Sıfıraraçal.com

İşte 2019 KIA Ceed GT ve ilk göze çarpanlar

İşte 2019 KIA Ceed GT ve ilk göze çarpanlar

Fransa’da ki Paris Otomobil Fuarı 2018 dahilinde piste çıkacaklar arasındaki yerini alan 2019 KIA Ceed GT, her alanda bir seviye daha ilerlemiş durumda. 2019 senesinde en iyi çağını yaşama durumunu barındıran KIA Ceed ailesi bunun olası ciddi oranda geliştirilmiş sürümlerine borçlu olacak.

Fransa Paris Otomobil Fuarı’nda popüler modeline yeni bir ivme getirecek olan Kia, ProCeed ile birlikte Ceed GT‘yi de organizasyona getireceğini bildirdi. Ailenin ateşli hatcback karakteri bulunduran üyesi durumunda bulunan otomobil bir önceki nesline kıyasla yerinde değişimler elde etmiş vaziyette. Daha çok teknik kısmındaki gelişimleriyle dikkatlerimizi celbeden modelde opsiyon listesine ilk kez 7 ileri DCT vites yazılmış olması da olası alıcılar için tercih nedeni niteliğini taşıyor.

2019 KIA Ceed Teknik Özellikler

Ölçün(Standart) olarak hala 6 ileri manuel şanzımanla gelen otomobilin ön tarafında, 1,6 litrelik turbo benzinli motoru görmeye devam edeceğiz. Elbette daha güçlü bir yapı ile…

Şuanda tüm performans değerlerini paylaşılmayan 2019 KIA Ceed GT, yine de genel hatlarıyla bize bilgi verebilecek ayrıntılara sahip. 1,6 litrelik motorunda yapılan değişimlerle birlikte artık 201 beygir güç ve 265 Nm tork değerlere sahip olan otomobilin 0’dan 100’e 8 saniyenin altında erişmesine muhtemel gözüyle bakılıyor.

Ulaşabilecek son sürat konusunda ise beklentilerin 230 km/s olduğunu söylemeden geçmeyelim. Altyapı elemanları konusunda da önemli değişimler yapıldığı Ceed GT’de, artık daha iyi sürüş performansı da bekleme hakkımız doğuyor. Değişim dahlinde daha alçakta konumlandırılan süspansiyon yapısının ön ve arka taraftaki yaylarında daha esnek bir yapı yer alıyor.

Diğer Haberlerede Göz Atın: 2018 Hyundai Tucson Satışa Çıktı! İşte Yeni Tucson’un Fiyatı

2019 Kia Ceed Donanım Özellikleri

Ve ayrıca elektronik stabilite kontrolü ve direksiyon tepkilerinin keskinliği söz konusu olduğunda ortaya daha eğleceli sürüş vaadi çıkıyor. Ölçünlü olarak Michelin Pilot Sport 4 lastik setinin gelecek olması da hoş ayrıntılardan. Anahtar ayrım Ceed GT’yi ailenin diğer üyelerinden ayıran dizaynsal farklılıklar kendisini hemen hissettiriyor. Ön tarafta hava girişleri büyütülmüş daha dinamik bir tamponla başlayan farlar, ızgara ve kırmızı şerit dokunuşlarıyla daha da güzelleştirilmiş. 18 inç‘lik sürüme özel jant setiyle yanal bölümde varlığını gördüğümüz GT logosu, arka tarafta tampon-difüzör-egzoz-spoiler alanlarıyla “mahşerin dört atlısını” adeta tamamlıyor.

Tabi ki kırmızı fren kaliperlerini de bu durumda es geçmemek gerek. Çünkü bu sayede olası alıcıların sonradan gidip renkli kaliper kapağı taktırmaya gerek duymayacağı anlamına geliyor.

GT logolu direksiyon, alüminyum pedallar ve deri kaplama spor koltuklar hemen ön plana çıkıyor. Bu yapılan revizyonda başı çekiyor. Konsolun ortasında ölçün olarak 7 inç‘lik multimedya ekrana sahip olacak kullanıcılar dilerlerse bu ebatı 8 inç’e kadar arttırabileckeler.

