Sıfıraraçal.com

Mercedes Vito Tourer / Select

-

Mercedes Vito Tourer / Select Renkleri

Metalik Parlak Gümüş
Metalik İndiyum Grisi
Metalik Obsidiyen Siyahı
Metalik Dolomit Kahverengi
Granit Yeşili
Metalik Dağ Kristal Beyazı
Çakıl Grisi
Metalik Çakmaktaşı Grisi
Mika Lacivert
Arktik Beyazı
Metalik Kavansit Mavisi
Jüpiter Kırmızısı

Mercedes Vito Tourer / Select Resimleri

Mercedes Vito Tourer / Select Fiyat Analizi

* Gün içinde sistemde var olan en ucuz paket fiyatı baz alınmıştır.
1 Ay
3 Ay
6 Ay

Mercedes Vito Tourer / Select Versiyonları

Mercedes Vito Tourer / Select Yorumları

Mercedes Vito Tourer / Select Misafir 7.06.2020
??????????????????
(0)
Cevap Yaz

Mercedes Vito Tourer / Select Misafir 26.07.2018
mercedes bu kasasıylada yine ilk 3 te rahat.
(2)
Cevap Yaz

Mercedes Vito Tourer / Select Misafir 9.05.2018
geniş ailelerin rahatlıkla almak isteyeceği bir araç
(2)
Cevap Yaz

Mercedes Vito Tourer / Select Misafir 8.05.2018
geniş araç arayanların ilk tercihi hem çok konforlu hem çok kişi binebilecek bir araç
(1)
Cevap Yaz

Mercedes Vito Tourer / Select Misafir 14.03.2018
Süperrr denemeden anlamak mümkün değil
(0)
Cevap Yaz

Mercedes Vito Tourer / Select Misafir 7.03.2018
V class Türkiye’ye gelmeyecek mi Vito için yazık bu kadar verilen paraya !
(0)
Cevap Yaz

Mercedes Vito Tourer / Select Misafir 5.08.2017
90 üzeri rapor
(8)
Cevap Yaz

Mercedes Vito Tourer / Select Misafir 10.07.2017
Engelli raporu üzerinde alinabilirmi
(9)
Cevap Yaz
Misafir tarafından cevaplandi
90 üzeri rapor

Mercedes Vito Tourer / Select Misafir 19.06.2017
Caravella almak varken bu neden alınır ki
(13)
Cevap Yaz

Mercedes Vito Tourer / Select Misafir 16.06.2017
siyah rengi mükemmel gözüküyor
(3)
Cevap Yaz

Mercedes Vito Tourer / Select Misafir 15.06.2017
Otomobil ruhsatı ile satılması büyük avantaj
(2)
Cevap Yaz

Mercedes Vito Tourer / Select Misafir 24.05.2017
Mercedese yakışmayan arabalar bunlar
(5)
Cevap Yaz

Mercedes Vito Tourer / Select Misafir 19.04.2017
Hiç güzel bir minübüs değil hiç hoşuma gitmedi
(4)
Cevap Yaz

Mercedes Vito Tourer / Select Misafir 12.04.2017
Çok güzel bir tasarımı yok ben sırf tipi için almazdım
(2)
Cevap Yaz

Mercedes Vito Tourer / Select Misafir 3.04.2017
Mercedese yakışmayacak bir araba bence yani şekilli şukullu olması lazımdı
(0)
Cevap Yaz

Mercedes Vito Tourer / Select Misafir 14.12.2016
Büyük aile aracıdır tasarımıda güzel olmamış
(1)
Cevap Yaz
Misafir tarafından cevaplandi
Fiyati

Daha Çok Kullanıcı Yorumu Gör
Mercedes Vito Tourer / Select için Görüşlerini Bildir
Gönder

Mercedes Vito Tourer / Select Hakkında Genel Bilgiler

Mercedes Vito Select/Tourer

Vito Select.

Güç, ekonomi ve konforun mükemmel uyumu.

