Sıfıraraçal.com

Temmuz Ayı Renault Otomobil Kampanyaları

5 Temmuz 2022 Salı

 

Temmuz ayına girerken otomotiv firmaları yavaş yavaş kampanyalarını açıklamaya başladı. Aslında temmuz ayı Kurban Bayramı’na denk geldiği için araç firmaları kampanya yapmasa da satışlar önceki aylara göre daha iyi olacak. Çünkü araç piyasası bayram öncesi hareketli oluyor. Yaza da girdiğimiz düşünüldüğünde kış dönemine göre temmuz ayı daha hareketleniyor. Ancak Renault markası satışlarını daha da artırmaya niyetli olmalı ki daha temmuz ayı gelmeden kampanyalarını açıklamaya başladı. Temmuz ayı fırsatları olarak paylaştığı kampanyaların bir kısmı Renault Finans üzerinden gerçekleşiyor. Aslında daha önceki kampanya dönemlerinde uygulanan cezp edici çok sayıda kampanya Renault temmuz ayı otomobil kampanya döneminde bulunmuyor. Dünyada ve özellikle Türkiye’de hissedilen ekonomik sıkıntılar araç firmalarını da vurduğundan kampanya dönemlerinde daha itidalli davranılıyor. Bazı yıl ve modellerde kredi imkanı ve bazı meslek gruplarına 4 bin TL indirim avantajı sunan bu Renault kampanyalarına bir göz atalım.

Kredi Finans Renault Kampanyaları

Sınırlı sayıdaki 2021 ve 2022 model Yeni Express Van, Yeni Express Combi, Trafic Multix, Trafic Combi, Trafic Panelvan, Master Panelvan ve Master Kamyonet araç alımında bu kampanya geçerli olacaktır. Renault Finans’tan kredi kullanılması durumunda 75.000 TL kredi miktarını 12 ay vade ve % 0,99 faiz oranı ile kampanyalı satışa sunuyor. Yani aylık 6.700 TL civarı ödeme yapmanız gerekiyor. 75 bin TL kredi imkanı verdiğinden kalan kısım için toplu bir ödeme yapmak gerekiyor.  Sayılan bu araçlar dışında 75 bin TL’lik kredi imkanı sağlanamayacak. Ayrıca sınırlı sayıda araç kampanya dahilinde olduğu için acele etmekte fayda olabilir. Finansman kampanyaları olarak bilinen bu kampanyanın şartları Renault Finans’a bağlıdır.

 Aynı şekilde Renault Finans’tan kredi kullanılması durumunda geçerli olan başka kampanyalar da bulunuyor. Yine sınırlı sayıdaki 2021 ve 2022 model Clio, Megane Sedan, Yeni Taliant, Captur, ZOE, Kadjar, Koleos ve Talisman model araçları satın almak isteyen kişilere kredi imkanı sağlıyor. Model fiyatı düştüğü için sağladığı kredi oranı da düşüyor. Bu modeller için öngörülen kampanyada 30.000 TL 12 ay vade ve %0 faiz oranı ile kredi imkanı sağlanıyor. Böylece aylık olarak 2.533 TL ödeme ve % 0 faiz ile az da olsa aracın bir kısmını karşılamanız mümkün. Çünkü kalan kısım için peşinat ödemeniz gerekiyor. Bu kampanyada sınırlı sayıdaki 2022 model Renault araç modellerinin alımında ayrıca elindeki aracı takasa vererek, 2022 model Renault yeni araç alanlar da faydalanabiliyor. Eğer takasa vererek bu kampanyadan yararlanmak istiyorsanız bu alıcılara ekstra olarak 4.000 TL’lik takas indirimi de uygulanıyor. Takas indirimi için Renault bazı ekstra şartlar arıyor. Şöyle ki;

  • En az son 3 aydır takasa verilecek araç yeni araç alımı tarihinde yeni araç alacak kişiye ya da 1.derece yakını üzerine kayıtlı olmalıdır. (1.derece akraba; anne, baba, eş, kardeş, çocuk olabilir, kızın soy ismi değişse de kampanyadan yararlanılabilinir)
  • Renault Finans kapsamında var olan kampanyalara katıldığınızda ve bu kampanyalardan yararlandığınızda aracın ilk periyodik bakımını hediye. Maxxi Bakım ürünü kredi kullanınca ekstra ücret ödemeden size sunulmuş olacak.  

