Sıfıraraçal.com

2023 Yılında Yeni Çıkacak Araçlar

9 Kasım 2023 Perşembe

2023 yılında otomobil piyasasında neler olacak? Hangi markalar yeni modellerini tanıtacak? Hangi araçlar en çok ilgi görecek? Eğer bu soruların yanıtlarını öğrenmek istiyorsanız, bu makaleyi okumaya devam etmelisin. 2023 yılında yollara çıkacak yeni ve makyajlı arabaları sizler için araştırdık. İşte 2023 yılı yeni araba modelleri:

Volkswagen Amarok: Volkswagen ticari aracı yeni Amarok’u tanıttı. Arazi şartlarında farklı sürüş koşullarına uyum sağlayabilen bir araç, altı farklı sürüş modu sunuyor. Donanım seçeneğinize bağlı olarak Normal, Eko, Kaygan, Kar/Kum, Çamur/Yol ve Çekme/Yükleme modları mevcut. Ayrıca araçta 4Motion dört tekerlekten çekiş sistemi, 8 ileri otomatik şanzıman, 3.0 litre V6 TDI motor, 258 beygir güç ve 580 Nm tork bulunuyor.

Hyundai Ioniq: Hyundai, elektrikli araç segmentinde iddialı bir model olan Ioniq’i 2023 yılında yenileyecek. Yeni Ioniq, daha aerodinamik bir tasarıma, daha geniş bir iç mekana, daha gelişmiş bir bilgi-eğlence sistemine ve daha yüksek bir menzile sahip olacak. Ayrıca araçta 38.3 kWh kapasiteli bir batarya, 134 beygir güç ve 295 Nm tork üreten bir elektrik motoru, 6 ileri otomatik şanzıman ve 311 km’lik bir sürüş mesafesi bulunuyor.

Kia XCeed: Kia, kompakt crossover modeli XCeed’i 2023 yılında makyajlayacak. Yeni XCeed, daha sportif bir görünüme, daha geniş bir bagaj hacmine, daha konforlu bir sürüşe ve daha fazla güvenlik donanımına sahip olacak. Ayrıca araçta 1.0 litre T-GDI, 1.4 litre T-GDI ve 1.6 litre CRDi motor seçenekleri, 120-136 beygir güç aralığı, 6 ileri manuel veya 7 ileri çift kavramalı şanzıman seçenekleri ve hibrit versiyonu bulunuyor.

Nissan X-Trail: Nissan, orta boy SUV modeli X-Trail’i 2023 yılında yenileyecek. Yeni X-Trail, daha modern bir tasarıma, daha ferah bir iç mekana, daha akıllı bir bilgi-eğlence sistemine ve daha verimli bir motor seçeneğine sahip olacak. Ayrıca araçta 1.3 litre turbo benzinli, 1.6 litre dizel ve 1.5 litre hibrit motor seçenekleri, 140-190 beygir güç aralığı, 6 ileri manuel veya CVT şanzıman seçenekleri ve dört tekerlekten çekiş sistemi bulunuyor.

Toyota Corolla HB: Toyota, en çok satan modeli Corolla’nın hatchback versiyonunu 2023 yılında makyajlayacak. Yeni Corolla HB, daha dinamik bir tasarıma, daha geniş bir iç mekana, daha gelişmiş bir bilgi-eğlence sistemine ve daha fazla güvenlik donanımına sahip olacak. Ayrıca araçta 1.2 litre turbo benzinli, 1.8 litre hibrit ve 2.0 litre hibrit motor seçenekleri, 116-184 beygir güç aralığı, 6 ileri manuel veya CVT şanzıman seçenekleri ve GR Sport versiyonu bulunuyor.

Bu makalede 2023 yılında yollara çıkacak yeni ve makyajlı arabaları sizler için listeledik. Bu araçlar hem tasarım hem de performans açısından otomobil severlerin beğenisini kazanacak gibi görünüyor.

