Porsche 911 Coupe

TL - TL
Uzunluk
4549 mm
Genişlik
1880 mm
Yükseklik
1297 mm
Kapı Sayısı
2
Bagaj Hacmi
115 lt
Güvenlik (EuroNCap Puanı)
3 / 5

Porsche 911 Coupe Renkleri

Beyaz
Guards Kırmızı
Lava Turuncu
Lizard Yeşili
Metalik Gümüş
Miami Mavisi
Siyah
Yarış Sarısı

2000 Yılında yapılmış resmi test sonucudur.

Porsche 911 Coupe Resimleri

Porsche 911 Coupe Fiyat Analizi

* Gün içinde sistemde var olan en ucuz paket fiyatı baz alınmıştır.
1 Ay
3 Ay
6 Ay

Porsche 911 Coupe Versiyonları

YakıtBenzin
VitesOtomatik
Motor Hacmi3800 cc
Motor Gücü580 hp
Teknik Özellikleri
Teklif Al
YakıtBenzin
VitesOtomatik
Motor Hacmi2981 cc
Motor Gücü420 hp
Teknik Özellikleri
Teklif Al
YakıtBenzin
VitesManuel
Motor Hacmi2981 cc
Motor Gücü420 hp
Teknik Özellikleri
Teklif Al

Porsche 911 Coupe Yorumları

Porsche 911 Coupe Misafir 30.09.2021
porsche 911 almak istiyorum ama fiyat bilgisini sitelerden bulamadım araç çok hoş
(3)
Cevap Yaz

Porsche 911 Coupe Misafir 5.08.2019
biri yer uçagımı dediii
(3)
Cevap Yaz

Porsche 911 Coupe Misafir 19.07.2018
Makine çok güçlü...
(4)
Cevap Yaz

Porsche 911 Coupe Misafir 30.05.2018
zamanın hızlılarından olan bir araba
(1)
Cevap Yaz

Porsche 911 Coupe Misafir 9.05.2018
tarz isteyenlerin ilk tercihi
(0)
Cevap Yaz

Porsche 911 Coupe Misafir 24.05.2017
Görünüşü gerçekten harika yakışıklı araç
(0)
Cevap Yaz

Porsche 911 Coupe Misafir 24.05.2017
Görünüşü gerçekten harika yakışıklı araç
(0)
Cevap Yaz

Porsche 911 Coupe Misafir 18.04.2017
Araba gibi araba maşşallahı var
(0)
Cevap Yaz

Porsche 911 Coupe Misafir 14.12.2016
Maşşallah araba jet gibi bastınmı ucan cinsten bir araç mükemmel
(0)
Cevap Yaz

Daha Çok Kullanıcı Yorumu Gör
Porsche 911 Coupe için Görüşlerini Bildir
Gönder

Porsche 911 Coupe Hakkında Genel Bilgiler

Zamanının ötesinde bir makine

Yeni 911, öncülerinin toplamıdır ve dolayısıyla hem geçmişin bir yansıması, hem de geleceğin bir vizyonudur. Siluet: ikonik. Tasarım: ebedi. Teknoloji: büyük yarış galibiyetlerinden ilham alarak ve daima bir adım önde. 911’in sekizinci nesli ile, geleceğe doğru sürüşe devam ediyoruz.

Dizayn

Zamansızlık ve çağdaşlık hic bu kadar yakın olmamıştı.

Ferry Porsche ve oğlu Ferdinand Alexander, 911'le birlikte bizi 50 yılı aşkın süredir büyüleyen ikon bir spor araba markası yaratmayı başardı. Başarılarının sırrı: zamanın ötesinde bir tasarıma sahip oluşu, bütünüyle ahenk içindeki konsepti ve bazen mühendislerimizin adlandırdıkları gibi benzersiz teknik düzen tasarımı. 2+2 koltuklar, günlük sürüş zorluklarının da üstesinden gelen kompakt, safkan bir spor otomobil için ideal konsept. Kompakt motor aracın arkasındadır, böylece mükemmel çekiş sağlar ve bir 911’in benzersiz sürüş hissini karakterize eder. 1963 yılından bu yana 911 konseptini daha da mükemmelleştirmek için kararlı bir şekilde çalışıyoruz. Ve bu hedefe ulaşmaya hiç bu kadar yakın olmamıştık.

