Sıfıraraçal.com

Mini John Cooper Works

-

Mini John Cooper Works Renkleri

Beyaz
Electric Mavi
Kırmızı
Koyu Gri
Koyu Mavi
Metalik Gri
Metalik Gümüş
Metalik Siyah
Metalik Yeşil
Turuncu
Yeşil

Mini John Cooper Works Resimleri

Mini John Cooper Works Fiyat Analizi

* Gün içinde sistemde var olan en ucuz paket fiyatı baz alınmıştır.
1 Ay
3 Ay
6 Ay
1 Yıl

Mini John Cooper Works Versiyonları

Mini John Cooper Works Yorumları

Mini John Cooper Works Misafir 2.04.2019
araba küçük olmasına ragmen herşeyi dörtdörtlük
(0)
Cevap Yaz

Mini John Cooper Works Misafir 8.05.2018
modifiyeli araç arayanların tercihi olabilen bir araç
(0)
Cevap Yaz

Mini John Cooper Works Misafir 18.04.2018
tarz olarak konfor olarak hız olarak baya iyi bir araç tercih edilebilecek bir araç benim tercihlerimden biri bu araç
(0)
Cevap Yaz

Mini John Cooper Works Misafir 6.11.2017
güçlü ve güzel bir tasarımlı araç fakat biraz pahalı bir araç ve yakıt tüketimi de fazla bir araç
(0)
Cevap Yaz

Mini John Cooper Works Misafir 2.11.2017
çok atik bir araba gerçekten hayran bırakıyor her şeyiyle.
(0)
Cevap Yaz

Mini John Cooper Works Misafir 16.09.2017
küçük, kullanışlı hoş bir şehir aracı
(0)
Cevap Yaz

Mini John Cooper Works Misafir 17.09.2016
Direk fabrika çıkışlı modifiyeli bir araçtır
(0)
Cevap Yaz

Daha Çok Kullanıcı Yorumu Gör
Mini John Cooper Works için Görüşlerini Bildir
Gönder

Sıkça Sorulan Sorular

Mini John Cooper Works Hakkında Genel Bilgiler

MINI JOHN COOPER WORKS MODELLERİ.
Efsaneler bir günde doğmaz. Kendileri zamanla efsane haline gelir. John Cooper Works hikayesi, motor sporları tarihinin en görkemli zaferlerinden biriyle 1960 yılında başladı. 
Mini Cooper S, Monte Carlo Rallisinde V8 motora sahip Ford Falcon'u geride bıraktı. Ve inanılmaz şekilde, başlangıçtan bitişe kadar 4000 km boyunca yarışa öncülük etti. İlerleyen yıllarda Mini Cooper S yenilmeyen bir yarış otomobili konumunu sürdürdü.
Bugün John Coopers Works modelleri yalnızca bu efsaneden ilham almakla yetinmiyor, aynı zamanda bu hikayenin yeni bölümüne de imzasını atıyor. 
John Cooper Works, MINI sürüş keyfini motor yarışları heyecanı ile yeni zirvelere taşıyor. Özel ayar donanımı ve sınırlı üretim özel aksesuarlı modellere kadar, John Cooper Works amblemi olağanüstü motor yarışı uzmanlığını garanti ediyor.

MINIJOHNCOOPERWORKS. 
O geri döndü. Şimdi eskisinden de güçlü. MINI John Cooper Works, kaskınızı ve sürüş eldivenlerinizi takmaya gerek kalmadan size pistlerin hissini yaşatacak.

PERFORMANSGERİDÖNDÜ.
PERFORMANSVEGELENEK.
Yeni nesil John Cooper Works’de yer alan 2.0 litre twin power turbo motor bugüne kadarki tüm MINI modellerinden daha fazla güç ve tork sunuyor. 0'dan 100km/sa'e 6,3 saniyede hızlanan modelin azami hızı 246km/sa.

