Sıfıraraçal.com
Üye Girişi

Yeni Nesil Renault Megane’dan Crossover Sinyalleri

Yeni Nesil Renault Megane’dan Crossover Sinyalleri

Yeni Nesil Renault Megane’dan Crossover Sinyalleri

Yeni Renault Megane için crossover karosöründe sinyaller veren Reuters kaynaklı ilk detaylar, şirket içinde sürecin ciddi bir şekilde konuşulduğuna işaret ediyor.

SUV ve Crossover karosöründeki araçların “dünyayı ele geçirme” konusunda yola emin adımlarla devam ettiğini görüyoruz. Tüm otomotiv üreticilerinin ürün gamlarında satış oranları düşük modelleri üretimden kaldırarak, planlanlarını bu sınıfa odakladığını bilmekteyiz.

İlginizi Çekebilir: Renault Clio Rekor Satışla Geldi!

Planlamalar kimi zaman yeni modelleri içerirken, kimi zaman da halihazırda satışta olan modellerinin dönüşümünü merkezde alıyor. Ford Fiesta, Focus Active, Hyundai i20 Active ve Toyota Yaris Cross gibi örnekler bunun farklı sınıftaki örnekleri.

Yeni CEO Renault Megane’nın Crossover Dönüşümüne Sıcak Bakıyor

Kısa zaman önce CEO değişikliği yaşayan Renault cephesinde de Megane üzerinden benzer bir dönüşümün yaşanacağı sinyalleri gelmeye başladı. Reuters kaynaklı olarak haber olan ilk detaylarda, yeni CEO Luca De Meo’nun Renault Megane için bir crossover dönüşüme de sıcak bakıyor.

Crossover Dönüşümü Renault Megane İçin Yükseliş Anahtarı Olabilir

Vw Golf Alltrack ve Ford Focus Active gibi modellere rakip olacak nitelikler taşıması gereken bu projede yenilenecek tasarım çizgisinin daha sağlam bir karakter ile bir araya getirilebilmesi durumu söz konusu.

Eğer bu düşünceler somut bir sonuca dökülecek olursa, diğer rakiplerinde gördüğümüz; özgün sürüş modları, plastik gövde panelleri ve artırılmış yükseklik gibi parçalar Renault Megane çatısı altında gelecek. Elbette bu durum Sw gövdesini de beraberinde getiriyor.

Yeni Renault Megane’da Ne Gibi Değişiklikler Olacak

Bu süreç ile ilgili var olan gelişmeler ise, versiyonla şirket içindeki ciddi bir düşüncenin olduğunu göstermekte. Son yıllarda satış eğrisinin gerilediği görülen Megane için tekrar yükseliş potansiyeli olan bu ihtimalin gerçeğe dönüşüm dönüşmeyeceğini önümüzdeki günlerde birlilkte göreceğiz.

Yeni nesil Renault Megane modeli ile ilgili gelişmelerden haberdar olduğumuza göre sitemiz üzerinden güncel Renault 2020 fiyat listesini inceleyebilir muadilleri ile araç karşılaştırması yapabilirsiniz. Eee hadi tüm Renault modelleri sana özel fiyat teklifleri için seni bekliyor.

Bu haberi okudunuz mu?

Yılın İlk Yarısında Binek Otomobillerin Lideri Renault

Bu Haber İçin Görüşlerini Bildir
Gönder

Bu Haberin Yorumları

Hızlı Teklif Al
Karşılaştırma Listem
Favorilerim Listem
Otomobil Haberleri
X
Karşılaştırma Listem
Tamam
X
1

