Mercedes C Serisi Coupe

820.500 TL - 820.500 TL
Uzunluk
4686 mm
Genişlik
1810 mm
Yükseklik
1405 mm
Kapı Sayısı
2
Bagaj Hacmi
400 lt
Güvenlik (EuroNCap Puanı)
5 / 5

Mercedes C Serisi Coupe Renkleri

Parlak Elmas Beyazı
Grafit Gri
İridyum Gümüş Metalik
Metalik Kırmızı
Metalik Mavi
Siyah

2011 Yılında yapılmış resmi test sonucudur.
Yetişkin Yolcu
Güvenliği
Çocuk Yolcu
Güvenliği
Yaya
Güvenliği
Güvenlik
Ekipmanı

Mercedes C Serisi Coupe Resimleri

Mercedes C Serisi Coupe Fiyat Analizi

* Gün içinde sistemde var olan en ucuz paket fiyatı baz alınmıştır.
1 Ay
3 Ay
6 Ay

Mercedes C Serisi Coupe Versiyonları

YakıtBenzin
VitesOtomatik
Motor Hacmi1497 cc
Motor Gücü184 hp
Teknik Özellikleri
Teklif Al

Mercedes C Serisi Coupe Yorumları

Mercedes C Serisi Coupe Misafir 28.08.2019
Çok pahalı çok yıllardır istiyorum ama çok pahalı Bizim hakkımız değilmi bu arabayı alıp binmek 200,250 tl olmalı çok pahalı?? ben para biriktiriyorum siz zam yapıyorsunuz yıllardır yetişemiyorum size Ama hiç yılmadım ben bir gün kesinlikle alacağım bu arabadan??
(4)
Cevap Yaz
Misafir tarafından cevaplandi
kardeşşş adamların istediğine ve senin aklındakine bakıyorum da, galiba sen bu arabayı hiç alamayabilirsin.
Misafir tarafından cevaplandi
alabildin mi kardeş

Mercedes C Serisi Coupe Misafir 16.04.2019
Hız konusunda en sevdiğim araçlar arasında 1 numara. ne sert kalkışı var nede hız yaparken koltuğa yapışıp kalman var mükemmel ötesi bir araç yapmışlar.
(0)
Cevap Yaz

Mercedes C Serisi Coupe Misafir 1.08.2018
arabanın dış ve iç tasarımı harika. performansı çok iyi. yakıt tüketimi çok güzel. fiyatlar uçuk.
(0)
Cevap Yaz

Mercedes C Serisi Coupe Misafir 8.05.2018
tam bir yer uçağı çok hoş bir araç almak istiyorum kesinlikle
(0)
Cevap Yaz

Mercedes C Serisi Coupe Misafir 3.11.2017
çok şık ve güzel bir araç herkes için öneriyorum
(0)
Cevap Yaz

Mercedes C Serisi Coupe Misafir 16.06.2017
1.6 motorda var süper bence
(0)
Cevap Yaz

Mercedes C Serisi Coupe Misafir 16.06.2017
Konfor yok fazla
(0)
Cevap Yaz

Mercedes C Serisi Coupe Misafir 14.06.2017
Bu fiyata araba alıp yakıtı düşünenler var
(0)
Cevap Yaz

Mercedes C Serisi Coupe Misafir 24.05.2017
Güzel bir tasarımı var ve uygun fiyata da var pahalı fiyata da var
(0)
Cevap Yaz

Mercedes C Serisi Coupe Misafir 9.05.2017
Çok karizmatik bir araba harika diye bilirim
(0)
Cevap Yaz

Mercedes C Serisi Coupe Misafir 19.04.2017
Güzel tasarımıyla göz kamaştırıyor
(0)
Cevap Yaz

Mercedes C Serisi Coupe Misafir 12.04.2017
Herşeyi çok iyi arabanın
(0)
Cevap Yaz

Mercedes C Serisi Coupe Misafir 3.04.2017
Arabanın herşeyi çok güzel ama bir bakıyorsun arka tasarımı bu arabaya hiç uymamış uçak gibi araba yapmışlar ama olamamış
(0)
Cevap Yaz

Mercedes C Serisi Coupe Misafir 4.01.2017
Geniş yaşam alanı ile iç mekandaki algı tam bir mercedes kalitesinin yansıması. Bagaj hacmi bu boyutlarda bir model için küçük. Sunulan güvenlik donanımları da üst düzeyde. Süspansiyon konforu ve performanslı motoru uzun yolculuklar için ideal hale geliyor. Ancak ortalama 14 litrelik yakıt tüketimni bu konfor için göze almanız gerekecek.
(0)
Cevap Yaz

Mercedes C Serisi Coupe Misafir 11.09.2016
Ön far ve ızgara dizaynı hoşuma gitmiyor, onun dışında bence muhteşem olmuş. türkiye'ye 1.6 motorlu gelirse yollarda sıkça görürüz, gözümüz gönlümüz açılır. bmw 4 serisini ve audi a5i dizayn olarak ezer.
(13)
Cevap Yaz
Misafir tarafından cevaplandi
Fiatı ne kadar iyi akşamlar

Daha Çok Kullanıcı Yorumu Gör
Mercedes C Serisi Coupe için Görüşlerini Bildir
Gönder

Mercedes C Serisi Coupe Hakkında Genel Bilgiler

Baş döndürücü ve mükemmel bir tasarım. "Eğer" veya "Ama" yok!
Hiç kuşkunuz olmasın: Yeni Mercedes-Benz C-Serisi Coupé'nin etkileyemeyeceği hiç kimse yok. Güçlü duruşuyla yolları fetheder ve her zaman dikkatleri üzerine çeker. Çevikliği iliklerine kadar hissetmek isteyen otomobil tutkunları için en iyi seçim.

Dış Görünüm- Atletik, enerjik ve güçlü.
Yeni Mercedes-Benz C-Serisi Coupé'nin dışı, aracın özellikle çevikliğine ve dışa vurumculuğuna vurgu yapan hatlara sahiptir. Doğru uygulanmış kombinasyonlar ve yenilikçi özellikler, ilk bakışta etkileyen kusursuz bir görünüm kazandırır.
Göz alıcı sportif silüeti, S-Serisi Coupé'den ilham alınarak tamamen yeniden tasarlanmış arka kısmı ile alçak cam bölüm ile oluşturulmuştur. İçeri çekilen C-sütunlar güçlü omuzlar yaratılmasını sağlarken, yatay LED stop lambaları aracın genişliğine vurgu yapar. 

Bu yenilikçi aydınlatma teknolojisi, yeni C-Serisi Coupé'nin tanınırlığını ve diğerlerinden ayrılmasını da sağlar. Dört adet yatay LED şerit hem geceleri hem de gündüzleri çarpıcı ve fark yaratan bir ışık deseni sağlar. Yeniden tasarlanmış arka kısmın göz alıcı etkisi, arka tampona entegre edilmiş iki egzoz borusuna sahip egzoz sistemiyle daha da güçlendirilmiştir.

Yandan ve önden görünüm de, sportif bir yarış havası katacak şekilde işlenmiştir. Aracın yan tarafındaki uzatılmış karakter çizgisi ve uzun kaput, yeni C-Serisi Coupé'ye mükemmel bir dinamizm katar. Arkaya doğru kıvrak bir şekilde uzanan coupé silüeti, alçaltılmış süspansiyonla mükemmel bir uyum içinde aracın her yöntem sportif yapısına vurgu yapar. Gerçek bir coupé'nin en önemli karakteristik özelliklerinden biri olan ayrık yan dikiz aynaları da doğrudan çerçevesiz kapılara yerleştirilmiştir.

İç mekan – Farkı hisset.
Üstelik farkı yaratan yeni C-Serisi Coupé'nin sadece dışı değil. En yüksek kaliteye sahip iç mekanı da kalbinizin daha hızlı atmasını sağlayacak. Sportif görünüm, kaliteli malzemelerin verdiği mükemmel hisle buluşur. Yeni C-Serisi Coupé'ye binin ve otomobil sürmenin en saf halini yaşayın.
Sert virajlarda ve hızlı viraj dönüşlerinde: Entegre görünümlü coupé koltukları mükemmel bir yanal destek sağlamanın yanı sıra güçlü renkleriyle araca sportif bir görünüm de kazandırır.

Gümüş krom kontroller ve kaplama elemanları ise sportif havayı daha da güçlendirir. Otomatik şanzımanlı yeni model serisinin orta konsolunu, göz alıcı bir tasarım öğesi olan geniş bir kaplamayla donattık. Otomobillerimizin kendine has coupé karakteristiği, kapılarla ve birbirine yumuşak bir şekilde geçmiş arka yan panellerle de vurgulanmaktadır.

Özgürlük ve bağımsızlık hissi sizin için önemli mi? Eğer öyleyse, daha geniş bir alanı görebilmenizi sağlayan ve aracın iç kısmına gerçek bir açık hava hissi kazandıran opsiyonel panoramik sürgülü tavana bayılacaksınız. Kaplama şeritlerinin altına yerleştirilen ve aracın dışındaki sofistike LED aydınlatma konseptini iç mekana da taşıyan ortam aydınlatması da opsiyonel donanım olarak sunulmaktadır.

Ayrıca, C-Serisi Coupé'nin iç mekanı için seçebileceğiniz kişisel tercihlerin sınırı neredeyse yok. Yeni C-Serisi Coupé'nin zaten mükemmel olan aydınlatma ve oturma konforunu daha da geliştiren opsiyonel donanım paketlerimizle hemen her tür kişisel isteği karşılayabiliyoruz

ŞANZIMAN
Mükemmel güç aktarımı ve maksimum doğruluk.
Bugüne kadar her zaman sahip olduğumuz rakipsiz uzmanlıklarımızdan biri: Öncü şanzıman teknolojileri geliştirmek. Yeni C-Serisi Coupé modelleri, çok yumuşak ve neredeyse fark bile edilmeyen vites değişimleri ile üst düzey bir sürüş konforu sunan çeşitli şanzıman versiyonlarına sahiptir.

Donanım bulunabilirliği, seçilen motora ve yapılandırmaya bağlıdır. Ayrıntıları, her modele ait donanım bölümünde bulabilirsiniz.

7G-TRONIC 7-ileri otomatik şanzıman
Algılarınızı derinleştirin. 7 vitesli otomatik şanzımanın sunduğu yumuşak vites geçişleri araçtakiler tarafından neredeyse hiç hissedilmez. Hissedilebilen tek şey, 7G-TRONIC PLUS şanzımanın düşük motor devirlerinde bile yola müthiş bir güçlü aktardığı motor performansıdır.
Bu şanzımanın ana bileşenleri şunlardır:man, üst düzey bir konforu benzersiz bir sürüş keyfi ve verimlilikle birleştirir. Hızlı ve sorunsuz vites geçişleriyle farkını hissettirir. Ayrıca, 7G-TRONIC PLUS şanzıman yakıt sarfiyatının ve emisyonların azaltılmasına katkıda bulunur.

Dilediğiniz zaman ani hızlanmalar yapabilirsiniz. Şanzıman sisteminin çoklu vites küçültme özelliği gerektiğinde birkaç vitesin atlanabilmesini sağlayarak saliseler içinde güçlü bir hızlanma potansiyeli sunar. Entegre ECO çalıştırma-durdurma işlevi ise yakıt sarfiyatının azaltılmasına katkıda bulunur: Bu işlev, trafik ışıklarında veya sıkışık trafikteki motoru otomatik olarak durdurur ve ardından yeniden çalıştırır.

"Ekonomi", "Konfor", "Spor", "Spor+" ve "Bireysel" DYNAMIC SELECT programları, sürücünün normal modlardan dinamik modlara kadar pek çok farklı vites değiştirme karakteri arasından seçim yapabilmesini sağlar. "Bireysel" programında, direksiyon simidindeki vites değiştirme mandalları aracılığıyla ("M" modu) vitesler manuel olarak seçilebilir. Bu sayede, sportif sürüşlerden hoşlanan kullanıcılar adeta bir yarıştaymış gibi vites değiştirebilirler. 

Bu şanzımanın ana bileşenleri şunlardır:


• DIRECT SELECT direksiyon simidi vites değiştirme mandalları
• DIRECT SELECT vites kolu
• Tork dönüştürücü
• DYNAMIC SELECT
• Kick-down (roketleme) düğmesi
• Park kilidi
• Yedi ileri, bir geri vites
• Hız Sabitleme Sistemi
C 220 d, C 250 d, Mercedes-AMG C 63 veya C 63 S modelleri için mevcut değildir; C 250 ve C 300 modellerinde standart donanıma dahildir.

