Makyajlı Mitsubishi Eclipse Cross 2021 Tanıtıldı

Makyajlı Mitsubishi Eclipse Cross 2021 Tanıtıldı

Yenilenen Japon Crossover Mitsubishi Eclipse Cross satışının sene sonuna doğru başlayacağı belirtiliyor.

İlginizi Çekebilir: Yeni Mitsubishi Space Star Türkiye’de

Geçtiğimiz ay resmi fragmanını yayınlayan Mitsubishi Eclipse Cross nihayet kendisini gösterdi. Japon markası arabayı "kusursuz" tasarlamak için çok zaman harcadığını söyledi.

Makyajlı Mitsubishi Eclipse Cross’un Dış Kısmındaki Değişiklikler

Yeni Mitsubishi Eclipse Cross'a önden baktığınızda, neyin değiştiğini anlamakta güçlük çekebilirsiniz, çünkü genel düzeni eski versiyonları ile hemen hemen aynıdır, ancak Mitsubishi yeni Eclipse Cross için ızgarayı derinleştirmeyi ve estetik özelliklere sahip yeni bir ön tampon koruyucusu kullanmayı tercih etti. Mitsubishi’nin Dynamic Shield adlı yeni yüzünün son sürümünün de Eclipse Cross için uygun olduğu söylenebilir.

Mitsubishi Eclipse Cross’un makyajlı versiyonunda en belirgin değişiklik arka tarafta. Bu model, geliştirilmiş cam ve bagaj kapağı tasarımı sayesinde daha iyi bir arka görüş efekti sağlıyor ve oldukça şık bir görünüm sağlıyor. Genişliği vurgulamak için kullanılan yeni LED arka farların arkadan bakıldığında Volvo XC40'a benzediğini de belirtmeden geçmeyelim.

Mitsubishi Eclipse Cross’un Kabin Değişiklikeri

Mitsubishi ekibi, siyah ve gümüş süs parçalarıyla mekanı restore etmeye çalışarak kabinde çok iyi bir minimal çalışma yapmış. Marka ayrıca konsolun düzenini tamamen değiştirerek yeni 8 "SDA multimedya sistemini ön yolcu ve sürücüye yaklaştırdı. Mitsubishi, dokunmatik kontrol öğelerini tıpkı Honda'nın Civic ve CR- V modellerinde yapıldığı gibi fiziksel düğmelerle değiştirdi.

Mitsubishi Eclipse Cross Hangi Pazarlarda Ne Zaman Satışa Sunulacak?

Dönüşümden önce test edilen dört silindirli 1.5 MiVEC motor 163 bg gücünü korumaya devam etse de, plug-in hibrit versiyonu belirli pazarlara teslim edilecek.

Yeni Eclipse Cross, 2021 yılında ilk kez Kasım ayında Avustralya ve Yeni Zelanda'da satışa çıkacak ve önümüzdeki yılın ilk çeyreğinde Amerika Birleşik Devletleri'nde satışa başlanacak. Avrupa'da satışlar da bu iki pazar arasında bir vakitte başlayacak. Aracın Türkiye'ye gelişini henüz belirtmeyen Mitsubishi. Plug-in hibrit versiyonunu Türkiye’de satmayabilir.

Mitsubishi 2020 Fiyat Listesi

Yeni Mitsubishi Eclipse Cross modeli hakkındaki gelişmelerden haberdar olduğumuza göre sitemiz üzerinden güncel Mitsubishi 2020 fiyat listesini inceleyebilir muadilleri ile araç karşılaştırması yapabilirsiniz. Eee hadi tüm Mitsubishi modelleri sana özel fiyat teklifleri için seni bekliyor.

Bu haberi okudunuz mu?

