Sıfıraraçal.com
  Hemen Teklif Al

Mercedes Yeni A Serisi

-

Mercedes Yeni A Serisi Renkleri

İridyum Grisi
Dağ Grisi
Gece Siyahı
Dijital Beyaz
Jüpiter Kırmızısı
Kozmos Siyah
Kutup Beyazı
Mojave Grisi

2012 Yılında yapılmış resmi test sonucudur.
Yetişkin Yolcu
Güvenliği
Çocuk Yolcu
Güvenliği
Yaya
Güvenliği
Güvenlik
Ekipmanı

Mercedes Yeni A Serisi Resimleri

Mercedes Yeni A Serisi Fiyat Analizi

* Gün içinde sistemde var olan en ucuz paket fiyatı baz alınmıştır.
1 Ay
3 Ay
6 Ay
1 Yıl

Mercedes Yeni A Serisi Versiyonları

Mercedes Yeni A Serisi Yorumları

Mercedes Yeni A Serisi Misafir 8.02.2021
Eski bir Mercedes sahibi olarak (a serisi kullandım) mercedes in A ve B kasaları GLA GLB gibi araçları alınmaz. Araç gösterişli görünür ama sürüş dinamiği denen bişey yoktur. saçma bir şanzıman ve önden çeker araçlar. Gidin C kasa alın. Arabaya bindim dersiniz.
(1)
Cevap Yaz

Mercedes Yeni A Serisi Misafir 20.06.2020
klasik mercedes para kazıkları..yahu biraz uygun olsun herkes binsin olmaz mı ?
(1)
Cevap Yaz
Misafir tarafından cevaplandi
Mercedes yolları da yapıp güvenliği de sağlamıyor herhalde ülkede millet arabasına binip rahat rahat gezsin diye. Alacak devlet tabii ki vergiyi..
Misafir tarafından cevaplandi
sadece mercedes suçu, devletimiz bir çivi sıkmadığı halde neyrdeyse 2 araba değerinde vergi alıyor.
kaç kişi haram zıkkım olsun diyor acaba..

Mercedes Yeni A Serisi Misafir 12.07.2019
bir Mercedes kalite klasği,, eksi yanı sert süspansiyonları uzun yol için yorucu bir araç … arka koltukları konforlu değil...
(0)
Cevap Yaz
Misafir tarafından cevaplandi
Ben urban paket kullaniyorum. Çok konforlu,yumuşak, rahat bir kullanımı var. Eğer amg paket almışsanız dediklerinize katılırım. Amg nin daha sert bir kullanımı var maalesef

Mercedes Yeni A Serisi Misafir 21.06.2019
Çokkkkkkkk güzel araba
(2)
Cevap Yaz

Mercedes Yeni A Serisi Misafir 12.04.2019
Oldukça sportif ve göz alıcı...
(2)
Cevap Yaz

Daha Çok Kullanıcı Yorumu Gör
Mercedes Yeni A Serisi için Görüşlerini Bildir
Gönder

Sıkça Sorulan Sorular

Mercedes Yeni A Serisi Hakkında Genel Bilgiler

Güvenlik ve yardımcılar.

Koruyucu içgüdüde son nokta. Yeni A-Serisi 200 km/saat’te bile mesafeyi koruyabilir ve böylelikle üst sınıf ile arasındaki mesafeyi kapatır. Aracın (gerçekten var olan) duyularına hiç kimseye güvenmediğiniz kadar güvenebilirsiniz. Yüksek hızlarda bile. Aktif mesafe ayar yardımcısı DISTRONIC1 sayesinde öndeki araçla olan mesafeyi daima koruyabilir. Aktif fren yardımcısı ise acil durumlarda kendiliğinden frenleyebilir. Böylelikle kendinizi her zaman güvende hissedersiniz. Bir araç sizin için daha fazla ne yapabilir?

Bağlantılar.

