Peugeot Şubat Ayı Kampanyaları

Peugeot Şubat Ayı Kampanyaları

Şubat  ayına özel tüm Peugeot modellerinin kampanyalarını sizler için derledik.

Şubat ayına özel Peugeot kampanyalarının detayları haberimizde.

İlginizi Çekebilir: Hatchbacklerin Kralı Yeni Peugeot 208

Peugeot 308 Şubat Ayı Kampanyası

Peugeot 308 tercih eden kullanıcılar için 120 bin TL için 12 ay % 0 faiz fırsatı sunuluyor.

Şubat ayı boyunca geçerli fırsat aracı Peugeot 308 STYLE TECH 1.2 PureTech 130 S&S EAT8 versiyonuna 223 bin 750 TL’ye sahip olabilirsiniz.

Peugeot 3008 Şubat Ayı Kampanyası

Peugeot 3008 modellerine 150 bin TL için 12 ay % 0 faiz fırsatı sunulmakta. Şubat ayında boyunca geçerli fırsat aracı olarak sunulan Peugeot 3008 ACTIVE PRIME 1.2 PureTech130hp EAT8 versiyonuna 348 bin 650 TL ile satışa sunuluyor.

Üstelik şubat ayı boyunca tüm Peugeot 3008 modellerinde 20 bin TL'ye varan indirimde var.

Peugeot 5008 Şubat Ayı Kampanyası

Tüm Peugeot 5008 modellerinde şubat ayı boyunca geçerli 120 bin TL için 24 ay vade % 0 faiz oranı sunuluyor. Ayrıca şubat ayında Peugeot 5008 modellerine 30 bin TL'ye varan indirimler ile sahip olabilirsiniz.

Peugeot 508 Şubat Ayı Kampanyası

Tüm Peugeot 508 modellerinde kampanya dahilinde cazip fiyatlı fırsat araçları var. Kampanya dahilinde sunulan 180 bin TL'ye 12 ay % 0 faiz ya da 250 bin TL'ye 24 ay % 0,99 faiz oranlı kredi fırsatından da yararlanılabiliyor.

Peugeot 2008 Şubat Ayı Kampanyası

Peugeot 2008 modeline 70 bin TL yada 100 bin TL'ye 12 ay % 0 faiz oranlı kredi kampanyasından yararlanabilirsiniz. Çok cazip fiyat etiketine sahip Şubat ayı fırsat araçları sizleri bekliyor.

Peugeot Rifter Şubat Ayı Kampanyası

Peugeot Rifter modelleri Şubat ayında 100 bin TL için 12 ay % 0 faiz oranıyla satışa sunuluyor. Bu kredinin aylık ödemesi ise 8 bin 333 TL'dir. Aynı zamanda Şubat ayında Peugeot Rifter modellerine 5.000 TL indirimle sahip olabilirsiniz.

Peugeot 2021 Fiyat Listesi

Şubat ayına özel Peugeot kampanyasından yararlanmak için sitemiz üzerinden güncel Peugeot fiyat listesini inceleyebilir muadilleri ile araç karşılaştırması yapabilir ve hemen detaylı bilgi almak için fiyat teklifi isteyebilirsiniz.

Bu haberi okudunuz mu?

SUV Sınıfının Lideri Peugeot

Bizi Sosyal Medyadan Takip Edin;

