Sıfıraraçal.com

Yeni Seat Leon DSG Şanzımanına Kavuştu

Yeni Seat Leon DSG Şanzımanına Kavuştu

Yeni Seat Leon DSG Şanzımanına Kavuştu

Seat Leon Style Plus donanımıyla otomatik vites seçeneğini beraberinde getirdi.

Yeni nesil SEAT Leon'un Türkiye otomotiv pazarına giriş yaptığını duyurrmuştuk. Ülkemizde Doğuş Grubu bünyesinde olan İspanyol üretici, o Peugeot 208 1.2 PureTech GT EAT8 versiyonuyla tam olarak aynı fiyata sahip Seat Leon 1.5 TSI ACT 130 HP 6MT FR ile tüm dikkatleri üzerine çekmişti.

İlginizi Çekebilir: 2020 Seat Leon Resmi Olarak Tanıtıldı

Yeni Leon Otomatik Vitese Geçti

Hem Dolu ve hem de otomatik B segmenti mi yoksa görece az donanımlı manuel C segmenti mi? Sorusuyla dahi akılları karıştırmayı başaran dördüncü jenerasyon Seat Leon , 2 haftalık bir aradan sonra DSG versiyonunu da kullanıcılarının beğenisini sunmaya başladı.

Yeni Seat Leon Donanım Özellikleri

Silindir kapama özelliğine sahip motor bu ünitesinin yanında standart ve hafif bir hibrit destekli 1,0 lt’lik TSI ünitelerle de donatılan Yeni Leon 4'ün başlangıç fiyatı bu gelişmeler sonucunda 209 bin TL'ye düştü. 16 inç alaşım jant, LED farlar ve stop lambaları, tek bölgeli otomatik klima, arka park sensörü, far ve yağmur sensörü, 7 adet hava yastığı, anahtarsız çalıştırma, 8.25 inç dokunmatik multimedya ekranı, eCall, hız sabitleme ve şerit takip asistanı gibi donanım özellikleri içeren 1,0 lt’lik TSI Style 110 beygir versiyonu böylece aynı hacimde motor ile 198 bin 100 TL'den piyasaya giriş yapan Renault Mégane Sedan'a yakın bir yere konumlanmış oldu.

Seat Leon Style Plus Donanım Paketi

Esas yenilik ise FR donanım seçeneğine alternatif olacak şekilde ayarlanmış Style Plus donanım paketi ile gelen ve hafif hibrit desteği gören 1,0 lt’lik eTSI 110 bg motor ile birlikte geldi. 7 ileri DSG otomatik vites kutusunu Leon yelpazesine dahil eden 1,0 lt’lik eTSI Style Plus için istenen rakam, 1.5 TSI ACT 130 HP FR ile çok yakın: 231 bin TL.

Seat Leon Style Plus'ın bir alt basamağına göre ekstraları ise karartılmış vites kulakçıkları, üç bölgeli otomatik klima, arka camlar, ısı kontrollü arka-orta havalandırma kanalı, ön koltuklarda LED ayak aydınlatmaları, geri görüş kamerası, Apple CarPlay bağlantısı sağlayan Full Link teknolojisi, kablosuz şarj ünitesi olarak ön plana çıkıyor.

Karşılaştırma açısından 7 ileri DSG şanzımana sahip Style Plus paketinin 6 ileri manuel vitesli FR paketinden eksikleri ise 17 inç çaplı jantlar, dinamik far kontrol sistemi, Full LED farlar, Infinite LED stoplar, ısı yalıtımlı ön cam, yan ayna altlarında 'Hola' karşılama ışığı, katlanır ayna, sürüş profili seçimi, yarı dokunmatik klima kontrol ünitesi, 10.25 inç dijital gösterge paneli, tek renk LED ambiyans aydınlatma, 10 inç dokunmatik multimedya sistemi. Style Plus'ın otomatik vites hariç bir diğer artısı ise Full Link sistemini standart olarak sunması.

Seat Leon Fiyat Listesi

Seat Leon Style 1.0 TSI 110 HP 209 bin TL

Seat Leon Style Plus 1.0 eTSI 110 HP DSG 231 bin TL

Seat Leon FR 1.5 TSI ACT 130 HP S&S 231 bin 500 TL

Yeni nesil Seat Leon hakkındaki gelişmelerden haberdar olduğumuza göre sitemiz üzerinden güncel Seat fiyat listesini inceleyebilir muadilleri ile araç karşılaştırması yapabilir ve hemen detaylı bilgi almak için fiyat teklifi isteyebilirsiniz.

Bu haberi okudunuz mu?

Yeni Seat Leon Oldukça İddialı

Yeni Seat Leon DSG Şanzımanına Kavuştu İçin Görüşlerini Bildir
Gönder
Hızlı Teklif Al
Karşılaştırma Listem
Favorilerim Listem
Otomobil Haberleri
X
Karşılaştırma Listem
Tamam
X
1

