiniz.

HER AÇIDAN MÜKEMMELLİK
Yeni SEAT Ibiza ST keskin hatları ve konforlu iç tasarımıyla karşınızda!

TASARIM
Yeni Ibiza ST, sürüş deneyiminizi çok daha keyifli bir hale getirmek için ergonomik olarak tasarlandı.

DIŞ TASARIM
Yeni SEAT Ibiza ST'nin kendine özgü biçimsel tasarımı SEAT'ın güven, duruş ve genç ruh niteliklerini özetliyor.


JANTLAR
14” ila 16” arasındaki jant seçeneklerinden birini seçin.


İÇ MEKAN TASARIMI
Yeni Ibiza ST size kaliteli bir iç mekan tasarımı sunmaktadır.


YENİ SEAT IBIZA ST
Yeni Ibiza ST'nin mükemmel iç tasarımı, Ibiza'yla sürüş deneyiminizi daha da eğlenceli hale getiriyor. 

Döşemelerden havalandırma kanallarına kadar tüm detayları göz önünde bulundurularak özenle tasarlanan Yeni SEAT Ibiza ST, şık ve geniş iç mekanı ile daha keyifli bir sürüş deneyimi sunuyor.

GÖVDE TASARIMI
Yeni SEAT Ibiza ST'nin her bir detayında keskin hatları ve dikkat çekici tasarımı göze çarpıyor. Heyecan verici yeni renk paket seçenekleri, aracınıza ekstra bir karakter kazandırıyor.

İKİNCİL ÇARPIŞMA FRENİ
Bir çarpışmadan sonra otomatik frenleme sistemi, bir kazadan sonra olabilecek başka bir kazayı önlemek için Yeni Ibiza ST otomobili frenler. Sizin ve başkalarının güvenliğini korumak için muhteşem bir teknoloji.

YORGUNLUK TESPİT SİSTEMİ
Sürüş kararlarınızı dinamik olarak analiz eden bu opsiyonel sistem, konsantrasyonunuzu kaybedip kaybetmediğinizi tespit eder ve size mola önerisinde bulunur. Sistem sizi, 5 saniye boyunca gösterge tablosunda bir kahve fincanı şekli göstererek görsel ve işitsel olarak uyarır, gerekirse bu uyarıyı tetikler.


GÜNDÜZ SÜRÜŞ FARI
Yeni SEAT Ibiza ST'nin gündüz sürüş farı özelliği, sürüş güvenliğini desteklemesi ve karşıdan gelen araçların gündüz ve tüm hava koşullarında fark edebilmesi için kontak açıldığında devreye girer.


YOKUŞ KALKIŞ DESTEĞİ
Sürücünün aracı kolay ve konforlu bir şekilde hareket ettirmesine olanak sağlayan yokuşta kalkış desteği sistemi sayesinde artık yokuşları çıkmak çok kolay!


YENİ İÇ MEKAN TASARIMI
Yeni SEAT Ibiza ST'nin iç mekanı yüksek standartlar dikkate alınarak tasarlanmıştır.

YENİ ÖN KONSOL
Yeni Ibiza ST'nin geniş kapsamlı ön konsol tasarımyla her şeyi parmak uçlarınıza getirdik.

DÖŞEME
Yeni Ibiza ST'nin iç döşemelerinde tepeden tırnağa her detayda özenli işçiliğe yer verdik.

KOLTUKLAR
Yeni Ibiza ST'nin iç döşemelerinde en yüksek kalitedeki malzemeleri kullandık.


SEAT IBIZA ST ARACINIZI ÖZELLEŞTİRİN
SEAT Orijinal Aksesuarlarının sunduğu kapsamlı seçenekleri ile SEAT aracınızı kendi tarzınıza uygun olarak özelleştirebilirsiniz. SEAT, sporla ilgili özelliklerden,  şık tasarlanan özelliklere kadar kişiselleştirilmiş bir dokunuş sağlamaktadır.

Size her şeyden daha fazlasını vermek ve maksimum konfor sağlamak üzere aksesuarlarla zenginleştirilen bu aracın tüm detaylarını keşfedin.
Bu aracın üretimi durdurulmuştur.
Teklif talebi alamazsınız.
Son 24 saatte 5 kişi bu modeli inceledi.
X
Karşılaştırma Listem
Tamam
X
1

