Sıfıraraçal.com
Üye Girişi

Mercedes AMG GLB Yeni Bir EQ Konsepti İle Gelecek

Mercedes AMG GLB Yeni Bir EQ Konsepti İle Gelecek

Mercedes-Benz mühendisleri, kullanışlı yeni bir SUV modeli GLB'yi geçtiğimiz Haziran ayında resmi olarak tanıtmıştı. Mercedes mühendislerinin yaptığı yeni açıklamaya bakınca anlıyoruz ki hem kompakt hem 7 koltuklu bu SUV modelin AMG versiyonu önümüzdeki ay düzenlenecek olan Frankfurt Otomobil Fuarı kapsamında global anlamda tanıtılacak.

İlginizi Çekebilir: 2020 Seat Leon Nürburgring Pistlerinde Görüntülendi

Ancak tanıtılacak olan AMG GLB modelinin 45 mi yoksa 35 mi olacağı henüz cevabını bekleyen sorular arasında. Bildiğiniz üzere Mercedes-AMG modellerinde 45 kodlu olanlar 35 kodlu olanlara göre daha yüksek güce ve daha fazla performans odaklı özelliklere sahip olmak mümkün.Mercedes-AMG modelinin kompakt modellerinde 2.0 litrelik turboşarjlı 4 silindirli motorun farklı güç çıkışlarıyla yer aldığını görmek mümkün. Eğer Frankfurt şehrinde göreceğimiz model de AMG GLB 35 ise bu otomobilin AMG A35 ile aynı güçte yani 306 beygir gücünde gelmesini beklemek sanırım biraz daha mantıklı olacak. Tanıtılacak olan model AMG GLB 45 olursa da AMG A45 ile denk olarak 420 beygir civarında bir güç bekliyoruz.

İlginizi Çekebilir: 100 Bin TL’nin Altındaki Sıfır Araç Modelleri

Mercedes-Benz önümüzdeki ay Frankfurt Otomobil Fuarı'nda AMG GLB modeline ek olarak, elektrikli otomobil serisi EQ kapsamında yeni bir konsept otomobil tanıtacağını da bizlerle paylaşıyor. Firma bunlara ek olarak Frankfurt'ta mevcut modellerinin plug-in hibrit versiyonları gibi araçları da gösterişe sunacak. Frankfurt Otomobil Fuarı ise 12-22 Eylül tarihleri arasında düzenlenecek.

SIFIRARACAL.com sitesi üzerinden tüm marka ve model araçlar için fiyat teklifi alabilir, araç karşılaştırmaları yapabilir, size uygun sıfır km araca bayiye gitmeden sahip olabilirsiniz.

Hızlı Teklif Al
Karşılaştırma Listem
Favorilerim Listem
Otomobil Haberleri
X
Karşılaştırma Listem
Tamam
Advertisement