Sıfıraraçal.com
  Hemen Teklif Al

Mercedes AMG GT Roadster

-

Mercedes AMG GT Roadster Renkleri

İridyum Grisi
Magnetit Siyah
Parlak Mavi
Parlak Elmas Beyazı
Metalik Kırmızı
Selenit Gri
Solerbeam Sarısı

Mercedes AMG GT Roadster Resimleri

Mercedes AMG GT Roadster Fiyat Analizi

* Gün içinde sistemde var olan en ucuz paket fiyatı baz alınmıştır.
1 Ay
3 Ay
6 Ay
1 Yıl

Mercedes AMG GT Roadster Versiyonları

Mercedes AMG GT Roadster Yorumları

Daha Çok Kullanıcı Yorumu Gör
Mercedes AMG GT Roadster için Görüşlerini Bildir
Gönder

Sıkça Sorulan Sorular

Mercedes AMG GT Roadster Hakkında Genel Bilgiler

Mercedes AMG GT Roadster Hakkında Genel Bilgiler

AMG GT Roadster 

Nesiller: 5

İlk Üretim Yılı: 2016

Motorlar: Benzin

Kasa Tipi: Roadster

 

GT Roadster'ın stilini piste hazır GT R'nin performansı ile birleştirmeyi hedefleyen Mercedes-AMG GT R Roadster, sadece 750 ünite ile sınırlı olacak özel bir model.

Model, Mercedes-AMG GT serisinin en derin yenilemesi ile aynı zamanda tanıtıldı ve ayrıca sınırlı Mercedes-Benz CLK GTR Roadster'ın bu tarafı en hızlı açık üst Mercedes modelidir.

 

Mercedes-AMG GT serisinin ikinci orta döngü yüzünün bir parçası olan GT R, ana Porsche'nin artan rekabetine rağmen modeli birkaç yıl daha güncel tutması gereken bir dizi dış ve iç yenileme aldı. bu segmentte rakip.

 

Ön uç şimdi LED farlar için Mercedes-AMG GT 4-kapılı Coupe'de bulunanları taklit eden ve böylece tüm GT modelleri arasındaki aile bağlantısını artıran tamamen yeni iç grafiklere sahip. Kemerli bir ışık kılavuzu, gündüz sürüş farı, bir seyir lambası ve aynı zamanda bir dönüş sinyali olarak işlev görür. İçeride, doğrudan GT 4 kapılı Coupe'den alınan yeni bir direksiyon simidi var ve tamamen yeni bir dijital ekranı ve orta ekranı kontrol etmek için kullanılabilen iki Dokunmatik Kontrol düğmesini içeriyor.

Duygusal olarak daha üstü açık.

Mercedes-AMG GT Roadster tüm duyularınız için saf sürüş keyfidir. Bu deneyim sadece ilave üç model varyasyonu AMG GT S, AMG GT C ve AMG GT R ile artırılır. Çok farklı tasarım tarzları, motorlar ve yürüyen aksamlar ile. Hepsinin ortak özelliği: ileriye atılma isteği ve benzersiz üstü açık sürüş hissiyatı.

Nefes kesen spor otomobillerin tasarımını keşfedin.

Mercedes-AMG GT Roadster: dışı da içi kadar atletik olarak formunun zirvesinde.

Doğrudan yarış pistinden gelen performans.

Mercedes-AMG GT Roadster: Roadster duygusu ve iki kişilik saf sürüş keyfi.

Performansın öne çıkan özellikleri

 

AMG SPEEDSHIFT DCT 7G

AMG 4,0 litre V8 biturbo motor

Alüminyum Spaceframe konstrüksiyona sahip akıllı hafif yapı

AMG yüksek performanslı seramik kompozit fren tertibatı

Güvenlikte her salise önemlidir.

Bu kadar güçlü bir performansa sahipken yeni AMG GT Roadster'daki güvenlik önceliklidir. Çok sayıda güvenlik ve yardımcı sistemi hedefinize sadece hızlı değil aynı zamanda dinlenmiş ve güvenli bir şekilde ulaşmanızı sağlar.