Hukukçulara Ve Yargı Mensuplarına Özel Kampanya

Bu kampanya biraz daha özelleştirilmiş bir kampanya olup belli meslek gruplarında geçerli olacak. Avukatlar, Hakimler, Savcılar ve basın kartına sahip basın mensuplarına özel olarak yapılan bu kampanyada bu meslekteki kişiler kimliğini ibraz ederek bu avantajdan yararlanabilecek. Yalnız bu kampanyada diğerlerinde olduğu gibi 1. Derece yakınlar yararlanamayacak.  Renault Finans’tan kredi kullanmak isteyen Baroya kayıtlı Ruhsat sahibi avukat bu hakkını başkasına devredemeyecek. Aynı soyadından herhangi bir kişi de bu kampanyadan yararlanma şansı elde edemeyecek. Bu kampanyadan sadece ruhsat, basın kartı ya da hakim savcı kimliği olan kişiler yararlanabilecek. Bu kampanya kapsamında;

Renault Finans’tan kullanılan ya da yararlanılan kredilerde tüm yeni satın alınacak 2022 model Renault binek araç modellerinde geçerli kampanya kapsamında, kredi tahsis ücreti yani dosya masrafı da alınmayacak. Ayrıca araç fiyatına ek olarak da 4.000 TL indirim uygulanabilecek.

 

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Araç Karşılaştırma sayfamızdan birbirinden farklı özelliklere sahip araçlara göz atabilir dilediğiniz araçları karşılaştırabilirsiniz. Sıfır araç kampanyaları incelemek için kampanyalı araçlar sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

 

Temmuz Ayı Renault Otomobil Kampanyaları İçin Görüşlerini Bildir
Gönder
ÖNERİLEN YAZILAR

Renault Yorumları

Misafir
27.11.2022
Renault Kangoo Express için yapılmış
Express Van 2 ay 5bin km dır kullanıyorum. Ort yakıt 5 lt ve aşağısı tabi dikkatli kullanırsanız. Direksiyon elektrik destekli hidrolik tip yani biraz hissiz. Fren pedalı takoz gibi eski reno europa sanki. Turbo 1700 devir dak açıldığı için alt devirlerde ölü , bu yüzden anı hızlanma gereken durumlarda 3bin devirde vites yükseltmek gerekiyor özellikle rampa çıkarken. Fiyat performans olarak makul seviyede. Ne kadar para o kadar kalite.
Misafir
25.11.2022
Renault Captur için yapılmış
Ufak çukurlarda sarsıntı çok fazla.Viraj performansı kötü salınım çok fazla.Bagajı güzel.İçi çok dar.Yakıtı kilometre başı 2 lira gibi birşey 8.5 9 lt ye mi ne denk geliyor.Turbo arada uğultu yapıyor ses aynen içerde.Hafif arazi de ki felahiye girişinde hafif rampa var orda 2013 roomster skodayla rahatça geçerken bu araç az kalsın aks kırıyordu.Narin araç öyle suv gibi duruyor diye her suv gibi duran aracın geçtiği yerden geçiyor diye düşünmemek lazım.Şekli güzel gideri var.
Misafir
24.11.2022
Renault Megane Sedan için yapılmış
2022 megane 1.3 tce otomatik ful paket tercih etmek ne kadar mantıklı otomatiği sonradan sıkıntı çıkarır mı
Misafir
23.11.2022
Renault Taliant için yapılmış
Sıfır aldım bir aydır biniyorum ne hızında ne rampada hiç bir sıkıntı yaşamadım, 1.0 90 joy otamatik şanzıman aracın tek sıkıntısı boş olması oda fiyatına göre normal, bu araçta L diye bi fites koymuş driv altına rampada hem çıkışta hem inişte kullanıyorsun hiç bir sıkıntı tekleme hızdan düşme olmuyor, aynalar manuel, arka kapılar manuel birde benzini harbi yakıyor şehir içinde kullandım şimdiye kadar, ama uzun yolda bilmiyorum ....
Misafir
18.11.2022
Renault Zoe için yapılmış
809.000 ? Bu nasıl bir fiyat ? Tam bir rezalet. ??
Misafir
18.11.2022
Renault Zoe için yapılmış
809.000 ? Bu nasıl bir fiyat ? Tam bir rezalet. ??
Misafir
14.11.2022
Renault Fluence için yapılmış
Ne kadar fiat
Misafir
10.11.2022
Renault Zoe için yapılmış
bir araç fiyatının bu kadar abartılı fiyatlarda olması düpedüz sömürü başka bir izahı yok
Misafir
09.11.2022
Renault Clio için yapılmış
Yaklaştık 16 aydır kullanıyorum clio 5 sce Manuel Joy paket çok memnunum yakıt çok iyi şehir merkezine otobüsle 40liraya gidip geliyorum aracimla 30liraya yakıt yok yol tutuşu konfor iyi genel olarak mennmunum
Misafir
05.11.2022
Renault Clio için yapılmış
Merhaba arkadaşlar Clio 5 lerde aktif acil durum frenleme sistemi hepsinde var mı?
X
Karşılaştırma Listem
Tamam
X
1

