Sıfıraraçal.com

Mini Modellerinde Artık Deri Döşeme Olmayacak

Mini Modellerinde Artık Deri Döşeme Olmayacak

Mini Modellerinde Artık Deri Döşeme Olmayacak

Mini, geçtiğimiz günlerde emektar otomobili  Mini Cooper'ın sabit tavanlı ve Cabriolet modellerini makyajlamıştı. Şimdi ise gelecek hakkında düşünmeye başlamış ve yeni modellerinde deri döşemeye yer vermeyecek.

İlginizi Çekebilir: Makyajlanan Mini Countryman’e JCW Versiyonu Eklendi

Autocar ekibine açıklamalarda bulunan MINI tasarım şefi Oliver Heilmer;

"Gelecekte deriye yer yok zira bu malzeme sürdürülebilirlik açısından iyi değil. Artık deri yerine daha modern ve üst sınıf malzemeler sunabileceğiz." ifadelerine değindi.

Bir tahminde bulunacak olursakgelecek yeni Mini modellerinde Tesla ürünlerinden tanıdığımız vegan deri tarzındaki malzemeler kullanmaya başlayacak gibi.

Yeni Mini Modellerinde Dönüştürülmüş Malzeme Kullanılacak

Şef Oliver Heilmer, deri döşemelerden vazgeçmenin yanı sıra gelecek Mini'lerde daha çok geri dönüştürülmüş malzeme kullanmak istediklerini belirtti. Şimdi de koltuklarda kullanılan kumaş tamamen geri dönüştürülmüş materyallerden üretilmekte ve altındaki iskelette kullanılan geri dönüştürülmüş malzeme oranı yüzde yetmiş.

Markanın tasarım Şefi Oliver, gelecek jenerasyon Mini modelleri hakkında küçük ipuçları verdi. Genel olarak hedeflerinin küçük gövde ve sürüş keyfi olduğunu belirten Şef, performanstan da vazgeçmeyeceklerini söyledi.

Şef Heilmer açıklamalarına şöyle devam etti;

"Mini hayranlarını mutlu etmek adına duygusal bağ elementi üzerine oynamaya devam etmemiz gerektiğine inanıyorum. Saf sürüşü öne koyan John Cooper Works versiyonları için bu vazgeçilmez bir unsur." dedi.

Yeni Nesil Mini Modelleri Elektrik Gücü İçin Vites Arttıracak

Yeni jenerasyon Mini Cooper'ın tamamen farklı bir ürün gamına yerleşeceğini düşünüyor. Vision Urbanaut EV konsepti nasıl bir modelin geleceğini az çok bize gösteriyor. Boyutları küçültmeyi düşünen marka, elektrikli güç ünitelerine daha çok önem verecek. Tabii içten yanmalı motorlardan da vazgeçilmeyecek.

Daha yeni makyaj operasyonu geçiren MINI Cooper'ın bir sonraki jenerasyonu için halen birkaç sene beklemek gerekiyor. İngiliz markanın sahibi BMW, normalde 6 senede bir olan model ömrünü şimdilik biraz uzatma kararı almıştı. Bavyeralı üretici, bu metotla 2022 yılnın sonuna den 12 milyar euro günümüz kuruna göre yaklaşık 103,82 milyar TL tasarruf etmeyi planlıyor.

Mini 2021 Fiyat Listesi

Yeni nesil Mini modelleri hakkındaki gelişmelerden haberdar olduğumuza göre hemen sitemiz üzerinden güncel Mini fiyat listesini inceleyebilir muadilleri ile araç karşılaştırması yapabilir ve hemen detaylı bilgi almak için fiyat teklifi isteyebilirsiniz.

Bu haberi okudunuz mu?

Duyduğumuza Göre Mini 2 Adet Elektrikli Crossover Üretecek

Mini Modellerinde Artık Deri Döşeme Olmayacak İçin Görüşlerini Bildir
Gönder
Hızlı Teklif Al
Karşılaştırma Listem
Favorilerim Listem
Otomobil Haberleri
X
Karşılaştırma Listem
Tamam
X
1