Marka

2

Model

3

Versiyon

4

Tamamla
Almak istediğin aracın markasını seç
Hangi marka otomobil için sana özel fiyat teklifi almak istersin ?
Hangi aracı alacağına karar veremedin mi ? araç karşılaştır.
Almak istediğin modeli seç
Hangi model için özel teklif almak istersin ?
Versiyon seç
Hangi versiyon için özel teklif almak istersin ?
Benzin
Dizel
Otomatik
Manuel
Formu Doldur
İzinli İletişim Formu
"İzinli İletişim Form"unu kabul etmekle, Şirketimiz ile paylaşılmasına rıza göstermiş olduğunuz kişisel verilerinizin, size uygun pazarlama faaliyetleri, promosyon, satış- servis ve yedek parça kampanya bildirimleri, bilgilendirme, reklam, Toyota’m ve benzeri web üyelik işlemleri, anket ve müşteri memnuniyeti araştırmaları ve bu kapsamdaki hizmetlerin sağlanması amacıyla telefon, SMS, e-posta kanalları ile her türlü elektronik iletişim yapılması için Toyota Türkiye Pazarlama ve Satış A.Ş (“Toyota Türkiye”), ile Toyota Türkiye’nin bayileri tarafından toplanmasına, kaydedilmesine, işlenmesine, saklanmasına, kullanılmasına ve aynı amaçlar grup şirketlerimiz, ana hissedarımız, Şirketimizin ithalatını yaptığı araçların üretici firması olan yurt dışında yerleşik Toyota Motor Europe NV/SA, Toyota Motor Corporation; doğrudan/dolaylı yurtiçi/yurtdışı iştiraklerimiz, faaliyetlerimizin gereği anlaşmalı olduğumuz kurumlar, tedarikçiler, anlaşmalı satıcılar,iş ortaklarımız, denetim şirketleri veya yasal bir zorunluluk gereği bu verileri talep etmeye yetkili olan kamu kurum veya kuruluşları, ile aktarılmasına/paylaşılmasına izin vermiş bulunmaktasınız. İşbu izinli iletişim onayınız Toyota Türkiye ile bayileri için geçerlidir. Onay vermemeniz halinde sizinle iletişime geçilmeyip, hiçbir ticari iletişimde bulunulmayacaktır. Bu bilgiler* sadece size sağlanacak hizmetlerin sağlıklı sunulabilmesi, olası gönderilerinizin tam ve doğru teslim edilmesi, telefon, sms ve/veya e-posta yoluyla bildirimlerimizin zamanında ulaştırılabilmesi amacıyla, sözleşme ilişkisi içinde olduğumuz, veri koruması ve güvenliği konusunda bizimle hukuken ve teknik olarak aynı sorumlulukları taşıyan, ilgili mevzuat hükümlerine riayet eden üçüncü kişilerle, yalnızca ihtiyaç durumunda ve gerekli ölçüde paylaşılacaktır. *Vermiş olduğunuz bilgilerin kullanımına ilişkin bilgileri güncellemek istemeniz halinde Toyota Türkiye Pazarlama ve Satış A.Ş., Cumhuriyet Mah. D-100 Kuzey Yan yol Cad. No: 5, Yakacık, Kartal İstanbul adresiyle Müşteri İlişkileri birimine ya da www.toyota.com.tr internet sitesindeki “bize ulaşın” sayfasına bildirimde bulunmanızı rica ederiz.”
KİŞİSEL VERİLERLE İLGİLİ AÇIK RIZA BEYAN FORMU
www.sifiraracal sitesinde Teklif Bilişim Hizmetleri Petrol Dış Ticaret Otomotiv San.ve Tic. Ltd. Şti. (Bundan böyle metinde “Şirket” olarak anılacaktır.) tarafından yayınlanan Kişisel Verilerin Korunması ve İşlenmesi Hakkında Aydınlatma Metni’ni okudum.
6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu gereğince, yine Şirket tarafından yayınlanan ve www.sifiraracal.com aracılığı ile sunulan
• Tüm otomotiv,kredi, sigorta ve kiralama ürün ve hizmetlerinin sağlanması, satışı, pazarlanması, tanıtımı ve satış sonrası destek hizmetleri süreçlerinin planlanması, takibi ve geliştirilmesi,
• Tarafıma avantajlı ve kullanım alışkanlıklarıma uygun ürün ve hizmetlerin sunulabilmesi ve reklam, tanıtım, satış, pazarlama, Müşteri İlişkileri Yönetimi ve müşteri sadakat programları, etkinlik yönetimi, bilgilendirme, promosyon ve kampanya bildirimi, üyelik işlemleri süreçlerinin tasarlanması ve / veya uygulanması,
• Dijital ve / veya diğer mecralarda reklam ve / veya tanıtım ve / veya pazarlama aktivitelerinin tasarlanması ve / veya uygulanması,
• Kurumsal iletişim faaliyetlerinin, anketlerin, müşteri ilişkileri yönetimi ve müşteri memnuniyeti arama ve süreçlerinin planlanması ve uygulanması,
faaliyetlerini içeren yukarıdaki kapsamdaki ürün ve hizmetlerin anılan kapsam ve amaçları doğrultusunda, yine yukarıda sayılan faaliyetlerin kapsamı ile sınırlı kalmak üzere, kişisel verilerimin yasadaki esaslar çerçevesinde toplanmasına, kaydedilmesine, yurtiçinde ve yurtdışında işlenmesine, saklanmasına ve okumuş olduğum Kişisel Verilerin Korunması ve İşlenmesi Hakkında Aydınlatma Metninde geçen haklarım saklı kalmak üzere, otomotiv distribütör şirketleri, ikinci el otomotiv şirketleri, otomotiv kiralama şirketleri, finansman kuruluşları, Google Ireland Limited ve Facebook Ireland Limited ile paylaşılmasına ve bu kuruluşlara aktarılmasına, yurtiçinde ve yurtdışında işlenmesine, e-posta adresime/telefonuma, çağrı merkezleri, otomatik arama makineleri, akıllı ses kaydedici sistemler, elektronik posta, kısa mesaj hizmeti gibi vasıtalar kullanılarak elektronik ortamda veri, ses ve görüntü içerikli reklam, promosyon, kampanya ve benzeri ticari elektronik iletilerinin gönderilmesine, bu amaçlar doğrultusunda elektronik ileti dışındaki herhangi bir yöntemle de irtibata geçilmesine özgür irademle