911'in sekizinci kuşağı seleflerinin özelliklerini bir araya getirmeyi başarmıştır ve bu nedenle geçmişin bir yansıması ve geleceğe dair bir vizyondur. Siluet: İkonik. Tasarım: Zaman üstü. Teknoloji: Büyük yarış zaferlerinden esinlendi ve her zaman bir adım önde. Sonuç, 911’in hem en estetik hem de en modern versiyonudur. Anılarla, ama aynı zamanda spor otomobilin geleceğini nasıl şekillendirebileceğimize dair ipuçlarıyla dolu. Bu 911’i zamanın ötesinde bir makine haline getiriyor. “Zaman Üstü Makine'.

911’i tanımlamak için aslında tek bir ifade yeterli: daha uzun, düz kapaklı, dik eğimli ön cam ve hafifçe arkaya doğru eğimli tavan hattı “flyline”. Orijinal 911’i 50 yıldan fazla bir süredir karakterize eden bu tasarım en yeni 911’de de bu geleneğin son derece çağdaş bir yorumu olarak dikkat çekiyor.

911’in tasarımını değerlendirmek için en iyi yöntem kalbinin attığı yerden başlamak olacaktır: aracın arka kısmında, yatay karşı silindirli motorun bulunduğu kısımdan. Bu nokta, 911’in oranlarını kalıcı olarak şekillendiren güçlü bir arka kısım ile çevrilidir. Arka kısım net ve hassas bir şekilde tasarlanmıştır. Yatay bir yönlendirmeye sahip belirgin düz hatlar. Ana hatlara odaklanan.

İyi tasarım, tıpkı teknoloji gibi, öncü olmalıdır. Bu nedenle, 911’in iç tasarımı, eski hatları yansıtan ve yeni ilhamlara yol veren yeni hatları belirgin kılar. İlke: Analog keskinlik dijital entegrasyonla buluşuyor -her zaman olduğu gibi, doğrudan sürücüye yönelik şekilde.

İç tasarımın yatay yönlendirmesi dikkat çekicidir. İlgili tüm kumandalar, çok işlevli spor direksiyon simidinin sağ ve sol tarafında, kolay erişime sahip bir konumda bulunur. Ve işte bu nedenle doğrudan sürücü yakınındadır. Bu ilke, 911’in ilk üç neslini ayırt edici kılmaktaydı: belirgin ve hafif bir iç tasarım mimarisi ve olağanüstü kullanım kolaylığı.

Doğrudan görünür: analog takometrenin merkezinde yer aldığı gösterge paneli. Gösterge panelinin sol ve sağ tarafında sanal göstergeler üzerinde gerekli tüm araç bilgilerini sağlayan iki adet yüksek çözünürlüklü 7 inç ekran bulunuyor. Bunun hemen yanında: Porsche Araç içi İletişim Yönetimi (PCM) tarafından kullanılan yüksek çözünürlüklü 10,9 inç dokunmatik ekran.

911 modelinin motoru çift turbo konfigürasyona sahiptir. Öne çıkan özellikleri: tüm vites aralıklarında olağanüstü güç, olağanüstü doğrudan yanıt verme özelliği ve düşük hızlarda bile geniş tork düzlemi Kısacası: sürücüye anında yanıt veren mükemmel performans.

Turboşarjlar

Motorlarda, her bir silindir sırası için bir adet olmak üzere ara soğutucu yanında iki turboşarj bulunur. Ara soğutucu, egzoz gazı turboşarjı işleminin önemli bir parçasıdır. Emisyonları eşzamanlı olarak azaltırken aynı zamanda performansı arttırmaya önemli katkı sağlar. İki ara soğutucu ile hava filtresinin konumları birbiriyle değiştirilmiştir. Ara soğutucular, arka kanatlarda yanal olarak değil, bagaj kapısı ızgarası altına ortaya gelecek şekilde yerleştirilmiştir. Bu pozisyon, soğutma havasının içeri ve dışarı akışını iyileştirir. Sonuç: büyük ölçüde geliştirilen verimlilik.

