Sıfıraraçal.com
  Hemen Teklif Al

Porsche 718 Coupe

-

Porsche 718 Coupe Renkleri

Akik Grisi
Beyaz
Gece Mavisi
Guards Kırmızı
Gümüş Metalik
İnci Siyah
Yarış Sarısı

Porsche 718 Coupe Resimleri

Porsche 718 Coupe Fiyat Analizi

* Gün içinde sistemde var olan en ucuz paket fiyatı baz alınmıştır.
1 Ay
3 Ay
6 Ay
1 Yıl

Porsche 718 Coupe Versiyonları

Porsche 718 Coupe Yorumları

Porsche 718 Coupe Misafir 5.09.2023
keske benim olsa
(1)
Cevap Yaz

Porsche 718 Coupe Misafir 6.02.2023
ben kimim ve bu arabaya neden bakıyorummm ??
(0)
Cevap Yaz

Porsche 718 Coupe Misafir 6.05.2022
Süper araba dediğin böyle olur
(4)
Cevap Yaz

Porsche 718 Coupe Misafir 30.05.2018
çok hoş bir araba çok hoşuma gidiyor
(3)
Cevap Yaz

Porsche 718 Coupe Misafir 9.05.2018
tek kelime ile hız
(5)
Cevap Yaz
Misafir tarafından cevaplandi
4 kelime olmuş

Porsche 718 Coupe Misafir 24.05.2017
Arabanın performansı kendine hayran buraktıran bir araba görünüşünü söylemiyorum bile
(3)
Cevap Yaz
Misafir tarafından cevaplandi
söyle söyle

Porsche 718 Coupe Misafir 18.04.2017
Bu alemin hızlı delikanlısı
(0)
Cevap Yaz

Porsche 718 Coupe Misafir 14.12.2016
Tasarım harikası bir araç. Bizde anca bakarız işte
(0)
Cevap Yaz

Daha Çok Kullanıcı Yorumu Gör
Porsche 718 Coupe için Görüşlerini Bildir
Gönder

Sıkça Sorulan Sorular

Porsche 718 Coupe Hakkında Genel Bilgiler

Porsche 718 Coupe Hakkında Genel Bilgiler

718 Coupe

Nesiller: 2

İlk Üretim Yılı: 2016

Motorlar: Benzin

Kasa Tipi: Coupe

 

Porsche 718 Coupe

Alman spor otomobil üreticisi Porsche, 911 modelinin ardından Touring modeli ile Cayman, T seçeneği için benzer bir paket aldı. Daha küçük bir motor ünitesiyle donatılmıştı. Fakat uzun seyahatlerde zevk verebiliyordu.

Bazı spor otomobiller uzun seyahatlerde diğer araçlardan çok daha iyidir. Yakıt verimliliği ve performans arasında iyi bir denge sağlamaları gerekmekteydi. Bunun da çok daha ötesinde, eğlence faktörü her Porsche718 Coupe için olmazsa olmazdır. 911 için T modelleri geleneğini takip eden Cayman - Boxster serisi aynı Touring modeliyle de sunuldu.

Porsche Cayman T modelinin dışı normal Cayman'dan birazcık daha farklı duruyor. Ön rüzgarlıktaki gövde rengi dikey destekler ve siyah ızgaralar paketin sadece bir parçası olarak geliyor. 718 Coupe standart olarak Porsche Aktif Süspansiyon Yönetimi ile donatıldığından dolayı, yerden yükseklik olarak kardeşlerinden 20 mm daha düşürüldü. Özel 20 inç’lik hafif alaşımlı jantlar, çok parlak titanyum gri renk tonuyla boyandı.

Porsche Cayman T'nin içinde kulplar yerine kapı çekme kolları yer alıyor. Sağduyulu bir Cayman T logosu, kadranları ve kapı giriş eşiklerini tasarımıyla süslemektedir. Gösterge paneli kaplamaları parlak siyah bir renk tonuyla kaplamdı. Standart versiyonlar arasında Sport Chrono paketi de bulunuyor. Özel direksiyon simidine takılı bir döner buton aracılığıyla Normal, Sport, Sport Plus ve Individual modlarına kolayca geçiş yapılabilmektedir.