Marka

2

Model

3

Versiyon

4

Tamamla
Almak istediğin aracın markasını seç
Hangi marka otomobil için sana özel fiyat teklifi almak istersin ?
Hangi aracı alacağına karar veremedin mi ? araç karşılaştır.
Almak istediğin modeli seç
Hangi model için özel teklif almak istersin ?
Versiyon seç
Hangi versiyon için özel teklif almak istersin ?
Benzin
Dizel
Otomatik
Manuel
Formu Doldur
İzinli İletişim Formu
"İzinli İletişim Form"unu kabul etmekle, Şirketimiz ile paylaşılmasına rıza göstermiş olduğunuz kişisel verilerinizin, size uygun pazarlama faaliyetleri, promosyon, satış- servis ve yedek parça kampanya bildirimleri, bilgilendirme, reklam, Toyota’m ve benzeri web üyelik işlemleri, anket ve müşteri memnuniyeti araştırmaları ve bu kapsamdaki hizmetlerin sağlanması amacıyla telefon, SMS, e-posta kanalları ile her türlü elektronik iletişim yapılması için Toyota Türkiye Pazarlama ve Satış A.Ş (“Toyota Türkiye”), ile Toyota Türkiye’nin bayileri tarafından toplanmasına, kaydedilmesine, işlenmesine, saklanmasına, kullanılmasına ve aynı amaçlar grup şirketlerimiz, ana hissedarımız, Şirketimizin ithalatını yaptığı araçların üretici firması olan yurt dışında yerleşik Toyota Motor Europe NV/SA, Toyota Motor Corporation; doğrudan/dolaylı yurtiçi/yurtdışı iştiraklerimiz, faaliyetlerimizin gereği anlaşmalı olduğumuz kurumlar, tedarikçiler, anlaşmalı satıcılar,iş ortaklarımız, denetim şirketleri veya yasal bir zorunluluk gereği bu verileri talep etmeye yetkili olan kamu kurum veya kuruluşları, ile aktarılmasına/paylaşılmasına izin vermiş bulunmaktasınız. İşbu izinli iletişim onayınız Toyota Türkiye ile bayileri için geçerlidir. Onay vermemeniz halinde sizinle iletişime geçilmeyip, hiçbir ticari iletişimde bulunulmayacaktır. Bu bilgiler* sadece size sağlanacak hizmetlerin sağlıklı sunulabilmesi, olası gönderilerinizin tam ve doğru teslim edilmesi, telefon, sms ve/veya e-posta yoluyla bildirimlerimizin zamanında ulaştırılabilmesi amacıyla, sözleşme ilişkisi içinde olduğumuz, veri koruması ve güvenliği konusunda bizimle hukuken ve teknik olarak aynı sorumlulukları taşıyan, ilgili mevzuat hükümlerine riayet eden üçüncü kişilerle, yalnızca ihtiyaç durumunda ve gerekli ölçüde paylaşılacaktır. *Vermiş olduğunuz bilgilerin kullanımına ilişkin bilgileri güncellemek istemeniz halinde Toyota Türkiye Pazarlama ve Satış A.Ş., Cumhuriyet Mah. D-100 Kuzey Yan yol Cad. No: 5, Yakacık, Kartal İstanbul adresiyle Müşteri İlişkileri birimine ya da www.toyota.com.tr internet sitesindeki “bize ulaşın” sayfasına bildirimde bulunmanızı rica ederiz.”
KİŞİSEL VERİLERLE İLGİLİ AÇIK RIZA BEYAN FORMU
www.sifiraracal sitesinde Teklif Bilişim Hizmetleri Petrol Dış Ticaret Otomotiv San.ve Tic. Ltd. Şti. (Bundan böyle metinde “Şirket” olarak anılacaktır.) tarafından yayınlanan Kişisel Verilerin Korunması ve İşlenmesi Hakkında Aydınlatma Metni’ni okudum.
6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu gereğince, yine Şirket tarafından yayınlanan ve www.sifiraracal.com aracılığı ile sunulan
• Tüm otomotiv,kredi, sigorta ve kiralama ürün ve hizmetlerinin sağlanması, satışı, pazarlanması, tanıtımı ve satış sonrası destek hizmetleri süreçlerinin planlanması, takibi ve geliştirilmesi,
• Tarafıma avantajlı ve kullanım alışkanlıklarıma uygun ürün ve hizmetlerin sunulabilmesi ve reklam, tanıtım, satış, pazarlama, Müşteri İlişkileri Yönetimi ve müşteri sadakat programları, etkinlik yönetimi, bilgilendirme, promosyon ve kampanya bildirimi, üyelik işlemleri süreçlerinin tasarlanması ve / veya uygulanması,
• Dijital ve / veya diğer mecralarda reklam ve / veya tanıtım ve / veya pazarlama aktivitelerinin tasarlanması ve / veya uygulanması,
• Kurumsal iletişim faaliyetlerinin, anketlerin, müşteri ilişkileri yönetimi ve müşteri memnuniyeti arama ve süreçlerinin planlanması ve uygulanması,
faaliyetlerini içeren yukarıdaki kapsamdaki ürün ve hizmetlerin anılan kapsam ve amaçları doğrultusunda, yine yukarıda sayılan faaliyetlerin kapsamı ile sınırlı kalmak üzere, kişisel verilerimin yasadaki esaslar çerçevesinde toplanmasına, kaydedilmesine, yurtiçinde ve yurtdışında işlenmesine, saklanmasına ve okumuş olduğum Kişisel Verilerin Korunması ve İşlenmesi Hakkında Aydınlatma Metninde geçen haklarım saklı kalmak üzere, otomotiv distribütör şirketleri, ikinci el otomotiv şirketleri, otomotiv kiralama şirketleri, finansman kuruluşları, Google Ireland Limited ve Facebook Ireland Limited ile paylaşılmasına ve bu kuruluşlara aktarılmasına, yurtiçinde ve yurtdışında işlenmesine, e-posta adresime/telefonuma, çağrı merkezleri, otomatik arama makineleri, akıllı ses kaydedici sistemler, elektronik posta, kısa mesaj hizmeti gibi vasıtalar kullanılarak elektronik ortamda veri, ses ve görüntü içerikli reklam, promosyon, kampanya ve benzeri ticari elektronik iletilerinin gönderilmesine, bu amaçlar doğrultusunda elektronik ileti dışındaki herhangi bir yöntemle de irtibata geçilmesine özgür irademle