Ancak arttırılan tek şey motor güç çıkışı ve verimi değildir - motor tertibatı da aracın merkezine daha yakın olacak şekilde konumlandırılmıştır. Küçük bir ayarlama gibi görünmekle beraber, bu değişiklik muazzam faydalar sağlar: motor daha sağlam bir şekilde bağlanır ve bu da stabiliteyi belirgin şekilde artırır. Titreşimler azalır ve sürüş konforu daha da artar.

Aktif hava giriş kapakları

Günlük seyahatlerde yakıt tüketimini azaltmak ve sportif sürüşlerde üstün performans elde etmek için tasarlanmıştır: ön hava girişlerinde aktif hava giriş kapakları. Otomobil hareket halindeyken kapaklar otomatik olarak kapanarak sürtünmeyi azaltır. Talep üzerine veya SPORT, SPORT PLUS veya PSM Sport modunda, kapaklar açılarak en etkin motor soğutması sağlanmasına yardımcı olur. Bu, soğutma havasının yalnızca gerçekten ihtiyaç duyulduğu miktarda sağlandığı anlamına gelir. Bu verimlilik sunar. Akıllı türden.

Otomatik start/stop fonksiyonu

Otomatik start/stop işlevi, örneğin kırmızı ışığa yaklaştığınızda, orta hızda bir yavaşlamada sürüş hızı 7 km/sa altına düştüğünde motoru durdurur. Ayağınızı frenden çektiğini anda veya gaz pedalına basar basmaz, motor hızlı ve yumuşak bir şekilde yeniden çalışır.

Spor egzoz sistemi

Spor egzoz sistemi etkileyici rezonans ve 911’e özgü güçlü bir spor otomobil sesi sağlar. Yanal olarak yerleştirilmiş iki egzoz borusuna giden ortada konumlandırılmış bir arka susturucuya sahiptir. Bu egzoz boruları benzersiz bir tasarıma sahiptir. Paslanmaz çelikten yapılmıştır ve gümüş veya siyah renklerde mevcuttur.

8 vitesli Porsche Doppelkupplung (PDK)

Geliştirilmiş 8 vitesli Porsche Doppelkupplung (PDK) güç akışını kesmeden son derece hızlı - artık milisaniyeler içinde - vites değiştirmeyi sağlar. Önceki nesillere kıyasla 8 vitesli PDK, konfor, performans ve verimlilik özellikleri için net bir biçimde daha daha geniş bir ortak nokta sunar.

PDK, esasen iki vites kutusunun tek bir vites kutusunda vücut bulmuş halidir. Bu çift kavramalı düzen, iki yarı vites kutusu ile motor arasında iki ayrı giriş şaftı vasıtasıyla alternatif, basınçla kilitlenmiş bir bağlantı sağlar. Motordan gelen güç akışı, bir yarım vites kutusu ve bir debriyaj üzerinden tek bir seferde iletilirken, bir sonraki vites ikinci yarı vites kutusunda önceden seçilmiştir. Vites değiştirme sırasında, bir kavrama basitçe açılırken diğeri aynı anda kapanır. Sonuç: güç akışında herhangi bir kesinti olmadan son derece kısa vites geçiş süreleri - kısa, aşırı sportif ayarlama. Bu, öncelikle birinci ve altıncı vites arasında fark edilir. Bu vitesler de sportif oran bulunur, altıncı viteste en yüksek hıza ulaşılır.

Peki verimlilik konusu? O da son derece yüksektir. İlave sekizinci vites sayesinde, iki aşırı hızlanma oranının (yedi ve sekizinci vitesler) artışı ve de altıncı vitese bağlantıları daha da iyi yönetilir. Bu da yüksek hızlarda dahi motor devrini düşük tutmaya yardımcı olur. Böylelikle uzun mesafelerde verimlilik ve konfor artar.

