Mercedes EQC

1.475.000 TL - 1.475.000 TL
Uzunluk
4762 mm
Genişlik
1884 mm
Yükseklik
1624 mm
Kapı Sayısı
5
Bagaj Hacmi
500 lt
Güvenlik (EuroNCap Puanı)
5 / 5

Mercedes EQC Renkleri

Metalik Gümüş
Kutup Beyazı
Metalik Elmas Beyaz
Metalik Grafit Gri
Metalik Kavansit Mavisi
Metalik Kırmızı
Parlak Mavi Metalik
Metalik Siyah
Selenit Gri

2019 Yılında yapılmış resmi test sonucudur.
Yetişkin Yolcu
Güvenliği
Çocuk Yolcu
Güvenliği
Yaya
Güvenliği
Güvenlik
Ekipmanı

Mercedes EQC Resimleri

Mercedes EQC Fiyat Analizi

* Gün içinde sistemde var olan en ucuz paket fiyatı baz alınmıştır.
1 Ay
3 Ay
6 Ay

Mercedes EQC Versiyonları

YakıtElektrik
VitesOtomatik
Motor Hacmi0 cc
Motor Gücü408 hp
Teknik Özellikleri
Teklif Al

Mercedes EQC Yorumları

Daha Çok Kullanıcı Yorumu Gör
Mercedes EQC için Görüşlerini Bildir
Gönder

Mercedes EQC Hakkında Genel Bilgiler

Mercedes EQC Hakkında Genel Bilgiler

EQC

Nesiller: 1

İlk Üretim Yılı: 2019

Motorlar: Elektrikli

Kasa Tipi: SUV

 

Mercedes EQC

Mercedes-Benz, B-Class Electric Drive ve smart fortwo ve smart forfour'un çeşitli elektrikli versiyonları ile suları test ettikten sonra, sonunda ilk üretim EV'si olan EQC'yi tanıttı.

Ayrıca Mercedes EQ alt markası altında üretilen ilk model olan EQC, kısmen MRA (Modüler Arkadan Çekiş Mimarisi) platformuna dayanan, yalnızca elektrikli bir crossover. GLC ile benzer boyutta olan model, her dingil için bir tane olmak üzere iki elektrik motoruyla çalıştırılıyor ve toplamda 300 kW (408 PS veya 402 HP) güç ve bir lastik yakıcı 765 Nm (564.2 lb-ft) veriyor. tork.

Her motor bir aksa güç sağladığından, Mercedes EQC standart olarak tork vektörü dört tekerlekten çekiş ile birlikte gelirken, şirket içinde tasarlanan ve üretilen 80 kWh lityum iyon pil, görünüşe göre araca "450'den fazla geçici bir aralık" hediye edecek. NEDC'ye göre km (280 mil). Yerleşik şarj cihazı (OBC) su soğutmalı ve 7,4 kW kapasiteye sahipken, Mercedes-Benz, aracın uygun bir şarj istasyonunda maksimum 110 kW güçle şarj edilebileceğini söylüyor. İlk versiyonun tam adı aslında Mercedes-Benz EQC 400'dür, bu da hemen hemen gelecekte EQC'den birden fazla çıktı ve toplam menzil göreceğimiz anlamına gelir.

Aracın öne çıkan özellikleri

Her şey EQC'nin lehine.

Yeni EQC, etkileyici derecede uzun menzili, akıllı şarj teknolojisi ve Mercedes-Benz Sürüş Yardım Sistemleri ile elektrikli sürüşe dair yeni ve büyüleyici bir his kazandırıyor.

Multimedya Sistemi, MBUX

Gelecek, elektrikli sürüşte ve insani sezgide.

Tamamen yeni kumandayı ve gösterge deneyimini keşfedin: Doğal ve sezgisel sesli kumanda ve hassas dokunmatik yüzeyler. Hepsi, son derece yüksek çözünürlüklü ve geniş ekranlı bir ön panel ile çerçevelendi.