Güvenlikte öne çıkan özellikler:

 

Adaptif Fren

Aktif fren yardımcısı

Aktif Takip Yardımcısı DISTRONIC

3 kademeli elektronik stabilite programı (ESP®)

Otomatik uzun far yardımcısı

Tüm sürüş performansları. Tüm ölçüler. GT Roadster ile ilgili her şey.

Tek bakışta Mercedes-AMG GT C Roadster'ın tüm teknik değerleri ve verileri.

Sınırsız ileri atılma dürtüsü.

Tipik AMG sürüş performansı ile sınırsız üstü açık sürüş keyfinin mükemmel birleşimi.

Nefes kesici spor otomobil tasarımı.

Uzun bir şekilde öne doğru uzanan motor kaputundan kısa güçlü arka kısma kadar klasik spor otomobili orantıları inanılmaz bir çekiciliğe sahiptir.…

Benzeri olmayan bir iç mekan.

İç mekan bir uçak kokpitini çağrıştırır; üstü kapalıyken de nefes kesici bir etkiye sahiptir. Özellikle V8 stilinde tasarlanmış orta konsol ile birlikte alçak oturma pozisyonu çarpıcıdır. Malzemenin işleme kalitesi hissedilir ve görülür şekilde üretim seviyesindedir.

Kokpit ve AMG DRIVE UNIT.

 

Hızlı varış: Alçak oturma pozisyonu sürücüyü mükemmel şekilde kokpite entegre eder ve onu araçla bir bütün haline getirir. V8 düzeninde stilize edilmiş kumanda elemanlarına ve yeni yenilikçi ekran tuşlarına sahip AMG DRIVE UNIT, sportif şanzıman ve tüm sürüş dinamiği fonksiyonları için merkezi kumanda ünitesidir. Vites değiştirme düğmesi ve ekran tuşları üzerinden sürüş programı, şanzıman ve ESP® ayarlanabilir.

AMG Performance direksiyon simidi ve gösterge paneli

 

AMG Performance direksiyon simidinin 3 kollu tasarıma sahip yeni nesli, standart olarak dokunmatik kontrol tuşlarına ve vites değiştirme kulakçıklarına sahiptir. AMG direksiyon simidi tuşları, araç ayarlarının dikkat dağıtmayacak bir şekilde ayarlanmasını ve değiştirilmesini sağlar.

 

Köşeden köşeye 12,3 inç ekran boyutuna sahip tam dijital AMG gösterge paneli sportif sürücüler için değerli bilgiler sunar, klasik yuvarlak göstergelerin yerine geçer ve çok yönlü gösterge seçenekleri sağlar.

Dinamik sürüşte mükemmel tutuş sağlayan AMG Performance koltuklar.

 

Entegre koltuk başlıklı ve AMG plaketli güçlü hatlara sahip koltuk formu sportif sürüş tarzında ideal yan desteği son derece dinamik bir görünüm ile birleştirir.

Açık havada AMG'ye özgü sürüş performansı.

Mercedes-AMG GT Roadster unutulmaz bir sürüş keyfi yaşatır. Daha yoğun bir spor otomobil deneyimi yoktur.

Mercedes-AMG GT Roadster, dış mekanı ve iç mekanı bireysel isteklerinize göre kişiselleştirmek için neredeyse sınırsız olanak tanır. Seçiminizi kolaylaştırmak için özel AMG donanımlarımızı benzersiz paketler halinde birleştirdik.

Mercedes-AMG GT Roadster.

 

Mercedes-AMG GT Roadster, yaşam tarzı ve sportifliği mükemmel bir şekilde birleştirir. 302 km/saat azami hız ve 0'dan 100 km/saat'e 4,0 saniyelik hızlanma değeri ile en yüksek performansı ve keyifle süzülmeyi aynı anda birleştirir. AMG sportif yürüyen aksam, aktif hava ayar sistemi ve yüksek kaliteli iç mekan, Mercedes-AMG GT Roadster'ın öne çıkan özellikleridir.