Porsche Traction Management (PTM)

911 dört tekerlekten çekiş sistemli tüm modellerin temel özelliği: Porsche Traction Management (PTM). PTM’nin elektronik kontrollü ve tamamen değişken çok plakalı kavraması, sürekli olarak tahrik edilen arka aks ile ön aks arasında tahrik kuvvetini en iyi şekilde dağıtır. Farklı sürüş koşullarına cevap verebilmek için aracın sürüş durumu sürekli izlenir. Sensörler, dört tekerleğin tümünün dönme hızı, aracın yanal ve boylamasına ivmelenmesi ve mevcut direksiyon açısı da dahil olmak üzere sürekli olarak bir dizi veri toplar. Örneğin, arka tekerlekler hızlanma esnasında patinaj çekme eğiliminde olduğunda, çok plakalı kavramanın daha güçlü bir şekilde devrete girmesiyle daha büyük oranda bir tahrik kuvveti aracın ön tarafına iletilir.

Bu şekilde, Porsche Stability Management (PSM - Porsche Stabilite Yönetimi) ile birlikte çalışan PTM, mükemmel sürüş performansı için ve sınırda sürüş sırasında özellikle gerekli olan dengeli yol tutuşu için gereken uygun kuvvet dağılımını sürekli olarak sağlar.

Porsche Tork Dağıtımı Plus (PTV Plus)

Bu sistem, bir arka diferansiyel kilidi ile birlikte arka tekerleklere fren basıncı uygulayarak araç dinamiklerini iyileştirir ve stabiliteyi artırır. Otomobil sert şekilde bir viraja girdiğinde, iç arka tekerleğe orta derecede fren basıncı uygulanır. Sonuç olarak, dış arka tekerleğe daha fazla miktarda tahrik gücü iletilir ve bu da aracın dikey ekseni etrafında ek bir dönme darbesi (yalpalama hareketi) sağlar. Bu, dönüş noktasından dışarıya doğrudan ve dinamik yönlendirme ile sonuçlanır.

Arka diferansiyel kilidi, tamamen değişken bir tork dağılımı sunan elektronik kontrol özelliği ile donatılmıştır. Porsche Stability Management (PSM) ile etkileşime girdiğinde, sistem, çeşitli yol yüzeyi tiplerinde ve hem ıslak yolda hem de karda sürüş stabilitesi açısından gücünü ortaya koyar.

Bu sizin için ne ifade ediyor? Önemli yanal dinamik araç stabilitesi ve olağanüstü çekiş. Her viteste mükemmel çeviklik - hassas direksiyon tepkisi ve dengeli yük aktarma özellikleri ile birlikte. Başka avantajları nelerdir? Viraj alırken çok eğleneceksiniz.

SPORT modu

SPORT düğmesi, önceliğin hem konfor hem de sportif performansta olduğu bir süspansiyon düzeni seçmenizi sağlar. Düğmeye basıldığında, elektronik motor yönetimi daha sportif bir tepki talebi iletir. Motor dinamikleri daha doğrudan hale gelir, vites yükseltmeleri daha geç ve vites küçültmeleri daha erken gerçekleşir. İsteğe bağlı spor egzoz sistemi etkinleştirilir.

Sport Chrono Paketi

Bir düğmeye basarak elde edilen adrenalin, tüyleriniz diken diken olacak: mod anahtarı ve Porsche Track Precision uygulamasını içeren isteğe bağlı Sport Chrono Paketinin işlevleri şasinin, motorun ve şanzımanın daha da sportif bir şekilde ayarlanmasını sağlar.

Direksiyon simidi üzerindeki SPORT Response butonu ile beş sürüş modundan birini seçebilirsiniz: Normal, “SPORT”, “SPORT PLUS” ve “Individual” (kişiye özel) - bu modlar aracı kişisel sürüş tarzınıza daha da fazla uyarlamanıza olanak tanır - ve “WET” (ıslak yol) modunu kullanabilirsiniz.

SPORT modunda, 911’in tepkileri daha da dinamik hale gelir. SPORT PLUS modunda, Porsche Aktif Süspansiyon Yönetimi (PASM), isteğe bağlı Porsche Dinamik Şasi Kontrolü (PDCC) ve arka aks yönlendirmesi özellikleri sayesinde daha sportif sönümleme, daha yüksek yalpalanma stabilitesi ve virajlara girişte daha doğrudan dönüş sağlar.