Marka

2

Model

3

Versiyon

4

Tamamla
Teklif almak istediğin markayı seç
Hangi marka otomobil için sana özel fiyat teklifi almak istersin ?
Hangi aracı alacağına karar veremedin mi ? araç karşılaştır.
Teklif almak istediğin modeli seç
Hangi model için özel teklif almak istersin ?
Versiyon seç
Hangi versiyon için özel teklif almak istersin ?
Benzin
Dizel
Otomatik
Manuel
Formu Doldur
İzinli İletişim Formu
"İzinli İletişim Form"unu kabul etmekle, Şirketimiz ile paylaşılmasına rıza göstermiş olduğunuz kişisel verilerinizin, size uygun pazarlama faaliyetleri, promosyon, satış- servis ve yedek parça kampanya bildirimleri, bilgilendirme, reklam, Toyota’m ve benzeri web üyelik işlemleri, anket ve müşteri memnuniyeti araştırmaları ve bu kapsamdaki hizmetlerin sağlanması amacıyla telefon, SMS, e-posta kanalları ile her türlü elektronik iletişim yapılması için Toyota Türkiye Pazarlama ve Satış A.Ş (“Toyota Türkiye”), ile Toyota Türkiye’nin bayileri tarafından toplanmasına, kaydedilmesine, işlenmesine, saklanmasına, kullanılmasına ve aynı amaçlar grup şirketlerimiz, ana hissedarımız, Şirketimizin ithalatını yaptığı araçların üretici firması olan yurt dışında yerleşik Toyota Motor Europe NV/SA, Toyota Motor Corporation; doğrudan/dolaylı yurtiçi/yurtdışı iştiraklerimiz, faaliyetlerimizin gereği anlaşmalı olduğumuz kurumlar, tedarikçiler, anlaşmalı satıcılar,iş ortaklarımız, denetim şirketleri veya yasal bir zorunluluk gereği bu verileri talep etmeye yetkili olan kamu kurum veya kuruluşları, ile aktarılmasına/paylaşılmasına izin vermiş bulunmaktasınız. İşbu izinli iletişim onayınız Toyota Türkiye ile bayileri için geçerlidir. Onay vermemeniz halinde sizinle iletişime geçilmeyip, hiçbir ticari iletişimde bulunulmayacaktır. Bu bilgiler* sadece size sağlanacak hizmetlerin sağlıklı sunulabilmesi, olası gönderilerinizin tam ve doğru teslim edilmesi, telefon, sms ve/veya e-posta yoluyla bildirimlerimizin zamanında ulaştırılabilmesi amacıyla, sözleşme ilişkisi içinde olduğumuz, veri koruması ve güvenliği konusunda bizimle hukuken ve teknik olarak aynı sorumlulukları taşıyan, ilgili mevzuat hükümlerine riayet eden üçüncü kişilerle, yalnızca ihtiyaç durumunda ve gerekli ölçüde paylaşılacaktır. *Vermiş olduğunuz bilgilerin kullanımına ilişkin bilgileri güncellemek istemeniz halinde Toyota Türkiye Pazarlama ve Satış A.Ş., Cumhuriyet Mah. D-100 Kuzey Yan yol Cad. No: 5, Yakacık, Kartal İstanbul adresiyle Müşteri İlişkileri birimine ya da www.toyota.com.tr internet sitesindeki “bize ulaşın” sayfasına bildirimde bulunmanızı rica ederiz.”
KİŞİSEL VERİLERLE İLGİLİ AÇIK RIZA BEYAN FORMU
www.sifiraracal sitesinde Teklif Bilişim Hizmetleri Petrol Dış Ticaret Otomotiv San.ve Tic. Ltd. Şti. (Bundan böyle metinde “Şirket” olarak anılacaktır.) tarafından yayınlanan Kişisel Verilerin Korunması ve İşlenmesi Hakkında Aydınlatma Metni’ni okudum.
6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu gereğince, yine Şirket tarafından yayınlanan ve www.sifiraracal.com aracılığı ile sunulan
• Tüm otomotiv,kredi, sigorta ve kiralama ürün ve hizmetlerinin sağlanması, satışı, pazarlanması, tanıtımı ve satış sonrası destek hizmetleri süreçlerinin planlanması, takibi ve geliştirilmesi,
• Tarafıma avantajlı ve kullanım alışkanlıklarıma uygun ürün ve hizmetlerin sunulabilmesi ve reklam, tanıtım, satış, pazarlama, Müşteri İlişkileri Yönetimi ve müşteri sadakat programları, etkinlik yönetimi, bilgilendirme, promosyon ve kampanya bildirimi, üyelik işlemleri süreçlerinin tasarlanması ve / veya uygulanması,
• Dijital ve / veya diğer mecralarda reklam ve / veya tanıtım ve / veya pazarlama aktivitelerinin tasarlanması ve / veya uygulanması,
• Kurumsal iletişim faaliyetlerinin, anketlerin, müşteri ilişkileri yönetimi ve müşteri memnuniyeti arama ve süreçlerinin planlanması ve uygulanması,
faaliyetlerini içeren yukarıdaki kapsamdaki ürün ve hizmetlerin anılan kapsam ve amaçları doğrultusunda, yine yukarıda sayılan faaliyetlerin kapsamı ile sınırlı kalmak üzere, kişisel verilerimin yasadaki esaslar çerçevesinde toplanmasına, kaydedilmesine, yurtiçinde ve yurtdışında işlenmesine, saklanmasına ve okumuş olduğum Kişisel Verilerin Korunması ve İşlenmesi Hakkında Aydınlatma Metninde geçen haklarım saklı kalmak üzere, otomotiv distribütör şirketleri, ikinci el otomotiv şirketleri, otomotiv kiralama şirketleri, finansman kuruluşları, Google Ireland Limited ve Facebook Ireland Limited ile paylaşılmasına ve bu kuruluşlara aktarılmasına, yurtiçinde ve yurtdışında işlenmesine, e-posta adresime/telefonuma, çağrı merkezleri, otomatik arama makineleri, akıllı ses kaydedici sistemler, elektronik posta, kısa mesaj hizmeti gibi vasıtalar kullanılarak elektronik ortamda veri, ses ve görüntü içerikli reklam, promosyon, kampanya ve benzeri ticari elektronik iletilerinin gönderilmesine, bu amaçlar doğrultusunda elektronik ileti dışındaki herhangi bir yöntemle de irtibata geçilmesine özgür irademle