Sıfıraraçal.com

Yeni Peugeot 308 Mutasyona Uğradı

Yeni Peugeot 308 Mutasyona Uğradı

Önümüzdeki günlerde tanıtılmasını beklenen yeni jenerasyon 2021 Peugeot 308, basına sızan görselleriyle tüm karakterini ortaya koyuyor.

İlginizi Çekebilir: Peugeot Mart Ayı Kampanyaları

2021 model yılı ile beraber üçüncü nesline kavuşmak için gün sayan Peugeot 308 için heyecanlı bekleyiş devam ediyor.

Yeni Nesil Peugeot 308 İçin Geri Sayım

Önümüzdeki günlerde resmi olarak tanıtılacak Yeni 308’in örtülerinden kurtulmasını beklediğimiz için resmi olmayan kaynakların ise şu ana dek fazlasıyla başarılı iş çıkarttığını söyleyebiliriz. Geçtiğimiz günlerde tasarım dinamiklerini büyük bir ölüçüde ortaya koyan görsellerle gündeme bomba gibi düşen Yeni Peugeot 308 için bu defa tanıtımı aratmayan resimler dış basında yankı uyandırıyor. Ortaya çıkan son detaylar ile birlikte güncellenen dış tasarımla beraber iç mekanda barındırdığı parçaları görme şansı buluyoruz.

Peugeot 308 Yeni Marka Logosuyla Geliyor

Yeni yüze kavuşan Peugeot 308 ailesinin tasarım çizgileri markanın içerisinde yer aldığı yeni kimlik anlayışının son temsilcisi oluyor. Önceki jenerasyonuna göre çok daha dikkat çeken tasarımı, “aslan dişlerinin” büyüyen LED gündüz farı çizgileri ile çok daha albenili duruyor. Yeni jenerasyonuna kavuşan 308, Peugeot’nun kısa zaman önce resmi olarak tanıttığı yeni marka logosunu üzerinde taşıyan ilk seri otomobili olarak da kayıtlara geçmek için hazırlanıyor.

Peugeot 308 Teknik Özellikleri

Paylaşılan görsellere baktığımızda Yeni Peugeot 308’in boyutları doğru orantılı olarak özellikle ön tarafta daha uzun bir yapıya sahip olduğunu görmekteyiz. Bu çizgiler aracın daha büyük ve daha oturaklı görünmesine yardımcı oluyor. Arka bölümde konumlandırılan yeni ışıklandırma tasarımı da en az ön taraftaki kadar ahengi tamamlıyor. Yeni nesil 308’in iç mekanında ise 208 ve 3008 gibi kardeş modellerin bir karışımını akıllara getiriyor.

Sürücünün hakim olacağı kokpitte nispeten daha sakin olan yapı, orta konsoldaki tamamen yeni multimedya ekranı ile beraber bir adım daha yukarıya taşınacak. Görsellerde kendisini gösteren kabloyla şarj edilebilir hibrit motor da performans değerleri konusunda göreceğimiz yeni zirvelerin habericisi olmakta. Bu noktadaki beklentiler 300 bg dolaylarında seyrettiğini de söylemeden geçemeyelim geçmeyelim.

Station wagon gövde tipiyle de satışa sunulması bekelenen üçüncü jenerasyon 308 ile ilgili gelişmelerden haberdar olmak için sifiraracal.com’u takipte kalın.

Peugeot 2021 Fiyat Listesi

Yeni nesil Peugeot 308 modeli ile ilgili fikir sahibi olduğumuza göre sitemiz üzerinden Peugeot 2021 fiyat listesini inceleyebilir, muadilleri ile araba karşılaştırması yapabilirsiniz. Binlerce sıfır otomobil modelleri seni bekliyor.

Bu haberi okudunuz mu?

2021 Peugeot 308 Yeni Logoyla Görüntülendi

 

Bizi Sosyal Medyadan Takip Edin;

Twitter => twitter.com/sifiraracal

Facebook => facebook.com/sifiraracal

Youtube => youtube.com/c/sifiraracalcom

İnstagram =>  instagram.com/sifiraracalcom

 

Yeni Peugeot 308 Mutasyona Uğradı İçin Görüşlerini Bildir
Gönder
X
Karşılaştırma Listem
Tamam
X
1

