Sıfıraraçal.com

Ağustos 2022 Güncel Otomobil Kampanyaları

6 Ağustos 2022 Cumartesi

 

Ağustos ayına yeni girmiş olmamıza rağmen güncel sıfır otomobil kampanyası ve fiyatlarına dair bilgiler gelmeye başladı. Otomobil sektöründe 2 aydır üst üste güzel gelişmeler oluyor. Binek ve hafif ticari araç satışlarında az da olsa bir yukarı yönlü hareketlenme meydana gelmesi otomotiv sektörünü sevindirdi. Ağustos ayına girmeden gözler güncellenecek fiyat listesine ve düzenlenecek kampanyalara çevrildi. Bu doğrultuda Volkswagen, Hyundai, Dacia, Renault ve Fiat başta olmak üzere birçok markanın düzenlediği kampanya ya da güncel fiyat listesi paylaşılmaya başlandı.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Düzenlenen ve ileriki günlerde açıklanacak olan kampanya ve güncel fiyatları merak eden vatandaşlar, sıfır araç alma planlarının üstünden bir daha geçiyor.

Bu zamana kadar birçok otomotiv devi her ya sıfır araç kampanyası düzenlemek ve satışlarını arttırmak amacıyla çalışma yapıyor. Ağustos ayına girerken bu sıfır araç kampanyaları da düzenlenmeye devam etti. Sizlere aktaracağımız bazı bilgiler otomotiv devleri tarafından düzenlenen kampanyalar ile ilgili iken bazı bilgiler de güncellenen sıfır araç fiyatları ile ilgilidir.

Alman otomotiv firması Volkswagen en son 1 Temmuz tarihinde duyurduğu kampanyayı Ağustos ayı içerisinde devam ettirme kararı aldı. Volkswagen firması ‘Hayallerinizi ertelemeyin’ adıyla başlattığı yeni kampanya duyurusunda Volkswagen Finans'tan yüzde 3,19 avantajlı faiz oranlarıyla kredi imkanları sunuyor. Sıfır araç alımlarında geçerli olan kampanya dahilinde 6 ila 12 aylık vadeli işlemlerde yüzde 3,19 - 13 ila 24 ay vadelilerde yüzde 3,29 ve 25 ila 36 aylık vadelerde ise yüzde 3,69 ve 37 ila 48 ay vadelerde yüzde 4,09 ve 49 ila 60 aylık vadelilerde ise yüzde 4,19 faiz oranı geçerliliğini devam ettiriyor.

Volkswagen firması tarafından düzenlenen kampanya doğrultusunda bazı modellerin güncel fiyat listesi de ortaya çıktı. Söz konusu kampanya çerçevesinde:

Volkswagen Yeni Polo 1.0 motor üniteli 80 beygir gücüne sahip Manuel şanzımanlı model 488 bin 900 TL

Volkswagen Golf 1.0 TSI motor üniteli 110 beygir gücüne sahip Manuel şanzımanlı model 624 bin 600 TL

Volkswagen Tiguan 1.5 TSI ACT motor üniteli 150 beygir gücüne sahip DSG şanzımanlı model 937 bin TL

Volkswagen Passat 1.5 TSI ACT motor üniteli 150 beygir gücüne sahip DSG şanzımanlı model 872 bin 500 TL

Volkswagen Touareg V6 3.0 TDI SCR motor üniteli 286 beygir gücüne sahip 4MOTION Tiptronik şanzımanlı model 4. Milyon 255 bin 200 TL

Sırada Hyundai marka otomobillere ilişkin bilgilere geldi. Ağustos ayı kampanya detaylarına dair henüz net bir bilgi paylaşmayan Hyundai yetkilileri farklı bir sürpriz ile kullanıcıların karşısına çıkıyor. Şimdilik düzenlenecek Ağustos ayı kampanyası haricinde güncel otomobil fiyatlarında indirime giden marka, araba model fiyatlarını güncelledi. İndirime gidilen modellerin güncel fiyat listesini sırası ile paylaşıyoruz.

Hyundai i10 1.0 MPI motor üniteli 67 beygir gücüne sahip Jump modeli 322 bin TL

Hyundai i20 1.4 MPI motor üniteli 6 ileri düz vitesli MT Jump modeli 395 bin TL

Hyundai Bayon 1.4 MPI motor üniteli Jump Manuel şanzımana sahip model 457 bin TL

Sırada Dacia markasına ait bazı modellerin kampanyalı fiyat listesi var.