 Yeni A-Serisinde akıllı telefonunuzu orta konsola yerleştirerek şarj edebilirsiniz. Çok kolay, tamamen kablosuz ve Qi standardında. En iyisi de şudur: Near Field Communication (NFC) sayesinde çok sayıda kumanda adımı olmadan veya sürekli kod girmenize gerek kalmadan akıllı telefonunuz derhal A-Serisi ile bağlanır. İster SMS gönderin ister kişi listenizde gezinin; hiç sorun değil. Yeni A-Serisinde akıllı telefonunuzu elinize almaya gerek kalmadan kullanabilirsiniz. USB, WLAN veya NFC üzerinden bağlantı kurun. Direksiyonda bulunan dokunmatik kontrol tuşları üzerinden multimedya sistemi ekranındaki uygulamaların ve fonksiyonların neredeyse tümüne kumanda edebilirsiniz. Sihirli bir şekilde ve tek el hareketiyle. Yeni A-Serisi ile tamamen yeni bir bakış açısı kazanırsınız. Örneğin yollarda. Özel bir kamera yardımıyla, çevrenizi bir video şeklinde aktarır veya multimedya sisteminin ekranına hareketsiz resim olarak yansıtır. Yenilikçi ve bilgilendirici bir şekilde. Sanal nesneleri ve işaretleri tamamlayarak örneğin hedefinizi bulmanızı kolaylaştırır. Tamamen sezgisel ve oldukça zeki bir şekilde.

Wrap-around etkisi.

Geniş ekran görünümü. Burada bir bakış gerçekten binlerce kelimeden daha fazlasını söyler. Yeni A-Serisinin iç mekanının tamamen yeni bir görünümü vardır ve böylelikle yeni bakış açıları kazanırsınız. Bir değil, iki adet yüksek çözünürlüklü ekran üzerinde. Standart olarak 7 inç büyüklüğünde. İsteğe bağlı olarak 10,25 inç ile ekstra büyük. Her iki durumda da ekranlar boşlukta yüzüyormuş gibi durur. Direksiyon simidi, dokunmatik panel veya dokunmatik ekran üzerinden son derece kolay kumanda edilebilir. Dokunmatik ekran diğer bir avantajdır ve kesinlikle ikinci bir bakışı hak eder. Yeni A-Serisinin iç mekanı yolcuları resmen kucaklıyor. Gösterge tablosu, orta konsol ve kapı kaplamaları arasındaki geçişler akıcı bir görünümle rahat bir Wrap-around etkisi yaratır. Bu, bu serideki süsleme ve her şeyi iyi tarafından gösteren dolaylı aydınlatma seçenekleri kadar eşsizdir.

Ön cam sanal göstergesi.

Yeni A-Serisindeki ön cam sanal göstergesi ile gözleriniz tamamen otomatik olarak düz bakar. Çünkü bir bakışla hız, hız sınırlamaları veya navigasyon hatırlatmaları hemen görüş alanınızda olur. İlgili tüm bilgiler görüş alanınıza yansıtılır. Sanal bir şekilde ve tamamen renkli. Yüksekliği ve içerikleri uyarlayabilir ve hafıza fonksiyonu üzerinden kaydedebilirsiniz. Gelecekte düşünmeniz gerekmeyen bir şey daha.

Tema dünyası.

Yeni A-Serisi ile her zaman daha fazlasını yapabilirsiniz. Böylelikle yalnızca ambiyans aydınlatmasını değil aynı zamanda kombine gösterge ve merkezi ekrandaki gösterge stillerini de keyfinize göre uyarlarsınız. Üstelik direksiyon simidindeki sol tuş üzerinden tamamen kişisel ve sezgisel bir şekilde.

Standart donanım.

Seçenek listesinde hiçbir seçeneği işaretlemeden zaten çok sayıda A-Serisi özelliğine sahip olursunuz. Böylelikle seri üretim kapsamındaki donanımlara sahip araç kendini cömert tarafından gösterir. Aktif fren yardımcısı ve aktif şerit yardımcısı ise markaya özgü olan yüksek güvenlik standardını temsil eder. İstediğiniz klima donanımı, klima tertibatını düzenler.