SİZİATEŞLEYECEKBİLGİLER. 
Her bir bileşen, "John Cooper Works" unvanını kazanmadan önce son derece zorlu testlerden geçer. Sonuç ise son derece güçlü pistonlar ve valfler ile tüm zeminlere uygun ek basınçtır. Zapt etmek neredeyse imkânsızdır. 

ASFALTLABİR. 
Bu mükemmel gövde, oldukça kapsamlı mühendislik teknikleri sayesinde elde edilmiştir. Yüksek burulma gücü yola sıkıca tutunurken ergonomik iç tasarımı ister yarış pistinde ister caddelerde olsun, mükemmel bir kokpit deneyimi sunar. Çoklu bağlantılı arka aks, optimum çekişi garanti eder ve böylece yola hakim olur.
USB.
 
CADDEİÇİNDOĞRUSES.
Standart olarak sunulan USB arayüzü ile cep telefonunuzu, MP3 çalarınızı ve diğer USB cihazlarını MINI'nize bağlayın ve tümünü MINI Gösterge Paneli ve MINI Controller üzerinden kullanın.

BLUETOOTH. 
ELLERİNİZDİREKSİYONDAYKENARAMAYAPIN.
 
Sadece takmanız yeterli. İsteğe bağlı çok işlevli direksiyon ile Bluetooth destekli cep telefonunuzu kullanabilirsiniz. Üstelik konforlu ve kolay.

Mini John Cooper Works Haberleri

Bu aracın üretimi durdurulmuştur.
Teklif talebi alamazsınız.
Son 24 saatte 5 kişi bu modeli inceledi.
X
Karşılaştırma Listem
Tamam
X
1