Tasarım

Çarpıcı. Yeni bir estetik.

Yeni EQC, etkileyici bir saflık, sakinlik ve modernlik yansıtır. Böylelikle modern lüksün yeni tasarım dilini temsil eder.

Öne çıkan belirli özellikler:

EQC'ye özel ön ızgara

Ön ve arkada LED ışık şeridi

Geniş, dokunmatik dijital ekran

Neredeyse motor gürültüsü olmadan gerçekleştirilen sürüşler ve hassas hızlanmalar her yolculukta güçlü duyguları açığa çıkarır. Bu deneyimi kelimelerle değil, ancak rakamlar ve bilgilerle tanımlayabiliriz.

Güvenlik

Mercedes-Benz'in güvenlik vurgusuyla elektrikli sürüş.

En yeni nesil sürüş yardım sistemleri EQC'de de son derece rahat ve güvenli bir sürüş keyfi sağlar. Bunlar acil durumlarda otomatik olarak tepki vererek sürücünün yükünü hissedilir şekilde hafifletir.

Öne çıkan belirli özellikler:

Sürüş Yardım Paketi,

Park Paketi, 360° kamera ile,

MULTIBEAM LED teknolojili farlar,

Sürdürülebilir mobiliteye katkımız.

Yeni EQC, modern ve sorumluluk bilincine sahip bir yaşam tarzını yansıtır. Neredeyse tamamen sessiz şekilde gerçekleştirilen yolculuklar, dışarıdaki canlılar için de bir iyiliktir. Lokal olarak emisyonsuz sürüşü mümkün kılarken yaklaşık 100 yapı parçası da yenilenebilir ham maddelerden üretilmiştir.

99 yapı parçası % 100 sürdürülebilirlikle üretilmiştir.

Örneğin; sadece Yeni EQC için geliştirilen "Sunnyvale" koltuk kumaşı, geri kazanılmış plastikten oluşur. Ayrıca EQC'de kenevir, kenaf, yün, pamuk, ahşap ve doğal kauçuk gibi çok sayıda yenilenebilir ham madde de bulunur. Çünkü doğaya sağlanacak her katkı önemlidir.

Menzil

EQC ile kaç kilometre katedebilirim?

Haklı bir soru: Duruma göre değişir.
Tüketim ve gerçek elektrikli menzil bireysel kullanıcıya, sürüş tarzına, sürüş hızına, güzergah profiline, çevre koşullarına, dış hava sıcaklığına ve ayrıca klima tertibatının veya koltuk ısıtmasının ilave tüketimine bağlıdır. Ancak EQC ile, birçok açıdan menzil konusunda endişelenmenize gerek yok. 80 kWh’lık kapasiteye sahip, yüksek voltajlı, büyük batarya ile WLTP’ye göre* 425-470 km’ye kadar elektrikli bir menzil sağlanır. Bu, birçok günlük güzergah için yeterlidir ve birçok kişinin işe gidiş-geliş yolunu da karşılar.

Elektrik tüketimi ve menzil, 2017/1153/EG sayılı yönetmelik uyarınca Hafif Taşıtlar için Dünya Genelinde Uyumlu Test Prosedürü (WLTP)’ye göre tespit edilmiştir. Elektrik tüketimi ve menzil, araç yapılandırmasına bağlıdır. Gerçek sürüş koşullarında, sertifikalı norm değerlerine göre sapmalar ortaya çıkabilir. Gerçek değerleri kişisel sürüş tarzı, çevre ve yol durumu gibi çeşitli faktörler etkilemektedir.

Şarj süresi hesaplayıcısı

Bu şarj sürelerine güvenebilirsiniz.

Burada, birkaç adımda Yeni EQC'nin yolda ve evde ne kadar sürede şarj edildiğini öğrenin.

Şarj olanakları

EQC'nizi akıllı telefonunuz kadar kolay şarj edin.

