Sıfıraraçal.com

2020 Mini John Cooper Works GP, 306 Beygir Güç İle Geldi

2020 Mini John Cooper Works GP, 306 Beygir Güç İle Geldi

2020 Mini John Cooper Works GP modelini şu aralar sık görüntülüyoruz. Bu durum işin heyecanını ortadan kaldırsa da Nürburgring'de 8 dakikanın aşağısında bir tur süresi yakaladığı söylenen model hala bizlere oldukça hoş geliyor. Mini mühendisleri bizleri daha fazla bekletmeyerek bu özel modelin örtüsünü Los Angeles Otomobil Fuarı'nda sevenleri ile paylaştı.

Diğer kardeşlerinden çok daha hızlı gelen yeni Mini John Cooper Works GP resmi verilerine göre 100 km/sa hıza 5.1 saniyede ulaşabilen araç Honda Civic Type R ile yarışabilecek vaziyette. Firmanın mühendisleri GP'yi elektrikli bir sınırlayıcı ile durdurmak istemese de gazı köklediğinizde araç 225 km/sa hıza ulaşabiliyor.

İlginizi Çekebilir: Renault ve Dacia Sahiplerine Özel Kış Bakımı Kampanyası

JCW GP, Mini ailesinin en güçlü motorunu kullanan 2.0 litrelik turboşarjlı ünite tam 306 beygir gücü ve 450 Nm tork üretebiliyor. Bu da JCW GP versiyonunun standart JCW modeline kıyasla 75 beygir daha güçlü olduğu anlamını taşıyor. Tabi ki bunda yeni egzoz sisteminin, hava kanallarının ve yenilenen turboşarjın da etkisi büyük. Mini mühendisleri GP modeline yenilikçi bir yağ ve motor soğutma sistemi de ekleyerek araca ayrı bir dinamizm getirmiş.Tabi ki bu güç artışına GP modelinin aerodinamik yapısı da eşlik etse de Mini modelinin alışılagelmiş agresif görünümü korunurken geniş çamurlukları, GP'ye özel ön ve arka yüzü ile yere basma kuvvetini artıran spoiler'i kendisini standart JCW'den ayıran birtakım detaylar arasında.

GP modelinin çamurluklarının genişlemesinin ardında yenilenen ve sertleşen süspansiyon sistemine yer verilse de aracı yere yaklaştıran firma, GP modeline özel 4 pistonlu fren kaliperleri ile birlikte bu modeli tam bir pist makinesine çevirmiş durumda.

İlginizi Çekebilir: Tesla Model S Plaid, Taycan’ın Rekorunu Elinden Aldı

Özel bir model olduğunu kanıtlamak için her yerinde GP amblemine yer verilen model özel ses yalıtım sistemine de sahip. Aracın hemen arka kısmında bulunan kargo bölümü demir bir bar ile sabitlenen araç ani frenlerde eşyalarımızı da koruyor.

Mini mühendisleri tam 3000 adet JCW GP modeli üretmeyi amaçlıyor. Aracın fiyatı ise 44.900 $'dan başlayan model Mart 2020 yılında sahiplerine ulaşmaya başlayacak.

Siz de sitemiz üzerinden tüm marka ve model araçlar için fiyat teklifi alabilir, araç karşılaştırmaları yapabilir, size uygun sıfır km araca bayiye gitmeden sahip olabilirsiniz.

2020 Mini John Cooper Works GP, 306 Beygir Güç İle Geldi İçin Görüşlerini Bildir
Gönder
Hızlı Teklif Al
Karşılaştırma Listem
Favorilerim Listem
Otomobil Haberleri
X
Karşılaştırma Listem
Tamam
X
1