9G-TRONIC 9-ileri otomatik şanzıman
Benzersiz vites değiştirme konforunu siz de yaşayın: Konforlu, verimli ve dinamik sürüşü yeniden tanımlayan bir şanzıman yapısı geliştirip patentini aldık.
Dizel motorlu modeller için sunulan 9G-TRONIC otomatik şanzıman, daha küçük devirlerdeki vites atlamaları ve daha yumuşak vites değişimleri sayesinde maksimum spontanlık ve çeviklik sağlar. 9G-TRONIC otomatik şanzıman vites atlamaya imkan tanıdığından, daha güçlü ve seri hızlanmalar için çoklu vites değişimi mümkündür.

"Ekonomi", "Spor" ve "Manuel" sürüş programlarında, ekonomik ile dinamik arasındaki vites değiştirme karakterleri arasından seçim yapılabilir.

C 220 D için opsiyonel donanımdır; C 180, C 200, C 250, C 300, Mercedes-AMG C 63 veya C 63 S modelleri için mevcut değildir.

AMG SPEEDSHIFT MCT 7-ileri spor şanzıman
Bu çift kavramalı şanzıman, spontane vites geçişleri ve çok kısa vites değişim ve yanıt süreleriyle kullanıcıları etkilemektedir. Yedi vitesi, sürüş programına özel üç şanzıman ayarı, manuel mod, çift kavrama ayırma işlevi ve RACE START işlevleriyle, Spor şanzıman modu son derece dinamik hızlanma manevraları yapılmasını mümkün kılar.
Mercedes-AMG SL 63 ve E 63 modellerinden hatırlayacağınız AMG spor şanzıman, Mercedes-AMG C 63 S modelinde daha da hızlı ve doğru tepkiler vermektedir. Şanzımanın tepki süresi önemli ölçüde kısaltılmıştır ve bu sayede sürücünün vites değişim komutları bugüne kadar görülmemiş bir hızla yerine getirilir. 100 milisaniyeden kısa vites değişim sürelerine sahip maksimum spor modu ile çok konforlu mod arasında seçim yapılabilir.

Hızlı yanıt veren M Programı sayesinde sürücü sadece vites değiştirme mandallarını tıklayarak ve ellerini direksiyon simidinden çekmeye gerek olmaksızın "C" (Konfor) modu ile "S" (Spor) modu arasında kolayca geçiş yapabilir. Vites yükseltirken ateşleme sisteminde gerçekleştirilen kısmi bir kesinti ise, duyguları harekete geçiren bir ses üretir.

Kick-down (roketleme) işlevinde, elektronik kontroller vites küçültmek yerine bazı vitesleri doğrudan atlar. "C" sürüş programı ise, düşük motor devirlerinde konforlu bir sürüşe imkan tanır. Ayrıca, ECO çalıştırma-durdurma işlevi de mevcuttur. Bu sayede yakıt sarfiyatında önemli bir azalma sağlanır.

Sadece Mercedes-AMG C 63 ve C 63 S için mevcuttur.
SÜSPANSİYON
Her tür yola ve yol yüzeyine mükemmel adaptasyon.
Benzersiz yol tutuş dinamikleri ve en üst düzey süspansiyon konforu: Yeni C-Serisi Coupé'nin süspansiyonu coşkuyu harekete geçirir. Alçaltılmış gövdesi ve özel süspansiyon ayarlarıyla Yeni C-Serisi Coupé çok özel bir "yol terbiyecisidir". 

Donanım bulunabilirliği, seçilen motora ve yapılandırmaya bağlıdır. Ayrıntıları, her modele ait donanım bölümünde bulabilirsiniz.
Seçici amortisör sistemi ve daha alçak şasili AGILITY CONTROL süspansiyon
Otomobiliniz sürüş stilinize otomatik olarak uyarlanabilse ne olur? Normal hızlardaki sürüşlerde, amortisörün darbe sönümleme etkisi azaltılarak daha konforlu bir sürüş stili elde edilir. Hızlı sürüşlerde ise, amortisörler sertleştirilerek araç stabilitesinin korunması sağlanır. İşte bu adaptasyon sistemi, aracı 15 milimetre alçaltarak hem virajlarda aracın yola daha iyi tutunmasını sağlar hem de araca daha sportif bir görünüm kazandırır.

Sadece Mercedes-AMG C 63 ve C 63 S için veya AMG Line dış tasarım ve donanım seçenekleriyle birlikte mevcuttur.
AIRMATIC Dinamik Yol Tutuş Paketi (opsiyonel)
Havanın üstünlüğü - AIRMATIC havalı süspansiyonlu AIRMATIC Dinamik Yol Tutuş Paketi, kesintisiz darbe sönümleme kontrolüyle her an mükemmel bir sürüş deneyimi yaşatır. DYNAMIC SELECT Kontrolörünü kullanarak beş farklı sürüş modu arasından seçim yapabilirsiniz:
AIRMATIC havalı süspansiyon ile DYNAMIC SELECT düğmesi kombinasyonu, ihtiyaçlarınıza veya tercihlerinize uygun bir sürüş deneyimi yaşayabilmenizi sağlar. DYNAMIC SELECT Kontrolörünü kullanarak konforlu, spor, maksimum spor, ekonomik ve bağımsız ayar seçenekleri olmak üzere beş farklı sürüş programından dilediğinizi seçebilirsiniz.

Değişken amortisör kontrolüyle birlikte kullanıldığında ise, havalı süspansiyon sistemi en üst düzeyde sürüş konforu ve dinamik bir yol tutuş sağlar. Amortisör sistemi, gerçek sürüş ve yol koşullarını her tekerlek için ayrı ayrı ayarlar. Bu ayarlama işlemi, amortisörlerde çekme ve itme hareketlerini gerçekleştiren iki ayrı valf aracılığıyla hızlı ve hassas bir şekilde yerine getirilir. 

Araçtakiler, normal hızlarda yumuşak bir süspansiyonun keyfini çıkarırken, hız arttıkça yüksek sürüş stabilitesinin verdiği güvenle kendilerini emniyette hissederler. AIRMATIC sistemi, "Konfor" ve "Spor" ayarları kullanılarak daha konforlu veya spor duruma ayarlanabilir. Tüm sistemi kapsayan pnömatik işletimli otomatik seviye ayarı sistemi, araç gövdesini, taşıdığı yük ne olursa olsun sabit bir seviyede tutar. 

Araç, yerle olan mesafenin artırılması gereken durumlarda 25 mm yükseltilebilir. Yüksek hızlarda ise araç 15 mm alçaltılarak rüzgar direnci azaltılır ve stabilite artırılır.

Mercedes-AMG C 63 veya C 63 S için mevcut değildir.
AMG sınırlı kaymalı otomatik arka diferansiyel
Elektronik düzenlemeli AMG sınırlı kaymalı arka aks diferansiyeli daha fazla çeviklik ve sürüş keyfi sağlar. Mekanik bir sınırlı kaymalı diferansiyelin sunduğu tüm faydaları sunmanın yanı sıra, slalom stili sürüşlerde veya yüksek hızda şerit değiştirirken sürüş stabilitesini artırır.

Sadece Mercedes-AMG C 63 S için mevcuttur.

AMG sınırlı kaymalı mekanik arka diferansiyel
Mekanik kontrollü AMG sınırlı kaymalı arka aks diferansiyeli, başta spor ağırlıklı sürüşler olmak üzere tüm yol tutuş koşullarında çekişi güçlendirir. Bu, tahrik tekerleğinin içindeki kaymanın azaltılması suretiyle gerçekleştirilmektedir.

Sadece Mercedes-AMG C 63 için mevcuttur.
Gri fren kaliperli 360 x 36 mm ön ve 360 x 26 mm arka fren diskli, AMG yüksek performanslı fren sistemi
AMG yüksek performanslı fren sistemi, tamamen iç havalandırımalı ve oluklu fren diskleriyle mükemmel yavaşlama değerleri ve hassas frenleme sağlar.

Sadece Mercedes-AMG C 63 için mevcuttur.

Kırmızı fren kaliperli 390 x 36 mm kompozit ön ve 360 x 26 mm arka fren diskli, AMG yüksek performanslı kompozit fren sistemi
Havalandırmalı ve çapraz delikli ön ve arka geniş fren diskleri mükemmel yavaşlama değerleri sağlar. Kompozit teknolojisi, olağanüstü koşullar altında bile frenin aracı yavaşlatma gücünü artırır ve tekerleğin yay yüksüz kütlelerini azaltır.

Sadece Mercedes-AMG C 63 S için mevcuttur.
402 x 39 mm kompozit ön ve 360 x 32 mm entegre arka fren diskli, AMG yüksek performanslı seramik kompozit fren sistemi (opsiyonel)
Olağanüstü koşullar altında bile en kısa durma mesafesi, hassas basınç noktası ve yüksek zayıflama direnci: AMG yüksek performanslı seramik kompozit fren sistemi, motor sporları seviyesinde bir frenleme performansı sunmanın yanı sıra standart fren disklerinden %30 daha hafiftir. Özel boyalı fren kaliperleri "AMG Carbon Ceramic" yazısını taşırlar.

Sadece Mercedes-AMG C 63 S için mevcuttur.
AMG SÜRÜŞ KONTROLÜ: Adaptif amortisörlü, 3 aşamalı spor süspansiyon
Adaptif ayarlanabilir elektronik amortisör sistemli bu süspansiyon, tek bir düğmeye dokunularak değiştirilebilen üç farklı ayar seçeneği sunar. Sürücü, "Konfor", "Spor" ve "Spor+" modları arasından seçim yaparak amortisör özelliklerini mevcut sürüş koşullarına uyarlayabilir. Bu sayede, konforlu sürüşler ile spor sürüşlerin birbirinden farklı özelliklerine uyum sağlanır.

Sadece Mercedes-AMG C 63 ve C 63 S için mevcuttur.
AMG hıza duyarlı spor hidrolik direksiyon
14.1 : 1 direksiyon oranlı AMG hıza duyarlı spor hidrolik direksiyon, sportif bir sürüş stilini destekler. Direksiyon dönüş özelliklerinin ayarlanması, seçilen süspansiyon ayarına bağlı olarak konforlu, sportif veya çok sportif bir direksiyon hissi yaratır.

Sadece Mercedes-AMG C 63 ve C 63 S için mevcuttur.
Hıza duyarlı hidrolik desteği ve değişken dönüş oranı sunan Doğrudan Direksiyon sistemi (opsiyonel)
Doğrudan Direksiyon sistemi, hıza duyarlı hidrolik direksiyonun konforunu direksiyon simidi açısına bağlı değişken bir dönüş oranıyla birleştirerek konforu artırır. Bu sayede rüzgarlı yollarda aracın verdiği yanıtlar serileşir ve düz gitme kabiliyeti artar.

Mercedes-AMG C 63 veya C 63 S için mevcut değildir.
Sportif Doğrudan Direksiyon sistemli spor süspansiyon (opsiyonel)
AGILITY CONTROL süspansiyonun bu daha sportif varyantında, daha gergin bir yay ve amortisör ayarıyla daha dinamik bir sürüş stili elde edilebilir. Seçici pasif amortisör sistemi ise yüksek sürüş konforu sağlamaya devam eder.

Mercedes-AMG C 63 veya C 63 S için mevcut değildir.
Mercedes-Benz Akıllı Sürüş.
Kazasız sürüşler için.
On yıl önce PRE-SAFE® ile başladığımız ve DISTRONIC PLUS ile sürdürdüğümüz serüveni yeni bir boyuta taşıyoruz: Mercedes-Benz Akıllı Sürüş – konfor ve emniyet her zamankinden daha ileri. Bunu, yeni C-Serisi Coupé'de görecek ve hissedeceksiniz.

Uzmanlarımızın "sensör ağı" olarak adlandırdığı ağ oluşturma sistemi sayesinde, akıllı destek sistemlerimiz aracın hemen her yerine yerleştirilmiş sensörleri kullanarak karmaşık durumları analiz eder ve trafikteki olası tehlikeleri algılar.

Donanım bulunabilirliği, seçilen motora ve yapılandırmaya bağlıdır. Ayrıntıları, her modele ait donanım bölümünde bulabilirsiniz.

360° kamera (opsiyonel)
360° kamera sistemi, dört kameranın birbiriyle etkileşimi sayesinde tüm çevreyi gerçekçi bir şekilde görebilmenizi sağlar. Geri vites seçilince otomatik olarak veya gerektiğinde sürücünün komutuyla manuel olarak etkinleştirilir. Araç ve çevresi COMAND çevrimiçi ekranda kuşbakışı olarak görüntülenir, ayrıca pencere çizgisinin altında kalan engeller de sürücüye gösterilir.