Sürüş yapmak maceraya dönüştüğünde.

Motor, yürüyen aksam veya şanzıman; Mercedes-AMG GT Roadster yüksek performans için yaratıldı.

Yere sağlam basan lider.

 

Enine aks yapılı tahrik aksamı, çekişi olumlu yönde etkileyen %47 ön ve %53 arka ağırlık dağılımı sağlar. AMG arka aks diferansiyel kilidi özellikle sportif sürüş tarzında çekişi iyileştirerek virajın içinde kalan çekiş tekerleğinin kaymasını önler.

Karbon elyafı takviyeli seramik diskler özellikle yüksek sertlik derecesiyle öne çıkar ve aynı zamanda geleneksel kompozit fren disklerine göre %40 daha hafiftir. Bunun avantajları: daha uzun kullanım ömrü, daha kısa frenleme mesafeleri, hassas basınç noktası ve yüksek dayanıklılık.

 

Mercedes-AMG araçlarının geniş çok yönlülüğünü deneyimleyerek yoğun Driving Performance'ın sizi alıp götürmesine izin verin.

 

Bu aracın üretimi durdurulmuştur.
Teklif talebi alamazsınız.
Son 24 saatte 5 kişi bu modeli inceledi.
X
Karşılaştırma Listem
Tamam
X
1

