www.sifiraracal.com
Araç Almanın En Akıllı ve Basit Yolu
Anasayfa Mercedes Yeni A Serisi

Mercedes Yeni A Serisi

Min 233.000 TL
Maks 709.400 TL
Son Güncelleme 21.10.2019
HEMEN SANA ÖZEL TEKLİF AL
TEKLİF AL
Mercedes Yeni A Serisi Renk Seçenekleri
İridyum Grisi
Dağ Grisi
Gece Siyahı
Dijital Beyaz
Jüpiter Kırmızısı
Kozmos Siyah
Kutup Beyazı
Mojave Grisi
{{markaadi}} {{modeladi}}
Tüm {{markaadi}} Bayilerinden
Sana Özel Ücretsiz Teklif Al
sifiraracal.com farkıyla
ücretsiz fiyat teklif al

Bana Özel Teklif İste
Teklif Talebiniz Oluşturuluyor.
Lütfen bekleyiniz.
{{tekliferror}}
Telefonunuza Sms ile 5 karakterlik bir şifre gönderdik. Lütfen Şifreyi girin.
Şifremi Doğrula
Versiyon
Yakıt
Vites
Motor Hacmi
Fiyat
Benzin
Otomatik
1332 cc
233.000 TL
Karşılaştır
Teklif Al
Dizel
Otomatik
1461 cc
246.600 TL
Karşılaştır
Teklif Al
Benzin
Otomatik
1332 cc
281.300 TL
Karşılaştır
Teklif Al
Dizel
Otomatik
1461 cc
289.200 TL
Karşılaştır
Teklif Al
Benzin
Otomatik
1991 cc
532.500 TL
Karşılaştır
Teklif Al
Benzin
Otomatik
1991 cc
709.400 TL
Karşılaştır
Teklif Al
11 Donanım Paketi
Mercedes Yeni A Serisi Resimleri
Mercedes Yeni A Serisi resimleri
Mercedes Yeni A Serisi resimleri
Mercedes Yeni A Serisi resimleri
Mercedes Yeni A Serisi resimleri
Mercedes Yeni A Serisi resimleri
Mercedes Yeni A Serisi Videoları

Mercedes Yeni A Serisi Yorumları

Misafir tarafından Mercedes Yeni A Serisi için yapıldı
12.07.2019
bir Mercedes kalite klasği,, eksi yanı sert süspansiyonları uzun yol için yorucu bir araç … arka koltukları konforlu değil...
(0)
(0)
Cevap Yaz
Misafir tarafından Mercedes Yeni A Serisi için yapıldı
21.06.2019
Çokkkkkkkk güzel araba
(0)
(0)
Cevap Yaz
Misafir tarafından Mercedes Yeni A Serisi için yapıldı
12.04.2019
Oldukça sportif ve göz alıcı...
(0)
(0)
Cevap Yaz
Mercedes Yeni A Serisi için Görüşlerini Bildir
Gönder

Mercedes Yeni A Serisi Hakkında Genel Bilgiler

Güvenlik ve yardımcılar.

Koruyucu içgüdüde son nokta. Yeni A-Serisi 200 km/saat’te bile mesafeyi koruyabilir ve böylelikle üst sınıf ile arasındaki mesafeyi kapatır. Aracın (gerçekten var olan) duyularına hiç kimseye güvenmediğiniz kadar güvenebilirsiniz. Yüksek hızlarda bile. Aktif mesafe ayar yardımcısı DISTRONIC1 sayesinde öndeki araçla olan mesafeyi daima koruyabilir. Aktif fren yardımcısı ise acil durumlarda kendiliğinden frenleyebilir. Böylelikle kendinizi her zaman güvende hissedersiniz. Bir araç sizin için daha fazla ne yapabilir?

Bağlantılar.

 Yeni A-Serisinde akıllı telefonunuzu orta konsola yerleştirerek şarj edebilirsiniz. Çok kolay, tamamen kablosuz ve Qi standardında. En iyisi de şudur: Near Field Communication (NFC) sayesinde çok sayıda kumanda adımı olmadan veya sürekli kod girmenize gerek kalmadan akıllı telefonunuz derhal A-Serisi ile bağlanır. İster SMS gönderin ister kişi listenizde gezinin; hiç sorun değil. Yeni A-Serisinde akıllı telefonunuzu elinize almaya gerek kalmadan kullanabilirsiniz. USB, WLAN veya NFC üzerinden bağlantı kurun. Direksiyonda bulunan dokunmatik kontrol tuşları üzerinden multimedya sistemi ekranındaki uygulamaların ve fonksiyonların neredeyse tümüne kumanda edebilirsiniz. Sihirli bir şekilde ve tek el hareketiyle. Yeni A-Serisi ile tamamen yeni bir bakış açısı kazanırsınız. Örneğin yollarda. Özel bir kamera yardımıyla, çevrenizi bir video şeklinde aktarır veya multimedya sisteminin ekranına hareketsiz resim olarak yansıtır. Yenilikçi ve bilgilendirici bir şekilde. Sanal nesneleri ve işaretleri tamamlayarak örneğin hedefinizi bulmanızı kolaylaştırır. Tamamen sezgisel ve oldukça zeki bir şekilde.