Ek olarak, Sport Chrono Paketinde üç özellik daha bulunur. Bunlardan ilki, SPORT PLUS modunda mümkün olan en iyi hareketsiz durumdan kalkış için kullanılabilen Launch Control (Kalkış Kontrolü) özelliğidir.

İkinci özellik, motor sporlarından uyarlanan vites değiştirme stratejisidir. Bu modda PDK’nın etkinliği, aşırı kısa vites değiştirme süreleri ve maksimum hızlanma için optimum vites değiştirme noktaları sağlamak için arttırılmıştır. Gözle görülür derecede aktif vites değiştirme gerektiren yarış pistleri için ideal ödün vermeyen performans için.

SPORT Response fonksiyonu, mod anahtarının ortasındaki düğmeyi kullanarak etkinleştirilir. Motor ve şanzıman daha sonra enerjiyi serbest bırakmak için mümkün olan en hızlı şekilde hazırlanır. Sonuç: maksimum yanıt verme hızı - yaklaşık 20 saniyelik bir süre için.

Sport Chrono Pakati’nin bir diğer bileşeni de, gösterge paneline monte edilmiş kronometredir. Dinamik motor aksamları gibi: bu elektronik olarak yönetilen sistem, sert ve yumuşak bir motor tertibatı düzeninin faydalarının kullanılabilmesi için farkedilebilir salınımları ve motor başta olmak üzere tüm aktarma organlarının titreşim seviyelerini en aza indirger. Kısacası, hem sürüş stabilitesini hem de sürüş konforunu arttırır. Sport Chrono Paketine dahil edilen birözellik daha var: tur sürelerini ve sürüş verilerini ölçmek için Porsche Track Precision* uygulaması¹? Bunlar, bir akıllı telefon kullanılarak karşılaştırma amacıyla kaydedilebilir, yönetilebilir ve diğer sürücülerle paylaşılabilir.

Sportif PSM

Sport Chrono Paketi ile birlikte, PSM bir Sport modu tarafından desteklenir. Bu, PSM’nin arka planda aktif kalmasıyla önemli oranda daha fazla sportif bir sürüş tarzı sağlar. Daha gelişmiş bir sürüş deneyimi için.

PASM sport süspansiyon

PASM spor süspansiyon, 911 Carrera S Cabriolet modellerinde ilk kez yer alıyor. Sürüş yüksekliği, PASM süspansiyonlu modelden 10 mm daha düşüktür. Yaylar daha sert ve daha kısadır ve ön ve arka akslardaki yalpalanma önleyici çubuklar daha serttir. Yay oranları önemli ölçüde artırılarak 911’in yolda ve yarış pistindeki stabilitesinin daha saf ve dengeli olması sağlanmıştır. Bu, günlük sürüşler için uygunluk üzerinde önemli bir etkisi olmayacak şekilde tasarlanmıştır.

PASM spor süspansiyon ile birlikte, ön rüzgarlık kenarı daha sportif bir geometriye sahip hale gelirken arka rüzgarlığın boyu uzatılmıştır. Böylece sadece ön aksın kalkma oranı azaltılmakla kalınmamış, aynı zamanda gelişmiş aerodinamik ve daha iyi performans için arka aksa bastırma kuvveti uygulanmıştır - şaşırtıcı derecede yüksek bir konfor seviyesi sağlanması elbette ihmal edilmemiştir.