Marka

2

Model

3

Versiyon

4

Tamamla
Teklif almak istediğin markayı seç
Hangi marka otomobil için sana özel fiyat teklifi almak istersin ?
Hangi aracı alacağına karar veremedin mi ? araç karşılaştır.
Teklif almak istediğin modeli seç
Hangi model için özel teklif almak istersin ?
Versiyon seç
Hangi versiyon için özel teklif almak istersin ?
Benzin
Dizel
Otomatik
Manuel
Formu Doldur
İzinli İletişim Formu
"İzinli İletişim Form"unu kabul etmekle, Şirketimiz ile paylaşılmasına rıza göstermiş olduğunuz kişisel verilerinizin, size uygun pazarlama faaliyetleri, promosyon, satış- servis ve yedek parça kampanya bildirimleri, bilgilendirme, reklam, Toyota’m ve benzeri web üyelik işlemleri, anket ve müşteri memnuniyeti araştırmaları ve bu kapsamdaki hizmetlerin sağlanması amacıyla telefon, SMS, e-posta kanalları ile her türlü elektronik iletişim yapılması için Toyota Türkiye Pazarlama ve Satış A.Ş (“Toyota Türkiye”), ile Toyota Türkiye’nin bayileri tarafından toplanmasına, kaydedilmesine, işlenmesine, saklanmasına, kullanılmasına ve aynı amaçlar grup şirketlerimiz, ana hissedarımız, Şirketimizin ithalatını yaptığı araçların üretici firması olan yurt dışında yerleşik Toyota Motor Europe NV/SA, Toyota Motor Corporation; doğrudan/dolaylı yurtiçi/yurtdışı iştiraklerimiz, faaliyetlerimizin gereği anlaşmalı olduğumuz kurumlar, tedarikçiler, anlaşmalı satıcılar,iş ortaklarımız, denetim şirketleri veya yasal bir zorunluluk gereği bu verileri talep etmeye yetkili olan kamu kurum veya kuruluşları, ile aktarılmasına/paylaşılmasına izin vermiş bulunmaktasınız. İşbu izinli iletişim onayınız Toyota Türkiye ile bayileri için geçerlidir. Onay vermemeniz halinde sizinle iletişime geçilmeyip, hiçbir ticari iletişimde bulunulmayacaktır. Bu bilgiler* sadece size sağlanacak hizmetlerin sağlıklı sunulabilmesi, olası gönderilerinizin tam ve doğru teslim edilmesi, telefon, sms ve/veya e-posta yoluyla bildirimlerimizin zamanında ulaştırılabilmesi amacıyla, sözleşme ilişkisi içinde olduğumuz, veri koruması ve güvenliği konusunda bizimle hukuken ve teknik olarak aynı sorumlulukları taşıyan, ilgili mevzuat hükümlerine riayet eden üçüncü kişilerle, yalnızca ihtiyaç durumunda ve gerekli ölçüde paylaşılacaktır. *Vermiş olduğunuz bilgilerin kullanımına ilişkin bilgileri güncellemek istemeniz halinde Toyota Türkiye Pazarlama ve Satış A.Ş., Cumhuriyet Mah. D-100 Kuzey Yan yol Cad. No: 5, Yakacık, Kartal İstanbul adresiyle Müşteri İlişkileri birimine ya da www.toyota.com.tr internet sitesindeki “bize ulaşın” sayfasına bildirimde bulunmanızı rica ederiz.”
KİŞİSEL VERİLERLE İLGİLİ AÇIK RIZA BEYAN FORMU
www.sifiraracal sitesinde Teklif Bilişim Hizmetleri Petrol Dış Ticaret Otomotiv San.ve Tic. Ltd. Şti. (Bundan böyle metinde “Şirket” olarak anılacaktır.) tarafından yayınlanan Kişisel Verilerin Korunması ve İşlenmesi Hakkında Aydınlatma Metni’ni okudum.
6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu gereğince, yine Şirket tarafından yayınlanan ve www.sifiraracal.com aracılığı ile sunulan
• Tüm otomotiv,kredi, sigorta ve kiralama ürün ve hizmetlerinin sağlanması, satışı, pazarlanması, tanıtımı ve satış sonrası destek hizmetleri süreçlerinin planlanması, takibi ve geliştirilmesi,
• Tarafıma avantajlı ve kullanım alışkanlıklarıma uygun ürün ve hizmetlerin sunulabilmesi ve reklam, tanıtım, satış, pazarlama, Müşteri İlişkileri Yönetimi ve müşteri sadakat programları, etkinlik yönetimi, bilgilendirme, promosyon ve kampanya bildirimi, üyelik işlemleri süreçlerinin tasarlanması ve / veya uygulanması,
• Dijital ve / veya diğer mecralarda reklam ve / veya tanıtım ve / veya pazarlama aktivitelerinin tasarlanması ve / veya uygulanması,
• Kurumsal iletişim faaliyetlerinin, anketlerin, müşteri ilişkileri yönetimi ve müşteri memnuniyeti arama ve süreçlerinin planlanması ve uygulanması,
faaliyetlerini içeren yukarıdaki kapsamdaki ürün ve hizmetlerin anılan kapsam ve amaçları doğrultusunda, yine yukarıda sayılan faaliyetlerin kapsamı ile sınırlı kalmak üzere, kişisel verilerimin yasadaki esaslar çerçevesinde toplanmasına, kaydedilmesine, yurtiçinde ve yurtdışında işlenmesine, saklanmasına ve okumuş olduğum Kişisel Verilerin Korunması ve İşlenmesi Hakkında Aydınlatma Metninde geçen haklarım saklı kalmak üzere, otomotiv distribütör şirketleri, ikinci el otomotiv şirketleri, otomotiv kiralama şirketleri, finansman kuruluşları, Google Ireland Limited ve Facebook Ireland Limited ile paylaşılmasına ve bu kuruluşlara aktarılmasına, yurtiçinde ve yurtdışında işlenmesine, e-posta adresime/telefonuma, çağrı merkezleri, otomatik arama makineleri, akıllı ses kaydedici sistemler, elektronik posta, kısa mesaj hizmeti gibi vasıtalar kullanılarak elektronik ortamda veri, ses ve görüntü içerikli reklam, promosyon, kampanya ve benzeri ticari elektronik iletilerinin gönderilmesine, bu amaçlar doğrultusunda elektronik ileti dışındaki herhangi bir yöntemle de irtibata geçilmesine özgür irademle