PARKTRONIC'li Aktif Park Asistanı (opsiyonel)
Araç kullanmak stresli bir iştir. Özellikle şehir içinde park yeri aramak stresli bir iş olabilir. Bu sistem ise, aracınızı daha konforlu ve emniyetli bir şekilde park etmenize yardımcı olur.
Aktif Park Asistanı hem park yeri bulmayı hem de paralel veya çapraz alanlara park etmeyi kolaylaştırır, ayrıca park yerinden çıkarken de sürücüye destek olur. Aracı park alanına doğru otomatik olarak yönlendirir ve sürücünün fren ya da direksiyon müdahalesi yapması gerekmez.

Sistem, uygun bir park yeri bulduğunda gösterge panelindeki çok işlevli ekranda bir "P" sembolü ile yön oku görüntülenir. Sistem varsayılan olarak yolun sağ tarafını inceler, ancak sol sinyal yakıldığında yolun sol tarafına da bakar.

Direksiyon manevrası otomatik yapılır, ancak sürücü dilediği anda müdahalede bulunabilir. Sürücünün yapması gereken tek şey frene ve gaza basmaktır, en fazla yedi harekette park işlemi tamamlanır.

PARKTRONIC elektronik park yardımı manevralar sırasında aracın önünü ve arkasını izler ve bir çarpışma tehlikesi fark ettiği takdirde sürücüyü ikaz eder
Geri görüş kamerası (opsiyonel)
Önemli şeylere odaklanın: Aracınızın önünde neler olduğuna. Arkanıza baktığınız zamanlarda bile. Geri görüş kamerası sayesinde, geriye doğru park etmek ve manevra yapmak çok daha kolay ve emniyetlidir 
Sistem geri vites seçilince otomatik olarak devreye girer ve COMAND ekranındaki dinamik yönergelerle aracın arkasını sürücüye gösterir.

Bu sayede sürücü yaptığı manevraları görebilir. Hareketli ve sabit nesneler de ekranda gösterilir. Sistem, isteğe bağlı römork bağlantısıyla birlikte kullanıldığında, özel kılavuz çizgiler ve yakınlaştırma modu yardımıyla römork bağlamayı/kullanmayı basitleştiren ek bir işlev sunar.

Adaptif Uzun Far Asistanı PLUS (opsiyonel)
Sistem, diğer sürücülerin gözünün kamaşmasına neden olmaksızın uzun farı sürekli kullanabilmenizi sağlar. Bu sayede sürücü her zaman optimum far menziline sahip olur. İşlev, aydınlatmasız yollarda 30 km/s'den itibaren devreye girer.

LED Akıllı Aydınlatma Sistemi (opsiyonel)
Kırsal yollarda ve otoyollarda en iyi görüş imkanı için, LED Akıllı Aydınlatma Sistemi kendisini dönüşlerde veya viraj geçişlerinde ışık ve sürüş koşullarına uyarlar. LED teknolojisi, zarif görünümünün yanı sıra daha yüksek ışık yoğunluğuyla da etkileyicidir.

LED Akıllı Aydınlatma Sisteminin genel bileşenleri ve işlevleri:
• Viraj farı işlevi
• Aktif viraj farları
• Karşılama lambası
• Gelişmiş sis farları
• Daha az göz kamaşmasına neden olan stop lambaları
• Kırsal yol ve otoban modu

Güvenlik - tüm düşüncelerinizin kalbinde
Mercedes-Benz Tümleşik Emniyet Konsepti araç emniyetini dört aşamaya ayırır:
Yeni emniyet teknolojileri geliştirilmesi için var gücüyle araştırma yapmak, Mercedes-Benz mühendisleri için diğer tüm konulardan daha önemli ve ilham vericidir. Emniyet konusundaki ilk önemli dönüm noktası, 1950'lerde Béla Barényi tarafından yolcu emniyet hücresinin geliştirilmesi oldu. Günümüzde ise, kazasız sürüş vizyonumuza daha da yaklaşabilmek için sunduğumuz sayısız Mercedes-Benz Tümleşik Emniyet Konsepti bileşeninden sadece biri.

Donanım bulunabilirliği, seçilen motora ve yapılandırmaya bağlıdır. Ayrıntıları, her modele ait donanım bölümünde bulabilirsiniz.
Aşama 1: Emniyetli sürüş
Kazaların çoğu aslında kazanın gerçekleştiği andan önce başlar: Bir anlık dalgınlık, zayıf görüş veya beklenmedik ani tehlikeler. Bu nedenle, Mercedes-Benz emniyet konsepti her gün emniyetli sürüşü desteklemek ve kritik durumlarda size yardımcı olmak amacıyla pek çok emniyet tedbirini devreye sokmuştur.
DISTRONIC PLUS adaptif hız sabitleme sistemi (opsiyonel)
Yenilikçi sürücü destek sistemi sürücünün öndeki araçla arada güvenli bir mesafe bırakmasına yardımcı olur ve uzun yolculuklar ile dur-kalklı trafiklerde yorgunluğunu azaltır. Sistem güvenli mesafenin ihlal edilmesi halinde görsel bir uyarı, çarpışma tehlikesi olduğunda ise sesli bir sinyal verir.
Radar temelli sistem gerektiğinde aracı yavaşlatır ve uygun koşullar sağlandıktan sonra aracı tekrar istenen hıza yükseltir. Bu sayede hem arkadan çarpışma riski azaltılır, hem de sürüş konforu artırılır. 0 ila 200 km/s arası hızlarda işlev yapan DISTRONIC PLUS, araç sabitken ve önde seyreden başka bir araç yokken etkinleştirilebilir. 

Radar sensörlerinden alınan bilgiler sürücünün aniden önüne kıran veya önünde yakın seyreden bir aracı fark ederek bu duruma erken müdahale edebilmesini sağlar. Otomatik frenleme maks. 5 m/s² ile gerçekleştirilir. Daha uzun yavaşlama süresi gerektiren durumlarda sürücüye sesli ve görsel bir uyarı verilir.
Adaptif Uzun Far Asistanı PLUS (opsiyonel)
Sistem, diğer sürücülerin gözünün kamaşmasına neden olmaksızın uzun farı sürekli kullanabilmenizi sağlar. Bu sayede sürücü her zaman optimum far menziline sahip olur. İşlev, aydınlatmasız yollarda 30 km/s'den itibaren devreye girer.
PARKTRONIC'li Aktif Park Asistanı (opsiyonel)
Her şeyi kolayca görerek aracınızı daha kolay park edin. Park Paketi, PARKTRONIC'li Aktif Park Asistanı'nın yanı sıra tüm çevrenin en gerçekçi şekilde görülmesi için 360 derece kamera da içerir
PARKTRONIC'li Aktif Park Asistanı hem park yeri bulmayı hem de paralel ve dar alanlara park edip çıkmayı kolaylaştırır. Aracı park alanına doğru otomatik olarak yönlendirir ve sürücünün fren ya da direksiyon müdahalesi yapması gerekmez (sadece otomatik şanzımanlı araçlarda fren müdahalesi gerekir).

360° kamera sistemi, dört kameranın birbiriyle etkileşimi sayesinde tüm çevreyi gerçekçi bir şekilde görebilmenizi sağlar. Araç ve çevresi COMAND Online veya Audio 20 CD ekranında kuşbakışı olarak görüntülenir, ayrıca pencere çizgisinin altında kalan engeller de sürücüye gösterilir.

Sistem, geri vitesi seçtiğiniz anda otomatik etkinleşir. Ayrıca, kamerayı istediğiniz zaman manuel olarak da etkinleştirebilirsiniz.

Kilitlenme Önleyici Fren Sistemi (ABS)
Özellikle ani frenlerde, kilitlenme önleyici fren sistemi (ABS) tekerleklerin kilitlenmesini önleyerek sürüş emniyetini artırır. Bu da, zorlu manevralar veya kaygan zeminde fren yapmak gibi kritik durumlarda sürücünün araç hakimiyetini korumasına yardımcı olur.
Bunun gerçekleştirilebilmesi için sensörler her bir tekerleğin dönüş hızını sürekli izler. Bir tekerlek kilitlenmenin eşiğine gelmeden fren basıncı düşürülür. Kilitlenme tehlikesi ortadan kalkınca fren basıncı yeniden yükseltilir.

DİKKAT ASİSTANI
Özellikle uzun yolculuklarda ve gece sürüşlerinde bu sistem sürüş emniyetini artırabilir. DİKKAT ASİSTANI, sürücünün hareketlerini izleyerek tipik yorgunluk ve dikkatsizlik belirtilerini algılar ve uykuya dalma belirtileri görüldüğü anda sesli ve görsel uyarılar verir.

ÇARPIŞMA ÖNLEME ASİSTANI PLUS
Trafikteyken çevrede neler olup bittiğini bilmek çok önemlidir. Bu teknolojiyle çevrenizi daha da genişletiyoruz. Bu sayede siz veya Adaptif Fren Asistanı doğru zamanda müdahale edebileceksiniz.
Sistem öndeki araçla aradaki mesafe çok az olduğunda görsel bir uyarı verir. Bu mesafenin çok kısalması ve çarpışma riski doğması durumunda ise sesli bir uyarı verilir; bunu takiben sürücünün frenleme hamlesi desteklenebilir ve sürücü herhangi bir tepki göstermezse araç hızı otomatik olarak düşürülür.

Bunun gerçekleşebilmesi için, sensör tabanlı bir yaklaşma uyarısını, Adaptif Fren Asistanı sistemini ve otonom kısmi frenleme işlevini bir araya getirdik. 30 ila 250 km/s hızla gidiliyorken öndeki araçla aradaki mesafe birkaç saniyeliğine önceden ayarlanmış bir değerin altına düşerse gösterge panelinde bir uyarı ışığı yanar. Mesafe hızla azalmaya başladığında ise fasılalı bir ikaz sesi duyulur.

7 ila 250 km/s arası bir hızla gidiyorken hareketli bir nesneyle, 7 ila 70 km/s arası bir hızla gidiyorken de sabit bir nesneyle çarpışma riski tespit edilir. Sürücü ani bir fren yaparsa Adaptif Fren Asistanı sürücüye destek olur. Gerekiyorsa, çarpışmanın önlenmesine yardımcı olmak için fren basıncını yükseltir.

Sürücü hiçbir tepki vermezse sistem otonom kısmi frenleme başlatır. Bu aracın hızını önemli ölçüde düşürür ve sürücü ek bir dokunsal uyarı daha alır. Nispeten düşük hızlarda ise bu müdahale arkadan çarpmayı önlemeye yetecek seviyededir.
Rüzgar Savrulma Asistanlı ESP® Elektronik Stabilite Programı
Bu sistem, sürüş keyfi ile emniyet arasında mükemmel bir denge kurar. Sürücü, ESP® düğmesini kullanarak üç farklı kontrol stratejisi arasından seçim yapabilir: Daha fazla emniyet için "ESP® AÇIK", daha sportif bir sürüş stili için "ESP® SPOR YOL TUTUŞ MODU" ve kapalı yarış pistleri için "ESP® KAPALI".

Sadece Mercedes-AMG C 63 ve C 63 S için mevcuttur.
LED Akıllı Aydınlatma Sistemi (opsiyonel)
Kırsal yollarda ve otoyollarda en iyi görüş imkanı için, LED Akıllı Aydınlatma Sistemi kendisini dönüşlerde veya viraj geçişlerinde ışık ve sürüş koşullarına uyarlar. LED teknolojisi, zarif görünümünün yanı sıra daha yüksek ışık yoğunluğuyla da etkileyicidir.
LED Akıllı Aydınlatma Sisteminin genel bileşenleri ve işlevleri:
• Viraj farı işlevi
• Aktif viraj farları
• Karşılama lambası
• Gelişmiş sis farları
• Daha az göz kamaşmasına neden olan stop lambaları
• Kırsal yol ve otoban modu
• Dinamik kılavuz çizgisi gösterimli geri görüş kamerası (opsiyonel)
• Önemli şeylere odaklanın: Aracınızın önünde neler olduğuna. Arkanıza baktığınız zamanlarda bile. Geri görüş kamerası sayesinde, geriye doğru park etmek ve manevra yapmak çok daha kolay ve emniyetlidir 
• Sistem geri vites seçilince otomatik olarak devreye girer ve COMAND ekranındaki dinamik yönergelerle aracın arkasını sürücüye gösterir.