Her türlü yol şartına uygun bir şekilde tasarlanmış olan Vito Select, çok yönlülüğü, konforu ve her zaman güvenilir olan Mercedes-Benz kalitesini yollara taşıyor. 4 silindirli 1.950 cm³ ve 190 Bg’lik motoru ile güç ve verimlilik konusunda öne çıkıyor. 100 km‘de 5.7 litre karma yakıt tüketimi ile ekonomiktir. Varacağınız noktaya daha güvenli gidebilmeniz için Yorgunluk Asistanı (Attention Assist), Rüzgar Savrulma Asistanı (Crosswind Assist), akıllı aydınlatma sistemi, Şerit Takip Asistanı, Çarpışma Önleme Asistanı ve Kör Nokta Asistanı gibi çok sayıda yardımcı güvenlik sistemleri ile mümkün olan en yenilikçi güvenlik özelliklerini standart olarak sunar.

Aileniz için uzun ömürlü ve güvenilir bir yol arkadaşı.

Ailenizin yeni üyesi Select’inizle uzun ömürlü ve güvenilir bir yol arkadaşlığı yaşayabilmeniz için sizin adınıza gereken her şeyi düşünüyoruz. Vito Select ile çok kapsamlı kalite testlerini başarıyla geçmiş, Mercedes-Benz kalitesinde üretilmiş bir araç satın alıyorsunuz. Vito Select, zorlu yol şartlarına tamamen uyum sağlayacak şekilde tasarlanmıştır. Tamamen galvanizli karoser ile kapsamlı korozyon önlemi sayesinde, yıllar sonra da ailenizin en güvenilir ve dayanıklı üyesi olmaya devam edecektir.

Güçlü ve verimli.

Common-Rail direkt enjeksiyon ve turbo beslemeye sahip 4 silindirli dizel motoru, Vito Select’in ekonomik ve sürdürülebilirliğinin temelini oluşturur. Dört silindirli 1.950 cm3 ’lük motoru sayesinde 190 Bg motor gücüne sahip olan Vito Select güç ve verimlilikte öne çıkar. Vito Select araçlarında 9ileri 9G-TRONIC otomatik şanzıman standart olarak sunulmaktadır. 9G-TRONIC şanzıman, önceki nesil şanzıman tipine göre daha yumuşak ve seri vites geçişleri sunarken Eco Start/ Stop özelliği ile ekonomiklik de sağlanmaktadır. Ayrıca Vito Select, onarım masraflarında güvenilir kalite ve iyileştirilmiş onarım kolaylığı ile de ekonomik avantaj sunmaktadır. Azami 15.000 km olan bakım aralıkları ise bakım masraflarını düşürür. Böylece Vito Select, ekonomiklik konusunda da sınıfının öncüsüdür.

Konfor: Herkes için.

Arkanıza yaslanın ve sürüşün keyfini çıkarın. Siz bunu yaparken yolcularınız da konforla size eşlik etsinler. Kokpitte sürücünün işini kolaylaştıracak donanımlar şık bir tasarımla sunulurken, yolcu bölümünde yolcularınızın rahatlığı için her şey düşünülmüştür.

Çok özel hissedeceksiniz.

Vito Tourer.

Ailenize de işinize de yer var.

Rotayı siz belirliyorsunuz, geri kalan her şeyi yeni Vito Tourer hallediyor. Base, Base Plus ve, Pro model seçenekleri, 136 ve 163 beygirlik motor tipleri ve zengin donanım seçenekleri ile her ihtiyacınıza uygun bir Vito Tourer var.

Aileniz için uzun ömürlü ve güvenilir bir yol arkadaşı.

Ailenizin üyesi Vito’nuzla uzun ömürlü ve güvenilir bir yol arkadaşlığı yaşayabilmeniz için sizin adınıza gereken her şeyi düşünüyoruz. Vito Tourer ile çok kapsamlı kalite testlerini başarıyla geçmiş, Mercedes-Benz kalitesinde üretilmiş bir araç satın alıyorsunuz. Vito Tourer, zorlu yol şartlarına tamamen uyum sağlayacak şekilde tasarlanmıştır. Tamamen galvanizli karoser ile kapsamlı korozyon önlemi sayesinde, yıllar sonra da ailenizin en güvenilir ve dayanıklı üyesi olmaya devam edecektir.

