Sıfıraraçal.com
Üye Girişi

BMC Ürün Yelpazesini Yeni Pikap İle Güçlendirdi

BMC Ürün Yelpazesini Yeni Pikap İle Güçlendirdi

BMC yeni projeler üzerinde çalışmaya devam ediyor. Öyle ki BMC mühendisleri bir süredir pikap türü bir araç üzerinde çalışıyor.

Ürün yelpazesinde zırhlı muharebe araçları, taktik tekerlekli araçlar, lojistik araçları, tank taşıyıcılar, mayına dayanıklı ve balistik koruma zırhlı personel taşıyıcı gibi araçları bulunan BMC ürünlerine son olarak ana muharebe tankı Altay’ı eklemişti. Ancak BMC mühendisleri son günlerde ürün yelpazesine yeni bir pikap modeli eklemek için yoğun mesai harcıyor.

İlginizi Çekebilir: Yeni 2020 Nissan Juke Yepyeni Bir Tasarımla Geldi

Birçok sektöre yönelik yerli çözümler üretmeyi amaçlayan BMC, bu kapsamda ürettiği araçlar arasına bir yenisini ekledi. Uzun süredir üzerinde çalışmaların sürdürüldüğü pikap tipi araç ilk kez İçişleri Bakanlığı Süleyman Soylu tarafından İzmir’de ziyaret edildi. BMC fabrikasını ziyaret ederek BMC ürün yelpazesi hakkında bilgiler alınan kez İçişleri Bakanı Süleyman Soylu araçtan duyduğu memnuniyeti dile getirdi.BMC, pikap tipi aracı özellikle iç güvenlik personelinin ihtiyaçları üzerine geliştirdi. Türkiye’nin arazi koşulları baz alınarak geliştirilen model, üstün hareket kabiliyetine ve yük taşıma imkanına sahip. Aracın temel görevi arazideki personele destek sağlamak olarak görünüyor.

İlginizi Çekebilir: Volkswagen Yeni Coupe Crossover Modelini Tanıtacak

Aracın tanıtımını, 17-22 Eylül tarihleri arasında Teknofest İstanbul Havacılık, Uzay ve Teknoloji Festivali’nde (TEKNOFEST) görebileceğiz.

BMC markası ile ilgili tüm haberlere sitemiz üzerinden ulaşabilirsiniz. Ayrıca tüm güncel sıfır araba fiyatlarını SIFIRARACAL.com sitesinden öğrenebilirsiniz. Yine sitemiz üzerinden sıfır araç kampanyalarından haberdar olabilirsiniz. Sıfır araba modellerinin donanım özelliklerini, resimlerini, videolarını, renklerini ve kullanıcı yorumlarını inceleyebilir siz de kendi yorumunuzu bizlerle paylaşabilirsiniz.

Ayrıca sitemiz üzerinden tüm araba fiyatlarını öğrenebilir, araç karşılaştırması yapabilir, araba karşılaştırma hakkında daha detaylı bilgiye sahip olabilirsiniz.

Hızlı Teklif Al
Karşılaştırma Listem
Favorilerim Listem
Otomobil Haberleri
X
Karşılaştırma Listem
Tamam
Advertisement