X
Tüm Porsche Bayilerinden
Sana Özel Ücretsiz Teklif Al
Adınız Soyadınız
Telefon Numaranız
E-Posta Adresiniz
KİŞİSEL VERİLERLE İLGİLİ AÇIK RIZA BEYAN FORMU
www.sifiraracal sitesinde Teklif Bilişim Hizmetleri Petrol Dış Ticaret Otomotiv San.ve Tic. Ltd. Şti. (Bundan böyle metinde “Şirket” olarak anılacaktır.) tarafından yayınlanan Kişisel Verilerin Korunması ve İşlenmesi Hakkında Aydınlatma Metni’ni okudum.
6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu gereğince, yine Şirket tarafından yayınlanan ve www.sifiraracal.com aracılığı ile sunulan
• Tüm otomotiv,kredi, sigorta ve kiralama ürün ve hizmetlerinin sağlanması, satışı, pazarlanması, tanıtımı ve satış sonrası destek hizmetleri süreçlerinin planlanması, takibi ve geliştirilmesi,
• Tarafıma avantajlı ve kullanım alışkanlıklarıma uygun ürün ve hizmetlerin sunulabilmesi ve reklam, tanıtım, satış, pazarlama, Müşteri İlişkileri Yönetimi ve müşteri sadakat programları, etkinlik yönetimi, bilgilendirme, promosyon ve kampanya bildirimi, üyelik işlemleri süreçlerinin tasarlanması ve / veya uygulanması,
• Dijital ve / veya diğer mecralarda reklam ve / veya tanıtım ve / veya pazarlama aktivitelerinin tasarlanması ve / veya uygulanması,
• Kurumsal iletişim faaliyetlerinin, anketlerin, müşteri ilişkileri yönetimi ve müşteri memnuniyeti arama ve süreçlerinin planlanması ve uygulanması,
faaliyetlerini içeren yukarıdaki kapsamdaki ürün ve hizmetlerin anılan kapsam ve amaçları doğrultusunda, yine yukarıda sayılan faaliyetlerin kapsamı ile sınırlı kalmak üzere, kişisel verilerimin yasadaki esaslar çerçevesinde toplanmasına, kaydedilmesine, yurtiçinde ve yurtdışında işlenmesine, saklanmasına ve okumuş olduğum Kişisel Verilerin Korunması ve İşlenmesi Hakkında Aydınlatma Metninde geçen haklarım saklı kalmak üzere, otomotiv distribütör şirketleri, ikinci el otomotiv şirketleri, otomotiv kiralama şirketleri, finansman kuruluşları, Google Ireland Limited ve Facebook Ireland Limited ile paylaşılmasına ve bu kuruluşlara aktarılmasına, yurtiçinde ve yurtdışında işlenmesine, e-posta adresime/telefonuma, çağrı merkezleri, otomatik arama makineleri, akıllı ses kaydedici sistemler, elektronik posta, kısa mesaj hizmeti gibi vasıtalar kullanılarak elektronik ortamda veri, ses ve görüntü içerikli reklam, promosyon, kampanya ve benzeri ticari elektronik iletilerinin gönderilmesine, bu amaçlar doğrultusunda elektronik ileti dışındaki herhangi bir yöntemle de irtibata geçilmesine özgür irademle
X
Tüm Porsche Bayilerinden Sana Özel Ücretsiz Teklif Al
Porsche 911 Coupe
