Sıfıraraçal.com
Üye Girişi

2021 Renault Megane Sedan Tanıtıldı

2021 Renault Megane Sedan Tanıtıldı

2021 Renault Megane Sedan Tanıtıldı

Türkiye’de üretimi gerçekleşen Renault Megane Sedan makyajlanarak yenilendi.

Görünüm ve teknolojik alanında çok daha zengin dinamikleri getiren Yeni Renault Megane Sedan, yola emin adımlarıyla devam etmekte.

İlginizi Çekebilir: Yeni Nesil Renault Megane’dan Crossover Sinyalleri

Yeni Renault Megane Sedan Daha Modern

Ülkemizde üretilen ve önemli C segmentinin en önemli araçlarından birisi olan Renault Megane Sedan, 2021 yılına makyaj operasyonuyla giriyor. Diğer gövde tiplerinde yapılan değişikliklerin benzerlerini beraberinde getirecek olan güncellemeler ile ailenin daha modern bir çizgiye taşındığını söyleyebiliriz.

2021 Renault Megane Sedan için özellikle ön tarafta yapılan tampon, yeni LED farlar ve arka stop lambaları gibi dinamiklikler tüm değişimler arasında kendisini en fazla hissettiriyor. Bununla beraber aracın ön bölümündeki ızgarada krom parçaların artırılması da görünümü modernliğin yanında daha zengin gösterecek nitelikler detaylardan.

2021 Renault Megane Sedan Öne Çıkan Özellikler

Yapılan bu değişimler ile beraber sadece görünümünde değil aerodinamik olarak da iyileşmiş bir çizgiyi barından Yeni Megane Sedan, yepyeni jant tasarımlarıyla da dikkat çekecek gibi. Ebatları 16 inç ve 18 inç arasında değişen jantların genel karaktere olan etkisi de hissedilir derecede görünüyor. Makyajın iç mekanda etkisi ise nispeten daha hissedilir.

Dijital sürücü ekranında yapılan iyileştirmeler ile berabar ebatı 10,2 inç olarak belirlenmiş. Yeni multimedya ekran ise 9,3 inç oranına kadar esneklik gösterebilecek. Apple CarPlay ve Android Auto desteği sağlayan ekranın deneyimsel olarak da hissedilir oranda iyileştirildiği özellikle belirtilmekte.

Bunların dışında yeni ambiyans aydınlatmaları, elektrikli koltuklar, güncellenmiş sürüş modları, otonom acil frenleme, adaptif hız sabitleyici, yaya algılama ve daha birçok elektronik destek de kullanıcılarını bekliyor olacak.

Yeni Renault Megane Sedan Motor Seçenekleri

2021 Megane Sedan’ın kaputunun altına geldiğimizde 1,0 lt’lik turbo 3 silindirli motor ünitesinin 115 bg güç ile giriş seviyesinde yer alacak. Bir üst sırasında 1,3 lt’lik motor ünitesi 140 bg güç ve 7 kademeli EDC şanzıman ile beraber geliyor. Dizel motor ünitesi ise sadece 1,5 lt’lik hacim ve 115 bg güçle birlikte geliyor. Yenilenen Renault Megane Sedan, gelecek yılın ilk çeyreğinden itibaren kademeli olarak tüm pazarlarda satışa sunulacak.

Renault Fiyat Listesi

2021 Renault Megane Sedan modeli ile ilgili gelişmelerden haberdar olduğumuza göre sitemiz üzerinden güncel Renault fiyat listesini inceleyebilir muadilleri ile araç karşılaştırması yapabilirsiniz. Eee hadi tüm Renault modelleri sana özel fiyat teklifleri için seni bekliyor.

Bu haberi okudunuz mu?

Renault Clio Rekor Satışla Geldi!

2021 Renault Megane Sedan Tanıtıldı İçin Görüşlerini Bildir
Gönder
Hızlı Teklif Al
Karşılaştırma Listem
Favorilerim Listem
Otomobil Haberleri
X
Karşılaştırma Listem
Tamam
X
1

