Sıfıraraçal.com
Üye Girişi

Opel Kampanyaları Temmuz Ayında Bir Başka

Opel Kampanyaları Temmuz Ayında Bir Başka

Opel Kampanyaları Temmuz Ayında Bir Başka

Opel modellerinin 2020 özel seri donanım paketlerinde kaçırılmayacak büyük fırsatlar yer alıyor.

İlginizi Çekebilir: Opel Yeni Seri Modelleri İçin Yeni Fırsatlar!

Alman Üretici Yeni Opel Corsa İle Otomobil Pazarında Büyük Bir İvme Kazandı

Mart ayının başında ülkemizde satışa sunulan yeni Corsa modelinin başarısı ile beraber otomobil pazarında büyük ivme yakalayan Opel yılın ilk yarısında toplam binek otomobil pazarında kaydettiği 11 bin 775 adet satış ve yüzde 5,8  pazar payıyla beşinci sırada yer alıyor.

Opel Alman Markalar Arasında Altıncı Sırada

Geçtiğimizi Haziran ayında binek otomobil pazarında kaydettiği 2 bin 913 adet satış ve yüzde 5,1 pazar payıyla Alman otomotiv üreticisi markalar sıralamasında altıncı olmayı başardı.

Alman Opel Müşterileri İçin Temmuz Ayında da Cazip Fırsatlar Sunuyor

Birkaç ay öncesinde yüksek donanım paketleri ve teknolojik özelliklere sahip 2020 özel seri modellerini otomobil severler ile kavuşturan Alman üretici Opel, Temmuz ayında da bu modellerinde sağladığı cazip fırsatlar ve farklı finansman kampanyalarıyla müşterilerinin ilgi odağı olmaya devam etmekte.

Opel Seçili Modellerinde Cazip Ödeme Koşulları Sunuyor

modellerinin 2020 özel seri donanım paketlerinde 50 bin Liraya, 20 ay, yüzde 0,89 faizli kredi seçeneği ile dikkat çeken bir finansman kampanyası başlattı. Yeni Astra Hatchback 2020 özel seri modellerinde ise 60 bin Liraya, 12 ay,  yüzde 0 faiz imkanı sağlıyor.

Temmuz Ayına Özel Opel Corsa 135 bin 800 Liradan Başlayan Fiyatlarla

Ayrıca Temmuz ayına özel Opel Corsa modelleri 135 bin 800 Liradan, Opel Astra 184 bin 200 Liradan başlayan fiyat rakamlarıyla satışa sunuluyor.

İlginizi Çekebilir: 2020 Opel Mokka Yenilikçi Tasarımıyla Karşımızda

Opel’in SUV araçları Crossland X’e 179 bin 600 Liradan, Grandland X’e ise 213 bin 500 Liradan başlayan fiyatlar seçenekleri ile sahip olabilirsiniz. Temmuz ayında müşterilerine sağladığı 120 bin TL'ye varan yüzde 0,69 faizli özel kredi seçenekleriyle Opel, kendisini rakiplerinden farklı kılıyor.

Temmuz ayı Opel kampanyalarından haberdar olduğumuza göre güncel Opel 2020 fiyat listesini sitemiz üzerinden inceleyebilir muadilleri ile araba karşılaştırması yapabilir hemen teklif isteyerek sana en uygun sıfır araç modeline sahip olabilirsin. Eee hadi tüm Opel modelleri sifiraracal.com da seni bekliyor.

Hızlı Teklif Al
Karşılaştırma Listem
Favorilerim Listem
Otomobil Haberleri
X
Karşılaştırma Listem
Tamam
X
1