Style tasarım konsepti.

Style tasarım konseptiyle aracınız standart donanımdan ayrılır. Hem iç mekanda hem dış mekanda genç ve havalı bir görünüm. Bunların arasında 16 inç hafif alaşım jantlar gibi ilave bileşenler ve tasarım konsepti için modern renklere sahip seçkin döşemeler ve süsleme dikişleri de yer alır.

Progressive tasarım konsepti.

Progressive tasarım konsepti aracınıza büyük ölçüde değer katar. Gördüğünüz ve hissettiğiniz bir katma değer. Premium-Compact aracın büyüleyiciliği ve yüksek kaliteli teknolojisi tüm bakış açılarından pekiştirilir.

AMG tasarım konsepti.

AMG tasarım konsepti ile hem dışta hem içte performansı net bir şekilde vurgularsınız. Özellikle de özel ön ve arka aprona sahip AMG gövde tasarımı, aracı görsel olarak AMG modellerine yaklaştırır. Ayrıca alçaltılmış, sportif olarak uyarlanmış yürüyen aksama ve direct-steer’e sahip teknoloji de sürüş keyfine katkıda bulunur.

Bu aracın üretimi durdurulmuştur.
Teklif talebi alamazsınız.
Son 24 saatte 5 kişi bu modeli inceledi.
X
Karşılaştırma Listem
Tamam
X
1