Marka

2

Model

3

Versiyon

4

Tamamla
Almak istediğin aracın markasını seç
Hangi marka otomobil için sana özel fiyat teklifi almak istersin ?
Hangi aracı alacağına karar veremedin mi ? araç karşılaştır.
Almak istediğin modeli seç
Hangi model için özel teklif almak istersin ?
Versiyon seç
Hangi versiyon için özel teklif almak istersin ?
Benzin
Dizel
Otomatik
Manuel
Formu Doldur
İzinli İletişim Formu
"İzinli İletişim Form"unu kabul etmekle, Şirketimiz ile paylaşılmasına rıza göstermiş olduğunuz kişisel verilerinizin, size uygun pazarlama faaliyetleri, promosyon, satış- servis ve yedek parça kampanya bildirimleri, bilgilendirme, reklam, Toyota’m ve benzeri web üyelik işlemleri, anket ve müşteri memnuniyeti araştırmaları ve bu kapsamdaki hizmetlerin sağlanması amacıyla telefon, SMS, e-posta kanalları ile her türlü elektronik iletişim yapılması için Toyota Türkiye Pazarlama ve Satış A.Ş (“Toyota Türkiye”), ile Toyota Türkiye’nin bayileri tarafından toplanmasına, kaydedilmesine, işlenmesine, saklanmasına, kullanılmasına ve aynı amaçlar grup şirketlerimiz, ana hissedarımız, Şirketimizin ithalatını yaptığı araçların üretici firması olan yurt dışında yerleşik Toyota Motor Europe NV/SA, Toyota Motor Corporation; doğrudan/dolaylı yurtiçi/yurtdışı iştiraklerimiz, faaliyetlerimizin gereği anlaşmalı olduğumuz kurumlar, tedarikçiler, anlaşmalı satıcılar,iş ortaklarımız, denetim şirketleri veya yasal bir zorunluluk gereği bu verileri talep etmeye yetkili olan kamu kurum veya kuruluşları, ile aktarılmasına/paylaşılmasına izin vermiş bulunmaktasınız. İşbu izinli iletişim onayınız Toyota Türkiye ile bayileri için geçerlidir. Onay vermemeniz halinde sizinle iletişime geçilmeyip, hiçbir ticari iletişimde bulunulmayacaktır. Bu bilgiler* sadece size sağlanacak hizmetlerin sağlıklı sunulabilmesi, olası gönderilerinizin tam ve doğru teslim edilmesi, telefon, sms ve/veya e-posta yoluyla bildirimlerimizin zamanında ulaştırılabilmesi amacıyla, sözleşme ilişkisi içinde olduğumuz, veri koruması ve güvenliği konusunda bizimle hukuken ve teknik olarak aynı sorumlulukları taşıyan, ilgili mevzuat hükümlerine riayet eden üçüncü kişilerle, yalnızca ihtiyaç durumunda ve gerekli ölçüde paylaşılacaktır. *Vermiş olduğunuz bilgilerin kullanımına ilişkin bilgileri güncellemek istemeniz halinde Toyota Türkiye Pazarlama ve Satış A.Ş., Cumhuriyet Mah. D-100 Kuzey Yan yol Cad. No: 5, Yakacık, Kartal İstanbul adresiyle Müşteri İlişkileri birimine ya da www.toyota.com.tr internet sitesindeki “bize ulaşın” sayfasına bildirimde bulunmanızı rica ederiz.”
KİŞİSEL VERİLERLE İLGİLİ AÇIK RIZA BEYAN FORMU
www.sifiraracal sitesinde Teklif Bilişim Hizmetleri Petrol Dış Ticaret Otomotiv San.ve Tic. Ltd. Şti. (Bundan böyle metinde “Şirket” olarak anılacaktır.) tarafından yayınlanan Kişisel Verilerin Korunması ve İşlenmesi Hakkında Aydınlatma Metni’ni okudum.
6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu gereğince, yine Şirket tarafından yayınlanan ve www.sifiraracal.com aracılığı ile sunulan
• Tüm otomotiv,kredi, sigorta ve kiralama ürün ve hizmetlerinin sağlanması, satışı, pazarlanması, tanıtımı ve satış sonrası destek hizmetleri süreçlerinin planlanması, takibi ve geliştirilmesi,
• Tarafıma avantajlı ve kullanım alışkanlıklarıma uygun ürün ve hizmetlerin sunulabilmesi ve reklam, tanıtım, satış, pazarlama, Müşteri İlişkileri Yönetimi ve müşteri sadakat programları, etkinlik yönetimi, bilgilendirme, promosyon ve kampanya bildirimi, üyelik işlemleri süreçlerinin tasarlanması ve / veya uygulanması,
• Dijital ve / veya diğer mecralarda reklam ve / veya tanıtım ve / veya pazarlama aktivitelerinin tasarlanması ve / veya uygulanması,
• Kurumsal iletişim faaliyetlerinin, anketlerin, müşteri ilişkileri yönetimi ve müşteri memnuniyeti arama ve süreçlerinin planlanması ve uygulanması,
faaliyetlerini içeren yukarıdaki kapsamdaki ürün ve hizmetlerin anılan kapsam ve amaçları doğrultusunda, yine yukarıda sayılan faaliyetlerin kapsamı ile sınırlı kalmak üzere, kişisel verilerimin yasadaki esaslar çerçevesinde toplanmasına, kaydedilmesine, yurtiçinde ve yurtdışında işlenmesine, saklanmasına ve okumuş olduğum Kişisel Verilerin Korunması ve İşlenmesi Hakkında Aydınlatma Metninde geçen haklarım saklı kalmak üzere, otomotiv distribütör şirketleri, ikinci el otomotiv şirketleri, otomotiv kiralama şirketleri, finansman kuruluşları, Google Ireland Limited ve Facebook Ireland Limited ile paylaşılmasına ve bu kuruluşlara aktarılmasına, yurtiçinde ve yurtdışında işlenmesine, e-posta adresime/telefonuma, çağrı merkezleri, otomatik arama makineleri, akıllı ses kaydedici sistemler, elektronik posta, kısa mesaj hizmeti gibi vasıtalar kullanılarak elektronik ortamda veri, ses ve görüntü içerikli reklam, promosyon, kampanya ve benzeri ticari elektronik iletilerinin gönderilmesine, bu amaçlar doğrultusunda elektronik ileti dışındaki herhangi bir yöntemle de irtibata geçilmesine özgür irademle
X
1

Araç

2

Ekspertiz

3

Fiyatla

4

Tamamla
ARAÇ BİLGİLERİ
Model Yılı
Marka
Model
Yakıt Tipi
Kasa Tipi
Vites Tipi
Model Uzantısı
Kilometre
Hasar Kaydı Tutarı