Kia Ceed Premium seviyesinde ise daha çok donanımsal özellikle görmek mümkün olacak.

Ceed GT her ne kadar dinamizm odaklı geliştirilmiş olsa da bu felsefe, günlük kullanım için düşünülen pek çok elektronik desteği de yanında getirecek. Listeye baktığımızda; uzun far asistanı, sürücü yorgunluk uyarısı, şeritte tutma, ön bölge çarpışma uyarısı, geri gölge trafik ve çarpışma uyarısı, dur-kalk fonksiyonlu adaptif hız sabitleme, akıllı park desteği, kör nokta uyarı sistemi ve yaya algılama vb. birçok sistemin de bu kapsamda yer aldığı görülüyor.

2019 KIA Ceed Fiyat Listesi

2019 yıl Mart-Nisan ayları itibari ile Avrupa asfaltlarında görünmeye başlanacak olan 2019 KIA Ceed,in üretimi Slovakya’da gerçekleşecek. Fiyatlarının ise 2018 yılının sonlarına doğru açıklanmasını bekliyoruz. Türkiye’ye geleceği tarih ise henüz net değil.

 

İşte 2019 KIA Ceed GT ve ilk göze çarpanlar İçin Görüşlerini Bildir
Gönder
Hızlı Teklif Al
Karşılaştırma Listem
Favorilerim Listem
Otomobil Haberleri
X
Karşılaştırma Listem
Tamam
X
1