Şarj altyapısı, kişisel ihtiyaçlarınıza mükemmel şekilde uyarlanmıştır. Evdeki Wallbox ile (Duvar tipi şarj ünitesi) rahat ve hızlıca mı? Yoksa yolda, halka açık şarj istasyonlarında mı? Veya otoyolda bulunan hızlı şarj istasyonunda bir şarj molası mı? Bunların hepsi en yüksek şarj konforu için mümkün.

EQ Ready Uygulaması ile Elektromobiliteye hazır olup olmadığınızı keşfedin.

Elektromobiliteye hazır mısınız? Kendiniz öğrenin! Ücretsiz akıllı telefon uygulaması, elektrikli araca geçişin sizin için faydalı olup olmayacağını gösterir. EQ Ready uygulamasını indirmeniz ve kendi aracınızla test etmeniz yeterlidir.

Akıllı enerji yönetimi

Reküperasyon

Tamamen elektrikli çekiş, reküperasyon yardımıyla enerji dönüşümü yönünü değiştirmeye ve böylelikle enerjiyi geri kazanmaya yardımcı olur. Elektrik motoru hızlanmada mekanik enerji üretmek için elektrik enerjisiyle beslenirken, hızlanma pedalına basılmadığında ve yavaşlamada aracın kinetik enerjisi ile mekanik olarak tahrik edilir ve böylelikle elektrik enerjisi geri kazanılır. Bu enerji tekrardan aracın yüksek voltajlı bataryasına depolanabilir ve sonrasında tahrik için kullanılabilir. Mercedes-Benz EQC dört farklı reküperasyon moduna sahiptir. Direksiyon simidindeki kulakçıklar üzerinden "D+" (süzülme) ile "D-" (güçlü reküperasyon) arasında ne kadar fren enerjisinin kazanılacağına karar verilir.

Batarya

Güçlü ve güvenli. Mercedes kalitesinde bir batarya.

Yüksek voltajlı batarya Yeni Mercedes-Benz EQC'nin kalbidir. Son derece yüksek performans yoğunluğu sayesinde enerjiyi ön ve arka aksta bulunan iki elektrikli motor için depolar. Batarya, Mercedes-Benz’in yüksek güvenlik standartlarını yerine getirebilmek için araca korunaklı bir şekilde monte edilmiştir. Bu, düşük araç ağırlık merkezi sağlarken, tok ve dinamik bir sürüş keyfi sunar.

8 yıl boyunca 160.000 kilometrelik batarya garantisi.

Yeni EQC'deki saf elektrikli sürüş deneyimini sorunsuz bir şekilde yaşayabilmeniz için batarya sertifikası sunulur. Mercedes-Benz kusursuz çalışan bir batarya garanti ederken, akünün bataryanın kapasite kaybını büyük ölçüde karşılar. Sekiz yıl boyunca 160.000 kilometrelik2 toplam katedilen mesafeye kadar geçerlidir.

Gerçek elektrikli menzil belirtilen menzilden çoğu zaman neden daha düşük?

Elektrikli menzil kişisel sürüş tutumuna, yol profiline, çevre ve hava koşullarına bağlı olarak farklılık göstermektedir. Öngörülü sürüş yaptığınızda ve reküperasyon veya süzülme fonksiyonunu kullandığınızda daha uzun elektrikli sürüşler yapabilirsiniz. Koltuk ısıtması veya klima tertibatı gibi ilave tüketiciler de menzili etkiler.

AC ve DC şarj teknolojisi arasındaki fark nedir?

Genel olarak elektrikli araçların bataryaları doğru akım (DC) ile şarj edilebilir. Ancak tüm ev tipi prizler, Mercedes-Benz Wallbox (duvar tipi şarj ünitesi) ve çoğu halka açık şarj istasyonu alternatif akım (AC) sunar. Şarj işleminin mümkün olması için araca bir dahili dönüştürücü (On-Board-Charger), yani bir AC/DC alternatörü monte edilmiştir. Bu alternatör alternatif akımı gerekli olan doğru akıma dönüştürür. Burada, dahili dönüştürücü ve şarj kablosunun gücüne bağlı olarak 2,3 kW ila 7,4 kW arası şarj gücü mümkündür.