Standart Turbo S 3.8 580 HP PDK (4x4)
  • Benzin
  • Otomatik
TL
KİŞİSEL VERİLERLE İLGİLİ AÇIK RIZA BEYAN FORMU
www.sifiraracal sitesinde Teklif Bilişim Hizmetleri Petrol Dış Ticaret Otomotiv San.ve Tic. Ltd. Şti. (Bundan böyle metinde “Şirket” olarak anılacaktır.) tarafından yayınlanan Kişisel Verilerin Korunması ve İşlenmesi Hakkında Aydınlatma Metni’ni okudum.
6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu gereğince, yine Şirket tarafından yayınlanan ve www.sifiraracal.com aracılığı ile sunulan
• Tüm otomotiv,kredi, sigorta ve kiralama ürün ve hizmetlerinin sağlanması, satışı, pazarlanması, tanıtımı ve satış sonrası destek hizmetleri süreçlerinin planlanması, takibi ve geliştirilmesi,
• Tarafıma avantajlı ve kullanım alışkanlıklarıma uygun ürün ve hizmetlerin sunulabilmesi ve reklam, tanıtım, satış, pazarlama, Müşteri İlişkileri Yönetimi ve müşteri sadakat programları, etkinlik yönetimi, bilgilendirme, promosyon ve kampanya bildirimi, üyelik işlemleri süreçlerinin tasarlanması ve / veya uygulanması,
• Dijital ve / veya diğer mecralarda reklam ve / veya tanıtım ve / veya pazarlama aktivitelerinin tasarlanması ve / veya uygulanması,
• Kurumsal iletişim faaliyetlerinin, anketlerin, müşteri ilişkileri yönetimi ve müşteri memnuniyeti arama ve süreçlerinin planlanması ve uygulanması,
faaliyetlerini içeren yukarıdaki kapsamdaki ürün ve hizmetlerin anılan kapsam ve amaçları doğrultusunda, yine yukarıda sayılan faaliyetlerin kapsamı ile sınırlı kalmak üzere, kişisel verilerimin yasadaki esaslar çerçevesinde toplanmasına, kaydedilmesine, yurtiçinde ve yurtdışında işlenmesine, saklanmasına ve okumuş olduğum Kişisel Verilerin Korunması ve İşlenmesi Hakkında Aydınlatma Metninde geçen haklarım saklı kalmak üzere, otomotiv distribütör şirketleri, ikinci el otomotiv şirketleri, otomotiv kiralama şirketleri, finansman kuruluşları, Google Ireland Limited ve Facebook Ireland Limited ile paylaşılmasına ve bu kuruluşlara aktarılmasına, yurtiçinde ve yurtdışında işlenmesine, e-posta adresime/telefonuma, çağrı merkezleri, otomatik arama makineleri, akıllı ses kaydedici sistemler, elektronik posta, kısa mesaj hizmeti gibi vasıtalar kullanılarak elektronik ortamda veri, ses ve görüntü içerikli reklam, promosyon, kampanya ve benzeri ticari elektronik iletilerinin gönderilmesine, bu amaçlar doğrultusunda elektronik ileti dışındaki herhangi bir yöntemle de irtibata geçilmesine özgür irademle
HEMEN ÜCRETSİZ TEKLİF AL
Son 24 saatte 80 kişi bu modeli inceledi.
X
Karşılaştırma Listem
Tamam
X
1