Teknik tarafa baktığımızda için Cayman T, 300 beygir güç sunan turbo şarjlı 2,0 lt’lik düz dört adet motor ünitesine sahiptir. 6 ileri vitesli şanzıman standart olarak gelirken, 7 ileri vitesli otomatik çift debriyajlı seçenekler de listeler arasında yer alıyor. Arka kilitleme diferansiyeli de yine aynı şekilde standarttır.

Porsche 718 Coupe Tasarımı ve Boyutları

Efsane model 718’in sportif ruhunu nesilde nesile taşıyarak geleceğe yansıtmaktadır. Etkileyici tasarımıyla da sıradanlığın dışına çıkmaktadır.

Porsche 718 Coupe boyutları 4380 mm uzunluğunda, 1801 mm genişliğinde, 1280 mm yüksekliğinde, 125 lt’lik bagaj hacmine sahiptir.

 

Porsche 718 Coupe Haberleri

Bu aracın üretimi durdurulmuştur.
Teklif talebi alamazsınız.
Son 24 saatte 50 kişi bu modeli inceledi.
X
Karşılaştırma Listem
Tamam
X
1

Marka

2

Model

3

Versiyon

4

Tamamla
Teklif almak istediğin markayı seç
Hangi marka otomobil için sana özel fiyat teklifi almak istersin ?
Hangi aracı alacağına karar veremedin mi ? araç karşılaştır.
Teklif almak istediğin modeli seç
Hangi model için özel teklif almak istersin ?
Versiyon seç
Hangi versiyon için özel teklif almak istersin ?
Benzin
Dizel
Otomatik
Manuel
Formu Doldur
İzinli İletişim Formu
"İzinli İletişim Form"unu kabul etmekle, Şirketimiz ile paylaşılmasına rıza göstermiş olduğunuz kişisel verilerinizin, size uygun pazarlama faaliyetleri, promosyon, satış- servis ve yedek parça kampanya bildirimleri, bilgilendirme, reklam, Toyota’m ve benzeri web üyelik işlemleri, anket ve müşteri memnuniyeti araştırmaları ve bu kapsamdaki hizmetlerin sağlanması amacıyla telefon, SMS, e-posta kanalları ile her türlü elektronik iletişim yapılması için Toyota Türkiye Pazarlama ve Satış A.Ş (“Toyota Türkiye”), ile Toyota Türkiye’nin bayileri tarafından toplanmasına, kaydedilmesine, işlenmesine, saklanmasına, kullanılmasına ve aynı amaçlar grup şirketlerimiz, ana hissedarımız, Şirketimizin ithalatını yaptığı araçların üretici firması olan yurt dışında yerleşik Toyota Motor Europe NV/SA, Toyota Motor Corporation; doğrudan/dolaylı yurtiçi/yurtdışı iştiraklerimiz, faaliyetlerimizin gereği anlaşmalı olduğumuz kurumlar, tedarikçiler, anlaşmalı satıcılar,iş ortaklarımız, denetim şirketleri veya yasal bir zorunluluk gereği bu verileri talep etmeye yetkili olan kamu kurum veya kuruluşları, ile aktarılmasına/paylaşılmasına izin vermiş bulunmaktasınız. İşbu izinli iletişim onayınız Toyota Türkiye ile bayileri için geçerlidir. Onay vermemeniz halinde sizinle iletişime geçilmeyip, hiçbir ticari iletişimde bulunulmayacaktır. Bu bilgiler* sadece size sağlanacak hizmetlerin sağlıklı sunulabilmesi, olası gönderilerinizin tam ve doğru teslim edilmesi, telefon, sms ve/veya e-posta yoluyla bildirimlerimizin zamanında ulaştırılabilmesi amacıyla, sözleşme ilişkisi içinde olduğumuz, veri koruması ve güvenliği konusunda bizimle hukuken ve teknik olarak aynı sorumlulukları taşıyan, ilgili mevzuat hükümlerine riayet eden üçüncü kişilerle, yalnızca ihtiyaç durumunda ve gerekli ölçüde paylaşılacaktır. *Vermiş olduğunuz bilgilerin kullanımına ilişkin bilgileri güncellemek istemeniz halinde Toyota Türkiye Pazarlama ve Satış A.