Sıfıraraçal.com
Üye Girişi

Elektrikli Hummer için Ortaya Çıkan Tanıtım İddiası

Elektrikli Hummer için Ortaya Çıkan Tanıtım İddiası

Bu yıl içinde tanıtılacağına dair iddiaların olduğu elektrikli Hummer projesi, dünyanın gözde basketbolcularından birisiyle karşımıza gelebilir.

Dedikodularının ortaya çıktığı ilk günden bu yana özel bir ilgiyle takip ettiğimiz elektrikli Hummer projesiyle ilgili gelişme süreci daha da netleşmeye başladı. Yaklaşık 3 ay öncesinde General Motors cephesinde de artık kesin bir ilginin konuşulduğu otomobil, muhteşem bir geri dönüşe sahne olacak gibi görünüyor.

İlginizi Çekebilir: 22 Yıllık Hayal; Dev Yerli Kamyon

Kısa bir süre önce Automotive News, Reuters ve Wall Street Journal gibi önemli kaynaklara düşen detayları göz önünde bulundurduğumuzda, aracın hazırlık aşamasının dahi yavaş yavaş tamamlandığını ve doğrudan tanıtım etkinliği için planların yapıldığını görmekteyiz. GMC markası altında satılacağı da söylenen modelin isim süreci de henüz kesinlik kazanmış değil. bBuradaki detaylar ise Hummer by GMC’ye işaret etmekte.Elektrikli Hummer Modeli için Lebron James Adı Öne Atıldı

Tanıtımın etkinliğiyle beraber Hummer’ın gündeme gelme sürecini çok farklı noktaya taşıyacak bir isimde artık beklentiler arasında. Gelen bilgilere baktığımızda aracın tanıtımı için Lebron James ile anlaşma yapıldı ve Super Bowl sürecinde aracı karşımızda göreceğiz.

İlginizi Çekebilir: 67 Bin Yeni Araç Daha Trafikte

General Motors’un 3 milyar dolarlık yatırımla hayat kazandıracağı Detroit üretim tesisinde banda çıkarılması beklenen Hummer’ın seri üretim süreci ise 2021’de başlayabilir gibi duruyor. Aynı tesis GMC ve Cadillac ailesinin elektrikli modellerine de hakim olacak.

Hızlı Teklif Al
Karşılaştırma Listem
Favorilerim Listem
Otomobil Haberleri
X
Karşılaştırma Listem
Tamam
Advertisement Advertisement Advertisement