Bu sayede sürücü yaptığı manevraları görebilir. Hareketli ve sabit nesneler de ekranda gösterilir. Sistem, isteğe bağlı römork bağlantısıyla birlikte kullanıldığında, özel kılavuz çizgiler ve yakınlaştırma modu yardımıyla römork bağlamayı/kullanmayı basitleştiren ek bir işlev sunar.
Kör Nokta Asistanı (Opsiyonel)

Aşama 2: Kritik durumlarda
Mercedes-Benz otomobilde emniyet demektir. Bu nedenle, araçlarımız en kritik sürüş koşullarında bile yolcuları korur ve her yolculuğun olabildiğince emniyetli olmasını sağlar.
Önleyici ve tahminsel yolcu koruması için PRE-SAFE® sistemi (opsiyonel)

Aşama 3: Bir kaza durumunda
Mercedes-Benz otomobilleri kazaların önlenmesine yönelik pek çok emniyet sistemi barındırır. Buna rağmen o en kötü senaryo gerçekleştiğinde ise, yolcuların korunmasına yönelik bir dizi emniyet unsuru devreye girer. Bunlar, araçtakilerin yanı sıra diğer trafik kullanıcılarının da korunmasını amaçlar.

Otomatik ön yolcu hava yastığı devre dışı bırakma
Ön yolcu koltuğunda kimse oturmuyorsa veya bir çocuk koltuğu algılanmışsa, ön yolcu hava yastığı otomatik olarak devre dışı bırakılır. Bu sayede, küçük çocukların ön yolcu hava yastığının açılması sonucu yaralanmaları önlenir. Algılama işlemi bir basınç sensörü aracılığıyla gerçekleştirilir.

Çarpışmaya duyarlı pedallar
Önceden belirlenmiş bir çarpışma kuvvetine ulaşılırsa fren pedalı otomatik olarak öne doğru hareket eder ve frenleme pozisyonunu benimser. Bu, pedal grubunun ayak bölmesine kadar girmesini önlemeye yardımcı olur. Bu da yaralanma riskini azaltır.

Aktif kaput ile yaya koruma
Araç ön ucundan bir yaya çarparsa motor kaputunun arka kısmı yükseltilir. Motor bölmesine olan mesafenin artırılmış olması ek deformasyon alanı sağlayarak bazı durumlarda çarpılan yayanın yaralanması riskini azaltabilir.

Sürücü diz hava yastığı
Sürücü diz hava yastığı bir çarpışma sırasında dizlerin korunmasına ve tüm vücudun sabit tutulmasına yardımcı olur. Bu sayede, bir kaza sırasında karşılaşılabilecek yaralanmaların şiddetinin azaltılmasına yardımcı olabilir.
Sürücü ve ön yolcu için yan hava yastıkları (göğüs/leğen kemiği hava yastığı)
Yandan bir çarpışma durumunda, yan hava yastıkları açılarak sürücünün ve yolcunun leğen kemiği bölgesi ile vücudunun üst kısmının korunmasına yardımcı olurlar. Ayrıca tüm vücudun stabilitesinin korunmasına da katkıda bulunurlar. Bu da, kaza sırasında ağır yaralanma riskini azaltabilir. 
Bu hava yastıkları, merkezi kontrol ünitesi ve yan uydu sensörleri araca belli bir eşiğin üzerinde hızlanma veya yavaşlama kuvvetleri uygulandığını kaydettiği zaman devreye girerler. Yan hava yastıkları, aracın yanı ile yolcu arasında, göğüs yüksekliğinde açılır.

Cam tarafı hava yastıkları
Aşama 4: Bir kazadan sonra
Bir kazadan sonra hasarı azaltmak ve kurtarma görevlilerinin işlerini kolaylaştırmak amacıyla, sistemin kaydettiği darbenin türüne ve şiddetine göre başlatılan bir dizi işlem vardır:
• Mümkün olan en iyi koruma: Motor otomatik olarak durdurulabilir ve yakıt beslemesi kesilebilir.
• Başkalarının dikkatini çekecek bir aydınlatma: Dörtlüler ve iç mekan acil durum lambaları otomatik olarak yanarak yeni kazalar meydana gelmesi riskini azaltır ve aracın yerinin bulunmasına yardımcı olur.
• Otomatik havalandırma: Bir hava yastığı açıldığı takdirde elektrikli camlar da otomatik olarak açılır.
• Kolay açılma: Bir kazadan sonra kapıların kilidi otomatik olarak açılır ve bu sayede araçtakilerin veya kurtarma görevlilerinin kapıları açması kolaylaştırılır.
• Kurtarma faaliyetlerine yardımcı olmaya yönelik tedbirler: kanat ile kapı arasındaki tümleşik çarpışma bağlantıları, önden bir çarpışmadan sonra kapıların daha kolay açılmasını sağlar.
• Faydalı bir bağlantı: bir kaza veya arıza durumunda, Mercedes-Benz acil çağrı sistemi (sisteme bağlanmış bir cep telefonuyla birlikte) acil durum çağrı merkezlerinden birini otomatik olarak arar.
Mercedes-Benz, kurtarma faaliyetlerine yönelik bir bilgi kaynağı olarak çok dilli bir kurtarma rehberi de yayımlamıştır (internet aracılığıyla tüm dünyadan erişilebilir).
• Acil hizmetler için kurtarma rehberi (Daimler web sitesi)
Bir kazadan sonra araçtakilerin kurtarılmasında bir saniye bile kritik öneme sahiptir. Bu nedenle Daimler, kazadan sonra olay yerine gelen kurtarma görevlilerinin araca özel emniyet bilgilerine hızla ve kolayca erişebilmelerini sağlayan bir kurtarma faaliyeti etiketi geliştirmiştir. Kare kodlu etiketler aracın yakıt deposu kapağına ve karşı taraftaki B sütununa yapıştırılır. Tüm yeni araçların standart özelliklerine dahil olan bu etiketler, diğer araçlar sonradan da takılabilir. Acil bir durumda kurtarma görevlileri bu kare kodlu etiketi bir akıllı telefon veya tablet aracılığıyla okutarak kurtarma bilgilerine kolayca ulaşabilir ve daha verimli çalışabilirler.[1]
İç mekan konforu – uyanan arzular.
Kendi sınıfında bir dinamik hareket.
Binin ve sürüşe başlayın. Yeni C-Serisi Coupé'nin içi, yaratıcı bireyler için adeta bir cennettir. Pek çok farklı seçenek sayesinde, sportiflik ve ayrıcalık konusundaki beklentilerinizi aşan bir ortam yaratabilirsiniz.

Donanım bulunabilirliği, seçilen motora ve yapılandırmaya bağlıdır. Ayrıntıları, her modele ait donanım bölümünde bulabilirsiniz.
AIR BALANCE Paketi (opsiyonel)
AIR-BALANCE paketi sayesinde kişiye özel bir ortam: Ruh halinizi iç mekan atmosferiyle uyumlu hale getirerek aracınıza kişisel bir dokunuş katın. Yoğunluğa kendiniz karar verin.
AIR BALANCE paketi sayesinde, aracın içine kullanıcıların farklı beğenilerine göre bir koku uygulanabilir. Kişisel tercihlere ve ruh hallerine bağlı olarak dört farklı yüksek kaliteli iç mekan kokusundan biri seçilebilir.

Torpido gözündeki kabın içinde küçük bir şişe vardır. Mevcut kokular GECE YARISI HAVASI, ŞEHİRLİ HAVASI, SPOR HAVASI ve ÖZGÜRLÜK HAVASI şeklindedir. Veya, birlikte verilen yedek boş şişeyi kendi parfümünüzle doldurabilirsiniz.

Kokunun yoğunluğu kendinden ayarlıdır. Bu özelliğin kullanılması aracın içindeki normal kokuyu kalıcı olarak değiştirmez ve kokunun içindeki partiküller aracın kumaş yüzeylerine veya araçtakilerin kıyafetlerine işlemez. Koku hemen fark edilmez, zamanla yayılır ve hızlıca kaybolur.

Ayrıca, iyonlaştırma ve hem iç hem de dış ortam havasının en iyi şekilde filtrelenmesi suretiyle hava kalitesi artırılabilir.
Krom Paketi, iç (opsiyonel)
Gümüş krom özel tasarım elemanları, standart donanımla birlikte C-Class Coupé'nin iç mekanına bambaşka bir değer katar. Boru şekilli gösterge tablosu tasarım öğeleri ve krom hava menfezleri, sadece AMG Line donanım seçeneklerinde bulabileceğiniz heyecan verici bir ortam yaratır.

Mercedes-AMG C 63 veya C 63 S için mevcut değildir.

Otomatik ön koltuk emniyet kemeri makaraları, orta konsolda işletim anahtarıyla (opsiyonel)
Emniyet kemeri makaraları, sürücünün ve ön yolcunun emniyet kemerlerini bağlamasını kolaylaştırır. Araca binilince emniyet kemeri daha rahat bir konuma otomatik olarak getirilir. Emniyet kemeri makaraları, orta konsoldaki bir düğmeye basılarak da etkinleştirilebilir.

İç Mekan Aydınlatma Paketi (opsiyonel)
İç mekan aydınlatma paketi daha yoğun bir aydınlatma sağlar. Ön ayak bölmelerinin dolaylı aydınlatılması, orta konsoldaki aydınlatmalı öğeler ve ön bölümdeki okuma lambaları bu aydınlatma paketinin işlevleri arasındadır. Tavandaki kontrol panelinde bulunan gözlük bölmeleri ilave bir saklama alanı sunar.

Mercedes-AMG C 63 ve C 63 S için ve AMG Line donanım hattı ile standart sunulur.

İki iklim bölgeli THERMATIC otomatik klima kontrolü
Artık aracınızda optimum iklim koşulları sağlanacak ve tozsuz, kirleticisiz, tertemiz bir havayı soluyacaksınız: Artık yazlar serin, kışlar sıcak! Farklı ayarlama mekanizmaları sayesinde ön koltuklar her yolcunun tercihine göre farklı ayarlanabilir. 
İki iklim bölgeli THERMATIC otomatik klima kontrolü bireysel bir iklimlendirme sağlar. Sıcaklık her iki taraf için de ayrı ayrı ayarlanabilir. İç ve dış mekan sıcaklığının yanı sıra güneşin yoğunluğunu da kaydeden birkaç sensör bunu gerçekleştirir. 

Ayrıca, bir adet ince toz/aktif karbon filtresi aracın iç mekanındaki hava kalitesini daha da geliştirir. Bu filtre, havadaki tozu, kurumu ve polenleri filtrelemenin yanı sıra kirleticileri ve hoş olmayan kokuları azaltır.

C 180 için opsiyonel donanımdır.

Panoramik Sürgülü Tavan (opsiyonel)
Ön camın hemen arkasından itibaren başlayan panoramik tavan, araç tavanının üçte ikisini kaplar. Yolcuların mükemmel bir manzara seyretmelerini sağlamanın yanı sıra aracın içinde aydınlık ve sıcak bir ortam yaratır. Güneş ışıkları çok güçlü olduğunda, elektrikli güneşlik devreye sokularak aracın içine gölgelik sağlayabilir.
Homojen yüzeyli kesintisiz cam tavan aracın dışına daha da estetik bir görsellik kazandırır. Tavanın arkadaki üçte birlik kısmı aracın gövdesiyle aynı renktedir ve görsel vurguyu güçlendirir.

Sürücü ve ön yolcu için ısıtmalı koltuklar (opsiyonel)
Soğuk günlerde, sürücü ve yolcu koltuk ısıtması istenen sıcaklığı hızlı bir şekilde sağlar. Araçtaki herkes, tek bir düğmeye basarak üç farklı ısıtma seviyesi arasından istediğini seçebilir.
İşletim düğmelerindeki üç kırmızı kontrol lambası etkinleştirilen seviyeyi gösterir. Yaklaşık sekiz dakika sonra sistem otomatik olarak seviye 3'ten seviye 2'ye, yaklaşık on dakika sonra ise seviye 2'den seviye 1'e geçiş yapar. Yaklaşık on dakika sonra ve akü çok zayıflamaya başladığında, ısıtma seviye 1'den otomatik olarak kapatılır. Koltuk ısıtmasını manuel olarak kapatmak içinse, kırmızı kontrol lambalarının hepsi sönene kadar işletim düğmesine basmak yeterlidir.
Koltuk konfor paketi (opsiyonel)
Koltuk konfor paketi, koltuklar için daha fazla bireysel ayar seçeneği sunarak oturma konforunu artırır. Bu sayede, özellikle uzun yolculuklarda hem sürücünün hem de ön yolcunun oturma konforu önemli ölçüde artırılır. 
Çeşitli mekanik ve elektrikli ayar seçenekleri ile 4 yönlü elektropnömatik bel desteği, kendinize en uygun oturma konumunu ayarlayabilmenize imkan tanır. Örneğin, ön yolcu koltuğu için sadece yüksekliği, her iki ön koltuk içinse koltuk minderi eğimini konforlu bir şekilde ayarlayabilirsiniz.
Multimedya sistemler ve navigasyon
Güncel bilgiler, kapsamlı iletişim ve en üst düzey eğlence keyfi: Yeni C-Serisi Coupé'nin multimedya sistemleri her isteğinizi karşılamaya hazır. Opsiyonel COMAND Çevrimiçi sistemi gerçek zamanlı navigasyon, internet erişimi ve birinci sınıf bir müzik keyfi sunar. Uzak Çevrimiçi sistemi (opsiyonel) ise, akıllı telefonunuz aracılığıyla aracınızla sürekli iletişim halinde kalabilmenizi sağlar.

