Sıfıraraçal.com

Peugeot 3008 Modelinin Hibrit Versiyonu Yenilendi

Peugeot 3008 Modelinin Hibrit Versiyonu Yenilendi

Peugeot 3008 Modelinin Hibrit Versiyonu Yenilendi


3008’in beygir gücü aynı kalmasına rağmen performans biraz daha arttırılmış.

Fransız üretici Peugeot, 3008 isimli kompakt SUV modelinin plug-in hibrit versiyonunu, 508 SW ve 508’in plug-in hibrit versiyonu ile birlikte 2018 yılının başlarında resmi olarak duyurmuştu.

Marka şimdi ise 3008 Hybrid4 olarak adlandırılan plug-in hibrit aracını yenilendiğini açıkladı.

4 tekerlekten çekişli Peugeot 3008 Hybrid4 modelinin aracının kaputu altında 1.6 lt’lik 4 silindirli turbo benzinli motor ünitesinin görev yapmaya devam ettiğini ve bu motora 2 adet elektrik motorun destek olduğunu görüyoruz.

Aracın batarya paketi ise 13.2 kW-saat’lik. Turbo benzinli motor ünitesi ön tekerleklere güç verirken, elektrik motorlardan biridi ise arka tekerleklere güç aktarıyor ve araç böylelikle 4 tekerden çekişli oluyor. Şanzıman ise 8 ileri otomatik.

Yeni 3008 Hybrid4, yaklaşık olarak 1.5 yıl önce tanıtıldığında toplam 300 bg güç üretmeye devam ediyor. Ancak Peugeot, aracın 6.5 sn’lik 0’dan 100 km/s’e hızlanma süresini 5.9 saniyeye düşürmeyi başarmış. Bu da oldukça önemli bir iyileştirme olarak görülüyor.Peugeot’un yapmış olduğu açıklamalarının devamına göre ise araç 58 km kadar bir yolu sadece elektrik motorlar aracılığı ile gidebiliyor. Aracın karbon emisyon değeri (CO2) 29 g/km olarak açıklanıyor.

Peugeot 3008 Hybrid4, eğer 7.4 kW’lik bir sokete bağlanır ise 1 saat 45 dakikada tam dolum şarj da olabiliyor. Markanın açıklamalarına göre aracın en iyi özelliklerinden birisi ise ekstra elektrik motoru ve bataryalara sahip olmasına rağmen iç mekan hacmi ile bagaj hacminin azaltılmaması.

Peugeot, tüm bu iyi özelliklere sahip olan yeni 3008 Hybrid4’ü Avrupa ülkelerinde sadece GT donanım paketiyle satıyor. Bu donanım da bildiğimiz üzere bolca teknolojik ekipmanı ve sportif detayları içermekte.

 

İlginizi Çekebilir: 2. Elde Yeni Düzenleme

 

Peugeot, ilerleyen zamanlarda da 300 bg’lik ve 4 tekerlekten çekişli bu hibrit 3008’e ek olarak, 222 bg gücünde önden çekişli bir plug-in hibrit 3008 üreteceğini de açıkladı.

Peki bu yenilenen hibrit versiyonlu 3008 modelini duyduktan sonra şimdi ise güncel sıfır araba fiyatlarını hemen sitemiz üzerinden güncel olarak ulaşabilir sıfır araç kampanyalarından haberdar olabilirsiniz. Sıfır araba modellerinin tüm resim, video, renk, kullanıcı yorumları ve donanım özelliklerini dilediğiniz gibi inceleyebilirsiniz.

 

Ayrıca dilediğiniz araç modellerin araba fiyatlarıaraç karşılaştırma sayfamızdan muadilleri ile kıyaslama yapabilir diğer araba karşılaştırmalarını da inceleyebilirsiniz.

Peugeot 3008 Modelinin Hibrit Versiyonu Yenilendi İçin Görüşlerini Bildir
Gönder
Hızlı Teklif Al
Karşılaştırma Listem
Favorilerim Listem
Otomobil Haberleri
X
Karşılaştırma Listem
Tamam
X
1