Değerler üretim spesifkasyonlarına göre değişiklik gösterebilir.

Elektrikli araçlar gerçekten ne kadar çevre dostu?

Aracın gerçekten ne kadar çevre dostu kullanıldığı büyük ölçüde sürüş ve şarj tutumunuza bağlıdır. Aynı şekilde aracın şarj edilmesinde kullanılan akım tipi, yani "yeşil" akımla veya enerji karışımı ile şarj edilmesi de belirleyicidir. Çok sayıda halka açık şarj istasyonu yeşil akım sunmaktadır ve konutlarda da yeşil akım sözleşmesi yapılmasına çok az zaman kalmıştır.

İç mekan konforu

EQC'nin sessizliği. Bu konforun tadını çıkarmak için mükemmel.

Yeni EQC'deki her şey büyüleyici bir yeniliğe sahipken her zamankinden daha fazla heyecan verir, konforu bile. Başlı başına bu sessizlik beklenmedik bir rahatlama sunar. Ayrıca sürücüyü aktif bir şekilde rahatlatabilen akıllı programları, en yüksek kalitede surround ses sistemini ve artırılmış gerçekliğe sahip navigasyonu deneyimleyin.

MBUX Multimedya Sistemi

Gelecek, elektrikli çekişte ve insani sezgidedir.

Multimedya Sistemi MBUX ile tamamen yeni bir kumanda deneyimini keşfedin: Hiç olmadığı kadar anlayışlı ve dokunuşlara karşı hassas.

Dış mekan tasarımı

EQC. Yeni bir tasarım dilinin ilk kelimesi.

Yeni EQC, avangart ve bağımsız bir estetiği temsil eder, modern lüksün sembolüdür. Net, duyulara hitap eden ve son derece hafifletilmiş çizgiler çarpıcı ilk izlenimi anında ortaya koyar. Bu, elektrikli araçlar arasında sadece Mercedes olabilir.

İç mekan tasarımı

EQ büyüsünü her ayrıntıda hissedersiniz.

Neredeyse tamamen sessiz elektrik motoru sayesinde EQC'nin yeni ve modern iç mekanının keyfini daha iyi çıkartabilirsiniz. Çok sayıda süsleme, döşeme malzemesi ve renk sadece EQC için geliştirilmiştir ve aracın bireyselliğini vurgular.