Marka

2

Model

3

Versiyon

4

Tamamla
Almak istediğin aracın markasını seç
Hangi marka otomobil için sana özel fiyat teklifi almak istersin ?
Hangi aracı alacağına karar veremedin mi ? araç karşılaştır.
Almak istediğin modeli seç
Hangi model için özel teklif almak istersin ?
Versiyon seç
Hangi versiyon için özel teklif almak istersin ?
Benzin
Dizel
Otomatik
Manuel
Formu Doldur
İzinli İletişim Formu
"İzinli İletişim Form"unu kabul etmekle, Şirketimiz ile paylaşılmasına rıza göstermiş olduğunuz kişisel verilerinizin, size uygun pazarlama faaliyetleri, promosyon, satış- servis ve yedek parça kampanya bildirimleri, bilgilendirme, reklam, Toyota’m ve benzeri web üyelik işlemleri, anket ve müşteri memnuniyeti araştırmaları ve bu kapsamdaki hizmetlerin sağlanması amacıyla telefon, SMS, e-posta kanalları ile her türlü elektronik iletişim yapılması için Toyota Türkiye Pazarlama ve Satış A.Ş (“Toyota Türkiye”), ile Toyota Türkiye’nin bayileri tarafından toplanmasına, kaydedilmesine, işlenmesine, saklanmasına, kullanılmasına ve aynı amaçlar grup şirketlerimiz, ana hissedarımız, Şirketimizin ithalatını yaptığı araçların üretici firması olan yurt dışında yerleşik Toyota Motor Europe NV/SA, Toyota Motor Corporation; doğrudan/dolaylı yurtiçi/yurtdışı iştiraklerimiz, faaliyetlerimizin gereği anlaşmalı olduğumuz kurumlar, tedarikçiler, anlaşmalı satıcılar,iş ortaklarımız, denetim şirketleri veya yasal bir zorunluluk gereği bu verileri talep etmeye yetkili olan kamu kurum veya kuruluşları, ile aktarılmasına/paylaşılmasına izin vermiş bulunmaktasınız. İşbu izinli iletişim onayınız Toyota Türkiye ile bayileri için geçerlidir. Onay vermemeniz halinde sizinle iletişime geçilmeyip, hiçbir ticari iletişimde bulunulmayacaktır. Bu bilgiler* sadece size sağlanacak hizmetlerin sağlıklı sunulabilmesi, olası gönderilerinizin tam ve doğru teslim edilmesi, telefon, sms ve/veya e-posta yoluyla bildirimlerimizin zamanında ulaştırılabilmesi amacıyla, sözleşme ilişkisi içinde olduğumuz, veri koruması ve güvenliği konusunda bizimle hukuken ve teknik olarak aynı sorumlulukları taşıyan, ilgili mevzuat hükümlerine riayet eden üçüncü kişilerle, yalnızca ihtiyaç durumunda ve gerekli ölçüde paylaşılacaktır. *Vermiş olduğunuz bilgilerin kullanımına ilişkin bilgileri güncellemek istemeniz halinde Toyota Türkiye Pazarlama ve Satış A.Ş., Cumhuriyet Mah. D-100 Kuzey Yan yol Cad. No: 5, Yakacık, Kartal İstanbul adresiyle Müşteri İlişkileri birimine ya da www.toyota.com.tr internet sitesindeki “bize ulaşın” sayfasına bildirimde bulunmanızı rica ederiz.”
