Sıfıraraçal.com

Zor Koşullu Arazi Şartlarında Limitlerini Arttıran Peugeot 3008

Zor Koşullu Arazi Şartlarında Limitlerini Arttıran Peugeot 3008

Zor Koşullu Arazi Şartlarında Limitlerini Arttıran Peugeot 3008


Özel bir sınav sadece bir adet üretilen Peugeot 3008 projesi, temel ihtiyaçları üzerinde de ne kadar ileriye gidebileceğini de gözler önüne seriyor.

Otomobil dünyasının özellikle de son 3-4 yıllık sürecine baktığımızda Fransız otomotiv devi Peugeot’nun yakaladığı ivmenin ve gelmiş olduğu noktanın hakkını teslim etmemiz gerekiyor.

Yeni jenerasyon Peugeot 508, Peugeot 208 ve Peugeot 2008 modelleri üzerinden bu ivmesini hiç kaybetmeden üzerine koyarak yoluna devam eden marka için 3008 ise şüphesiz ayrı bir noktada.

 

İlginizi Çekebilir: Peugeot Türkiye Daralan Pazarda Büyüyor

 

Dış tasarımdaki evriminin yanında Peugeot’nun yeni jenerasyon i-Cockpit teknolojisini ilk taşıyan modellerinden birisi olan 3008, tüm bu meyvelerini başarılı satış rakamları ile taçlandırdı.

Günümüz itibari ile bakıldığında Türkiye de dahil olmak üzere Peugeot ailesinin en çok tercih edilen isimleri arasında yer alan Peugeot 3008 bu kez de elde ettiği SUV karakterinin basit dokunuşlarla ileriye taşınabileceğini gösteren bir projenin merkezinde bulunuyor.

Markanın İngiltere departmanı tarafından özel olarak gerçekleştirilen arazi modifikasyonlarına uygun hafif şartlarda oldukça kullanışlı hal almış durumda.3008’in en üst donanım paketi olan GT Line üzerinde geliştirilen proje ilk başta da bahsettiğimiz gibi nispeten daha zorlayıcı şartlara daha çok ayak uydurabilme felsefesi üzerine şekilleniyor.

Bu noktada aklımıza gelen ise yükseklik artışı noktasına herhangi bir dokunuş yapılmasa da, arazi lastikleri ve 17 inç çelik jant setinin temelini oluşturduğunu söyleyebiliriz.

Aracın alt tarafına da ek koruma panelinin yerleştirilmiş olması oldukça önemli bir durum.

Bu tarz değişikliklerin temel noktalarından birisi de şüphesiz artırılmış ışıklandırma.


İlginizi Çekebilir: Yeni Peugeot Boxer Minibüs Türkiye’de Satışa Sunuldu

 

Peugeot ekibi aracın tavanına dahil ettiği ek LED üniteler ile bu durumu karşılarken, yine tavandaki çadır da maceranın yarıda kesilmemesi için kullanıcıların önemli yol arkadaşlarından birisi olacak.

Top Gear serisi için dinamikleri Vietnam‘da test edilen ve bu sınavı da başarıyla geçen 3008 projesi, araç sahipleri için güzel bir ilham kaynağı olabilir.

 

Zor Koşullu Arazi Şartlarında Limitlerini Arttıran Peugeot 3008 İçin Görüşlerini Bildir
Gönder
Hızlı Teklif Al
Karşılaştırma Listem
Favorilerim Listem
Otomobil Haberleri
X
Karşılaştırma Listem
Tamam
X
1

