Sıfıraraçal.com
Üye Girişi

Kia Futuron Göz Alıcı Konsepti Sergilendi

Kia Futuron Göz Alıcı Konsepti Sergilendi

SEMA 2019 haberlerine hayatınızda görüp görebileceğiniz en özel otomobillerden birisinin tanıtımı nedeniyle ara veriyoruz. Resimlerde gördüğünüz Futuron konsepti, coupe-SUV yapısı ve çarpıcı tasarımı ile gösterildi. Kia firmasının geleceğinde yer bulacağı söylenen otomobil, otonom sürüş sistemleri ile dikkat çekiyor. Çin'de düzenlenen bir fuarda gösterime çıkan yeni Kia modeli, 10 Kasım tarihine kadar gösterimde olacak.

İlginizi Çekebilir: Yeni Nissan Micra Türkiye’de

2020 Kia Futuron, SUV platformunda giden bir spor otomobil. Tamamen elektrikli bir tasarıma sahip olan otomobil AWD sürüşe de sahip. Kia firması bu sistemin detaylarını paylaşmasa da aracın 485 cm uzunluğa sahip olduğu açıklanan bilgiler arasında. 300 cm aks mesafesi ve 155 cm yüksekliği de aracın büyük yapısını gözler önüne seriyor.

Futuron, 2019 Mart ayında düzenlenen Cenevre Otomobil Fuarı'nda gördüğümüz Imagine by Kia konseptine çok benziyor. Firma bu modeller ile elektrikli geleceğini gözler önüne sermek ve daha fazla müşteriye ulaşmak istiyor. Geniş jantları, tavanın tümünün kaplayan cam paneli ve yuvarlak yapısı ile bir UFO'yu andıran Futuron, 4. seviye otonom sürüş sistemlerine sahip.Yüksek sürüşlü coupe'nin kabini de tasarımı kadar çarpıcı. Ön koltuklar arkaya doğru katlanırken otonom sistem açıldığında direksiyon da ortadan kalkıyor.

Yeni Kia Futuron modelinin geleceği parlak olsa da üretime geçip geçmeyeceği konusunda resmi bir bilgi bulunmuyor.

İlginizi Çekebilir: Elon Musk, fütüristik “Tesla pickup” için tarihi verdi

Kia markası ile ilgili tüm haberlere sitemiz üzerinden ulaşabilirsiniz. Ayrıca tüm güncel sıfır araba fiyatlarını SIFIRARACAL.com sitesinden öğrenebilirsiniz. Yine sitemiz üzerinden sıfır araç kampanyalarından haberdar olabilirsiniz. Sıfır araba modellerinin donanım özelliklerini, resimlerini, videolarını, renklerini ve kullanıcı yorumlarını inceleyebilir siz de kendi yorumunuzu bizlerle paylaşabilirsiniz.

Ayrıca sitemiz üzerinden tüm araba fiyatlarını öğrenebilir, araç karşılaştırması yapabilir, araba karşılaştırma hakkında daha detaylı bilgiye sahip olabilirsiniz.

Hızlı Teklif Al
Karşılaştırma Listem
Favorilerim Listem
Otomobil Haberleri
X
Karşılaştırma Listem
Tamam
Advertisement