Dacia yeni Sandero Comfort 1.0 Turbo X-tronic motor üniteli 90 beygir gücüne sahip modeli 456 bin TL

Dacia yeni Duster Comfort 1.0 Turbo motor üniteli 90 beygir gücüne sahip 4x2 modelinin fiyatı ise 475 bin TL'den 593 bin TL'ye kadar değişkenlik gösteriyor.

Dacia yeni Lodgy Stepway 1.5 Blue dCi motor üniteli 115 beygir gücüne sahip 7 koltuklu LL modeli 541 bin 900 TL

Bilindiği üzere Renault marka otomobiller çok uzun yıllardır Türkiye otomobil piyasasında yer alıyor. Her ay farklı kampanyalar ile kullanıcıları cezp etmeye çalışan firma şimdi güncel kampanyalı araç listesi ile satışlarını arttırmayı hedefliyor.

Renault Clio Joy 1.0 SCe motor üniteli 65 beygir gücüne sahip model 391 bin 900 TL

Renault Taliant Joy 1.0 Sce motor üniteli 65 beygir gücüne sahip model 398 bin 900 TL

Renault Captur Touch 1.3 TCe EDC motor üniteli 140 beygir gücüne sahip model 680 bin 900 TL

Megane Sedan Joy 1.3 TCe motor üniteli 140 beygir gücüne sahip model 525 bin 900 TL

Son olarak sizlere Fiat Egea modellerinin güncel Ağustos ayı kampanyalı fiyat listesini aktarıyoruz.

Yeni Egea Sedan Easy 1.4 Fire motor üniteli 95 beygir gücüne sahip model 374 bin 900 TL

Yeni Egea Hatchback Street 1.4 Fire motor üniteli 95 beygir gücüne sahip model 396 bin 900 TL

Yeni Egea Station Wagon Street 1.3 M.Jet motor üniteli 95 beygir gücüne sahip model 518 bin 900 TL

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Araç Karşılaştırma sayfamızdan birbirinden farklı özelliklere sahip araçlara göz atabilir dilediğiniz araçları karşılaştırabilirsiniz. Sıfır araç kampanyaları incelemek için kampanyalı araçlar sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

 

Ağustos 2022 Güncel Otomobil Kampanyaları İçin Görüşlerini Bildir
Gönder
ÖNERİLEN YAZILAR
X
Karşılaştırma Listem
Tamam
X
1