2023 Yılında Yeni Çıkacak Araçlar İçin Görüşlerini Bildir
Gönder
ÖNERİLEN YAZILAR
X
Karşılaştırma Listem
Tamam
X
1

Marka

2

Model

3

Versiyon

4

Tamamla
Almak istediğin aracın markasını seç
Hangi marka otomobil için sana özel fiyat teklifi almak istersin ?
Hangi aracı alacağına karar veremedin mi ? araç karşılaştır.
Almak istediğin modeli seç
Hangi model için özel teklif almak istersin ?
Versiyon seç
Hangi versiyon için özel teklif almak istersin ?
Benzin
Dizel
Otomatik
Manuel
Formu Doldur
İzinli İletişim Formu
"İzinli İletişim Form"unu kabul etmekle, Şirketimiz ile paylaşılmasına rıza göstermiş olduğunuz kişisel verilerinizin, size uygun pazarlama faaliyetleri, promosyon, satış- servis ve yedek parça kampanya bildirimleri, bilgilendirme, reklam, Toyota’m ve benzeri web üyelik işlemleri, anket ve müşteri memnuniyeti araştırmaları ve bu kapsamdaki hizmetlerin sağlanması amacıyla telefon, SMS, e-posta kanalları ile her türlü elektronik iletişim yapılması için Toyota Türkiye Pazarlama ve Satış A.Ş (“Toyota Türkiye”), ile Toyota Türkiye’nin bayileri tarafından toplanmasına, kaydedilmesine, işlenmesine, saklanmasına, kullanılmasına ve aynı amaçlar grup şirketlerimiz, ana hissedarımız, Şirketimizin ithalatını yaptığı araçların üretici firması olan yurt dışında yerleşik Toyota Motor Europe NV/SA, Toyota Motor Corporation; doğrudan/dolaylı yurtiçi/yurtdışı iştiraklerimiz, faaliyetlerimizin gereği anlaşmalı olduğumuz kurumlar, tedarikçiler, anlaşmalı satıcılar,iş ortaklarımız, denetim şirketleri veya yasal bir zorunluluk gereği bu verileri talep etmeye yetkili olan kamu kurum veya kuruluşları, ile aktarılmasına/paylaşılmasına izin vermiş bulunmaktasınız. İşbu izinli iletişim onayınız Toyota Türkiye ile bayileri için geçerlidir. Onay vermemeniz halinde sizinle iletişime geçilmeyip, hiçbir ticari iletişimde bulunulmayacaktır. Bu bilgiler* sadece size sağlanacak hizmetlerin sağlıklı sunulabilmesi, olası gönderilerinizin tam ve doğru teslim edilmesi, telefon, sms ve/veya e-posta yoluyla bildirimlerimizin zamanında ulaştırılabilmesi amacıyla, sözleşme ilişkisi içinde olduğumuz, veri koruması ve güvenliği konusunda bizimle hukuken ve teknik olarak aynı sorumlulukları taşıyan, ilgili mevzuat hükümlerine riayet eden üçüncü kişilerle, yalnızca ihtiyaç durumunda ve gerekli ölçüde paylaşılacaktır. *Vermiş olduğunuz bilgilerin kullanımına ilişkin bilgileri güncellemek istemeniz halinde Toyota Türkiye Pazarlama ve Satış A.Ş., Cumhuriyet Mah. D-100 Kuzey Yan yol Cad. No: 5, Yakacık, Kartal İstanbul adresiyle Müşteri İlişkileri birimine ya da www.toyota.com.tr internet sitesindeki “bize ulaşın” sayfasına bildirimde bulunmanızı rica ederiz.”
KİŞİSEL VERİLERLE İLGİLİ AÇIK RIZA BEYAN FORMU
www.sifiraracal sitesinde Teklif Bilişim Hizmetleri Petrol Dış Ticaret Otomotiv San.ve Tic. Ltd. Şti. (Bundan böyle metinde “Şirket” olarak anılacaktır.) tarafından yayınlanan Kişisel Verilerin Korunması ve İşlenmesi Hakkında Aydınlatma Metni’ni okudum.
6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu gereğince, yine Şirket tarafından yayınlanan ve www.sifiraracal.com aracılığı ile sunulan
• Tüm otomotiv,kredi, sigorta ve kiralama ürün ve hizmetlerinin sağlanması, satışı, pazarlanması, tanıtımı ve satış sonrası destek hizmetleri süreçlerinin planlanması, takibi ve geliştirilmesi,
• Tarafıma avantajlı ve kullanım alışkanlıklarıma uygun ürün ve hizmetlerin sunulabilmesi ve reklam, tanıtım, satış, pazarlama, Müşteri İlişkileri Yönetimi ve müşteri sadakat programları, etkinlik yönetimi, bilgilendirme, promosyon ve kampanya bildirimi, üyelik işlemleri süreçlerinin tasarlanması ve / veya uygulanması,
• Dijital ve / veya diğer mecralarda reklam ve / veya tanıtım ve / veya pazarlama aktivitelerinin tasarlanması ve / veya uygulanması,
• Kurumsal iletişim faaliyetlerinin, anketlerin, müşteri ilişkileri yönetimi ve müşteri memnuniyeti arama ve süreçlerinin planlanması ve uygulanması,
faaliyetlerini içeren yukarıdaki kapsamdaki ürün ve hizmetlerin anılan kapsam ve amaçları doğrultusunda, yine yukarıda sayılan faaliyetlerin kapsamı ile sınırlı kalmak üzere, kişisel verilerimin yasadaki esaslar çerçevesinde toplanmasına, kaydedilmesine, yurtiçinde ve yurtdışında işlenmesine, saklanmasına ve okumuş olduğum Kişisel Verilerin Korunması ve İşlenmesi Hakkında Aydınlatma Metninde geçen haklarım saklı kalmak üzere, otomotiv distribütör şirketleri, ikinci el otomotiv şirketleri, otomotiv kiralama şirketleri, finansman kuruluşları, Google Ireland Limited ve Facebook Ireland Limited ile paylaşılmasına ve bu kuruluşlara aktarılmasına, yurtiçinde ve yurtdışında işlenmesine, e-posta adresime/telefonuma, çağrı merkezleri, otomatik arama makineleri, akıllı ses kaydedici sistemler, elektronik posta, kısa mesaj hizmeti gibi vasıtalar kullanılarak elektronik ortamda veri, ses ve görüntü içerikli reklam, promosyon, kampanya ve benzeri ticari elektronik iletilerinin gönderilmesine, bu amaçlar doğrultusunda elektronik ileti dışındaki herhangi bir yöntemle de irtibata geçilmesine özgür irademle