Marka

2

Model

3

Versiyon

4

Tamamla
Almak istediğin aracın markasını seç
Hangi marka otomobil için sana özel fiyat teklifi almak istersin ?
Hangi aracı alacağına karar veremedin mi ? araç karşılaştır.
Almak istediğin modeli seç
Hangi model için özel teklif almak istersin ?
Versiyon seç
Hangi versiyon için özel teklif almak istersin ?
Benzin
Dizel
Otomatik
Manuel
Formu Doldur
İzinli İletişim Formu
"İzinli İletişim Form"unu kabul etmekle, Şirketimiz ile paylaşılmasına rıza göstermiş olduğunuz kişisel verilerinizin, size uygun pazarlama faaliyetleri, promosyon, satış- servis ve yedek parça kampanya bildirimleri, bilgilendirme, reklam, Toyota’m ve benzeri web üyelik işlemleri, anket ve müşteri memnuniyeti araştırmaları ve bu kapsamdaki hizmetlerin sağlanması amacıyla telefon, SMS, e-posta kanalları ile her türlü elektronik iletişim yapılması için Toyota Türkiye Pazarlama ve Satış A.Ş (“Toyota Türkiye”), ile Toyota Türkiye’nin bayileri tarafından toplanmasına, kaydedilmesine, işlenmesine, saklanmasına, kullanılmasına ve aynı amaçlar grup şirketlerimiz, ana hissedarımız, Şirketimizin ithalatını yaptığı araçların üretici firması olan yurt dışında yerleşik Toyota Motor Europe NV/SA, Toyota Motor Corporation; doğrudan/dolaylı yurtiçi/yurtdışı iştiraklerimiz, faaliyetlerimizin gereği anlaşmalı olduğumuz kurumlar, tedarikçiler, anlaşmalı satıcılar,iş ortaklarımız, denetim şirketleri veya yasal bir zorunluluk gereği bu verileri talep etmeye yetkili olan kamu kurum veya kuruluşları, ile aktarılmasına/paylaşılmasına izin vermiş bulunmaktasınız. İşbu izinli iletişim onayınız Toyota Türkiye ile bayileri için geçerlidir. Onay vermemeniz halinde sizinle iletişime geçilmeyip, hiçbir ticari iletişimde bulunulmayacaktır. Bu bilgiler* sadece size sağlanacak hizmetlerin sağlıklı sunulabilmesi, olası gönderilerinizin tam ve doğru teslim edilmesi, telefon, sms ve/veya e-posta yoluyla bildirimlerimizin zamanında ulaştırılabilmesi amacıyla, sözleşme ilişkisi içinde olduğumuz, veri koruması ve güvenliği konusunda bizimle hukuken ve teknik olarak aynı sorumlulukları taşıyan, ilgili mevzuat hükümlerine riayet eden üçüncü kişilerle, yalnızca ihtiyaç durumunda ve gerekli ölçüde paylaşılacaktır. *Vermiş olduğunuz bilgilerin kullanımına ilişkin bilgileri güncellemek istemeniz halinde Toyota Türkiye Pazarlama ve Satış A.Ş., Cumhuriyet Mah. D-100 Kuzey Yan yol Cad. No: 5, Yakacık, Kartal İstanbul adresiyle Müşteri İlişkileri birimine ya da www.toyota.com.tr internet sitesindeki “bize ulaşın” sayfasına bildirimde bulunmanızı rica ederiz.”
KİŞİSEL VERİLERLE İLGİLİ AÇIK RIZA BEYAN FORMU
www.sifiraracal sitesinde Teklif Bilişim Hizmetleri Petrol Dış Ticaret Otomotiv San.ve Tic. Ltd. Şti. (Bundan böyle metinde “Şirket” olarak anılacaktır.) tarafından yayınlanan Kişisel Verilerin Korunması ve İşlenmesi Hakkında Aydınlatma Metni’ni okudum.
6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu gereğince, yine Şirket tarafından yayınlanan ve www.sifiraracal.com aracılığı ile sunulan
• Tüm otomotiv,kredi, sigorta ve kiralama ürün ve hizmetlerinin sağlanması, satışı, pazarlanması, tanıtımı ve satış sonrası destek hizmetleri süreçlerinin planlanması, takibi ve geliştirilmesi,
• Tarafıma avantajlı ve kullanım alışkanlıklarıma uygun ürün ve hizmetlerin sunulabilmesi ve reklam, tanıtım, satış, pazarlama, Müşteri İlişkileri Yönetimi ve müşteri sadakat programları, etkinlik yönetimi, bilgilendirme, promosyon ve kampanya bildirimi, üyelik işlemleri süreçlerinin tasarlanması ve / veya uygulanması,
• Dijital ve / veya diğer mecralarda reklam ve / veya tanıtım ve / veya pazarlama aktivitelerinin tasarlanması ve / veya uygulanması,
• Kurumsal iletişim faaliyetlerinin, anketlerin, müşteri ilişkileri yönetimi ve müşteri memnuniyeti arama ve süreçlerinin planlanması ve uygulanması,
faaliyetlerini içeren yukarıdaki kapsamdaki ürün ve hizmetlerin anılan kapsam ve amaçları doğrultusunda, yine yukarıda sayılan faaliyetlerin kapsamı ile sınırlı kalmak üzere, kişisel verilerimin yasadaki esaslar çerçevesinde toplanmasına, kaydedilmesine, yurtiçinde ve yurtdışında işlenmesine, saklanmasına ve okumuş olduğum Kişisel Verilerin Korunması ve İşlenmesi Hakkında Aydınlatma Metninde geçen haklarım saklı kalmak üzere, otomotiv distribütör şirketleri, ikinci el otomotiv şirketleri, otomotiv kiralama şirketleri, finansman kuruluşları, Google Ireland Limited ve Facebook Ireland Limited ile paylaşılmasına ve bu kuruluşlara aktarılmasına, yurtiçinde ve yurtdışında işlenmesine, e-posta adresime/telefonuma, çağrı merkezleri, otomatik arama makineleri, akıllı ses kaydedici sistemler, elektronik posta, kısa mesaj hizmeti gibi vasıtalar kullanılarak elektronik ortamda veri, ses ve görüntü içerikli reklam, promosyon, kampanya ve benzeri ticari elektronik iletilerinin gönderilmesine, bu amaçlar doğrultusunda elektronik ileti dışındaki herhangi bir yöntemle de irtibata geçilmesine özgür irademle