Sıfıraraçal.com
Üye Girişi

Opel, O Modeli İçin Tarih Verdi

Opel, O Modeli İçin Tarih Verdi

Opel, O Modeli İçin Tarih Verdi

Son beş nesliyle tüm dünyada 14 milyon satış rakamına ulaşan Opel Corsa’nın AutoBest ödüllü altıncı neslini Mart ayında Türkiye’de satışta olacak.

 

Bunlarda İlginizi Çekebilir: Opel Grandland X Hybrid Önden Çekişli de Alınabilecek

 

1982 yılından beri üretimi gerçekleşen ve tüm jenerasyonuyla bugüne kadar dünya genelinde 14 milyon adet satış rakamına ulaşan, Türkiye’de ise son 20 yıl içinde 216 binin üzerinde satış rakamına ulaşan Opel Corsa, tamamen yenilenen dış görünüşü ve yepyeni sürüş dinamiklerine sahip olan 6. jenerasyonuyla ülkemizde de mart ayında satışta olacak.Yediden yetmişe oldukça geniş bir kullanıcı kitlesine sahip olan Corsa tamamiyle yenilenen altıncı jenerasyonunda da, gelişmiş güvenlik özellikleri ve 10 inç Multimedya Sistemi gibi sınıfında öncü özellikler ile iddiasını ortaya koyuyor.

Ayrıca Yeni Opel Corsa modeli sektörde B-HB sınıfında ilk kez sunulan ve daha önceden de Alman üreticinin Astra ve Insignia modellerinde görmeye alışık olduğumuz LED Matrix Farları bu segmentte de kullanıcılarının beğenisine sunuluyor.

 

Bunlarda İlginizi Çekebilir: Opel Insignia GSi, Yeni Motor ve Şanzımanla Geldi

 

Sitemiz üzerinden tüm marka ve model araçları inceleyip detay bilgi için fiyat teklifi alabilir, araç karşılaştırmaları yapabilir ve size uygun sıfır km araca bayiye gitmeden sahip olabilirsiniz. Binlerce araç sifiraracal.com’da seni bekliyor.

Hızlı Teklif Al
Karşılaştırma Listem
Favorilerim Listem
Otomobil Haberleri
X
Karşılaştırma Listem
Tamam
Advertisement Advertisement Advertisement