Güçlü ve verimli.

Herkes gideceği yere ulaşır. Asıl olan konforlu ve güvenli bir şekilde ilerleyebilmektir. İster şehiriçi trafiğinde olsun, isterse şehirlerarası yollarda, Vito Tourer’ı 9 kişilik aile aracı olarak tamamen sizin taleplerinize göre uyarladık. Bunlara standart donanım kapsamındaki, elektrikli servo direksiyon ve 9 ileri otomatik şanzıman 9G-TRONIC eklendiğinde, ortaya düşük ses seviyesi, maksimum verimlilik ve sürüş konforu çıkar. Standart donanım kapsamındaki 9 ileri otomatik şanzıman, performans ile yakıt tüketimi arasında ideal bir uyum sağlar. Hangi motor seçeneğinde karar kıldığınız önemli değil, standart olarak sunulan konfor tipi süspansiyon ile Vito Tourer, sizi ve yolcularınızı, konfordan ödün vermeden taşır.

 

136 Bg gücüne sahip 1.950 cc arkadan itişli

163 Bg gücüne sahip 1.950 cc arkadan itişli

Konfor: Herkes için.

Arkanıza yaslanın ve sürüşün keyfini çıkarın. Siz bunu yaparken yolcularınız da konforla size eşlik etsinler. Kokpitte sürücünün işini kolaylaştıracak donanımlar şık bir tasarımla sunulurken, yolcu bölümünde yolcularınızın rahatlığı için her şey düşünülmüştür.

 

Bu aracın üretimi durdurulmuştur.
Teklif talebi alamazsınız.
Hemen Sana Özel Teklif Al
Son 24 saatte 25 kişi bu modeli inceledi.
X
Karşılaştırma Listem
Tamam
X
1

