Sıfıraraçal.com
Üye Girişi

Eylül Ayında Faizler Sıfırlandı! İşte Eylül Ayı Otomobil İndirimleri

Eylül Ayında Faizler Sıfırlandı! İşte Eylül Ayı Otomobil İndirimleri

Otomotiv pazarındaki daralma eylül ayında da devam ederken yılın ilk 8 ayındaki pazar verileri de netleşti. Otomotiv Distribütörleri Derneği'nin (ODD) verilerine bakılırsa otomotiv sektöründeki  daralma Eylül ayı itibari ile yüzde 46'ları buldu.

Otomotiv sektörü temsilcileri düşen otomobil satışlarını telafi etmek için ise, Eylül ayının başlaması ile birlikte hazırladıkları kampanyaları birer birer kullanıcıları için duyurmaya başladı. Yüzde sıfır faiz seçeneklerinin yanında çeşitli takas destekleri ve 20 bin TL'ye varan indirimlerin yer aldığı kampanyalar kullanıcı için cazip olarak hazırlanmış gibi görünüyor.

İlginizi Çekebilir: 2020 Toyota GT86 TRD Handling Package Geldi

Borusan Otomotiv’in Türkiye distribütörü olduğu BMW markası, Eylül ayına özel BMW 5 Serisi, BMW 4 Serisi, BMW 2 Serisi Active Tourer ve BMW i3 modelleri ile beraber BMW X ailesi ürünlerinde çeşitli ödeme seçeneklerini de beraberinde getiriyor.BMW 520i modeli Eylül ayı boyunca 200 bin TL ve 15 ay yüzde 0 faiz seçeneği ile kullanıcılara sunulmuş durumda. İlave olarak, BMW 418i Coupé, BMW 418i Gran Coupé ve BMW X2 xDrive18i modelleri 100 bin TL ve 12 ay yüzde 0 faiz ile satın almak mümkün.

Kampanya dahilinde, yeni BMW X1, Eylül ayına özel 100 bin TL ve 12 ay yüzde 0.99 faizli kredi ile kullanıcıları ile buluşuyor.

Eylül ayında geçerli olan kampanya süresi boyunca yüzde 0 faiz ile yüzde 100 elektrikli i3 modelinde 100 bin TL kredi imkanı kullanıcıları bekliyor.

BMW X5 modelinde 25 bin TL’ye, BMW X3 modelinde ise 20 bin TL’ye varan takas desteği de kullanıcıları bekliyor.Romanya merkezli Dacia, Eylül ayı kampanyasında ECO-G serisi tüm modeller ve Dokker hafif ticari modelinde sıfır faiz seçeneği de kullanıcılar ile paylaşmış durumda.

İlginizi Çekebilir: Renault’dan Eylül Ayı İçin Uygun Taksit Seçenekleri ve Sıfır Faiz Fırsatı

Kampanya dahilinde Dacia markası fabrika çıkışlı LPG teknolojisine sahip ECO-G serisi tüm modellerinde 40 bin TL kredi, 12 ay vade seçeneği için sıfır faiz ile kullanıcılar ile buluşuyor.

Eylül ayı otomobil kampanyaları ve ilgili tüm haberleri sitemiz üzerinden takip edebilirsiniz.  Ayrıca tüm güncel sıfır araba fiyatlarını SIFIRARACAL.com sitesinden öğrenebilirsiniz. Yine sitemiz üzerinden sıfır araç kampanyalarından haberdar olabilirsiniz. Sıfır araba modellerinin donanım özelliklerini, resimlerini, videolarını, renklerini ve kullanıcı yorumlarını inceleyebilir siz de kendi yorumunuzu bizlerle paylaşabilirsiniz.

Ayrıca sitemiz üzerinden tüm araba fiyatlarını öğrenebilir, araç karşılaştırması yapabilir, araba karşılaştırma hakkında daha detaylı bilgiye sahip olabilirsiniz.

Hızlı Teklif Al
Karşılaştırma Listem
Favorilerim Listem
Otomobil Haberleri
X
Karşılaştırma Listem
Tamam
Advertisement Advertisement Advertisement