Marka

2

Model

3

Versiyon

4

Tamamla
Almak istediğin aracın markasını seç
Hangi marka otomobil için sana özel fiyat teklifi almak istersin ?
Hangi aracı alacağına karar veremedin mi ? araç karşılaştır.
Almak istediğin modeli seç
Hangi model için özel teklif almak istersin ?
Versiyon seç
Hangi versiyon için özel teklif almak istersin ?
Benzin
Dizel
Otomatik
Manuel
Formu Doldur
İzinli İletişim Formu
"İzinli İletişim Form"unu kabul etmekle, Şirketimiz ile paylaşılmasına rıza göstermiş olduğunuz kişisel verilerinizin, size uygun pazarlama faaliyetleri, promosyon, satış- servis ve yedek parça kampanya bildirimleri, bilgilendirme, reklam, Toyota’m ve benzeri web üyelik işlemleri, anket ve müşteri memnuniyeti araştırmaları ve bu kapsamdaki hizmetlerin sağlanması amacıyla telefon, SMS, e-posta kanalları ile her türlü elektronik iletişim yapılması için Toyota Türkiye Pazarlama ve Satış A.Ş (“Toyota Türkiye”), ile Toyota Türkiye’nin bayileri tarafından toplanmasına, kaydedilmesine, işlenmesine, saklanmasına, kullanılmasına ve aynı amaçlar grup şirketlerimiz, ana hissedarımız, Şirketimizin ithalatını yaptığı araçların üretici firması olan yurt dışında yerleşik Toyota Motor Europe NV/SA, Toyota Motor Corporation; doğrudan/dolaylı yurtiçi/yurtdışı iştiraklerimiz, faaliyetlerimizin gereği anlaşmalı olduğumuz kurumlar, tedarikçiler, anlaşmalı satıcılar,iş ortaklarımız, denetim şirketleri veya yasal bir zorunluluk gereği bu verileri talep etmeye yetkili olan kamu kurum veya kuruluşları, ile aktarılmasına/paylaşılmasına izin vermiş bulunmaktasınız. İşbu izinli iletişim onayınız Toyota Türkiye ile bayileri için geçerlidir. Onay vermemeniz halinde sizinle iletişime geçilmeyip, hiçbir ticari iletişimde bulunulmayacaktır. Bu bilgiler* sadece size sağlanacak hizmetlerin sağlıklı sunulabilmesi, olası gönderilerinizin tam ve doğru teslim edilmesi, telefon, sms ve/veya e-posta yoluyla bildirimlerimizin zamanında ulaştırılabilmesi amacıyla, sözleşme ilişkisi içinde olduğumuz, veri koruması ve güvenliği konusunda bizimle hukuken ve teknik olarak aynı sorumlulukları taşıyan, ilgili mevzuat hükümlerine riayet eden üçüncü kişilerle, yalnızca ihtiyaç durumunda ve gerekli ölçüde paylaşılacaktır. *Vermiş olduğunuz bilgilerin kullanımına ilişkin bilgileri güncellemek istemeniz halinde Toyota Türkiye Pazarlama ve Satış A.Ş., Cumhuriyet Mah. D-100 Kuzey Yan yol Cad. No: 5, Yakacık, Kartal İstanbul adresiyle Müşteri İlişkileri birimine ya da www.toyota.com.tr internet sitesindeki “bize ulaşın” sayfasına bildirimde bulunmanızı rica ederiz.”
KİŞİSEL VERİLERLE İLGİLİ AÇIK RIZA BEYAN FORMU
www.sifiraracal sitesinde Teklif Bilişim Hizmetleri Petrol Dış Ticaret Otomotiv San.ve Tic. Ltd. Şti. (Bundan böyle metinde “Şirket” olarak anılacaktır.) tarafından yayınlanan Kişisel Verilerin Korunması ve İşlenmesi Hakkında Aydınlatma Metni’ni okudum.
6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu gereğince, yine Şirket tarafından yayınlanan ve www.sifiraracal.com aracılığı ile sunulan
• Tüm otomotiv,kredi, sigorta ve kiralama ürün ve hizmetlerinin sağlanması, satışı, pazarlanması, tanıtımı ve satış sonrası destek hizmetleri süreçlerinin planlanması, takibi ve geliştirilmesi,
• Tarafıma avantajlı ve kullanım alışkanlıklarıma uygun ürün ve hizmetlerin sunulabilmesi ve reklam, tanıtım, satış, pazarlama, Müşteri İlişkileri Yönetimi ve müşteri sadakat programları, etkinlik yönetimi, bilgilendirme, promosyon ve kampanya bildirimi, üyelik işlemleri süreçlerinin tasarlanması ve / veya uygulanması,
• Dijital ve / veya diğer mecralarda reklam ve / veya tanıtım ve / veya pazarlama aktivitelerinin tasarlanması ve / veya uygulanması,
• Kurumsal iletişim faaliyetlerinin, anketlerin, müşteri ilişkileri yönetimi ve müşteri memnuniyeti arama ve süreçlerinin planlanması ve uygulanması,
faaliyetlerini içeren yukarıdaki kapsamdaki ürün ve hizmetlerin anılan kapsam ve amaçları doğrultusunda, yine yukarıda sayılan faaliyetlerin kapsamı ile sınırlı kalmak üzere, kişisel verilerimin yasadaki esaslar çerçevesinde toplanmasına, kaydedilmesine, yurtiçinde ve yurtdışında işlenmesine, saklanmasına ve okumuş olduğum Kişisel Verilerin Korunması ve İşlenmesi Hakkında Aydınlatma Metninde geçen haklarım saklı kalmak üzere, otomotiv distribütör şirketleri, ikinci el otomotiv şirketleri, otomotiv kiralama şirketleri, finansman kuruluşları, Google Ireland Limited ve Facebook Ireland Limited ile paylaşılmasına ve bu kuruluşlara aktarılmasına, yurtiçinde ve yurtdışında işlenmesine, e-posta adresime/telefonuma, çağrı merkezleri, otomatik arama makineleri, akıllı ses kaydedici sistemler, elektronik posta, kısa mesaj hizmeti gibi vasıtalar kullanılarak elektronik ortamda veri, ses ve görüntü içerikli reklam, promosyon, kampanya ve benzeri ticari elektronik iletilerinin gönderilmesine, bu amaçlar doğrultusunda elektronik ileti dışındaki herhangi bir yöntemle de irtibata geçilmesine özgür irademle