Ş., Cumhuriyet Mah. D-100 Kuzey Yan yol Cad. No: 5, Yakacık, Kartal İstanbul adresiyle Müşteri İlişkileri birimine ya da www.toyota.com.tr internet sitesindeki “bize ulaşın” sayfasına bildirimde bulunmanızı rica ederiz.”
KİŞİSEL VERİLERLE İLGİLİ AÇIK RIZA BEYAN FORMU
www.sifiraracal sitesinde Teklif Bilişim Hizmetleri Petrol Dış Ticaret Otomotiv San.ve Tic. Ltd. Şti. (Bundan böyle metinde “Şirket” olarak anılacaktır.) tarafından yayınlanan Kişisel Verilerin Korunması ve İşlenmesi Hakkında Aydınlatma Metni’ni okudum.
6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu gereğince, yine Şirket tarafından yayınlanan ve www.sifiraracal.com aracılığı ile sunulan
• Tüm otomotiv,kredi, sigorta ve kiralama ürün ve hizmetlerinin sağlanması, satışı, pazarlanması, tanıtımı ve satış sonrası destek hizmetleri süreçlerinin planlanması, takibi ve geliştirilmesi,
• Tarafıma avantajlı ve kullanım alışkanlıklarıma uygun ürün ve hizmetlerin sunulabilmesi ve reklam, tanıtım, satış, pazarlama, Müşteri İlişkileri Yönetimi ve müşteri sadakat programları, etkinlik yönetimi, bilgilendirme, promosyon ve kampanya bildirimi, üyelik işlemleri süreçlerinin tasarlanması ve / veya uygulanması,
• Dijital ve / veya diğer mecralarda reklam ve / veya tanıtım ve / veya pazarlama aktivitelerinin tasarlanması ve / veya uygulanması,
• Kurumsal iletişim faaliyetlerinin, anketlerin, müşteri ilişkileri yönetimi ve müşteri memnuniyeti arama ve süreçlerinin planlanması ve uygulanması,
faaliyetlerini içeren yukarıdaki kapsamdaki ürün ve hizmetlerin anılan kapsam ve amaçları doğrultusunda, yine yukarıda sayılan faaliyetlerin kapsamı ile sınırlı kalmak üzere, kişisel verilerimin yasadaki esaslar çerçevesinde toplanmasına, kaydedilmesine, yurtiçinde ve yurtdışında işlenmesine, saklanmasına ve okumuş olduğum Kişisel Verilerin Korunması ve İşlenmesi Hakkında Aydınlatma Metninde geçen haklarım saklı kalmak üzere, otomotiv distribütör şirketleri, ikinci el otomotiv şirketleri, otomotiv kiralama şirketleri, finansman kuruluşları, Google Ireland Limited ve Facebook Ireland Limited ile paylaşılmasına ve bu kuruluşlara aktarılmasına, yurtiçinde ve yurtdışında işlenmesine, e-posta adresime/telefonuma, çağrı merkezleri, otomatik arama makineleri, akıllı ses kaydedici sistemler, elektronik posta, kısa mesaj hizmeti gibi vasıtalar kullanılarak elektronik ortamda veri, ses ve görüntü içerikli reklam, promosyon, kampanya ve benzeri ticari elektronik iletilerinin gönderilmesine, bu amaçlar doğrultusunda elektronik ileti dışındaki herhangi bir yöntemle de irtibata geçilmesine özgür irademle