Peugeot Şubat Ayı Kampanyaları İçin Görüşlerini Bildir
Gönder

Peugeot Şubat Ayı Kampanyaları Yorumları

Misafir 23.02.2021
Fiyatların düşmesi ni bekliyorum çok yüksek

X
Karşılaştırma Listem
Tamam
X
1

Marka

2

Model

3

Versiyon

4

Tamamla
Almak istediğin aracın markasını seç
Hangi marka otomobil için sana özel fiyat teklifi almak istersin ?
Hangi aracı alacağına karar veremedin mi ? araç karşılaştır.
Almak istediğin modeli seç
Hangi model için özel teklif almak istersin ?
Versiyon seç
Hangi versiyon için özel teklif almak istersin ?
Benzin
Dizel
Otomatik
Manuel
Formu Doldur
İzinli İletişim Formu
"İzinli İletişim Form"unu kabul etmekle, Şirketimiz ile paylaşılmasına rıza göstermiş olduğunuz kişisel verilerinizin, size uygun pazarlama faaliyetleri, promosyon, satış- servis ve yedek parça kampanya bildirimleri, bilgilendirme, reklam, Toyota’m ve benzeri web üyelik işlemleri, anket ve müşteri memnuniyeti araştırmaları ve bu kapsamdaki hizmetlerin sağlanması amacıyla telefon, SMS, e-posta kanalları ile her türlü elektronik iletişim yapılması için Toyota Türkiye Pazarlama ve Satış A.Ş (“Toyota Türkiye”), ile Toyota Türkiye’nin bayileri tarafından toplanmasına, kaydedilmesine, işlenmesine, saklanmasına, kullanılmasına ve aynı amaçlar grup şirketlerimiz, ana hissedarımız, Şirketimizin ithalatını yaptığı araçların üretici firması olan yurt dışında yerleşik Toyota Motor Europe NV/SA, Toyota Motor Corporation; doğrudan/dolaylı yurtiçi/yurtdışı iştiraklerimiz, faaliyetlerimizin gereği anlaşmalı olduğumuz kurumlar, tedarikçiler, anlaşmalı satıcılar,iş ortaklarımız, denetim şirketleri veya yasal bir zorunluluk gereği bu verileri talep etmeye yetkili olan kamu kurum veya kuruluşları, ile aktarılmasına/paylaşılmasına izin vermiş bulunmaktasınız. İşbu izinli iletişim onayınız Toyota Türkiye ile bayileri için geçerlidir. Onay vermemeniz halinde sizinle iletişime geçilmeyip, hiçbir ticari iletişimde bulunulmayacaktır. Bu bilgiler* sadece size sağlanacak hizmetlerin sağlıklı sunulabilmesi, olası gönderilerinizin tam ve doğru teslim edilmesi, telefon, sms ve/veya e-posta yoluyla bildirimlerimizin zamanında ulaştırılabilmesi amacıyla, sözleşme ilişkisi içinde olduğumuz, veri koruması ve güvenliği konusunda bizimle hukuken ve teknik olarak aynı sorumlulukları taşıyan, ilgili mevzuat hükümlerine riayet eden üçüncü kişilerle, yalnızca ihtiyaç durumunda ve gerekli ölçüde paylaşılacaktır. *Vermiş olduğunuz bilgilerin kullanımına ilişkin bilgileri güncellemek istemeniz halinde Toyota Türkiye Pazarlama ve Satış A.Ş., Cumhuriyet Mah. D-100 Kuzey Yan yol Cad. No: 5, Yakacık, Kartal İstanbul adresiyle Müşteri İlişkileri birimine ya da www.toyota.com.tr internet sitesindeki “bize ulaşın” sayfasına bildirimde bulunmanızı rica ederiz.”
KİŞİSEL VERİLERLE İLGİLİ AÇIK RIZA BEYAN FORMU
www.sifiraracal sitesinde Teklif Bilişim Hizmetleri Petrol Dış Ticaret Otomotiv San.ve Tic. Ltd. Şti. (Bundan böyle metinde “Şirket” olarak anılacaktır.) tarafından yayınlanan Kişisel Verilerin Korunması ve İşlenmesi Hakkında Aydınlatma Metni’ni okudum.
6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu gereğince, yine Şirket tarafından yayınlanan ve www.sifiraracal.com aracılığı ile sunulan
• Tüm otomotiv,kredi, sigorta ve kiralama ürün ve hizmetlerinin sağlanması, satışı, pazarlanması, tanıtımı ve satış sonrası destek hizmetleri süreçlerinin planlanması, takibi ve geliştirilmesi,
• Tarafıma avantajlı ve kullanım alışkanlıklarıma uygun ürün ve hizmetlerin sunulabilmesi ve reklam, tanıtım, satış, pazarlama, Müşteri İlişkileri Yönetimi ve müşteri sadakat programları, etkinlik yönetimi, bilgilendirme, promosyon ve kampanya bildirimi, üyelik işlemleri süreçlerinin tasarlanması ve / veya uygulanması,
• Dijital ve / veya diğer mecralarda reklam ve / veya tanıtım ve / veya pazarlama aktivitelerinin tasarlanması ve / veya uygulanması,
• Kurumsal iletişim faaliyetlerinin, anketlerin, müşteri ilişkileri yönetimi ve müşteri memnuniyeti arama ve süreçlerinin planlanması ve uygulanması,
faaliyetlerini içeren yukarıdaki kapsamdaki ürün ve hizmetlerin anılan kapsam ve amaçları doğrultusunda, yine yukarıda sayılan faaliyetlerin kapsamı ile sınırlı kalmak üzere, kişisel verilerimin yasadaki esaslar çerçevesinde toplanmasına, kaydedilmesine, yurtiçinde ve yurtdışında işlenmesine, saklanmasına ve okumuş olduğum Kişisel Verilerin Korunması ve İşlenmesi Hakkında Aydınlatma Metninde geçen haklarım saklı kalmak üzere, otomotiv distribütör şirketleri, ikinci el otomotiv şirketleri, otomotiv kiralama şirketleri, finansman kuruluşları, Google Ireland Limited ve Facebook Ireland Limited ile paylaşılmasına ve bu kuruluşlara aktarılmasına, yurtiçinde ve yurtdışında işlenmesine, e-posta adresime/telefonuma, çağrı merkezleri, otomatik arama makineleri, akıllı ses kaydedici sistemler, elektronik posta, kısa mesaj hizmeti gibi vasıtalar kullanılarak elektronik ortamda veri, ses ve görüntü içerikli reklam, promosyon, kampanya ve benzeri ticari elektronik iletilerinin gönderilmesine, bu amaçlar doğrultusunda elektronik ileti dışındaki herhangi bir yöntemle de irtibata geçilmesine özgür irademle
Advertisement Advertisement Advertisement Advertisement Advertisement Advertisement