Mitsubishi de Online Sisteme Geçti

Makyajlı Mitsubishi Eclipse Cross 2021 Tanıtıldı İçin Görüşlerini Bildir
Gönder

Makyajlı Mitsubishi Eclipse Cross 2021 Tanıtıldı Yorumları

Misafir 17.07.2021
ARKA CAM SILECEGINI USTE SAKLASALAR SIMDIKIKI KASA GIBI .ÇOK DAHA KIRAL DURACAK ARABA

X
Karşılaştırma Listem
Tamam
X
1

Marka

2

Model

3

Versiyon

4

Tamamla
Almak istediğin aracın markasını seç
Hangi marka otomobil için sana özel fiyat teklifi almak istersin ?
Hangi aracı alacağına karar veremedin mi ? araç karşılaştır.
Almak istediğin modeli seç
Hangi model için özel teklif almak istersin ?
Versiyon seç
Hangi versiyon için özel teklif almak istersin ?
Benzin
Dizel
Otomatik
Manuel
Formu Doldur
İzinli İletişim Formu
"İzinli İletişim Form"unu kabul etmekle, Şirketimiz ile paylaşılmasına rıza göstermiş olduğunuz kişisel verilerinizin, size uygun pazarlama faaliyetleri, promosyon, satış- servis ve yedek parça kampanya bildirimleri, bilgilendirme, reklam, Toyota’m ve benzeri web üyelik işlemleri, anket ve müşteri memnuniyeti araştırmaları ve bu kapsamdaki hizmetlerin sağlanması amacıyla telefon, SMS, e-posta kanalları ile her türlü elektronik iletişim yapılması için Toyota Türkiye Pazarlama ve Satış A.Ş (“Toyota Türkiye”), ile Toyota Türkiye’nin bayileri tarafından toplanmasına, kaydedilmesine, işlenmesine, saklanmasına, kullanılmasına ve aynı amaçlar grup şirketlerimiz, ana hissedarımız, Şirketimizin ithalatını yaptığı araçların üretici firması olan yurt dışında yerleşik Toyota Motor Europe NV/SA, Toyota Motor Corporation; doğrudan/dolaylı yurtiçi/yurtdışı iştiraklerimiz, faaliyetlerimizin gereği anlaşmalı olduğumuz kurumlar, tedarikçiler, anlaşmalı satıcılar,iş ortaklarımız, denetim şirketleri veya yasal bir zorunluluk gereği bu verileri talep etmeye yetkili olan kamu kurum veya kuruluşları, ile aktarılmasına/paylaşılmasına izin vermiş bulunmaktasınız. İşbu izinli iletişim onayınız Toyota Türkiye ile bayileri için geçerlidir. Onay vermemeniz halinde sizinle iletişime geçilmeyip, hiçbir ticari iletişimde bulunulmayacaktır. Bu bilgiler* sadece size sağlanacak hizmetlerin sağlıklı sunulabilmesi, olası gönderilerinizin tam ve doğru teslim edilmesi, telefon, sms ve/veya e-posta yoluyla bildirimlerimizin zamanında ulaştırılabilmesi amacıyla, sözleşme ilişkisi içinde olduğumuz, veri koruması ve güvenliği konusunda bizimle hukuken ve teknik olarak aynı sorumlulukları taşıyan, ilgili mevzuat hükümlerine riayet eden üçüncü kişilerle, yalnızca ihtiyaç durumunda ve gerekli ölçüde paylaşılacaktır. *Vermiş olduğunuz bilgilerin kullanımına ilişkin bilgileri güncellemek istemeniz halinde Toyota Türkiye Pazarlama ve Satış A.Ş., Cumhuriyet Mah. D-100 Kuzey Yan yol Cad. No: 5, Yakacık, Kartal İstanbul adresiyle Müşteri İlişkileri birimine ya da www.toyota.com.tr internet sitesindeki “bize ulaşın” sayfasına bildirimde bulunmanızı rica ederiz.”
KİŞİSEL VERİLERLE İLGİLİ AÇIK RIZA BEYAN FORMU
www.sifiraracal sitesinde Teklif Bilişim Hizmetleri Petrol Dış Ticaret Otomotiv San.ve Tic. Ltd. Şti. (Bundan böyle metinde “Şirket” olarak anılacaktır.) tarafından yayınlanan Kişisel Verilerin Korunması ve İşlenmesi Hakkında Aydınlatma Metni’ni okudum.
6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu gereğince, yine Şirket tarafından yayınlanan ve www.sifiraracal.com aracılığı ile sunulan
• Tüm otomotiv,kredi, sigorta ve kiralama ürün ve hizmetlerinin sağlanması, satışı, pazarlanması, tanıtımı ve satış sonrası destek hizmetleri süreçlerinin planlanması, takibi ve geliştirilmesi,
• Tarafıma avantajlı ve kullanım alışkanlıklarıma uygun ürün ve hizmetlerin sunulabilmesi ve reklam, tanıtım, satış, pazarlama, Müşteri İlişkileri Yönetimi ve müşteri sadakat programları, etkinlik yönetimi, bilgilendirme, promosyon ve kampanya bildirimi, üyelik işlemleri süreçlerinin tasarlanması ve / veya uygulanması,
• Dijital ve / veya diğer mecralarda reklam ve / veya tanıtım ve / veya pazarlama aktivitelerinin tasarlanması ve / veya uygulanması,
• Kurumsal iletişim faaliyetlerinin, anketlerin, müşteri ilişkileri yönetimi ve müşteri memnuniyeti arama ve süreçlerinin planlanması ve uygulanması,
faaliyetlerini içeren yukarıdaki kapsamdaki ürün ve hizmetlerin anılan kapsam ve amaçları doğrultusunda, yine yukarıda sayılan faaliyetlerin kapsamı ile sınırlı kalmak üzere, kişisel verilerimin yasadaki esaslar çerçevesinde toplanmasına, kaydedilmesine, yurtiçinde ve yurtdışında işlenmesine, saklanmasına ve okumuş olduğum Kişisel Verilerin Korunması ve İşlenmesi Hakkında Aydınlatma Metninde geçen haklarım saklı kalmak üzere, otomotiv distribütör şirketleri, ikinci el otomotiv şirketleri, otomotiv kiralama şirketleri, finansman kuruluşları, Google Ireland Limited ve Facebook Ireland Limited ile paylaşılmasına ve bu kuruluşlara aktarılmasına, yurtiçinde ve yurtdışında işlenmesine, e-posta adresime/telefonuma, çağrı merkezleri, otomatik arama makineleri, akıllı ses kaydedici sistemler, elektronik posta, kısa mesaj hizmeti gibi vasıtalar kullanılarak elektronik ortamda veri, ses ve görüntü içerikli reklam, promosyon, kampanya ve benzeri ticari elektronik iletilerinin gönderilmesine, bu amaçlar doğrultusunda elektronik ileti dışındaki herhangi bir yöntemle de irtibata geçilmesine özgür irademle
X
1

Araç

2

Ekspertiz

3

Fiyatla

4

Tamamla
ARAÇ BİLGİLERİ
Model Yılı
Marka
Model
Yakıt Tipi
Kasa Tipi
Vites Tipi
Model Uzantısı
Kilometre
Hasar Kaydı Tutarı