Mercedes EQC Haberleri

X
Tüm Mercedes Bayilerinden
Sana Özel Ücretsiz Teklif Al
Adınız Soyadınız
Telefon Numaranız
E-Posta Adresiniz
KİŞİSEL VERİLERLE İLGİLİ AÇIK RIZA BEYAN FORMU
www.sifiraracal sitesinde Teklif Bilişim Hizmetleri Petrol Dış Ticaret Otomotiv San.ve Tic. Ltd. Şti. (Bundan böyle metinde “Şirket” olarak anılacaktır.) tarafından yayınlanan Kişisel Verilerin Korunması ve İşlenmesi Hakkında Aydınlatma Metni’ni okudum.
6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu gereğince, yine Şirket tarafından yayınlanan ve www.sifiraracal.com aracılığı ile sunulan
• Tüm otomotiv,kredi, sigorta ve kiralama ürün ve hizmetlerinin sağlanması, satışı, pazarlanması, tanıtımı ve satış sonrası destek hizmetleri süreçlerinin planlanması, takibi ve geliştirilmesi,
• Tarafıma avantajlı ve kullanım alışkanlıklarıma uygun ürün ve hizmetlerin sunulabilmesi ve reklam, tanıtım, satış, pazarlama, Müşteri İlişkileri Yönetimi ve müşteri sadakat programları, etkinlik yönetimi, bilgilendirme, promosyon ve kampanya bildirimi, üyelik işlemleri süreçlerinin tasarlanması ve / veya uygulanması,
• Dijital ve / veya diğer mecralarda reklam ve / veya tanıtım ve / veya pazarlama aktivitelerinin tasarlanması ve / veya uygulanması,
• Kurumsal iletişim faaliyetlerinin, anketlerin, müşteri ilişkileri yönetimi ve müşteri memnuniyeti arama ve süreçlerinin planlanması ve uygulanması,
faaliyetlerini içeren yukarıdaki kapsamdaki ürün ve hizmetlerin anılan kapsam ve amaçları doğrultusunda, yine yukarıda sayılan faaliyetlerin kapsamı ile sınırlı kalmak üzere, kişisel verilerimin yasadaki esaslar çerçevesinde toplanmasına, kaydedilmesine, yurtiçinde ve yurtdışında işlenmesine, saklanmasına ve okumuş olduğum Kişisel Verilerin Korunması ve İşlenmesi Hakkında Aydınlatma Metninde geçen haklarım saklı kalmak üzere, otomotiv distribütör şirketleri, ikinci el otomotiv şirketleri, otomotiv kiralama şirketleri, finansman kuruluşları, Google Ireland Limited ve Facebook Ireland Limited ile paylaşılmasına ve bu kuruluşlara aktarılmasına, yurtiçinde ve yurtdışında işlenmesine, e-posta adresime/telefonuma, çağrı merkezleri, otomatik arama makineleri, akıllı ses kaydedici sistemler, elektronik posta, kısa mesaj hizmeti gibi vasıtalar kullanılarak elektronik ortamda veri, ses ve görüntü içerikli reklam, promosyon, kampanya ve benzeri ticari elektronik iletilerinin gönderilmesine, bu amaçlar doğrultusunda elektronik ileti dışındaki herhangi bir yöntemle de irtibata geçilmesine özgür irademle
X
Tüm Mercedes Bayilerinden Sana Özel Ücretsiz Teklif Al
Mercedes EQC
Electric Art 400 4MATIC