Marka

2

Model

3

Versiyon

4

Tamamla
Almak istediğin aracın markasını seç
Hangi marka otomobil için sana özel fiyat teklifi almak istersin ?
Hangi aracı alacağına karar veremedin mi ? araç karşılaştır.
Almak istediğin modeli seç
Hangi model için özel teklif almak istersin ?
Versiyon seç
Hangi versiyon için özel teklif almak istersin ?
Benzin
Dizel
Otomatik
Manuel
Formu Doldur
İzinli İletişim Formu
"İzinli İletişim Form"unu kabul etmekle, Şirketimiz ile paylaşılmasına rıza göstermiş olduğunuz kişisel verilerinizin, size uygun pazarlama faaliyetleri, promosyon, satış- servis ve yedek parça kampanya bildirimleri, bilgilendirme, reklam, Toyota’m ve benzeri web üyelik işlemleri, anket ve müşteri memnuniyeti araştırmaları ve bu kapsamdaki hizmetlerin sağlanması amacıyla telefon, SMS, e-posta kanalları ile her türlü elektronik iletişim yapılması için Toyota Türkiye Pazarlama ve Satış A.Ş (“Toyota Türkiye”), ile Toyota Türkiye’nin bayileri tarafından toplanmasına, kaydedilmesine, işlenmesine, saklanmasına, kullanılmasına ve aynı amaçlar grup şirketlerimiz, ana hissedarımız, Şirketimizin ithalatını yaptığı araçların üretici firması olan yurt dışında yerleşik Toyota Motor Europe NV/SA, Toyota Motor Corporation; doğrudan/dolaylı yurtiçi/yurtdışı iştiraklerimiz, faaliyetlerimizin gereği anlaşmalı olduğumuz kurumlar, tedarikçiler, anlaşmalı satıcılar,iş ortaklarımız, denetim şirketleri veya yasal bir zorunluluk gereği bu verileri talep etmeye yetkili olan kamu kurum veya kuruluşları, ile aktarılmasına/paylaşılmasına izin vermiş bulunmaktasınız. İşbu izinli iletişim onayınız Toyota Türkiye ile bayileri için geçerlidir. Onay vermemeniz halinde sizinle iletişime geçilmeyip, hiçbir ticari iletişimde bulunulmayacaktır. Bu bilgiler* sadece size sağlanacak hizmetlerin sağlıklı sunulabilmesi, olası gönderilerinizin tam ve doğru teslim edilmesi, telefon, sms ve/veya e-posta yoluyla bildirimlerimizin zamanında ulaştırılabilmesi amacıyla, sözleşme ilişkisi içinde olduğumuz, veri koruması ve güvenliği konusunda bizimle hukuken ve teknik olarak aynı sorumlulukları taşıyan, ilgili mevzuat hükümlerine riayet eden üçüncü kişilerle, yalnızca ihtiyaç durumunda ve gerekli ölçüde paylaşılacaktır. *Vermiş olduğunuz bilgilerin kullanımına ilişkin bilgileri güncellemek istemeniz halinde Toyota Türkiye Pazarlama ve Satış A.Ş., Cumhuriyet Mah. D-100 Kuzey Yan yol Cad. No: 5, Yakacık, Kartal İstanbul adresiyle Müşteri İlişkileri birimine ya da www.toyota.com.tr internet sitesindeki “bize ulaşın” sayfasına bildirimde bulunmanızı rica ederiz.”
KİŞİSEL VERİLERLE İLGİLİ AÇIK RIZA BEYAN FORMU
www.sifiraracal sitesinde Teklif Bilişim Hizmetleri Petrol Dış Ticaret Otomotiv San.ve Tic. Ltd. Şti. (Bundan böyle metinde “Şirket” olarak anılacaktır.) tarafından yayınlanan Kişisel Verilerin Korunması ve İşlenmesi Hakkında Aydınlatma Metni’ni okudum.
6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu gereğince, yine Şirket tarafından yayınlanan ve www.sifiraracal.com aracılığı ile sunulan
• Tüm otomotiv,kredi, sigorta ve kiralama ürün ve hizmetlerinin sağlanması, satışı, pazarlanması, tanıtımı ve satış sonrası destek hizmetleri süreçlerinin planlanması, takibi ve geliştirilmesi,
• Tarafıma avantajlı ve kullanım alışkanlıklarıma uygun ürün ve hizmetlerin sunulabilmesi ve reklam, tanıtım, satış, pazarlama, Müşteri İlişkileri Yönetimi ve müşteri sadakat programları, etkinlik yönetimi, bilgilendirme, promosyon ve kampanya bildirimi, üyelik işlemleri süreçlerinin tasarlanması ve / veya uygulanması,
• Dijital ve / veya diğer mecralarda reklam ve / veya tanıtım ve / veya pazarlama aktivitelerinin tasarlanması ve / veya uygulanması,
• Kurumsal iletişim faaliyetlerinin, anketlerin, müşteri ilişkileri yönetimi ve müşteri memnuniyeti arama ve süreçlerinin planlanması ve uygulanması,
faaliyetlerini içeren yukarıdaki kapsamdaki ürün ve hizmetlerin anılan kapsam ve amaçları doğrultusunda, yine yukarıda sayılan faaliyetlerin kapsamı ile sınırlı kalmak üzere, kişisel verilerimin yasadaki esaslar çerçevesinde toplanmasına, kaydedilmesine, yurtiçinde ve yurtdışında işlenmesine, saklanmasına ve okumuş olduğum Kişisel Verilerin Korunması ve İşlenmesi Hakkında Aydınlatma Metninde geçen haklarım saklı kalmak üzere, otomotiv distribütör şirketleri, ikinci el otomotiv şirketleri, otomotiv kiralama şirketleri, finansman kuruluşları, Google Ireland Limited ve Facebook Ireland Limited ile paylaşılmasına ve bu kuruluşlara aktarılmasına, yurtiçinde ve yurtdışında işlenmesine, e-posta adresime/telefonuma, çağrı merkezleri, otomatik arama makineleri, akıllı ses kaydedici sistemler, elektronik posta, kısa mesaj hizmeti gibi vasıtalar kullanılarak elektronik ortamda veri, ses ve görüntü içerikli reklam, promosyon, kampanya ve benzeri ticari elektronik iletilerinin gönderilmesine, bu amaçlar doğrultusunda elektronik ileti dışındaki herhangi bir yöntemle de irtibata geçilmesine özgür irademle
Advertisement Advertisement Advertisement Advertisement Advertisement Advertisement