Sıfıraraçal.com
Üye Girişi

Yeni Mercedes E-Serisi All-Terrain yakından görüntülendi

Yeni Mercedes E-Serisi All-Terrain yakından görüntülendi

Aracın ön ve arka farları, tamponları ve ön ızgaraları gibi birçok bölüm yeni jenerasyon ile güncel hale kavuşacak.

Mercedes-Benz E-Serisi'ni 2020 yılı için yeniden güncellemiş gibi görünüyor. Bu casus fotoğraflarda gördüğünüz araç E-Serisi'nin All Terrain adlı yerden yüksek ve bir miktar arazi gücüne hakim olan station wagon versiyonunun yeni hâli diyebiliriz. Yeni Audi A6 Allroad ve Volvo V90 Cross Country modeline kafa tutacak olan bu modelin güncel halinin ilk casus fotoğrafları da geçtiğimiz yıl ortaya bizlerle buluştu.

İlginizi Çekebilir: 2020 Volkswagen Golf’ün Tanıtılacağı Tarih Belli Olduldu

Geliştirme sürecinde ileri kademelere erişildiğinden dolayı da bu yeni fotoğraflardaki prototipte az miktarda kamuflaja yer verilmiş. Aracın kamuflajları da araçta geliştirilen kısımlara yani ön ve arka yüze konumlandırılmış. Aracın gündüz farları gibi detaylarının yeni CLS modeline büyük bir şekilde benzerlik gösterdiğini de söylemek mümkün.Aracın arka yanına baktığımız zaman beyaz kamuflajla gizlenen kısımların altında yeni arka farlara yer verildiğini görüyoruz. Bagaj kapağı ve arka tampon gibi bölümlerde de hafif güncellemelere yer verildiğini görüyoruz. Aracın farları arasında yer alan metalik çubuk da hala yerinde duruyor. Aracın fotoğraflarında aracın iç dizaynına ait görüntülere maalesef yer verilmemiş. Ancak güncel E-Serisi modellerinin tümünde MBUX bilgi eğlence sistemine geçileceğini rahatlıkla söyleyebiliriz. Çünkü firmanın birçok üst seviye yeni modelinde ve E-Serisi'nin SUV hâli gibi nitelendirilebilecek. 2020 GLE / GLE Coupe çiftinde durum tam olarak böyle. Buna ek olarak Mercedes E-Serisi'nin iç dizaynında döşeme seçeneklerinin de güncelleneceğini söyleyebiliriz.

İlginizi Çekebilir: 2020 Mazda 3'ün Yarış Otomobil Modeli Tanıtıldı

E-Serisi All Terrain modelinin güncel versiyonu Avrupa'da sadece dizel motor seçenekleri ile sunulacak. Bunlara ek olarak E220d ve E400d olarak belirtilmiş durumda. Bunlardan 4 silindirli E220d versiyonu 194 beygir güç üretirken, E400d versiyonu 340 beygir güç üretebiliyor. Her iki versiyonda da 9 ileri otomatik şanzıman ile 4Matic adlı 4 tekerden çekiş sisteminin standart olacağı da söylenmekte. Ayrıca güncel E-Serisi All Terrain modelinin öncesinde standart E-Serisi Sedan'ın tanıtımının sunulmasını bekliyoruz.

SIFIRARACAL.com sitesi üzerinde tüm marka ve model araçlar için fiyat teklifi alabilir, araç karşılaştırmaları yapabilir, size uygun sıfır km araca bayiye gitmeden sahip olabilirsiniz.

Hızlı Teklif Al
Karşılaştırma Listem
Favorilerim Listem
Otomobil Haberleri
X
Karşılaştırma Listem
Tamam
Advertisement