Marka

2

Model

3

Versiyon

4

Tamamla
Almak istediğin aracın markasını seç
Hangi marka otomobil için sana özel fiyat teklifi almak istersin ?
Hangi aracı alacağına karar veremedin mi ? araç karşılaştır.
Almak istediğin modeli seç
Hangi model için özel teklif almak istersin ?
Versiyon seç
Hangi versiyon için özel teklif almak istersin ?
Benzin
Dizel
Otomatik
Manuel
Formu Doldur
İzinli İletişim Formu
"İzinli İletişim Form"unu kabul etmekle, Şirketimiz ile paylaşılmasına rıza göstermiş olduğunuz kişisel verilerinizin, size uygun pazarlama faaliyetleri, promosyon, satış- servis ve yedek parça kampanya bildirimleri, bilgilendirme, reklam, Toyota’m ve benzeri web üyelik işlemleri, anket ve müşteri memnuniyeti araştırmaları ve bu kapsamdaki hizmetlerin sağlanması amacıyla telefon, SMS, e-posta kanalları ile her türlü elektronik iletişim yapılması için Toyota Türkiye Pazarlama ve Satış A.Ş (“Toyota Türkiye”), ile Toyota Türkiye’nin bayileri tarafından toplanmasına, kaydedilmesine, işlenmesine, saklanmasına, kullanılmasına ve aynı amaçlar grup şirketlerimiz, ana hissedarımız, Şirketimizin ithalatını yaptığı araçların üretici firması olan yurt dışında yerleşik Toyota Motor Europe NV/SA, Toyota Motor Corporation; doğrudan/dolaylı yurtiçi/yurtdışı iştiraklerimiz, faaliyetlerimizin gereği anlaşmalı olduğumuz kurumlar, tedarikçiler, anlaşmalı satıcılar,iş ortaklarımız, denetim şirketleri veya yasal bir zorunluluk gereği bu verileri talep etmeye yetkili olan kamu kurum veya kuruluşları, ile aktarılmasına/paylaşılmasına izin vermiş bulunmaktasınız. İşbu izinli iletişim onayınız Toyota Türkiye ile bayileri için geçerlidir. Onay vermemeniz halinde sizinle iletişime geçilmeyip, hiçbir ticari iletişimde bulunulmayacaktır. Bu bilgiler* sadece size sağlanacak hizmetlerin sağlıklı sunulabilmesi, olası gönderilerinizin tam ve doğru teslim edilmesi, telefon, sms ve/veya e-posta yoluyla bildirimlerimizin zamanında ulaştırılabilmesi amacıyla, sözleşme ilişkisi içinde olduğumuz, veri koruması ve güvenliği konusunda bizimle hukuken ve teknik olarak aynı sorumlulukları taşıyan, ilgili mevzuat hükümlerine riayet eden üçüncü kişilerle, yalnızca ihtiyaç durumunda ve gerekli ölçüde paylaşılacaktır. *Vermiş olduğunuz bilgilerin kullanımına ilişkin bilgileri güncellemek istemeniz halinde Toyota Türkiye Pazarlama ve Satış A.Ş., Cumhuriyet Mah. D-100 Kuzey Yan yol Cad. No: 5, Yakacık, Kartal İstanbul adresiyle Müşteri İlişkileri birimine ya da www.toyota.com.tr internet sitesindeki “bize ulaşın” sayfasına bildirimde bulunmanızı rica ederiz.”
KİŞİSEL VERİLERLE İLGİLİ AÇIK RIZA BEYAN FORMU
www.sifiraracal sitesinde Teklif Bilişim Hizmetleri Petrol Dış Ticaret Otomotiv San.ve Tic. Ltd. Şti. (Bundan böyle metinde “Şirket” olarak anılacaktır.) tarafından yayınlanan Kişisel Verilerin Korunması ve İşlenmesi Hakkında Aydınlatma Metni’ni okudum.
6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu gereğince, yine Şirket tarafından yayınlanan ve www.sifiraracal.com aracılığı ile sunulan
• Tüm otomotiv,kredi, sigorta ve kiralama ürün ve hizmetlerinin sağlanması, satışı, pazarlanması, tanıtımı ve satış sonrası destek hizmetleri süreçlerinin planlanması, takibi ve geliştirilmesi,
• Tarafıma avantajlı ve kullanım alışkanlıklarıma uygun ürün ve hizmetlerin sunulabilmesi ve reklam, tanıtım, satış, pazarlama, Müşteri İlişkileri Yönetimi ve müşteri sadakat programları, etkinlik yönetimi, bilgilendirme, promosyon ve kampanya bildirimi, üyelik işlemleri süreçlerinin tasarlanması ve / veya uygulanması,
• Dijital ve / veya diğer mecralarda reklam ve / veya tanıtım ve / veya pazarlama aktivitelerinin tasarlanması ve / veya uygulanması,
• Kurumsal iletişim faaliyetlerinin, anketlerin, müşteri ilişkileri yönetimi ve müşteri memnuniyeti arama ve süreçlerinin planlanması ve uygulanması,
faaliyetlerini içeren yukarıdaki kapsamdaki ürün ve hizmetlerin anılan kapsam ve amaçları doğrultusunda, yine yukarıda sayılan faaliyetlerin kapsamı ile sınırlı kalmak üzere, kişisel verilerimin yasadaki esaslar çerçevesinde toplanmasına, kaydedilmesine, yurtiçinde ve yurtdışında işlenmesine, saklanmasına ve okumuş olduğum Kişisel Verilerin Korunması ve İşlenmesi Hakkında Aydınlatma Metninde geçen haklarım saklı kalmak üzere, otomotiv distribütör şirketleri, ikinci el otomotiv şirketleri, otomotiv kiralama şirketleri, finansman kuruluşları, Google Ireland Limited ve Facebook Ireland Limited ile paylaşılmasına ve bu kuruluşlara aktarılmasına, yurtiçinde ve yurtdışında işlenmesine, e-posta adresime/telefonuma, çağrı merkezleri, otomatik arama makineleri, akıllı ses kaydedici sistemler, elektronik posta, kısa mesaj hizmeti gibi vasıtalar kullanılarak elektronik ortamda veri, ses ve görüntü içerikli reklam, promosyon, kampanya ve benzeri ticari elektronik iletilerinin gönderilmesine, bu amaçlar doğrultusunda elektronik ileti dışındaki herhangi bir yöntemle de irtibata geçilmesine özgür irademle