Marka

2

Model

3

Versiyon

4

Tamamla
Almak istediğin aracın markasını seç
Hangi marka otomobil için sana özel fiyat teklifi almak istersin ?
Hangi aracı alacağına karar veremedin mi ? araç karşılaştır.
Almak istediğin modeli seç
Hangi model için özel teklif almak istersin ?
Versiyon seç
Hangi versiyon için özel teklif almak istersin ?
Benzin
Dizel
Otomatik
Manuel
Formu Doldur
İzinli İletişim Formu
"İzinli İletişim Form"unu kabul etmekle, Şirketimiz ile paylaşılmasına rıza göstermiş olduğunuz kişisel verilerinizin, size uygun pazarlama faaliyetleri, promosyon, satış- servis ve yedek parça kampanya bildirimleri, bilgilendirme, reklam, Toyota’m ve benzeri web üyelik işlemleri, anket ve müşteri memnuniyeti araştırmaları ve bu kapsamdaki hizmetlerin sağlanması amacıyla telefon, SMS, e-posta kanalları ile her türlü elektronik iletişim yapılması için Toyota Türkiye Pazarlama ve Satış A.Ş (“Toyota Türkiye”), ile Toyota Türkiye’nin bayileri tarafından toplanmasına, kaydedilmesine, işlenmesine, saklanmasına, kullanılmasına ve aynı amaçlar grup şirketlerimiz, ana hissedarımız, Şirketimizin ithalatını yaptığı araçların üretici firması olan yurt dışında yerleşik Toyota Motor Europe NV/SA, Toyota Motor Corporation; doğrudan/dolaylı yurtiçi/yurtdışı iştiraklerimiz, faaliyetlerimizin gereği anlaşmalı olduğumuz kurumlar, tedarikçiler, anlaşmalı satıcılar,iş ortaklarımız, denetim şirketleri veya yasal bir zorunluluk gereği bu verileri talep etmeye yetkili olan kamu kurum veya kuruluşları, ile aktarılmasına/paylaşılmasına izin vermiş bulunmaktasınız. İşbu izinli iletişim onayınız Toyota Türkiye ile bayileri için geçerlidir. Onay vermemeniz halinde sizinle iletişime geçilmeyip, hiçbir ticari iletişimde bulunulmayacaktır. Bu bilgiler* sadece size sağlanacak hizmetlerin sağlıklı sunulabilmesi, olası gönderilerinizin tam ve doğru teslim edilmesi, telefon, sms ve/veya e-posta yoluyla bildirimlerimizin zamanında ulaştırılabilmesi amacıyla, sözleşme ilişkisi içinde olduğumuz, veri koruması ve güvenliği konusunda bizimle hukuken ve teknik olarak aynı sorumlulukları taşıyan, ilgili mevzuat hükümlerine riayet eden üçüncü kişilerle, yalnızca ihtiyaç durumunda ve gerekli ölçüde paylaşılacaktır. *Vermiş olduğunuz bilgilerin kullanımına ilişkin bilgileri güncellemek istemeniz halinde Toyota Türkiye Pazarlama ve Satış A.Ş., Cumhuriyet Mah. D-100 Kuzey Yan yol Cad. No: 5, Yakacık, Kartal İstanbul adresiyle Müşteri İlişkileri birimine ya da www.toyota.com.tr internet sitesindeki “bize ulaşın” sayfasına bildirimde bulunmanızı rica ederiz.”
KİŞİSEL VERİLERLE İLGİLİ AÇIK RIZA BEYAN FORMU
www.sifiraracal sitesinde Teklif Bilişim Hizmetleri Petrol Dış Ticaret Otomotiv San.ve Tic. Ltd. Şti. (Bundan böyle metinde “Şirket” olarak anılacaktır.) tarafından yayınlanan Kişisel Verilerin Korunması ve İşlenmesi Hakkında Aydınlatma Metni’ni okudum.
6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu gereğince, yine Şirket tarafından yayınlanan ve www.sifiraracal.com aracılığı ile sunulan
• Tüm otomotiv,kredi, sigorta ve kiralama ürün ve hizmetlerinin sağlanması, satışı, pazarlanması, tanıtımı ve satış sonrası destek hizmetleri süreçlerinin planlanması, takibi ve geliştirilmesi,
• Tarafıma avantajlı ve kullanım alışkanlıklarıma uygun ürün ve hizmetlerin sunulabilmesi ve reklam, tanıtım, satış, pazarlama, Müşteri İlişkileri Yönetimi ve müşteri sadakat programları, etkinlik yönetimi, bilgilendirme, promosyon ve kampanya bildirimi, üyelik işlemleri süreçlerinin tasarlanması ve / veya uygulanması,
• Dijital ve / veya diğer mecralarda reklam ve / veya tanıtım ve / veya pazarlama aktivitelerinin tasarlanması ve / veya uygulanması,
• Kurumsal iletişim faaliyetlerinin, anketlerin, müşteri ilişkileri yönetimi ve müşteri memnuniyeti arama ve süreçlerinin planlanması ve uygulanması,
faaliyetlerini içeren yukarıdaki kapsamdaki ürün ve hizmetlerin anılan kapsam ve amaçları doğrultusunda, yine yukarıda sayılan faaliyetlerin kapsamı ile sınırlı kalmak üzere, kişisel verilerimin yasadaki esaslar çerçevesinde toplanmasına, kaydedilmesine, yurtiçinde ve yurtdışında işlenmesine, saklanmasına ve okumuş olduğum Kişisel Verilerin Korunması ve İşlenmesi Hakkında Aydınlatma Metninde geçen haklarım saklı kalmak üzere, otomotiv distribütör şirketleri, ikinci el otomotiv şirketleri, otomotiv kiralama şirketleri, finansman kuruluşları, Google Ireland Limited ve Facebook Ireland Limited ile paylaşılmasına ve bu kuruluşlara aktarılmasına, yurtiçinde ve yurtdışında işlenmesine, e-posta adresime/telefonuma, çağrı merkezleri, otomatik arama makineleri, akıllı ses kaydedici sistemler, elektronik posta, kısa mesaj hizmeti gibi vasıtalar kullanılarak elektronik ortamda veri, ses ve görüntü içerikli reklam, promosyon, kampanya ve benzeri ticari elektronik iletilerinin gönderilmesine, bu amaçlar doğrultusunda elektronik ileti dışındaki herhangi bir yöntemle de irtibata geçilmesine özgür irademle