  • Elektrik
  • Otomatik
1.475.000 TL
KİŞİSEL VERİLERLE İLGİLİ AÇIK RIZA BEYAN FORMU
www.sifiraracal sitesinde Teklif Bilişim Hizmetleri Petrol Dış Ticaret Otomotiv San.ve Tic. Ltd. Şti. (Bundan böyle metinde “Şirket” olarak anılacaktır.) tarafından yayınlanan Kişisel Verilerin Korunması ve İşlenmesi Hakkında Aydınlatma Metni’ni okudum.
6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu gereğince, yine Şirket tarafından yayınlanan ve www.sifiraracal.com aracılığı ile sunulan
• Tüm otomotiv,kredi, sigorta ve kiralama ürün ve hizmetlerinin sağlanması, satışı, pazarlanması, tanıtımı ve satış sonrası destek hizmetleri süreçlerinin planlanması, takibi ve geliştirilmesi,
• Tarafıma avantajlı ve kullanım alışkanlıklarıma uygun ürün ve hizmetlerin sunulabilmesi ve reklam, tanıtım, satış, pazarlama, Müşteri İlişkileri Yönetimi ve müşteri sadakat programları, etkinlik yönetimi, bilgilendirme, promosyon ve kampanya bildirimi, üyelik işlemleri süreçlerinin tasarlanması ve / veya uygulanması,
• Dijital ve / veya diğer mecralarda reklam ve / veya tanıtım ve / veya pazarlama aktivitelerinin tasarlanması ve / veya uygulanması,
• Kurumsal iletişim faaliyetlerinin, anketlerin, müşteri ilişkileri yönetimi ve müşteri memnuniyeti arama ve süreçlerinin planlanması ve uygulanması,
faaliyetlerini içeren yukarıdaki kapsamdaki ürün ve hizmetlerin anılan kapsam ve amaçları doğrultusunda, yine yukarıda sayılan faaliyetlerin kapsamı ile sınırlı kalmak üzere, kişisel verilerimin yasadaki esaslar çerçevesinde toplanmasına, kaydedilmesine, yurtiçinde ve yurtdışında işlenmesine, saklanmasına ve okumuş olduğum Kişisel Verilerin Korunması ve İşlenmesi Hakkında Aydınlatma Metninde geçen haklarım saklı kalmak üzere, otomotiv distribütör şirketleri, ikinci el otomotiv şirketleri, otomotiv kiralama şirketleri, finansman kuruluşları, Google Ireland Limited ve Facebook Ireland Limited ile paylaşılmasına ve bu kuruluşlara aktarılmasına, yurtiçinde ve yurtdışında işlenmesine, e-posta adresime/telefonuma, çağrı merkezleri, otomatik arama makineleri, akıllı ses kaydedici sistemler, elektronik posta, kısa mesaj hizmeti gibi vasıtalar kullanılarak elektronik ortamda veri, ses ve görüntü içerikli reklam, promosyon, kampanya ve benzeri ticari elektronik iletilerinin gönderilmesine, bu amaçlar doğrultusunda elektronik ileti dışındaki herhangi bir yöntemle de irtibata geçilmesine özgür irademle
HEMEN ÜCRETSİZ TEKLİF AL
Hemen Sana Özel Teklif Al
Son 24 saatte 90 kişi bu modeli inceledi.
Son 24 saatte 3 kişi bu modelden teklif istedi.
X
Karşılaştırma Listem
Tamam
X
1