KİŞİSEL VERİLERLE İLGİLİ AÇIK RIZA BEYAN FORMU
www.sifiraracal sitesinde Teklif Bilişim Hizmetleri Petrol Dış Ticaret Otomotiv San.ve Tic. Ltd. Şti. (Bundan böyle metinde “Şirket” olarak anılacaktır.) tarafından yayınlanan Kişisel Verilerin Korunması ve İşlenmesi Hakkında Aydınlatma Metni’ni okudum.
6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu gereğince, yine Şirket tarafından yayınlanan ve www.sifiraracal.com aracılığı ile sunulan
• Tüm otomotiv,kredi, sigorta ve kiralama ürün ve hizmetlerinin sağlanması, satışı, pazarlanması, tanıtımı ve satış sonrası destek hizmetleri süreçlerinin planlanması, takibi ve geliştirilmesi,
• Tarafıma avantajlı ve kullanım alışkanlıklarıma uygun ürün ve hizmetlerin sunulabilmesi ve reklam, tanıtım, satış, pazarlama, Müşteri İlişkileri Yönetimi ve müşteri sadakat programları, etkinlik yönetimi, bilgilendirme, promosyon ve kampanya bildirimi, üyelik işlemleri süreçlerinin tasarlanması ve / veya uygulanması,
• Dijital ve / veya diğer mecralarda reklam ve / veya tanıtım ve / veya pazarlama aktivitelerinin tasarlanması ve / veya uygulanması,
• Kurumsal iletişim faaliyetlerinin, anketlerin, müşteri ilişkileri yönetimi ve müşteri memnuniyeti arama ve süreçlerinin planlanması ve uygulanması,
faaliyetlerini içeren yukarıdaki kapsamdaki ürün ve hizmetlerin anılan kapsam ve amaçları doğrultusunda, yine yukarıda sayılan faaliyetlerin kapsamı ile sınırlı kalmak üzere, kişisel verilerimin yasadaki esaslar çerçevesinde toplanmasına, kaydedilmesine, yurtiçinde ve yurtdışında işlenmesine, saklanmasına ve okumuş olduğum Kişisel Verilerin Korunması ve İşlenmesi Hakkında Aydınlatma Metninde geçen haklarım saklı kalmak üzere, otomotiv distribütör şirketleri, ikinci el otomotiv şirketleri, otomotiv kiralama şirketleri, finansman kuruluşları, Google Ireland Limited ve Facebook Ireland Limited ile paylaşılmasına ve bu kuruluşlara aktarılmasına, yurtiçinde ve yurtdışında işlenmesine, e-posta adresime/telefonuma, çağrı merkezleri, otomatik arama makineleri, akıllı ses kaydedici sistemler, elektronik posta, kısa mesaj hizmeti gibi vasıtalar kullanılarak elektronik ortamda veri, ses ve görüntü içerikli reklam, promosyon, kampanya ve benzeri ticari elektronik iletilerinin gönderilmesine, bu amaçlar doğrultusunda elektronik ileti dışındaki herhangi bir yöntemle de irtibata geçilmesine özgür irademle