Wrap-around etkisi.

Geniş ekran görünümü. Burada bir bakış gerçekten binlerce kelimeden daha fazlasını söyler. Yeni A-Serisinin iç mekanının tamamen yeni bir görünümü vardır ve böylelikle yeni bakış açıları kazanırsınız. Bir değil, iki adet yüksek çözünürlüklü ekran üzerinde. Standart olarak 7 inç büyüklüğünde. İsteğe bağlı olarak 10,25 inç ile ekstra büyük. Her iki durumda da ekranlar boşlukta yüzüyormuş gibi durur. Direksiyon simidi, dokunmatik panel veya dokunmatik ekran üzerinden son derece kolay kumanda edilebilir. Dokunmatik ekran diğer bir avantajdır ve kesinlikle ikinci bir bakışı hak eder. Yeni A-Serisinin iç mekanı yolcuları resmen kucaklıyor. Gösterge tablosu, orta konsol ve kapı kaplamaları arasındaki geçişler akıcı bir görünümle rahat bir Wrap-around etkisi yaratır. Bu, bu serideki süsleme ve her şeyi iyi tarafından gösteren dolaylı aydınlatma seçenekleri kadar eşsizdir.

Ön cam sanal göstergesi.

Yeni A-Serisindeki ön cam sanal göstergesi ile gözleriniz tamamen otomatik olarak düz bakar. Çünkü bir bakışla hız, hız sınırlamaları veya navigasyon hatırlatmaları hemen görüş alanınızda olur. İlgili tüm bilgiler görüş alanınıza yansıtılır. Sanal bir şekilde ve tamamen renkli. Yüksekliği ve içerikleri uyarlayabilir ve hafıza fonksiyonu üzerinden kaydedebilirsiniz. Gelecekte düşünmeniz gerekmeyen bir şey daha.

Tema dünyası.

Yeni A-Serisi ile her zaman daha fazlasını yapabilirsiniz. Böylelikle yalnızca ambiyans aydınlatmasını değil aynı zamanda kombine gösterge ve merkezi ekrandaki gösterge stillerini de keyfinize göre uyarlarsınız. Üstelik direksiyon simidindeki sol tuş üzerinden tamamen kişisel ve sezgisel bir şekilde.

Standart donanım.

Seçenek listesinde hiçbir seçeneği işaretlemeden zaten çok sayıda A-Serisi özelliğine sahip olursunuz. Böylelikle seri üretim kapsamındaki donanımlara sahip araç kendini cömert tarafından gösterir. Aktif fren yardımcısı ve aktif şerit yardımcısı ise markaya özgü olan yüksek güvenlik standardını temsil eder. İstediğiniz klima donanımı, klima tertibatını düzenler.

Style tasarım konsepti.

Style tasarım konseptiyle aracınız standart donanımdan ayrılır. Hem iç mekanda hem dış mekanda genç ve havalı bir görünüm. Bunların arasında 16 inç hafif alaşım jantlar gibi ilave bileşenler ve tasarım konsepti için modern renklere sahip seçkin döşemeler ve süsleme dikişleri de yer alır.

Progressive tasarım konsepti.

Progressive tasarım konsepti aracınıza büyük ölçüde değer katar. Gördüğünüz ve hissettiğiniz bir katma değer. Premium-Compact aracın büyüleyiciliği ve yüksek kaliteli teknolojisi tüm bakış açılarından pekiştirilir.

AMG tasarım konsepti.

AMG tasarım konsepti ile hem dışta hem içte performansı net bir şekilde vurgularsınız. Özellikle de özel ön ve arka aprona sahip AMG gövde tasarımı, aracı görsel olarak AMG modellerine yaklaştırır. Ayrıca alçaltılmış, sportif olarak uyarlanmış yürüyen aksama ve direct-steer’e sahip teknoloji de sürüş keyfine katkıda bulunur.

Mercedes A Serisi Sedan Mercedes AMG GT 4 Kapı Coupe Mercedes B Serisi Mercedes C Serisi Cabriolet Mercedes C Serisi Coupe Mercedes C Serisi Sedan Mercedes CLA Mercedes E Serisi All-Terrain Mercedes E Serisi Cabriolet Mercedes E Serisi Sedan Mercedes G serisi Mercedes GLA Off-Roader Mercedes GLC Coupe Mercedes GLC Off-Roader Mercedes GLE Coupe Mercedes GLE Off-Roader Mercedes S Serisi Cabriolet Mercedes S Serisi Coupe Mercedes S Serisi Maybach Mercedes S Serisi Sedan Mercedes SL Serisi Mercedes SLC Serisi Mercedes Sprinter Okul Mercedes Sprinter Panelvan Mercedes Sprinter Servis Mercedes Vito Kombi / Mixto Mercedes Vito Panelvan Mercedes Vito Tourer / Select Mercedes X-Class Mercedes Yeni A Serisi Mercedes Yeni CLS Coupe Mercedes Yeni E Serisi Coupe
Karşılaştırma Listem
KARŞILAŞTIR
Favorilerim
Tüm Markalar
Markalar
{{model.modelAdi}}
{{marka.markaAdi}}
TAMAM
Advertisement Advertisement Advertisement Advertisement Advertisement