Donanım bulunabilirliği, seçilen motora ve yapılandırmaya bağlıdır. Ayrıntıları, her modele ait donanım bölümünde bulabilirsiniz.
Audio 20 USB
Bu multimedya sistemi, eğlenceyi bilgi ve iletişimle birleştirir: Radyo ve çift alıcı Audio 20 CD, mobil cihazların Bluetooth® aracılığıyla bağlanabilmesine de imkan tanır.

Başlıca özellik ve işlevler:
• Cep telefonundan baş ünitesine adres aktarımı
• Bluetooth® arayüzü eller serbest işlevselliğine sahiptir, ayrıca müzik dosyalarını çalabilir.
• Albüm Kapağı: Albüm kapağı ses menüsünde görüntülenir
• 800 x 480 piksel yüksek çözünürlüklü 17,8 cm renkli ortam ekranı
• iPod® veya iPhone® için entegre medya arayüzü
• Radyo ve çift alıcılı multimedya sistemi
• Hızlı anahtar kelime araması için arama makinesi (müzik, navigasyon ve internet aramaları için)
• Orta konsolda iki USB bağlantı noktası
Audio 20 CD (opsiyonel)
Audio 20 CD multimedya sistemi, eğlenceyi bilgi ve iletişimle birleştirir: İnternet, navigasyon, radyo, çift alıcı ve CD çalarlı Audio 20 CD, mobil cihazların Bluetooth® aracılığıyla bağlanabilmesine de imkan tanır. Yüksek çözünürlüklü bir TFT ekrana sahiptir.
Aracınızı sürmediğiniz zamanlarda internette gezinebilir, hareket halindeyken de Mercedes-Benz uygulamaları olan "Mercedes-Benz Radyo" ile "Mercedes-Benz Servis"i kullanabilirsiniz. 

Bluetooth® arayüzü eller serbest işlevselliğine sahiptir, ayrıca müzik dosyalarını çalabilir. Ayrıca, cep telefonu defterinizdeki kişileri baş ünitesine aktarabilmenize imkan tanır.

CD çalar aynı zamanda MP3, WMA, WAV ve AAC dosyalarını çalmak için de kullanılabilir. Cover Art işlevi ise ses menüsündeki albüm kapaklarını görüntüler.

Diğer işlevlere genel bakış:
• iPod® veya iPhone® için entegre medya arayüzü
• Hızlı anahtar kelime araması için arama makinesi işlevli (müzik, navigasyon ve internet aramaları için) internet özelliği
• Ön yüklemeli navigasyon ve SD kart tabanlı navigasyon
• Orta konsolda SD bellek kart yuvası (Garmin® MAP PILOT ile birlikte veya Garmin® MAP PILOT ön yüklemesi için)
• Orta konsolda iki USB bağlantı noktası
Mercedes-Benz, sisteme entegre edilen Mercedes-Benz uygulamalarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

Burmester® çevresel ses sistemi (opsiyonel)
Berlin merkezli bu şirket, müziğin her anından keyif almanız için benzersiz bir ses kalitesi sunar. Bu sistem sayesinde, otomobilde müzik keyfi yapmanın ne demek olduğunu anlayacaksınız.
Aracın içiyle mükemmel bir uyuma sahip yüksek performanslı 13 hoparlör ile elektronik ve akustik elemanlar, birinci sınıf bir Burmester® ses deneyimi yaşamanızı sağlar. Çevresel ses işlevi ve ses optimizasyonu ise, ön ve arka koltuklar için daha güçlü ve kullanıcıyı saran bir müzik dinleme keyfi sunar.

9 kanallı DSP amplifikatör, 590 W çıkış gücünü tüm hoparlör sistemine mükemmel bir şekilde dağıtır. Çevresel ses işlevi, mono veya stereo müzik sinyaliyle sanal bir çevresel ses yaratır. Ses ayrıca, ön ve arka koltuklar için farklı şekilde uyarlanabilir.

Gelişmiş Araç Gürültüsü Dengeleme (VNC) teknolojisi, ses performansının tutarlılığını koruyarak hem şehir içi hem de otoban sürüşlerinde optimum dinleme keyfini yaşamanızı sağlar
COMAND Çevrimiçi (opsiyonel)
En zorlu ihtiyaçları bile karşılayabilen kontrol merkezi. Rahatlamak, bilgi almak veya iletişim kurmak için yolda ihtiyaç duyacağınız her şeyi size sunan bu sistem sayesinde hiçbir şeyden mahrum kalmayacaksınız..
Navigasyon, telefon, ses, video, internet - COMAND Çevrimiçi kontrol ve görüntüleme sistemi sayesinde sürücü bunların hepsine ve diğer pek çok işleve sahip olur ve her zaman kontrolü altında tutar. Bilgiler, yüksek çözünürlüklü 21,3 cm renkli ekranda gösterilir. Dokunmatik panelden işletim oldukça basit ve sezgiseldir.

Gerçekçi topografik harita gösterimli, sabit sürücü tabanlı hızlı navigasyon sistemi (üç yıl boyunca ücretsiz harita güncellemesi dahil) yolunuzu stressiz bir şekilde bulabilmenize yardımcı olur. Uygun bir cep telefonuyla birlikte kullandığınızda araç hareketsizken internette gezinebilir, sürüş sırasında ise İlgi Çekici Yer (POI) arama, hava durumu veya internet radyosu gibi Mercedes-Benz uygulamalarını kullanabilirsiniz.

"Canlı Trafik Bilgileri" hizmeti, güncel ve doğru trafik bilgileri almanıza imkan tanıyarak en uygun güzergahı belirleyip varış zamanlarınızı daha iyi hesaplayabilmenizi sağlar. Hızlı mobil internet bağlantısı üzerinden iletişim modülüyle veri aktarımı.

DVD oynatıcı, radyo ve harici aygıtlar için bağlantı noktaları, eğlenceyi kişiye özel hale getirir. 

Başlıca bileşenler ve işlevler:
• Cep telefonundan baş ünitesine kişi aktarımı.
• Eller serbest özellikli Bluetooth® arayüzü, SMS e-posta yazma/okuma işlevi ve müzik dosyası çalma işlevi
• Albüm Kapağı: Albüm kapağı ses menüsünde görüntülenir
• DVD oynatıcı ve radyo
• Yüksek çözünürlüklü 21,3 cm renkli ortam ekranı
• iPod® veya iPhone® için entegre medya arayüzü
• Ses, telefon ve navigasyon sistemlerini kullanmak, müzik aramak ve Mercedes-Benz uygulamalarını yönetmek için LINGUATRONIC sesli kontrol
• Notebook, tablet bilgisayar vs. bağlamak için WiFi hotspot işlevi
• Orta konsolda iki USB bağlantı noktası ve bir SD kart yuvası
• DAB, DMB ve DAB+ standartları için dijital radyo (DAB) (opsiyonel)
• Arka cama entegre edilmiş gizli bir DAB anteni ve dijital bir alıcı, karasal dijital ses programı sinyallerini alabilir. DAB dijital radyo mükemmel bir sinyal alım kalitesi sunar ve trafik ya da radyo istasyonu gibi önemli bilgileri alabilmenizi sağlar.
• Dijital yayınların bulunabilirliğine ve sinyal kuvvetine bağlı olarak, dijital DAB radyo dijital sinyal alımından analog sinyal alımına (veya duruma göre tersi) otomatik olarak geçiş yapar. Dijital ve analog mod arasında manuel olarak geçiş yapmak ise her zaman mümkündür.
6 diskli DVD değiştirici (opsiyonel)
• Orta konsola entegre edilmiş DVD değiştirici, altı adet CD ve DVD koyma yeri sunar. Kullanımı ise COMAND Çevrimiçi aracılığıyla kolay ve sezgiseldir.
• Garmin® MAP PILOT (opsiyonel)
• User-friendly navigation, accurate map data and excellent route guidance – the Garmin® MAP PILOT system transfers all the benefits of a Garmin® navigation system to the Audio 20 CD with (optional) touchpad. It is activated by simply inserting an SD card containing the navigation software and map data.
• Konfor Telefonu (opsiyonel)
• Yoldayken çok sayıda telefon görüşmesi yapmanız gerekiyorsa bu özelliğe hayran kalacaksınız. Cep telefonunuz artık sadece emniyetli ve geniş bir alana değil, birinci sınıf bağlantıya da sahip.
• Kolçakta bulunan üniversal bir arayüz, cep telefonlarınızı aracın hoparlörüne kolayca bağlayabilmenizi sağlar. Bunu yapmak için telefonunuzu cep telefonu kızağına (aksesuar) takarak eşleştirme yapmanız yeterlidir. 

Orta konsoldaki, çok işlevli direksiyon simidindeki veya LINGUATRONIC sesli kontrol sistemindeki kontrolörü kullanarak cep telefonunu kolayca işletebilirsiniz. Bu sayede SMS mesajı yazmak ve göndermek mümkün hale gelir. Ayrıca, alınan mesajların sesli okunmasını da sağlayabilirsiniz.

Araç anteninin kullanılması optimum alım ve aktarım yapılabilmesini sağlar. Ayrıca batarya da şarj edilir.
Frontbass teknolojili 5 hoparlör
• Toplam beş hoparlörlü ve Frontbass teknolojili ses sistemi canlı ve dengeli sesler sunar. Gövde kabuğuna entegre edilmiş subwoofer'lar, birinci sınıf bas üretimi için boylamasına elemanların sesini rezonans odası olarak kullanırlar.
• Canlı Trafik Bilgileri (opsiyonel)
• Bu hizmet, güncel ve doğru trafik bilgileri almanıza imkan tanıyarak en uygun güzergahı belirleyip varış zamanlarınızı daha iyi hesaplayabilmenizi sağlar. 

Hızlı mobil internet bağlantısı üzerinden iletişim modülüyle veri aktarımı. Bu hizmet üç yıl boyunca ücretsizdir, bu süre dolduktan sonra ise aksesuar mağazası (MB App Shop) aracılığıyla uzatılabilir.
• Medya arayüzü tüketici kiti (opsiyonel)
• Orta konsolda bulunan bir üniversal arayüz, iPod® veya iPhone® gibi taşınabilir ortam oynatıcılarını kolayca bağlamanızı sağlar. Ses içeriği kolayca kontrol edilir ve aracın bilgi-eğlence sistemleri üzerinden en kaliteli şekilde sunulur.
• Uzaktan Çevrimiçi Hizmetler (opsiyonel)
• Coğrafi mevki duvarı, araç izleyici, uzaktan kapı kilitleme/açma, araç durumu bilgisinin uzaktan alınması ve yardımcı ısıtıcının uzaktan programlanması: Bu teknik hazırlık temel alınarak Daimler AG'den sipariş edilebilecek Uzaktan Çevrimiçi Hizmetlerin bazıları şimdilik bunlar.
• Mercedes connect me tarafından sunulan hizmetlerin birer parçası olan bu hizmetler hem emniyeti ve konforu artırır hem de zamandan tasarruf etmenizi sağlarlar. Bunların kullanılabilmesi, müşterinin "Mercedes me" Mercedes connect me müşteri portalında belirtilen kullanım şartlarını kabul etmesine ve aracını kaydettirmesine bağlıdır.

Müşteri portalı aynı zamanda Uzak Çevrimiçi ve izleme hizmetlerinin yönetilebileceği ve yapılandırılabileceği bir merkezdir. Mobil olduğunuz zamanlarda bile, akıllı telefonunuz veya tabletiniz aracılığıyla hizmetleri www.connect.mercedes.me internet sitesinden çağırıp kullanabilirsiniz.

Uzak hizmetlerin, izleme hizmetlerinin ve Mercedes Connect Me tarafından sunulan diğer hizmetlerin kullanılabilmesi için entegre iletişim modülü bulunuyor olmalıdır.
• Dokunmatik tuş takımı (opsiyonel)
• Yenilikçi dokunmatik yüzeyi kullanarak COMAND Çevrimiçi ve Audio 20 CD işlevlerine sadece bir veya birkaç (çoklu dokunmatik) parmak hareketiyle sezgisel bir şekilde kumanda edebilirsiniz. Bu ilave giriş imkanı (COMAND Kontrolörü ile LINGUATRONIC'in kontrollerinin hemen yanında bulunan), merkezi kontrol ünitesinin el dayama yerine entegre edilmiştir.