Marka

2

Model

3

Versiyon

4

Tamamla
Almak istediğin aracın markasını seç
Hangi marka otomobil için sana özel fiyat teklifi almak istersin ?
Hangi aracı alacağına karar veremedin mi ? araç karşılaştır.
Almak istediğin modeli seç
Hangi model için özel teklif almak istersin ?
Versiyon seç
Hangi versiyon için özel teklif almak istersin ?
Benzin
Dizel
Otomatik
Manuel
Formu Doldur
İzinli İletişim Formu
"İzinli İletişim Form"unu kabul etmekle, Şirketimiz ile paylaşılmasına rıza göstermiş olduğunuz kişisel verilerinizin, size uygun pazarlama faaliyetleri, promosyon, satış- servis ve yedek parça kampanya bildirimleri, bilgilendirme, reklam, Toyota’m ve benzeri web üyelik işlemleri, anket ve müşteri memnuniyeti araştırmaları ve bu kapsamdaki hizmetlerin sağlanması amacıyla telefon, SMS, e-posta kanalları ile her türlü elektronik iletişim yapılması için Toyota Türkiye Pazarlama ve Satış A.Ş (“Toyota Türkiye”), ile Toyota Türkiye’nin bayileri tarafından toplanmasına, kaydedilmesine, işlenmesine, saklanmasına, kullanılmasına ve aynı amaçlar grup şirketlerimiz, ana hissedarımız, Şirketimizin ithalatını yaptığı araçların üretici firması olan yurt dışında yerleşik Toyota Motor Europe NV/SA, Toyota Motor Corporation; doğrudan/dolaylı yurtiçi/yurtdışı iştiraklerimiz, faaliyetlerimizin gereği anlaşmalı olduğumuz kurumlar, tedarikçiler, anlaşmalı satıcılar,iş ortaklarımız, denetim şirketleri veya yasal bir zorunluluk gereği bu verileri talep etmeye yetkili olan kamu kurum veya kuruluşları, ile aktarılmasına/paylaşılmasına izin vermiş bulunmaktasınız. İşbu izinli iletişim onayınız Toyota Türkiye ile bayileri için geçerlidir. Onay vermemeniz halinde sizinle iletişime geçilmeyip, hiçbir ticari iletişimde bulunulmayacaktır. Bu bilgiler* sadece size sağlanacak hizmetlerin sağlıklı sunulabilmesi, olası gönderilerinizin tam ve doğru teslim edilmesi, telefon, sms ve/veya e-posta yoluyla bildirimlerimizin zamanında ulaştırılabilmesi amacıyla, sözleşme ilişkisi içinde olduğumuz, veri koruması ve güvenliği konusunda bizimle hukuken ve teknik olarak aynı sorumlulukları taşıyan, ilgili mevzuat hükümlerine riayet eden üçüncü kişilerle, yalnızca ihtiyaç durumunda ve gerekli ölçüde paylaşılacaktır. *Vermiş olduğunuz bilgilerin kullanımına ilişkin bilgileri güncellemek istemeniz halinde Toyota Türkiye Pazarlama ve Satış A.Ş., Cumhuriyet Mah. D-100 Kuzey Yan yol Cad. No: 5, Yakacık, Kartal İstanbul adresiyle Müşteri İlişkileri birimine ya da www.toyota.com.tr internet sitesindeki “bize ulaşın” sayfasına bildirimde bulunmanızı rica ederiz.”
KİŞİSEL VERİLERLE İLGİLİ AÇIK RIZA BEYAN FORMU
www.sifiraracal sitesinde Teklif Bilişim Hizmetleri Petrol Dış Ticaret Otomotiv San.ve Tic. Ltd. Şti. (Bundan böyle metinde “Şirket” olarak anılacaktır.) tarafından yayınlanan Kişisel Verilerin Korunması ve İşlenmesi Hakkında Aydınlatma Metni’ni okudum.
6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu gereğince, yine Şirket tarafından yayınlanan ve www.sifiraracal.com aracılığı ile sunulan
• Tüm otomotiv,kredi, sigorta ve kiralama ürün ve hizmetlerinin sağlanması, satışı, pazarlanması, tanıtımı ve satış sonrası destek hizmetleri süreçlerinin planlanması, takibi ve geliştirilmesi,
• Tarafıma avantajlı ve kullanım alışkanlıklarıma uygun ürün ve hizmetlerin sunulabilmesi ve reklam, tanıtım, satış, pazarlama, Müşteri İlişkileri Yönetimi ve müşteri sadakat programları, etkinlik yönetimi, bilgilendirme, promosyon ve kampanya bildirimi, üyelik işlemleri süreçlerinin tasarlanması ve / veya uygulanması,
• Dijital ve / veya diğer mecralarda reklam ve / veya tanıtım ve / veya pazarlama aktivitelerinin tasarlanması ve / veya uygulanması,
• Kurumsal iletişim faaliyetlerinin, anketlerin, müşteri ilişkileri yönetimi ve müşteri memnuniyeti arama ve süreçlerinin planlanması ve uygulanması,
faaliyetlerini içeren yukarıdaki kapsamdaki ürün ve hizmetlerin anılan kapsam ve amaçları doğrultusunda, yine yukarıda sayılan faaliyetlerin kapsamı ile sınırlı kalmak üzere, kişisel verilerimin yasadaki esaslar çerçevesinde toplanmasına, kaydedilmesine, yurtiçinde ve yurtdışında işlenmesine, saklanmasına ve okumuş olduğum Kişisel Verilerin Korunması ve İşlenmesi Hakkında Aydınlatma Metninde geçen haklarım saklı kalmak üzere, otomotiv distribütör şirketleri, ikinci el otomotiv şirketleri, otomotiv kiralama şirketleri, finansman kuruluşları, Google Ireland Limited ve Facebook Ireland Limited ile paylaşılmasına ve bu kuruluşlara aktarılmasına, yurtiçinde ve yurtdışında işlenmesine, e-posta adresime/telefonuma, çağrı merkezleri, otomatik arama makineleri, akıllı ses kaydedici sistemler, elektronik posta, kısa mesaj hizmeti gibi vasıtalar kullanılarak elektronik ortamda veri, ses ve görüntü içerikli reklam, promosyon, kampanya ve benzeri ticari elektronik iletilerinin gönderilmesine, bu amaçlar doğrultusunda elektronik ileti dışındaki herhangi bir yöntemle de irtibata geçilmesine özgür irademle