Marka

2

Model

3

Versiyon

4

Tamamla
Almak istediğin aracın markasını seç
Hangi marka otomobil için sana özel fiyat teklifi almak istersin ?
Hangi aracı alacağına karar veremedin mi ? araç karşılaştır.
Almak istediğin modeli seç
Hangi model için özel teklif almak istersin ?
Versiyon seç
Hangi versiyon için özel teklif almak istersin ?
Benzin
Dizel
Otomatik
Manuel
Formu Doldur
İzinli İletişim Formu
"İzinli İletişim Form"unu kabul etmekle, Şirketimiz ile paylaşılmasına rıza göstermiş olduğunuz kişisel verilerinizin, size uygun pazarlama faaliyetleri, promosyon, satış- servis ve yedek parça kampanya bildirimleri, bilgilendirme, reklam, Toyota’m ve benzeri web üyelik işlemleri, anket ve müşteri memnuniyeti araştırmaları ve bu kapsamdaki hizmetlerin sağlanması amacıyla telefon, SMS, e-posta kanalları ile her türlü elektronik iletişim yapılması için Toyota Türkiye Pazarlama ve Satış A.Ş (“Toyota Türkiye”), ile Toyota Türkiye’nin bayileri tarafından toplanmasına, kaydedilmesine, işlenmesine, saklanmasına, kullanılmasına ve aynı amaçlar grup şirketlerimiz, ana hissedarımız, Şirketimizin ithalatını yaptığı araçların üretici firması olan yurt dışında yerleşik Toyota Motor Europe NV/SA, Toyota Motor Corporation; doğrudan/dolaylı yurtiçi/yurtdışı iştiraklerimiz, faaliyetlerimizin gereği anlaşmalı olduğumuz kurumlar, tedarikçiler, anlaşmalı satıcılar,iş ortaklarımız, denetim şirketleri veya yasal bir zorunluluk gereği bu verileri talep etmeye yetkili olan kamu kurum veya kuruluşları, ile aktarılmasına/paylaşılmasına izin vermiş bulunmaktasınız. İşbu izinli iletişim onayınız Toyota Türkiye ile bayileri için geçerlidir. Onay vermemeniz halinde sizinle iletişime geçilmeyip, hiçbir ticari iletişimde bulunulmayacaktır. Bu bilgiler* sadece size sağlanacak hizmetlerin sağlıklı sunulabilmesi, olası gönderilerinizin tam ve doğru teslim edilmesi, telefon, sms ve/veya e-posta yoluyla bildirimlerimizin zamanında ulaştırılabilmesi amacıyla, sözleşme ilişkisi içinde olduğumuz, veri koruması ve güvenliği konusunda bizimle hukuken ve teknik olarak aynı sorumlulukları taşıyan, ilgili mevzuat hükümlerine riayet eden üçüncü kişilerle, yalnızca ihtiyaç durumunda ve gerekli ölçüde paylaşılacaktır. *Vermiş olduğunuz bilgilerin kullanımına ilişkin bilgileri güncellemek istemeniz halinde Toyota Türkiye Pazarlama ve Satış A.Ş., Cumhuriyet Mah. D-100 Kuzey Yan yol Cad. No: 5, Yakacık, Kartal İstanbul adresiyle Müşteri İlişkileri birimine ya da www.toyota.com.tr internet sitesindeki “bize ulaşın” sayfasına bildirimde bulunmanızı rica ederiz.”
KİŞİSEL VERİLERLE İLGİLİ AÇIK RIZA BEYAN FORMU
www.sifiraracal sitesinde Teklif Bilişim Hizmetleri Petrol Dış Ticaret Otomotiv San.ve Tic. Ltd. Şti. (Bundan böyle metinde “Şirket” olarak anılacaktır.) tarafından yayınlanan Kişisel Verilerin Korunması ve İşlenmesi Hakkında Aydınlatma Metni’ni okudum.
6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu gereğince, yine Şirket tarafından yayınlanan ve www.sifiraracal.com aracılığı ile sunulan
• Tüm otomotiv,kredi, sigorta ve kiralama ürün ve hizmetlerinin sağlanması, satışı, pazarlanması, tanıtımı ve satış sonrası destek hizmetleri süreçlerinin planlanması, takibi ve geliştirilmesi,
• Tarafıma avantajlı ve kullanım alışkanlıklarıma uygun ürün ve hizmetlerin sunulabilmesi ve reklam, tanıtım, satış, pazarlama, Müşteri İlişkileri Yönetimi ve müşteri sadakat programları, etkinlik yönetimi, bilgilendirme, promosyon ve kampanya bildirimi, üyelik işlemleri süreçlerinin tasarlanması ve / veya uygulanması,
• Dijital ve / veya diğer mecralarda reklam ve / veya tanıtım ve / veya pazarlama aktivitelerinin tasarlanması ve / veya uygulanması,
• Kurumsal iletişim faaliyetlerinin, anketlerin, müşteri ilişkileri yönetimi ve müşteri memnuniyeti arama ve süreçlerinin planlanması ve uygulanması,
faaliyetlerini içeren yukarıdaki kapsamdaki ürün ve hizmetlerin anılan kapsam ve amaçları doğrultusunda, yine yukarıda sayılan faaliyetlerin kapsamı ile sınırlı kalmak üzere, kişisel verilerimin yasadaki esaslar çerçevesinde toplanmasına, kaydedilmesine, yurtiçinde ve yurtdışında işlenmesine, saklanmasına ve okumuş olduğum Kişisel Verilerin Korunması ve İşlenmesi Hakkında Aydınlatma Metninde geçen haklarım saklı kalmak üzere, otomotiv distribütör şirketleri, ikinci el otomotiv şirketleri, otomotiv kiralama şirketleri, finansman kuruluşları, Google Ireland Limited ve Facebook Ireland Limited ile paylaşılmasına ve bu kuruluşlara aktarılmasına, yurtiçinde ve yurtdışında işlenmesine, e-posta adresime/telefonuma, çağrı merkezleri, otomatik arama makineleri, akıllı ses kaydedici sistemler, elektronik posta, kısa mesaj hizmeti gibi vasıtalar kullanılarak elektronik ortamda veri, ses ve görüntü içerikli reklam, promosyon, kampanya ve benzeri ticari elektronik iletilerinin gönderilmesine, bu amaçlar doğrultusunda elektronik ileti dışındaki herhangi bir yöntemle de irtibata geçilmesine özgür irademle