COMAND Çevrimiçi ile birlikte standart donanım.
• Dijital TV yayını için TV sinyal alıcısı (opsiyonel)
• TV alıcısı, çok sayıda TV kanalını mükemmel bir görüntü kalitesiyle aracın içinde seyredebilmenizi mümkün kılar. DVB-T standardında yayın yapan dijital kanalların sinyallerini alır ve elektronik TV dergileri veya video metinleri gibi ek bilgilere erişim imkanı sunar.

Verimlilik
Çevre dostu konseptler.
Mercedes-Benz BlueEFFICIENCY, yakıt sarfiyatını ve emisyon seviyelerini optimize etmek amacıyla geliştirilmiş bir dizi yenilikçi tedbir ile verimlilik teknolojisi konusundaki öncülüğün adıdır.

Donanım bulunabilirliği, seçilen motora ve yapılandırmaya bağlıdır. Ayrıntıları, her modele ait donanım bölümünde bulabilirsiniz.
BlueEFFICIENCY özellikleri.
BlueEFFICIENCY tedbirleri, yakıttan tasarruf etmeye ve çevrenin korunmasına yardımcı olan bir dizi araç optimizasyonudur. Yeni C-Serisi Coupé'de de, en verimli motorlar her koşulda yakıt sarfiyatını asgariye indirmeye yönelik optimum özelliklerle birleştirilmiştir.


Bunlardan bazıları
ECO start/stop fonksiyonu
Yakıttan tasarruf etmenin ve emisyon seviyelerini azaltmanın en kolay yolu nedir? Gerekmediğinden otomatik olarak duran bir motora sahip olmak. Araç hareketsiz olunca motor durur ve fren pedalı bırakılınca veya gaz pedalına basılınca yeniden çalışır.
Trafik ışıklarında veya sıkışmış trafikte araç durunca motorun otomatik olarak durdurulması yakıt sarfiyatını ve emisyonları azaltarak yakıt giderlerinin azaltılmasını sağlar. ECO çalıştırma/durdurma işlevi son derece etkin, hızlı ve sessiz çalışır. 

Çevre dostu olma ve geri dönüştürülebilirlik
Tasarım ve geliştirme aşamalarından itibaren, C-Class Coupé'de düşük emisyon salan ve geri dönüştürülebilir malzemeler kullanmaya büyük önem verilmiştir. Yeni C-Class Coupé, ISO 22628 hesaplama modeline göre %85 malzeme geri dönüşüm seviyesine ve %95 malzeme geri kazanım seviyesine sahiptir.
Çevre dostu malzeme ve süreçler arasında şunlar yer alır:
• Aracın hem içinde hem de dışında çeşitli aydınlatma işlevleri için enerji tasarruflu, çok dayanıklı LED teknolojisi
• Çevre üzerinde minimum etki için yenilikçi boya uygulamaları
• Daha fazla miktarda geri dönüştürülebilir bileşen kullanımı
• Üretim, işleme ve kullanım sırasında yüksek geri dönüştürülebilirlik özelliklerine ve düşük emisyon salımına sahip malzemeler kullanılması.

Alerji yapmayan bir otomobil.
Mercedes-Benz, ürettiği araçların iç mekanındaki hava kalitesinin yüksek olmasına ve kullanılan bileşenlerin ya da malzemelerin alerjiye neden olmamasına yıllardır büyük önem vermiştir. Mercedes-Benz bu sayede, Avrupa Alerji Araştırmaları Vakfı'nın (ECARF) Kalite Mührü ile ödüllendirilen dünyanın ilk otomobil üreticisi olmayı başarmıştır.
AMG
Daha da fazlasını yaptık...
İnanması zor olabilir ama yeni Mercedes-Benz C-Serisi Coupé'nin sportifliği daha da geliştirildi. Mercedes-AMG'nin en iyi donanım ve tasarımları yine müthiş bir iş çıkardı. Motor sporu donanımlarıyla C-Serisi Coupé'nize daha da farklı bir anlam katın ve onu yüksek performanslı bir atlete dönüştürün.

Donanım bulunabilirliği, seçilen motora ve yapılandırmaya bağlıdır. Ayrıntıları, her modele ait donanım bölümünde bulabilirsiniz.

AMG Karbon Fiber Dış Paketi I (opsiyonel)
Sportif karbon fiber detaylara sahip bu paket, araca her konuda mükemmel bir dinamizm kazandırır: Ön rüzgarlıktaki A kanat ile yan basamak panellerindeki ve arka difüzörün üstündeki ek parçalar karbon fiberden üretilmiştir.

AMG Karbon Fiber Dış Paketi II (opsiyonel)
Karbon fiber AMG spoyler şeritli ve yan ayna muhafazalı bu paket oldukça etkileyici kontrastlar yaratır ve araca daha da dinamik bir duruş kazandırır. 

AMG Sürücü Paketi (opsiyonel)
Kendinizi Mercedes-AMG performans markasının dünyasına bırakın. Seçkin bir motor sporları topluluğunun bir parçası olun ve hem aracınızın hem de kendinizin performansını yükseltin.
AMG sürücü paketi, 290 km/s'ye varan azami hızla daha da sportif ve seri bir sürüş deneyimi sunar.

Sürücüler, AMG Sürüş Akademisi'ndeki sürücü eğitimi kurslarına katılabilir ve profesyonel eğitmenler denetiminde güvenli ve sportif sürüş stillerini öğrenmenin yanı sıra unutulmaz bir sürüş deneyimi yaşayabilirler.
AMG'ye özgü "Konfor", "Spor", "Spor+" ve "Bireysel" sürüş modlarını (Mercedes-AMG C 63 S için ayrıca "Yarış") seçmek için AMG DYNAMIC SELECT
Konforlu, spor, spor+ ve tamamen bireysel süspansiyon ayarları, tek bir düğmeye dokunularak AMG DYNAMIC SELECT ile kolayca uygulanabilir. Motor, şanzıman ve direksiyon karakteristiği gibi parametreler, seçilen sürüş programına göre değiştirilir.
Kontak açıldığında, dengeli ve yakıt tasarrufu ağırlıklı "Konfor" ayarı varsayılan sürüş modu olarak devreye girer.

Daha doğrudan direksiyon yanıtları, sportif bir amortisör ayarı ve değiştirilmiş vites geçiş noktaları sunan "Spor" sürüş modu ise çevikliği ve dinamizmi artırır. "Spor+" modu ise, süspansiyon ve tahrik sistemini daha dinamik bir şekilde ayarlayarak sportif performansı daha da yükseltir. ECO çalıştırma/durdurma işlevi devre dışı bırakılır. 

"Yarış" sürüş programı yarış pistlerindeki performans için özel tasarlanmıştır (sadece Mercedes-AMG C 63 S ile birlikte mevcuttur). Bu sürüş programı, tepki hızı, motor devri ve vites değiştirme süreleri bakımından mümkün olan en yüksek sportifliği sağlar.

"Bireysel" sürüş modu ise, sürücünün aktarma organlarından süspansiyona kadar pek çok farklı parametreyi kendi isteğine göre özgürce değiştirebilmesine imkan tanır.

402 x 39 mm kompozit ön ve 360 x 32 mm entegre arka fren diskli, AMG yüksek performanslı seramik kompozit fren sistemi
Havalandırmalı ve çapraz delikli ön ve arka geniş fren diskleri mükemmel yavaşlama değerleri sağlar. Kompozit teknolojisi, olağanüstü koşullar altında bile frenin aracı yavaşlatma gücünü artırır ve tekerleğin yay yüksüz kütlelerini azaltır.

Sadece Mercedes-AMG C 63 S için mevcuttur.

13,97 cm çok işlevli ekrana ve YARIŞ ZAMANLAYICI'lı AMG ana menüye sahip AMG gösterge tablosu
Göz alıcı tasarıma sahip AMG gösterge paneli, yüksek performanslı sürüşle ilgili kritik bilgiler sunar. YARIŞ ZAMANLAYICI ve AMG başlangıç göstergesini de içeren AMG ana menüsüne, ortadaki 13,97cm yüksek çözünürlüklü renkli ekran aracılığıyla erişilir.
Seçkinlik ve sportiflik, karbon görünümlü arka levhalarla görsel olarak da vurgulanır. Diğer etkileyici özellikler arasında, 320 km/s ölçekli hız göstergesi, "AMG" logosu ve AMG'ye özel ekran yazı tipi yer almaktadır. YARIŞ ZAMANLAYICI aracılığıyla tur zamanları ölçülüp kaydedilebilir. 

Sadece Mercedes-AMG C 63 için mevcuttur.
AMG Gece paketi (opsiyonel)
AMG Gece paketi, aracın dışını göz alıcı donanım öğeleriyle daha da güzelleştirir. Parlak tasarım öğeleri, ön rüzgarlıktaki A kanttan yan ayna muhafazalarına kadar her yerde aracın etkileyici ve sportif karakterine vurgu yapar.
Paketin başlıca bileşenlerinden bazıları:
• İki siyah krom kaplamalı çift egzoz borulu AMG Spor egzoz sistemi
• Parlak siyah yan ayna muhafazaları
• AMG ön rüzgarlıkta A kanat ve parlak siyah A kanat kaplama şeridi
• Parlak siyah bel hizası kaplama şeridi ve cam kenarlığı kaplaması
• Parlak siyah AMG yan basamak paneli ek parçaları
• Parlak siyah radyatör menfezi
• B-sütunundan itibaren, ısı yalıtımlı karartmalı camlar
• Parlak siyah AMG arka rüzgarlık kaplama şeridi
• Tek bir düğmeye basılarak seçilebilen klape kontrollü AMG Performans egzoz sistemi (opsiyonel)
• Değişken olarak ayarlanabilen üç farklı egzoz sistemi klapesi, AMG spor egzoz sisteminin sesini sürücü tarafından seçilen sürüş programına göre ayarlar. Sürücü ayrıca, ses özelliklerini de tek bir düğmeye basarak değiştirebilir. Bu sayede, konforludan yüksek dinamizme kadar pek çok farklı ses seçimi yapabilir
• Siyah nappa deri kaplama "Saat 12" işaretli ve karşıt renkte üst dikişli DINAMICA mikrofiber AMG 3 çatallı yüksek performanslı direksiyon simidi
• Nappa deri AMG Yüksek Performanslı Direksiyon Simidi, sürücünün sportif sürüş manevraları sırasında direksiyon simidini daha sıkı kavrayabilmesi için DINAMICA mikrofiber bir kavrama alanına sahiptir. Siyah üst dikişler ve saat 12 konumundaki siyah bir işaret de sportif tasarımı başarıyla tamamlar.
• AMG Performans koltuklar
• AMG Performans koltukların sırtlık ve koltuk minderi yan dolguları mükemmel bir yanal destek sağlarken, koltuk tasarımı aracın iç kısmına sportif ve seçkin bir görünüm kazandırır.
• AMG SÜRÜŞ KONTROLÜ: Adaptif amortisörlü, 3 aşamalı spor süspansiyon
• Adaptif ayarlanabilir elektronik amortisör sistemli bu süspansiyon, tek bir düğmeye dokunularak değiştirilebilen üç farklı ayar seçeneği sunar. Sürücü, "Konfor", "Spor" ve "Spor+" modları arasından seçim yaparak amortisör özelliklerini mevcut sürüş koşullarına uyarlayabilir. Bu sayede, konforlu sürüşler ile spor sürüşlerin birbirinden farklı özelliklerine uyum sağlanır.
AMG SPEEDSHIFT MCT 7 vitesli spor şanzıman
• Bu çift kavramalı şanzıman, spontane vites geçişleri ve çok kısa vites değişim ve yanıt süreleriyle kullanıcıları etkilemektedir. Yedi vitesi, sürüş programına özel üç şanzıman ayarı, manuel mod, çift kavrama ayırma işlevi ve RACE START işlevleriyle, Spor şanzıman modu son derece dinamik hızlanma manevraları yapılmasını mümkün kılar.
• Mercedes-AMG SL 63 ve E 63 modellerinden hatırlayacağınız AMG spor şanzıman, Mercedes-AMG C 63 S modelinde daha da hızlı ve doğru tepkiler vermektedir. Şanzımanın tepki süresi önemli ölçüde kısaltılmıştır ve bu sayede sürücünün vites değişim komutları bugüne kadar görülmemiş bir hızla yerine getirilir. 100 milisaniyeden kısa vites değişim sürelerine sahip maksimum spor modu ile çok konforlu mod arasında seçim yapılabilir.

