Sıfıraraçal.com
Üye Girişi

Kia Telluride Modelinin Off-Road Paketi Mi Geliyor?

Kia Telluride Modelinin Off-Road Paketi Mi Geliyor?

Hemen hemen bir sene önce Detroit Otomobil Fuarı'nda karşımıza çıkan Yeni Kia Telluride, sürücülerin favorisi olmuş durumda. Ortaya atılan yeni bilgilere göre Kia, hem bu talep artışını değerlendirmek hem de otomobilin ilk yılını kutlamak için modele özel bir versiyon hazırlıyor.

İlginizi Çekebilir: Suv Model Yeni Peugot 2008’in Basın Toplantısı Gerçekleşti

Bu paylaşımda Telluride'ın yüksek sürüşlü ve çok daha lüks bir versiyonunun geldiği belirtilse de bu "lüks" kavramının sadece çift renkli tavan tasarımını nitelendirdiğini ifade edelim. Aynı paylaşımın içerisinde modelin bir off-road paketine kavuşacağı da belirtilmişti.Tabi ki iddialara şüphe ile yaklaşmakta fayda var. Başka bir yandan bu paylaşımı haberleştirmemizin nedeni tamamen iddiaların zamanlamasından kaynaklı. Yaklaşık birkaç gün sonra Genesis GV80'in örtüsü kaldırılacak. Kendi platformuna sahip olacak otomobil, Kia'nın ellerini ovuşturmasına neden olabilecek. Firma, daha agresif görünümlü bir araç arayan fakat Genesis'e parası yetmeyecek alıcıları kendi tarafına çekmek isteyebilir.

İlginizi Çekebilir: Citroen'den Yeni Marka Hamlesi

2020 Kia Telluride, Kuzey Amerika'da Kia'yı mutlu etmeye devam ediyor. 295 bg gücündeki 3.8 litrelik V6 motoru kullanan otomobil, üç sıralı koltuk düzenine sahip bir model için biraz güçsüz kaldı. Öte yandan aracın yaşam alanındaki lüks donanımlar ve bol teknolojisi, kendisine SUV dünyasında bir yer açmasını sağladı.

Siz de Kia markası ile ilgili tüm haberlere sitemiz üzerinden ulaşabilir, araç karşılaştırmaları yapabilir, size uygun sıfır km araca bayiye gitmeden sahip olabilirsiniz.

Hızlı Teklif Al
Karşılaştırma Listem
Favorilerim Listem
Otomobil Haberleri
X
Karşılaştırma Listem
Tamam
Advertisement Advertisement Advertisement