Marka

2

Model

3

Versiyon

4

Tamamla
Almak istediğin aracın markasını seç
Hangi marka otomobil için sana özel fiyat teklifi almak istersin ?
Hangi aracı alacağına karar veremedin mi ? araç karşılaştır.
Almak istediğin modeli seç
Hangi model için özel teklif almak istersin ?
Versiyon seç
Hangi versiyon için özel teklif almak istersin ?
Benzin
Dizel
Otomatik
Manuel
Formu Doldur
İzinli İletişim Formu
"İzinli İletişim Form"unu kabul etmekle, Şirketimiz ile paylaşılmasına rıza göstermiş olduğunuz kişisel verilerinizin, size uygun pazarlama faaliyetleri, promosyon, satış- servis ve yedek parça kampanya bildirimleri, bilgilendirme, reklam, Toyota’m ve benzeri web üyelik işlemleri, anket ve müşteri memnuniyeti araştırmaları ve bu kapsamdaki hizmetlerin sağlanması amacıyla telefon, SMS, e-posta kanalları ile her türlü elektronik iletişim yapılması için Toyota Türkiye Pazarlama ve Satış A.Ş (“Toyota Türkiye”), ile Toyota Türkiye’nin bayileri tarafından toplanmasına, kaydedilmesine, işlenmesine, saklanmasına, kullanılmasına ve aynı amaçlar grup şirketlerimiz, ana hissedarımız, Şirketimizin ithalatını yaptığı araçların üretici firması olan yurt dışında yerleşik Toyota Motor Europe NV/SA, Toyota Motor Corporation; doğrudan/dolaylı yurtiçi/yurtdışı iştiraklerimiz, faaliyetlerimizin gereği anlaşmalı olduğumuz kurumlar, tedarikçiler, anlaşmalı satıcılar,iş ortaklarımız, denetim şirketleri veya yasal bir zorunluluk gereği bu verileri talep etmeye yetkili olan kamu kurum veya kuruluşları, ile aktarılmasına/paylaşılmasına izin vermiş bulunmaktasınız. İşbu izinli iletişim onayınız Toyota Türkiye ile bayileri için geçerlidir. Onay vermemeniz halinde sizinle iletişime geçilmeyip, hiçbir ticari iletişimde bulunulmayacaktır. Bu bilgiler* sadece size sağlanacak hizmetlerin sağlıklı sunulabilmesi, olası gönderilerinizin tam ve doğru teslim edilmesi, telefon, sms ve/veya e-posta yoluyla bildirimlerimizin zamanında ulaştırılabilmesi amacıyla, sözleşme ilişkisi içinde olduğumuz, veri koruması ve güvenliği konusunda bizimle hukuken ve teknik olarak aynı sorumlulukları taşıyan, ilgili mevzuat hükümlerine riayet eden üçüncü kişilerle, yalnızca ihtiyaç durumunda ve gerekli ölçüde paylaşılacaktır. *Vermiş olduğunuz bilgilerin kullanımına ilişkin bilgileri güncellemek istemeniz halinde Toyota Türkiye Pazarlama ve Satış A.Ş., Cumhuriyet Mah. D-100 Kuzey Yan yol Cad. No: 5, Yakacık, Kartal İstanbul adresiyle Müşteri İlişkileri birimine ya da www.toyota.com.tr internet sitesindeki “bize ulaşın” sayfasına bildirimde bulunmanızı rica ederiz.”
KİŞİSEL VERİLERLE İLGİLİ AÇIK RIZA BEYAN FORMU
www.sifiraracal sitesinde Teklif Bilişim Hizmetleri Petrol Dış Ticaret Otomotiv San.ve Tic. Ltd. Şti. (Bundan böyle metinde “Şirket” olarak anılacaktır.) tarafından yayınlanan Kişisel Verilerin Korunması ve İşlenmesi Hakkında Aydınlatma Metni’ni okudum.
6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu gereğince, yine Şirket tarafından yayınlanan ve www.sifiraracal.com aracılığı ile sunulan
• Tüm otomotiv,kredi, sigorta ve kiralama ürün ve hizmetlerinin sağlanması, satışı, pazarlanması, tanıtımı ve satış sonrası destek hizmetleri süreçlerinin planlanması, takibi ve geliştirilmesi,
• Tarafıma avantajlı ve kullanım alışkanlıklarıma uygun ürün ve hizmetlerin sunulabilmesi ve reklam, tanıtım, satış, pazarlama, Müşteri İlişkileri Yönetimi ve müşteri sadakat programları, etkinlik yönetimi, bilgilendirme, promosyon ve kampanya bildirimi, üyelik işlemleri süreçlerinin tasarlanması ve / veya uygulanması,
• Dijital ve / veya diğer mecralarda reklam ve / veya tanıtım ve / veya pazarlama aktivitelerinin tasarlanması ve / veya uygulanması,
• Kurumsal iletişim faaliyetlerinin, anketlerin, müşteri ilişkileri yönetimi ve müşteri memnuniyeti arama ve süreçlerinin planlanması ve uygulanması,
faaliyetlerini içeren yukarıdaki kapsamdaki ürün ve hizmetlerin anılan kapsam ve amaçları doğrultusunda, yine yukarıda sayılan faaliyetlerin kapsamı ile sınırlı kalmak üzere, kişisel verilerimin yasadaki esaslar çerçevesinde toplanmasına, kaydedilmesine, yurtiçinde ve yurtdışında işlenmesine, saklanmasına ve okumuş olduğum Kişisel Verilerin Korunması ve İşlenmesi Hakkında Aydınlatma Metninde geçen haklarım saklı kalmak üzere, otomotiv distribütör şirketleri, ikinci el otomotiv şirketleri, otomotiv kiralama şirketleri, finansman kuruluşları, Google Ireland Limited ve Facebook Ireland Limited ile paylaşılmasına ve bu kuruluşlara aktarılmasına, yurtiçinde ve yurtdışında işlenmesine, e-posta adresime/telefonuma, çağrı merkezleri, otomatik arama makineleri, akıllı ses kaydedici sistemler, elektronik posta, kısa mesaj hizmeti gibi vasıtalar kullanılarak elektronik ortamda veri, ses ve görüntü içerikli reklam, promosyon, kampanya ve benzeri ticari elektronik iletilerinin gönderilmesine, bu amaçlar doğrultusunda elektronik ileti dışındaki herhangi bir yöntemle de irtibata geçilmesine özgür irademle