Hızlı yanıt veren M Programı sayesinde sürücü sadece vites değiştirme mandallarını tıklayarak ve ellerini direksiyon simidinden çekmeye gerek olmaksızın "C" (Konfor) modu ile "S" (Spor) modu arasında kolayca geçiş yapabilir. Vites yükseltirken ateşleme sisteminde gerçekleştirilen kısmi bir kesinti ise, duyguları harekete geçiren bir ses üretir.

Kick-down (roketleme) işlevinde, elektronik kontroller vites küçültmek yerine bazı vitesleri doğrudan atlar. "C" sürüş programı ise, düşük motor devirlerinde konforlu bir sürüşe imkan tanır. Ayrıca, ECO çalıştırma-durdurma işlevi de mevcuttur. Bu sayede yakıt sarfiyatında önemli bir azalma sağlanır.
İki krom kaplamalı çift egzoz borulu ve ses ayarlama işlevli AMG spor egzoz sistemi
• AMG'ye özgü güçlü ses veya daha sakin ses seviyeleri - AMG spor egzoz sisteminin sesi, değişken ayarlanabilir egzoz klapesi kullanılarak, seçilen sürüş moduna göre ayarlanabilir. Görsel uyum içinse, iki adet krom kaplı çift egzoz borusu konmuştur.
AMG hıza duyarlı spor hidrolik direksiyon
• 14.1 : 1 direksiyon oranlı AMG hıza duyarlı spor hidrolik direksiyon, sportif bir sürüş stilini destekler. Direksiyon dönüş özelliklerinin ayarlanması, seçilen süspansiyon ayarına bağlı olarak konforlu, sportif veya çok sportif bir direksiyon hissi yaratır.
Aksesuarlar
Bir Mercedes-Benz sadece bir otomobil değildir. Bir yol arkadaşı, ofis veya yaşam alanı olabilir. Orijinal Aksesuarlar da ona mükemmel uyum sağlar.

Aracınızı daha da lüks hale getirebilirsiniz. Görsel stil öğelerini deneyin veya Mercedes'inize daha fazla işlevsellik kazandıran aksesuarlar seçin. Tüm ürünlerimiz aracınızla tam uyumludur ve yüksek kaliteleri ve emniyetleriyle fark yaratırlar.
Tavan spoyleri
Tavandaki görüş alanı uzunluğunun artırılması aracın arka tarafına daha dinamik ve sportif bir görünüm kazandırmıştır. Bu, dikiz aynasının görüş alanını etkilemez. 
Yüksek kaliteli bir astar boya katı ise, arzu edilen renkte boya uygulanabilmesine imkan tanır. Hassas monte edilmiş dayanıklı poliüretan sayesinde mükemmel dayanıklılık. Montajı kolaydır ve hiçbir delme işlemi gerektirmez. Araç ruhsatına işlenmesi gerekmez.
Arka spoyler
Bagaj kapağına sabitlenen ve arka spoyler şeridini abartıya kaçmadan vurgulayan bir eklenti parçadır. Yüksek kaliteli bir astar boya katı ise, arzu edilen renkte boya uygulanabilmesine imkan tanır. 
Hassas monte edilmiş dayanıklı poliüretan sayesinde mükemmel dayanıklılık. Montajı kolaydır ve hiçbir delme işlemi gerektirmez. Araç ruhsatına işlenmesi gerekmez.

Arkaya monte bisiklet taşıyıcı
2 veya 3 bisikletin taşınması için pratik ve kilitlenebilir arka bisiklet taşıyıcı. Bisiklet taşıyıcılar, bir bisikletin bisikletliklere bağlanması kadar kolay bir şekilde römork çekme bağlantısının üzerine monte edilebilir. Her bisiklet taşıyıcı 30 kg ağırlığa dayanabilir. Bu sayede, elektrikli bisikletlerin çoğuna uygundur. 
Akıllı makara mekanizması sayesinde ise bagajı açmaya devam edebilirsiniz. Temel taşıyıcı yerinden çıkarıldığında kolayca katlanıp bagajda, otelde veya evde saklanabilir.
Alustyle temel taşıyıcı
Mercedes-Benz'inizin gövdesiyle tam uyumlu şekilde tasarlanmış alüminyum taşıyıcılar pek çok Mercedes-Benz taşıma çözümünün monte edilmesi için bir taban sağlar: kayak ve snowboard taşıyıcılar, bisiklet taşıyıcılar veya portbagajlar.
Entegre montaj takımları sayesinde kısa sürede monte edilebilirler. Optimize edilmiş gürültü seviyeli, aerodinamik Mercedes-Benz tasarımı. Çarpışma testlerinden geçirilmiştir. Kilitlenebilir.

Kayak ve snowboard taşıyıcı, "Konfor"
Maks. altı çift kayak (kayağın ebatlarına ve şekline bağlı olarak) veya dört snowboard içindir, kilitlenebilirdir. Pratik çekip çıkarma işlevi, yükleme ve boşaltmayı kolaylaştırır. 
AMG Performans Araçları – heyecanın en saf hali.
Sürüş Performansı. Tipik AMG DNA'sı sayesinde otantik dinamik hakimiyet.
Mercedes-AMG yalnızca yüksek performanslı otomobiller, spor otomobiller ve spor modeller geliştirmekle kalmaz - Mercedes-AMG ile size şu sözü veririz: Her zaman bir adım öteye gideceğiz ve teknik olarak yapılabilir olanı taklit edilemeyen bir gerçekliğe dönüştüreceğiz. Böylece olağanüstü insanlar için olağanüstü otomobiller yaratılır. Mercedes-AMG dünyasına hoş geldiniz.

Tasarım – fevkalade çarpıcı bir görünüm.
Yeni AMG top modelimizin olağanüstü tasarımı, onunla gerçekleşen her karşılaşmayı unutulmaz bir deneyim kılar. Motor sporlarından ilham alan performansı, gerçek bir tasarım mükemmeliyeti ile sahne alır. Duyuları büyüleyen sportif bir zarafet.
Etkileyici tasarım, konturlu köşeler ve kaslara sahip net tasarım karakteriyle görsel olarak güçlü bir hava yaratır. AMG'ye özgü genişletilmiş tekerlek bombeleri ve daha geniş lastikler, araçların sportif karakterinin altını çizer. Görsel dinamizm, "AMG" yazısına sahip AMG ön aprondan radyatör ızgarası çıtalarına geçer ve aracın, AMG hafif alaşım jantlara sahip çarpıcı yan tasarımıyla devam eder. Sportif görünümü ve hissiyle, aracın seçkin ve birinci sınıf kalitedeki iç mekan tasarım konsepti tarafından sağlanan otantik motor sporları duygusunun keyfini çıkarın. 

Bir bakışta önemli noktalar:
• Bagaj kapağı üzerindeki araç renginde AMG rüzgarlık
• AMG ön kapı eşik panelleri, LED teknolojisiyle beyaz renkte aydınlatılmıştır
• Parlak siyah renkte ön ayırıcıya ve A kanata sahip AMG ön apron ile birlikte gümüş kromdan çift havalandırma yarığına ve "AMG" yazısına sahip AMG radyatör ızgarası çıtaları (yalnızca Mercedes-AMG C 63 S için)
• Araç renginde ön ayırıcıya ve A kanata sahip AMG ön apron, mat metalik iridyum grisi renginde A kanat süsleme şeridi ve ek soğutma havası akışı iletimi için siyah fliklere sahip geniş soğutma havası girişleri (yalnızca Mercedes-AMG C 63 için)
• AMG arka apron, üç difüzör kanat ve mat metalik iridyum grisi (Mercedes-AMG C 63 S için) veya parlak siyah (Mercedes-AMG C 63 için) süsleme şeridi ile
• RACETIMER ve AMG başlatma ekranını da içeren AMG ana menüsüne sahip AMG gösterge grubu
• Güç kubbelerine sahip AMG kaput (yalnızca Mercedes-AMG C 63 için)
• 3 kollu AMG performans direksiyon simidi, deri (Mercedes-AMG C 63 için) ve Nappa deri kaplı/DINAMICA mikrofiber (Mercedes-AMG C 63 S için)
• "AMG" yazısına sahip siyah paspaslar Siyah kumaştan tavan kaplaması
• AMG'ye özgü bir döşeme tasarımına ve daha fazla sürüş keyfi için geliştirilmiş yanal desteğe sahip spor koltuklar
• Paslanmaz çelik süsleme şık dokunuşlar yaratır
Mühendislik – tutku ve verimliliğin birliği.
AMG Coupé'nin saf performansı, yalnızca görsel olarak değil, teknik olarak da ikna edicidir. Mühendislerimiz modelleri yalnızca, çoğu motor sporlarında kullanılanlarla aynı olan yüksek performanslı bileşenlerle donatmışlardır.
Her şeyin merkezinde son derece güçlü olan motor vardır: Mercedes-AMG C 63 için 350 kilowattlık bir güç ve 650 newton metrelik bir maksimum torka ve Mercedes-AMG C 63 S için 375 kilowattlık bir güç ve 700 newton metrelik bir maksimum torka sahip heyecan verici bir AMG 4.0 litrelik V8 biturbo motor.

Bir bakışta teknik özellikler:
• AMG 4.0 litrelik V8 biturbo motor, 350 kilowatt güç ve 650 newton metre maksimum torka sahip[1] (yalnızca Mercedes-AMG C 63 için)[1]
• AMG 4.0 litrelik V8 biturbo motor, 375 kilowatt güç ve 700 newton metre maksimum torka sahip[1] (yalnızca Mercedes-AMG C 63 S için)[1]
• AMG DYNAMIC SELECT sürüş karakter seçim fonksiyonu düğmesi, AMG'ye özgü "Individual", "Comfort", "Sport" ve "Sport Plus" sürüş modlarını seçmek için
• AMG yazılı, gri renkli fren kaliperleri; 360 x 36 milimetrelik fren diskleri (ön) ve 360 x 26 milimetrelik fren diskleri (arka) ile ve "AMG" yazısına sahip gri boyalı fren kaliperleri ile (yalnızca Mercedes-AMG C 63 için)
• Kırmızı fren kaliperleri; önde kompozit fren diskleri ve arkada tek üniteli fren diskleri ile ve "AMG" yazısına sahip kırmızı boyalı fren kaliperleri ile (yalnızca Mercedes-AMG C 63 S için)
• Tekerlek bombesinde yardımcı radyatöre sahip AMG soğutma sistemi
• Adaptif sönümlemeye sahip 3 kademeli AMG RIDE CONTROL spor süspansiyon sistemi
• AMG SPEEDSHIFT MCT manuel sürüş programı "M"ye, Race Start fonksiyonuna ve
• "sailing function"a sahip 7 ileri oranlı spor şanzıman
• İki kromajlı çift egzoz ucuna sahip AMG spor egzoz sistemi
• Hıza duyarlı AMG spor direksiyon
• Bağımsız direksiyon mafsalları, tekerlek rulmanları ve AMG'ye özgü elastokinematiklere sahip AMG ön aks
• ESP® Elektronik Denge Programı; "ON", "SPORT" ve "OFF" olmak üzere 3 ayarlı
• Krom görünümlü elektronik anahtar, "AMG" amblemli ana anahtar
• LED Yüksek Performanslı farlar
Sadece otomobil üretmiyoruz. Hayallerin gerçeğe dönüşmesini de sağlıyoruz.
AMG Sürüş Akademisi rakipsiz bir ekip ruhu demektir: Sizinle benzer kafa yapısındaki sürücülerle ortak performansın tadını çıkarın ve tüm dünyada nefes kesen pek çok noktada düzenlenen yaşam stili etkinliklerinde ve elbette yarış pistlerinde sürüş becerilerinizi geliştirin. "Dünyanın En Hızlı Ailesi"nin bir parçası olun! 