Marka

2

Model

3

Versiyon

4

Tamamla
Teklif almak istediğin markayı seç
Hangi marka otomobil için sana özel fiyat teklifi almak istersin ?
Hangi aracı alacağına karar veremedin mi ? araç karşılaştır.
Teklif almak istediğin modeli seç
Hangi model için özel teklif almak istersin ?
Versiyon seç
Hangi versiyon için özel teklif almak istersin ?
Benzin
Dizel
Otomatik
Manuel
Formu Doldur
İzinli İletişim Formu
"İzinli İletişim Form"unu kabul etmekle, Şirketimiz ile paylaşılmasına rıza göstermiş olduğunuz kişisel verilerinizin, size uygun pazarlama faaliyetleri, promosyon, satış- servis ve yedek parça kampanya bildirimleri, bilgilendirme, reklam, Toyota’m ve benzeri web üyelik işlemleri, anket ve müşteri memnuniyeti araştırmaları ve bu kapsamdaki hizmetlerin sağlanması amacıyla telefon, SMS, e-posta kanalları ile her türlü elektronik iletişim yapılması için Toyota Türkiye Pazarlama ve Satış A.Ş (“Toyota Türkiye”), ile Toyota Türkiye’nin bayileri tarafından toplanmasına, kaydedilmesine, işlenmesine, saklanmasına, kullanılmasına ve aynı amaçlar grup şirketlerimiz, ana hissedarımız, Şirketimizin ithalatını yaptığı araçların üretici firması olan yurt dışında yerleşik Toyota Motor Europe NV/SA, Toyota Motor Corporation; doğrudan/dolaylı yurtiçi/yurtdışı iştiraklerimiz, faaliyetlerimizin gereği anlaşmalı olduğumuz kurumlar, tedarikçiler, anlaşmalı satıcılar,iş ortaklarımız, denetim şirketleri veya yasal bir zorunluluk gereği bu verileri talep etmeye yetkili olan kamu kurum veya kuruluşları, ile aktarılmasına/paylaşılmasına izin vermiş bulunmaktasınız. İşbu izinli iletişim onayınız Toyota Türkiye ile bayileri için geçerlidir. Onay vermemeniz halinde sizinle iletişime geçilmeyip, hiçbir ticari iletişimde bulunulmayacaktır. Bu bilgiler* sadece size sağlanacak hizmetlerin sağlıklı sunulabilmesi, olası gönderilerinizin tam ve doğru teslim edilmesi, telefon, sms ve/veya e-posta yoluyla bildirimlerimizin zamanında ulaştırılabilmesi amacıyla, sözleşme ilişkisi içinde olduğumuz, veri koruması ve güvenliği konusunda bizimle hukuken ve teknik olarak aynı sorumlulukları taşıyan, ilgili mevzuat hükümlerine riayet eden üçüncü kişilerle, yalnızca ihtiyaç durumunda ve gerekli ölçüde paylaşılacaktır. *Vermiş olduğunuz bilgilerin kullanımına ilişkin bilgileri güncellemek istemeniz halinde Toyota Türkiye Pazarlama ve Satış A.Ş., Cumhuriyet Mah. D-100 Kuzey Yan yol Cad. No: 5, Yakacık, Kartal İstanbul adresiyle Müşteri İlişkileri birimine ya da www.toyota.com.tr internet sitesindeki “bize ulaşın” sayfasına bildirimde bulunmanızı rica ederiz.”
KİŞİSEL VERİLERLE İLGİLİ AÇIK RIZA BEYAN FORMU
www.sifiraracal sitesinde Teklif Bilişim Hizmetleri Petrol Dış Ticaret Otomotiv San.ve Tic. Ltd. Şti. (Bundan böyle metinde “Şirket” olarak anılacaktır.) tarafından yayınlanan Kişisel Verilerin Korunması ve İşlenmesi Hakkında Aydınlatma Metni’ni okudum.
6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu gereğince, yine Şirket tarafından yayınlanan ve www.sifiraracal.com aracılığı ile sunulan
• Tüm otomotiv,kredi, sigorta ve kiralama ürün ve hizmetlerinin sağlanması, satışı, pazarlanması, tanıtımı ve satış sonrası destek hizmetleri süreçlerinin planlanması, takibi ve geliştirilmesi,
• Tarafıma avantajlı ve kullanım alışkanlıklarıma uygun ürün ve hizmetlerin sunulabilmesi ve reklam, tanıtım, satış, pazarlama, Müşteri İlişkileri Yönetimi ve müşteri sadakat programları, etkinlik yönetimi, bilgilendirme, promosyon ve kampanya bildirimi, üyelik işlemleri süreçlerinin tasarlanması ve / veya uygulanması,
• Dijital ve / veya diğer mecralarda reklam ve / veya tanıtım ve / veya pazarlama aktivitelerinin tasarlanması ve / veya uygulanması,
• Kurumsal iletişim faaliyetlerinin, anketlerin, müşteri ilişkileri yönetimi ve müşteri memnuniyeti arama ve süreçlerinin planlanması ve uygulanması,
faaliyetlerini içeren yukarıdaki kapsamdaki ürün ve hizmetlerin anılan kapsam ve amaçları doğrultusunda, yine yukarıda sayılan faaliyetlerin kapsamı ile sınırlı kalmak üzere, kişisel verilerimin yasadaki esaslar çerçevesinde toplanmasına, kaydedilmesine, yurtiçinde ve yurtdışında işlenmesine, saklanmasına ve okumuş olduğum Kişisel Verilerin Korunması ve İşlenmesi Hakkında Aydınlatma Metninde geçen haklarım saklı kalmak üzere, otomotiv distribütör şirketleri, ikinci el otomotiv şirketleri, otomotiv kiralama şirketleri, finansman kuruluşları, Google Ireland Limited ve Facebook Ireland Limited ile paylaşılmasına ve bu kuruluşlara aktarılmasına, yurtiçinde ve yurtdışında işlenmesine, e-posta adresime/telefonuma, çağrı merkezleri, otomatik arama makineleri, akıllı ses kaydedici sistemler, elektronik posta, kısa mesaj hizmeti gibi vasıtalar kullanılarak elektronik ortamda veri, ses ve görüntü içerikli reklam, promosyon, kampanya ve benzeri ticari elektronik iletilerinin gönderilmesine, bu amaçlar doğrultusunda elektronik ileti dışındaki herhangi bir yöntemle de irtibata geçilmesine özgür irademle