Marka

2

Model

3

Versiyon

4

Tamamla
Almak istediğin aracın markasını seç
Hangi marka otomobil için sana özel fiyat teklifi almak istersin ?
Hangi aracı alacağına karar veremedin mi ? araç karşılaştır.
Almak istediğin modeli seç
Hangi model için özel teklif almak istersin ?
Versiyon seç
Hangi versiyon için özel teklif almak istersin ?
Benzin
Dizel
Otomatik
Manuel
Formu Doldur
İzinli İletişim Formu
"İzinli İletişim Form"unu kabul etmekle, Şirketimiz ile paylaşılmasına rıza göstermiş olduğunuz kişisel verilerinizin, size uygun pazarlama faaliyetleri, promosyon, satış- servis ve yedek parça kampanya bildirimleri, bilgilendirme, reklam, Toyota’m ve benzeri web üyelik işlemleri, anket ve müşteri memnuniyeti araştırmaları ve bu kapsamdaki hizmetlerin sağlanması amacıyla telefon, SMS, e-posta kanalları ile her türlü elektronik iletişim yapılması için Toyota Türkiye Pazarlama ve Satış A.Ş (“Toyota Türkiye”), ile Toyota Türkiye’nin bayileri tarafından toplanmasına, kaydedilmesine, işlenmesine, saklanmasına, kullanılmasına ve aynı amaçlar grup şirketlerimiz, ana hissedarımız, Şirketimizin ithalatını yaptığı araçların üretici firması olan yurt dışında yerleşik Toyota Motor Europe NV/SA, Toyota Motor Corporation; doğrudan/dolaylı yurtiçi/yurtdışı iştiraklerimiz, faaliyetlerimizin gereği anlaşmalı olduğumuz kurumlar, tedarikçiler, anlaşmalı satıcılar,iş ortaklarımız, denetim şirketleri veya yasal bir zorunluluk gereği bu verileri talep etmeye yetkili olan kamu kurum veya kuruluşları, ile aktarılmasına/paylaşılmasına izin vermiş bulunmaktasınız. İşbu izinli iletişim onayınız Toyota Türkiye ile bayileri için geçerlidir. Onay vermemeniz halinde sizinle iletişime geçilmeyip, hiçbir ticari iletişimde bulunulmayacaktır. Bu bilgiler* sadece size sağlanacak hizmetlerin sağlıklı sunulabilmesi, olası gönderilerinizin tam ve doğru teslim edilmesi, telefon, sms ve/veya e-posta yoluyla bildirimlerimizin zamanında ulaştırılabilmesi amacıyla, sözleşme ilişkisi içinde olduğumuz, veri koruması ve güvenliği konusunda bizimle hukuken ve teknik olarak aynı sorumlulukları taşıyan, ilgili mevzuat hükümlerine riayet eden üçüncü kişilerle, yalnızca ihtiyaç durumunda ve gerekli ölçüde paylaşılacaktır. *Vermiş olduğunuz bilgilerin kullanımına ilişkin bilgileri güncellemek istemeniz halinde Toyota Türkiye Pazarlama ve Satış A.Ş., Cumhuriyet Mah. D-100 Kuzey Yan yol Cad. No: 5, Yakacık, Kartal İstanbul adresiyle Müşteri İlişkileri birimine ya da www.toyota.com.tr internet sitesindeki “bize ulaşın” sayfasına bildirimde bulunmanızı rica ederiz.”
KİŞİSEL VERİLERLE İLGİLİ AÇIK RIZA BEYAN FORMU
www.sifiraracal sitesinde Teklif Bilişim Hizmetleri Petrol Dış Ticaret Otomotiv San.ve Tic. Ltd. Şti. (Bundan böyle metinde “Şirket” olarak anılacaktır.) tarafından yayınlanan Kişisel Verilerin Korunması ve İşlenmesi Hakkında Aydınlatma Metni’ni okudum.
6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu gereğince, yine Şirket tarafından yayınlanan ve www.sifiraracal.com aracılığı ile sunulan
• Tüm otomotiv,kredi, sigorta ve kiralama ürün ve hizmetlerinin sağlanması, satışı, pazarlanması, tanıtımı ve satış sonrası destek hizmetleri süreçlerinin planlanması, takibi ve geliştirilmesi,
• Tarafıma avantajlı ve kullanım alışkanlıklarıma uygun ürün ve hizmetlerin sunulabilmesi ve reklam, tanıtım, satış, pazarlama, Müşteri İlişkileri Yönetimi ve müşteri sadakat programları, etkinlik yönetimi, bilgilendirme, promosyon ve kampanya bildirimi, üyelik işlemleri süreçlerinin tasarlanması ve / veya uygulanması,
• Dijital ve / veya diğer mecralarda reklam ve / veya tanıtım ve / veya pazarlama aktivitelerinin tasarlanması ve / veya uygulanması,
• Kurumsal iletişim faaliyetlerinin, anketlerin, müşteri ilişkileri yönetimi ve müşteri memnuniyeti arama ve süreçlerinin planlanması ve uygulanması,
faaliyetlerini içeren yukarıdaki kapsamdaki ürün ve hizmetlerin anılan kapsam ve amaçları doğrultusunda, yine yukarıda sayılan faaliyetlerin kapsamı ile sınırlı kalmak üzere, kişisel verilerimin yasadaki esaslar çerçevesinde toplanmasına, kaydedilmesine, yurtiçinde ve yurtdışında işlenmesine, saklanmasına ve okumuş olduğum Kişisel Verilerin Korunması ve İşlenmesi Hakkında Aydınlatma Metninde geçen haklarım saklı kalmak üzere, otomotiv distribütör şirketleri, ikinci el otomotiv şirketleri, otomotiv kiralama şirketleri, finansman kuruluşları, Google Ireland Limited ve Facebook Ireland Limited ile paylaşılmasına ve bu kuruluşlara aktarılmasına, yurtiçinde ve yurtdışında işlenmesine, e-posta adresime/telefonuma, çağrı merkezleri, otomatik arama makineleri, akıllı ses kaydedici sistemler, elektronik posta, kısa mesaj hizmeti gibi vasıtalar kullanılarak elektronik ortamda veri, ses ve görüntü içerikli reklam, promosyon, kampanya ve benzeri ticari elektronik iletilerinin gönderilmesine, bu amaçlar doğrultusunda elektronik ileti dışındaki herhangi bir yöntemle de irtibata geçilmesine özgür irademle