X
Tüm Mercedes Bayilerinden
Sana Özel Ücretsiz Teklif Al
Adınız Soyadınız
Telefon Numaranız
E-Posta Adresiniz
KİŞİSEL VERİLERLE İLGİLİ AÇIK RIZA BEYAN FORMU
www.sifiraracal sitesinde Teklif Bilişim Hizmetleri Petrol Dış Ticaret Otomotiv San.ve Tic. Ltd. Şti. (Bundan böyle metinde “Şirket” olarak anılacaktır.) tarafından yayınlanan Kişisel Verilerin Korunması ve İşlenmesi Hakkında Aydınlatma Metni’ni okudum.
6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu gereğince, yine Şirket tarafından yayınlanan ve www.sifiraracal.com aracılığı ile sunulan
• Tüm otomotiv,kredi, sigorta ve kiralama ürün ve hizmetlerinin sağlanması, satışı, pazarlanması, tanıtımı ve satış sonrası destek hizmetleri süreçlerinin planlanması, takibi ve geliştirilmesi,
• Tarafıma avantajlı ve kullanım alışkanlıklarıma uygun ürün ve hizmetlerin sunulabilmesi ve reklam, tanıtım, satış, pazarlama, Müşteri İlişkileri Yönetimi ve müşteri sadakat programları, etkinlik yönetimi, bilgilendirme, promosyon ve kampanya bildirimi, üyelik işlemleri süreçlerinin tasarlanması ve / veya uygulanması,
• Dijital ve / veya diğer mecralarda reklam ve / veya tanıtım ve / veya pazarlama aktivitelerinin tasarlanması ve / veya uygulanması,
• Kurumsal iletişim faaliyetlerinin, anketlerin, müşteri ilişkileri yönetimi ve müşteri memnuniyeti arama ve süreçlerinin planlanması ve uygulanması,
faaliyetlerini içeren yukarıdaki kapsamdaki ürün ve hizmetlerin anılan kapsam ve amaçları doğrultusunda, yine yukarıda sayılan faaliyetlerin kapsamı ile sınırlı kalmak üzere, kişisel verilerimin yasadaki esaslar çerçevesinde toplanmasına, kaydedilmesine, yurtiçinde ve yurtdışında işlenmesine, saklanmasına ve okumuş olduğum Kişisel Verilerin Korunması ve İşlenmesi Hakkında Aydınlatma Metninde geçen haklarım saklı kalmak üzere, otomotiv distribütör şirketleri, ikinci el otomotiv şirketleri, otomotiv kiralama şirketleri, finansman kuruluşları, Google Ireland Limited ve Facebook Ireland Limited ile paylaşılmasına ve bu kuruluşlara aktarılmasına, yurtiçinde ve yurtdışında işlenmesine, e-posta adresime/telefonuma, çağrı merkezleri, otomatik arama makineleri, akıllı ses kaydedici sistemler, elektronik posta, kısa mesaj hizmeti gibi vasıtalar kullanılarak elektronik ortamda veri, ses ve görüntü içerikli reklam, promosyon, kampanya ve benzeri ticari elektronik iletilerinin gönderilmesine, bu amaçlar doğrultusunda elektronik ileti dışındaki herhangi bir yöntemle de irtibata geçilmesine özgür irademle
X
Tüm Mercedes Bayilerinden Sana Özel Ücretsiz Teklif Al
Mercedes C Serisi Coupe
AMG 200 4MATİC 1.5 184 PS 9G-Tronic
  • Benzin
  • Otomatik
820.500 TL
KİŞİSEL VERİLERLE İLGİLİ AÇIK RIZA BEYAN FORMU
www.sifiraracal sitesinde Teklif Bilişim Hizmetleri Petrol Dış Ticaret Otomotiv San.ve Tic. Ltd. Şti. (Bundan böyle metinde “Şirket” olarak anılacaktır.) tarafından yayınlanan Kişisel Verilerin Korunması ve İşlenmesi Hakkında Aydınlatma Metni’ni okudum.
6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu gereğince, yine Şirket tarafından yayınlanan ve www.sifiraracal.com aracılığı ile sunulan
• Tüm otomotiv,kredi, sigorta ve kiralama ürün ve hizmetlerinin sağlanması, satışı, pazarlanması, tanıtımı ve satış sonrası destek hizmetleri süreçlerinin planlanması, takibi ve geliştirilmesi,
• Tarafıma avantajlı ve kullanım alışkanlıklarıma uygun ürün ve hizmetlerin sunulabilmesi ve reklam, tanıtım, satış, pazarlama, Müşteri İlişkileri Yönetimi ve müşteri sadakat programları, etkinlik yönetimi, bilgilendirme, promosyon ve kampanya bildirimi, üyelik işlemleri süreçlerinin tasarlanması ve / veya uygulanması,
• Dijital ve / veya diğer mecralarda reklam ve / veya tanıtım ve / veya pazarlama aktivitelerinin tasarlanması ve / veya uygulanması,
• Kurumsal iletişim faaliyetlerinin, anketlerin, müşteri ilişkileri yönetimi ve müşteri memnuniyeti arama ve süreçlerinin planlanması ve uygulanması,
faaliyetlerini içeren yukarıdaki kapsamdaki ürün ve hizmetlerin anılan kapsam ve amaçları doğrultusunda, yine yukarıda sayılan faaliyetlerin kapsamı ile sınırlı kalmak üzere, kişisel verilerimin yasadaki esaslar çerçevesinde toplanmasına, kaydedilmesine, yurtiçinde ve yurtdışında işlenmesine, saklanmasına ve okumuş olduğum Kişisel Verilerin Korunması ve İşlenmesi Hakkında Aydınlatma Metninde geçen haklarım saklı kalmak üzere, otomotiv distribütör şirketleri, ikinci el otomotiv şirketleri, otomotiv kiralama şirketleri, finansman kuruluşları, Google Ireland Limited ve Facebook Ireland Limited ile paylaşılmasına ve bu kuruluşlara aktarılmasına, yurtiçinde ve yurtdışında işlenmesine, e-posta adresime/telefonuma, çağrı merkezleri, otomatik arama makineleri, akıllı ses kaydedici sistemler, elektronik posta, kısa mesaj hizmeti gibi vasıtalar kullanılarak elektronik ortamda veri, ses ve görüntü içerikli reklam, promosyon, kampanya ve benzeri ticari elektronik iletilerinin gönderilmesine, bu amaçlar doğrultusunda elektronik ileti dışındaki herhangi bir yöntemle de irtibata geçilmesine özgür irademle
HEMEN ÜCRETSİZ TEKLİF AL
Hemen Sana Özel Teklif Al
Son 24 saatte 85 kişi bu modeli inceledi.
X
Karşılaştırma Listem
Tamam
X
1

Marka

2

Model

3

Versiyon

4

Tamamla
Almak istediğin aracın markasını seç
Hangi marka otomobil için sana özel fiyat teklifi almak istersin ?
Hangi aracı alacağına karar veremedin mi ? araç karşılaştır.
Almak istediğin modeli seç
Hangi model için özel teklif almak istersin ?
Versiyon seç
Hangi versiyon için özel teklif almak istersin ?
Benzin
Dizel
Otomatik
Manuel
Formu Doldur
İzinli İletişim Formu
"İzinli İletişim Form"unu kabul etmekle, Şirketimiz ile paylaşılmasına rıza göstermiş olduğunuz kişisel verilerinizin, size uygun pazarlama faaliyetleri, promosyon, satış- servis ve yedek parça kampanya bildirimleri, bilgilendirme, reklam, Toyota’m ve benzeri web üyelik işlemleri, anket ve müşteri memnuniyeti araştırmaları ve bu kapsamdaki hizmetlerin sağlanması amacıyla telefon, SMS, e-posta kanalları ile her türlü elektronik iletişim yapılması için Toyota Türkiye Pazarlama ve Satış A.Ş (“Toyota Türkiye”), ile Toyota Türkiye’nin bayileri tarafından toplanmasına, kaydedilmesine, işlenmesine, saklanmasına, kullanılmasına ve aynı amaçlar grup şirketlerimiz, ana hissedarımız, Şirketimizin ithalatını yaptığı araçların üretici firması olan yurt dışında yerleşik Toyota Motor Europe NV/SA, Toyota Motor Corporation; doğrudan/dolaylı yurtiçi/yurtdışı iştiraklerimiz, faaliyetlerimizin gereği anlaşmalı olduğumuz kurumlar, tedarikçiler, anlaşmalı satıcılar,iş ortaklarımız, denetim şirketleri veya yasal bir zorunluluk gereği bu verileri talep etmeye yetkili olan kamu kurum veya kuruluşları, ile aktarılmasına/paylaşılmasına izin vermiş bulunmaktasınız. İşbu izinli iletişim onayınız Toyota Türkiye ile bayileri için geçerlidir. Onay vermemeniz halinde sizinle iletişime geçilmeyip, hiçbir ticari iletişimde bulunulmayacaktır. Bu bilgiler* sadece size sağlanacak hizmetlerin sağlıklı sunulabilmesi, olası gönderilerinizin tam ve doğru teslim edilmesi, telefon, sms ve/veya e-posta yoluyla bildirimlerimizin zamanında ulaştırılabilmesi amacıyla, sözleşme ilişkisi içinde olduğumuz, veri koruması ve güvenliği konusunda bizimle hukuken ve teknik olarak aynı sorumlulukları taşıyan, ilgili mevzuat hükümlerine riayet eden üçüncü kişilerle, yalnızca ihtiyaç durumunda ve gerekli ölçüde paylaşılacaktır. *Vermiş olduğunuz bilgilerin kullanımına ilişkin bilgileri güncellemek istemeniz halinde Toyota Türkiye Pazarlama ve Satış A.Ş., Cumhuriyet Mah. D-100 Kuzey Yan yol Cad. No: 5, Yakacık, Kartal İstanbul adresiyle Müşteri İlişkileri birimine ya da www.toyota.com.tr internet sitesindeki “bize ulaşın” sayfasına bildirimde bulunmanızı rica ederiz.”
KİŞİSEL VERİLERLE İLGİLİ AÇIK RIZA BEYAN FORMU
www.sifiraracal sitesinde Teklif Bilişim Hizmetleri Petrol Dış Ticaret Otomotiv San.ve Tic. Ltd. Şti. (Bundan böyle metinde “Şirket” olarak anılacaktır.) tarafından yayınlanan Kişisel Verilerin Korunması ve İşlenmesi Hakkında Aydınlatma Metni’ni okudum.
6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu gereğince, yine Şirket tarafından yayınlanan ve www.sifiraracal.com aracılığı ile sunulan
• Tüm otomotiv,kredi, sigorta ve kiralama ürün ve hizmetlerinin sağlanması, satışı, pazarlanması, tanıtımı ve satış sonrası destek hizmetleri süreçlerinin planlanması, takibi ve geliştirilmesi,
• Tarafıma avantajlı ve kullanım alışkanlıklarıma uygun ürün ve hizmetlerin sunulabilmesi ve reklam, tanıtım, satış, pazarlama, Müşteri İlişkileri Yönetimi ve müşteri sadakat programları, etkinlik yönetimi, bilgilendirme, promosyon ve kampanya bildirimi, üyelik işlemleri süreçlerinin tasarlanması ve / veya uygulanması,
• Dijital ve / veya diğer mecralarda reklam ve / veya tanıtım ve / veya pazarlama aktivitelerinin tasarlanması ve / veya uygulanması,
• Kurumsal iletişim faaliyetlerinin, anketlerin, müşteri ilişkileri yönetimi ve müşteri memnuniyeti arama ve süreçlerinin planlanması ve uygulanması,
faaliyetlerini içeren yukarıdaki kapsamdaki ürün ve hizmetlerin anılan kapsam ve amaçları doğrultusunda, yine yukarıda sayılan faaliyetlerin kapsamı ile sınırlı kalmak üzere, kişisel verilerimin yasadaki esaslar çerçevesinde toplanmasına, kaydedilmesine, yurtiçinde ve yurtdışında işlenmesine, saklanmasına ve okumuş olduğum Kişisel Verilerin Korunması ve İşlenmesi Hakkında Aydınlatma Metninde geçen haklarım saklı kalmak üzere, otomotiv distribütör şirketleri, ikinci el otomotiv şirketleri, otomotiv kiralama şirketleri, finansman kuruluşları, Google Ireland Limited ve Facebook Ireland Limited ile paylaşılmasına ve bu kuruluşlara aktarılmasına, yurtiçinde ve yurtdışında işlenmesine, e-posta adresime/telefonuma, çağrı merkezleri, otomatik arama makineleri, akıllı ses kaydedici sistemler, elektronik posta, kısa mesaj hizmeti gibi vasıtalar kullanılarak elektronik ortamda veri, ses ve görüntü içerikli reklam, promosyon, kampanya ve benzeri ticari elektronik iletilerinin gönderilmesine, bu amaçlar doğrultusunda elektronik ileti dışındaki herhangi bir yöntemle de irtibata geçilmesine özgür irademle
X
1

Araç

2

Ekspertiz

3

Fiyatla

4

Tamamla
ARAÇ BİLGİLERİ
Model Yılı
Marka
Model
Yakıt Tipi
Kasa Tipi
Vites Tipi
Model Uzantısı
Kilometre
Hasar Kaydı Tutarı