Marka

2

Model

3

Versiyon

4

Tamamla
Almak istediğin aracın markasını seç
Hangi marka otomobil için sana özel fiyat teklifi almak istersin ?
Hangi aracı alacağına karar veremedin mi ? araç karşılaştır.
Almak istediğin modeli seç
Hangi model için özel teklif almak istersin ?
Versiyon seç
Hangi versiyon için özel teklif almak istersin ?
Benzin
Dizel
Otomatik
Manuel
Formu Doldur
İzinli İletişim Formu
"İzinli İletişim Form"unu kabul etmekle, Şirketimiz ile paylaşılmasına rıza göstermiş olduğunuz kişisel verilerinizin, size uygun pazarlama faaliyetleri, promosyon, satış- servis ve yedek parça kampanya bildirimleri, bilgilendirme, reklam, Toyota’m ve benzeri web üyelik işlemleri, anket ve müşteri memnuniyeti araştırmaları ve bu kapsamdaki hizmetlerin sağlanması amacıyla telefon, SMS, e-posta kanalları ile her türlü elektronik iletişim yapılması için Toyota Türkiye Pazarlama ve Satış A.Ş (“Toyota Türkiye”), ile Toyota Türkiye’nin bayileri tarafından toplanmasına, kaydedilmesine, işlenmesine, saklanmasına, kullanılmasına ve aynı amaçlar grup şirketlerimiz, ana hissedarımız, Şirketimizin ithalatını yaptığı araçların üretici firması olan yurt dışında yerleşik Toyota Motor Europe NV/SA, Toyota Motor Corporation; doğrudan/dolaylı yurtiçi/yurtdışı iştiraklerimiz, faaliyetlerimizin gereği anlaşmalı olduğumuz kurumlar, tedarikçiler, anlaşmalı satıcılar,iş ortaklarımız, denetim şirketleri veya yasal bir zorunluluk gereği bu verileri talep etmeye yetkili olan kamu kurum veya kuruluşları, ile aktarılmasına/paylaşılmasına izin vermiş bulunmaktasınız. İşbu izinli iletişim onayınız Toyota Türkiye ile bayileri için geçerlidir. Onay vermemeniz halinde sizinle iletişime geçilmeyip, hiçbir ticari iletişimde bulunulmayacaktır. Bu bilgiler* sadece size sağlanacak hizmetlerin sağlıklı sunulabilmesi, olası gönderilerinizin tam ve doğru teslim edilmesi, telefon, sms ve/veya e-posta yoluyla bildirimlerimizin zamanında ulaştırılabilmesi amacıyla, sözleşme ilişkisi içinde olduğumuz, veri koruması ve güvenliği konusunda bizimle hukuken ve teknik olarak aynı sorumlulukları taşıyan, ilgili mevzuat hükümlerine riayet eden üçüncü kişilerle, yalnızca ihtiyaç durumunda ve gerekli ölçüde paylaşılacaktır. *Vermiş olduğunuz bilgilerin kullanımına ilişkin bilgileri güncellemek istemeniz halinde Toyota Türkiye Pazarlama ve Satış A.Ş., Cumhuriyet Mah. D-100 Kuzey Yan yol Cad. No: 5, Yakacık, Kartal İstanbul adresiyle Müşteri İlişkileri birimine ya da www.toyota.com.tr internet sitesindeki “bize ulaşın” sayfasına bildirimde bulunmanızı rica ederiz.”
KİŞİSEL VERİLERLE İLGİLİ AÇIK RIZA BEYAN FORMU
www.sifiraracal sitesinde Teklif Bilişim Hizmetleri Petrol Dış Ticaret Otomotiv San.ve Tic. Ltd. Şti. (Bundan böyle metinde “Şirket” olarak anılacaktır.) tarafından yayınlanan Kişisel Verilerin Korunması ve İşlenmesi Hakkında Aydınlatma Metni’ni okudum.
6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu gereğince, yine Şirket tarafından yayınlanan ve www.sifiraracal.com aracılığı ile sunulan
• Tüm otomotiv,kredi, sigorta ve kiralama ürün ve hizmetlerinin sağlanması, satışı, pazarlanması, tanıtımı ve satış sonrası destek hizmetleri süreçlerinin planlanması, takibi ve geliştirilmesi,
• Tarafıma avantajlı ve kullanım alışkanlıklarıma uygun ürün ve hizmetlerin sunulabilmesi ve reklam, tanıtım, satış, pazarlama, Müşteri İlişkileri Yönetimi ve müşteri sadakat programları, etkinlik yönetimi, bilgilendirme, promosyon ve kampanya bildirimi, üyelik işlemleri süreçlerinin tasarlanması ve / veya uygulanması,
• Dijital ve / veya diğer mecralarda reklam ve / veya tanıtım ve / veya pazarlama aktivitelerinin tasarlanması ve / veya uygulanması,
• Kurumsal iletişim faaliyetlerinin, anketlerin, müşteri ilişkileri yönetimi ve müşteri memnuniyeti arama ve süreçlerinin planlanması ve uygulanması,
faaliyetlerini içeren yukarıdaki kapsamdaki ürün ve hizmetlerin anılan kapsam ve amaçları doğrultusunda, yine yukarıda sayılan faaliyetlerin kapsamı ile sınırlı kalmak üzere, kişisel verilerimin yasadaki esaslar çerçevesinde toplanmasına, kaydedilmesine, yurtiçinde ve yurtdışında işlenmesine, saklanmasına ve okumuş olduğum Kişisel Verilerin Korunması ve İşlenmesi Hakkında Aydınlatma Metninde geçen haklarım saklı kalmak üzere, otomotiv distribütör şirketleri, ikinci el otomotiv şirketleri, otomotiv kiralama şirketleri, finansman kuruluşları, Google Ireland Limited ve Facebook Ireland Limited ile paylaşılmasına ve bu kuruluşlara aktarılmasına, yurtiçinde ve yurtdışında işlenmesine, e-posta adresime/telefonuma, çağrı merkezleri, otomatik arama makineleri, akıllı ses kaydedici sistemler, elektronik posta, kısa mesaj hizmeti gibi vasıtalar kullanılarak elektronik ortamda veri, ses ve görüntü içerikli reklam, promosyon, kampanya ve benzeri ticari elektronik iletilerinin gönderilmesine, bu amaçlar doğrultusunda elektronik ileti dışındaki herhangi bir yöntemle de irtibata geçilmesine özgür irademle