Marka

2

Model

3

Versiyon

4

Tamamla
Almak istediğin aracın markasını seç
Hangi marka otomobil için sana özel fiyat teklifi almak istersin ?
Hangi aracı alacağına karar veremedin mi ? araç karşılaştır.
Almak istediğin modeli seç
Hangi model için özel teklif almak istersin ?
Versiyon seç
Hangi versiyon için özel teklif almak istersin ?
Benzin
Dizel
Otomatik
Manuel
Formu Doldur
İzinli İletişim Formu
"İzinli İletişim Form"unu kabul etmekle, Şirketimiz ile paylaşılmasına rıza göstermiş olduğunuz kişisel verilerinizin, size uygun pazarlama faaliyetleri, promosyon, satış- servis ve yedek parça kampanya bildirimleri, bilgilendirme, reklam, Toyota’m ve benzeri web üyelik işlemleri, anket ve müşteri memnuniyeti araştırmaları ve bu kapsamdaki hizmetlerin sağlanması amacıyla telefon, SMS, e-posta kanalları ile her türlü elektronik iletişim yapılması için Toyota Türkiye Pazarlama ve Satış A.Ş (“Toyota Türkiye”), ile Toyota Türkiye’nin bayileri tarafından toplanmasına, kaydedilmesine, işlenmesine, saklanmasına, kullanılmasına ve aynı amaçlar grup şirketlerimiz, ana hissedarımız, Şirketimizin ithalatını yaptığı araçların üretici firması olan yurt dışında yerleşik Toyota Motor Europe NV/SA, Toyota Motor Corporation; doğrudan/dolaylı yurtiçi/yurtdışı iştiraklerimiz, faaliyetlerimizin gereği anlaşmalı olduğumuz kurumlar, tedarikçiler, anlaşmalı satıcılar,iş ortaklarımız, denetim şirketleri veya yasal bir zorunluluk gereği bu verileri talep etmeye yetkili olan kamu kurum veya kuruluşları, ile aktarılmasına/paylaşılmasına izin vermiş bulunmaktasınız. İşbu izinli iletişim onayınız Toyota Türkiye ile bayileri için geçerlidir. Onay vermemeniz halinde sizinle iletişime geçilmeyip, hiçbir ticari iletişimde bulunulmayacaktır. Bu bilgiler* sadece size sağlanacak hizmetlerin sağlıklı sunulabilmesi, olası gönderilerinizin tam ve doğru teslim edilmesi, telefon, sms ve/veya e-posta yoluyla bildirimlerimizin zamanında ulaştırılabilmesi amacıyla, sözleşme ilişkisi içinde olduğumuz, veri koruması ve güvenliği konusunda bizimle hukuken ve teknik olarak aynı sorumlulukları taşıyan, ilgili mevzuat hükümlerine riayet eden üçüncü kişilerle, yalnızca ihtiyaç durumunda ve gerekli ölçüde paylaşılacaktır. *Vermiş olduğunuz bilgilerin kullanımına ilişkin bilgileri güncellemek istemeniz halinde Toyota Türkiye Pazarlama ve Satış A.Ş., Cumhuriyet Mah. D-100 Kuzey Yan yol Cad. No: 5, Yakacık, Kartal İstanbul adresiyle Müşteri İlişkileri birimine ya da www.toyota.com.tr internet sitesindeki “bize ulaşın” sayfasına bildirimde bulunmanızı rica ederiz.”
KİŞİSEL VERİLERLE İLGİLİ AÇIK RIZA BEYAN FORMU
www.sifiraracal sitesinde Teklif Bilişim Hizmetleri Petrol Dış Ticaret Otomotiv San.ve Tic. Ltd. Şti. (Bundan böyle metinde “Şirket” olarak anılacaktır.) tarafından yayınlanan Kişisel Verilerin Korunması ve İşlenmesi Hakkında Aydınlatma Metni’ni okudum.
6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu gereğince, yine Şirket tarafından yayınlanan ve www.sifiraracal.com aracılığı ile sunulan
• Tüm otomotiv,kredi, sigorta ve kiralama ürün ve hizmetlerinin sağlanması, satışı, pazarlanması, tanıtımı ve satış sonrası destek hizmetleri süreçlerinin planlanması, takibi ve geliştirilmesi,
• Tarafıma avantajlı ve kullanım alışkanlıklarıma uygun ürün ve hizmetlerin sunulabilmesi ve reklam, tanıtım, satış, pazarlama, Müşteri İlişkileri Yönetimi ve müşteri sadakat programları, etkinlik yönetimi, bilgilendirme, promosyon ve kampanya bildirimi, üyelik işlemleri süreçlerinin tasarlanması ve / veya uygulanması,
• Dijital ve / veya diğer mecralarda reklam ve / veya tanıtım ve / veya pazarlama aktivitelerinin tasarlanması ve / veya uygulanması,
• Kurumsal iletişim faaliyetlerinin, anketlerin, müşteri ilişkileri yönetimi ve müşteri memnuniyeti arama ve süreçlerinin planlanması ve uygulanması,
faaliyetlerini içeren yukarıdaki kapsamdaki ürün ve hizmetlerin anılan kapsam ve amaçları doğrultusunda, yine yukarıda sayılan faaliyetlerin kapsamı ile sınırlı kalmak üzere, kişisel verilerimin yasadaki esaslar çerçevesinde toplanmasına, kaydedilmesine, yurtiçinde ve yurtdışında işlenmesine, saklanmasına ve okumuş olduğum Kişisel Verilerin Korunması ve İşlenmesi Hakkında Aydınlatma Metninde geçen haklarım saklı kalmak üzere, otomotiv distribütör şirketleri, ikinci el otomotiv şirketleri, otomotiv kiralama şirketleri, finansman kuruluşları, Google Ireland Limited ve Facebook Ireland Limited ile paylaşılmasına ve bu kuruluşlara aktarılmasına, yurtiçinde ve yurtdışında işlenmesine, e-posta adresime/telefonuma, çağrı merkezleri, otomatik arama makineleri, akıllı ses kaydedici sistemler, elektronik posta, kısa mesaj hizmeti gibi vasıtalar kullanılarak elektronik ortamda veri, ses ve görüntü içerikli reklam, promosyon, kampanya ve benzeri ticari elektronik iletilerinin gönderilmesine, bu amaçlar doğrultusunda elektronik ileti dışındaki herhangi bir yöntemle de irtibata geçilmesine özgür irademle