Marka

2

Model

3

Versiyon

4

Tamamla
Almak istediğin aracın markasını seç
Hangi marka otomobil için sana özel fiyat teklifi almak istersin ?
Hangi aracı alacağına karar veremedin mi ? araç karşılaştır.
Almak istediğin modeli seç
Hangi model için özel teklif almak istersin ?
Versiyon seç
Hangi versiyon için özel teklif almak istersin ?
Benzin
Dizel
Otomatik
Manuel
Formu Doldur
İzinli İletişim Formu
"İzinli İletişim Form"unu kabul etmekle, Şirketimiz ile paylaşılmasına rıza göstermiş olduğunuz kişisel verilerinizin, size uygun pazarlama faaliyetleri, promosyon, satış- servis ve yedek parça kampanya bildirimleri, bilgilendirme, reklam, Toyota’m ve benzeri web üyelik işlemleri, anket ve müşteri memnuniyeti araştırmaları ve bu kapsamdaki hizmetlerin sağlanması amacıyla telefon, SMS, e-posta kanalları ile her türlü elektronik iletişim yapılması için Toyota Türkiye Pazarlama ve Satış A.Ş (“Toyota Türkiye”), ile Toyota Türkiye’nin bayileri tarafından toplanmasına, kaydedilmesine, işlenmesine, saklanmasına, kullanılmasına ve aynı amaçlar grup şirketlerimiz, ana hissedarımız, Şirketimizin ithalatını yaptığı araçların üretici firması olan yurt dışında yerleşik Toyota Motor Europe NV/SA, Toyota Motor Corporation; doğrudan/dolaylı yurtiçi/yurtdışı iştiraklerimiz, faaliyetlerimizin gereği anlaşmalı olduğumuz kurumlar, tedarikçiler, anlaşmalı satıcılar,iş ortaklarımız, denetim şirketleri veya yasal bir zorunluluk gereği bu verileri talep etmeye yetkili olan kamu kurum veya kuruluşları, ile aktarılmasına/paylaşılmasına izin vermiş bulunmaktasınız. İşbu izinli iletişim onayınız Toyota Türkiye ile bayileri için geçerlidir. Onay vermemeniz halinde sizinle iletişime geçilmeyip, hiçbir ticari iletişimde bulunulmayacaktır. Bu bilgiler* sadece size sağlanacak hizmetlerin sağlıklı sunulabilmesi, olası gönderilerinizin tam ve doğru teslim edilmesi, telefon, sms ve/veya e-posta yoluyla bildirimlerimizin zamanında ulaştırılabilmesi amacıyla, sözleşme ilişkisi içinde olduğumuz, veri koruması ve güvenliği konusunda bizimle hukuken ve teknik olarak aynı sorumlulukları taşıyan, ilgili mevzuat hükümlerine riayet eden üçüncü kişilerle, yalnızca ihtiyaç durumunda ve gerekli ölçüde paylaşılacaktır. *Vermiş olduğunuz bilgilerin kullanımına ilişkin bilgileri güncellemek istemeniz halinde Toyota Türkiye Pazarlama ve Satış A.Ş., Cumhuriyet Mah. D-100 Kuzey Yan yol Cad. No: 5, Yakacık, Kartal İstanbul adresiyle Müşteri İlişkileri birimine ya da www.toyota.com.tr internet sitesindeki “bize ulaşın” sayfasına bildirimde bulunmanızı rica ederiz.”
KİŞİSEL VERİLERLE İLGİLİ AÇIK RIZA BEYAN FORMU
www.sifiraracal sitesinde Teklif Bilişim Hizmetleri Petrol Dış Ticaret Otomotiv San.ve Tic. Ltd. Şti. (Bundan böyle metinde “Şirket” olarak anılacaktır.) tarafından yayınlanan Kişisel Verilerin Korunması ve İşlenmesi Hakkında Aydınlatma Metni’ni okudum.
6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu gereğince, yine Şirket tarafından yayınlanan ve www.sifiraracal.com aracılığı ile sunulan
• Tüm otomotiv,kredi, sigorta ve kiralama ürün ve hizmetlerinin sağlanması, satışı, pazarlanması, tanıtımı ve satış sonrası destek hizmetleri süreçlerinin planlanması, takibi ve geliştirilmesi,
• Tarafıma avantajlı ve kullanım alışkanlıklarıma uygun ürün ve hizmetlerin sunulabilmesi ve reklam, tanıtım, satış, pazarlama, Müşteri İlişkileri Yönetimi ve müşteri sadakat programları, etkinlik yönetimi, bilgilendirme, promosyon ve kampanya bildirimi, üyelik işlemleri süreçlerinin tasarlanması ve / veya uygulanması,
• Dijital ve / veya diğer mecralarda reklam ve / veya tanıtım ve / veya pazarlama aktivitelerinin tasarlanması ve / veya uygulanması,
• Kurumsal iletişim faaliyetlerinin, anketlerin, müşteri ilişkileri yönetimi ve müşteri memnuniyeti arama ve süreçlerinin planlanması ve uygulanması,
faaliyetlerini içeren yukarıdaki kapsamdaki ürün ve hizmetlerin anılan kapsam ve amaçları doğrultusunda, yine yukarıda sayılan faaliyetlerin kapsamı ile sınırlı kalmak üzere, kişisel verilerimin yasadaki esaslar çerçevesinde toplanmasına, kaydedilmesine, yurtiçinde ve yurtdışında işlenmesine, saklanmasına ve okumuş olduğum Kişisel Verilerin Korunması ve İşlenmesi Hakkında Aydınlatma Metninde geçen haklarım saklı kalmak üzere, otomotiv distribütör şirketleri, ikinci el otomotiv şirketleri, otomotiv kiralama şirketleri, finansman kuruluşları, Google Ireland Limited ve Facebook Ireland Limited ile paylaşılmasına ve bu kuruluşlara aktarılmasına, yurtiçinde ve yurtdışında işlenmesine, e-posta adresime/telefonuma, çağrı merkezleri, otomatik arama makineleri, akıllı ses kaydedici sistemler, elektronik posta, kısa mesaj hizmeti gibi vasıtalar kullanılarak elektronik ortamda veri, ses ve görüntü içerikli reklam, promosyon, kampanya ve benzeri ticari elektronik iletilerinin gönderilmesine, bu amaçlar doğrultusunda elektronik ileti dışındaki herhangi bir yöntemle de irtibata geçilmesine özgür irademle