Sıfıraraçal.com
Üye Girişi

2021 Kia Sportage Önümüzdeki Nisan Tanıtılabilir

2021 Kia Sportage Önümüzdeki Nisan Tanıtılabilir

2021 Kia Sportage Önümüzdeki Nisan Tanıtılabilir

Yeni Kia Sportage, Hyundai Tucson modelindeki yaşanan benzer değişikliklerle karşımıza çıkacak.

İlginizi Çekebilir: Yeni 2021 Kia Stinger Tanıtıldı

Kia Sportage, Güney Kore'deki son senesinde Gravity ismi verilen yeni donanım paketine kavuştu. Haberimizin içerinde de görebileceğiniz resimlerde Gravity isimli donanım paketinin, dördüncü jenerasyon modele bir veda olduğunu biliyoruz. Ancak görünüşe göre yeni jenerasyon model sandığımızdan çok daha yakında.

Beşinci Nesil Kia Sportage 2021 Nisan’da Karşımızda Olacak

Markanın ana üssü olan The Korean Car Blog ekibinden, gelen iddialara göre beşinci jenerasyon Kia Sportage 2021’nin Nisan ayında karşımızda olacak. Kuzeni olan Hyundai Tucson'un tanıtımının ardından ortaya çıkan söylentilere göre yeni jenerasyon model Tucson'un kullandığı tasarım dilini devam ettirecek.

"NQ5" kod adını aldığı söylenen aracın bu yeni tasarım dilinin, ilk olarak bir konsept halinde tanıtılması da bekleniyor. Hatırlayacak olursak Hyundai, Tucson aracı için benzer yolu tercih etmiş ve 2019 Kasım ayında ilk olarak Vision T ismini verdiği konseptle tanıtmıştı.

Yine aynı söylentilere göre Güney Koreli üretici Kia, otomobilin çıkış tarihini geliştirme sürecinin uzaması nedeniyle ertelemiş. İki ayrı aks aralığı seçeneğiyle tercih edilecek modelin LWB versiyonunun üzerine daha çok titrediği belirten Güney Koreli üretici, bu modelden oldukça umutlu görünüyor. Bununla beraber aracın Tucson’la sadece tasarımını değil, motor ünitelerini de paylaşacağını düşünüyoruz.

Yeni Nesil Kia Sportage Teknik Özellikler

Yeni Tucson modelinde yer alan 1,6 lt’lik benzinli ve dizel motorlar Yeni Sportage'ın güç seçenekleri arasında yer alacak. 6 ileri ya da 7 ileri çift kavramalı şanzımanla gelecek modelin bir de hibrit seçeneği olabilir.

Eğer bu iddialar doğruysa, yeni  Kia Sportage prototiplerini gelecek günlerde daha çok test edilirken göreceğiz. Bakalım Kia'nın bundan sonraki hamlesi nasıl olacak? Sifiraracal.com haber sayfamızı ve sosyal medya hesaplarımızı takipte kalın!

Yeni Kia Sportage hakkındaki gelişmelerden haberdar olduğumuza göre sitemiz üzerinden güncel Kia 2020 fiyat listesini inceleyebilir muadilleri ile araç karşılaştırması yapabilirsiniz. Eee hadi tüm Kia modelleri sana özel fiyat teklifleri için seni bekliyor.

Bu haberi okudunuz mu?

Kia’dan 7 Yılda 7 Yeni Elektrikli Otomobil

Bu Haber İçin Görüşlerini Bildir
Gönder

Bu Haberin Yorumları

Hızlı Teklif Al
Karşılaştırma Listem
Favorilerim Listem
Otomobil Haberleri
X
Karşılaştırma Listem
Tamam
X
1

Marka

2

Model

3

Versiyon

4

Tamamla
Almak istediğin aracın markasını seç
Hangi marka otomobil için sana özel fiyat teklifi almak istersin ?
Hangi aracı alacağına karar veremedin mi ? araç karşılaştır.
Almak istediğin modeli seç
Hangi model için özel teklif almak istersin ?
Versiyon seç
Hangi versiyon için özel teklif almak istersin ?
Benzin
Dizel
Otomatik
Manuel
Formu Doldur
İzinli İletişim Formu
"İzinli İletişim Form"unu kabul etmekle, Şirketimiz ile paylaşılmasına rıza göstermiş olduğunuz kişisel verilerinizin, size uygun pazarlama faaliyetleri, promosyon, satış- servis ve yedek parça kampanya bildirimleri, bilgilendirme, reklam, Toyota’m ve benzeri web üyelik işlemleri, anket ve müşteri memnuniyeti araştırmaları ve bu kapsamdaki hizmetlerin sağlanması amacıyla telefon, SMS, e-posta kanalları ile her türlü elektronik iletişim yapılması için Toyota Türkiye Pazarlama ve Satış A.Ş (“Toyota Türkiye”), ile Toyota Türkiye’nin bayileri tarafından toplanmasına, kaydedilmesine, işlenmesine, saklanmasına, kullanılmasına ve aynı amaçlar grup şirketlerimiz, ana hissedarımız, Şirketimizin ithalatını yaptığı araçların üretici firması olan yurt dışında yerleşik Toyota Motor Europe NV/SA, Toyota Motor Corporation; doğrudan/dolaylı yurtiçi/yurtdışı iştiraklerimiz, faaliyetlerimizin gereği anlaşmalı olduğumuz kurumlar, tedarikçiler, anlaşmalı satıcılar,iş ortaklarımız, denetim şirketleri veya yasal bir zorunluluk gereği bu verileri talep etmeye yetkili olan kamu kurum veya kuruluşları, ile aktarılmasına/paylaşılmasına izin vermiş bulunmaktasınız. İşbu izinli iletişim onayınız Toyota Türkiye ile bayileri için geçerlidir. Onay vermemeniz halinde sizinle iletişime geçilmeyip, hiçbir ticari iletişimde bulunulmayacaktır. Bu bilgiler* sadece size sağlanacak hizmetlerin sağlıklı sunulabilmesi, olası gönderilerinizin tam ve doğru teslim edilmesi, telefon, sms ve/veya e-posta yoluyla bildirimlerimizin zamanında ulaştırılabilmesi amacıyla, sözleşme ilişkisi içinde olduğumuz, veri koruması ve güvenliği konusunda bizimle hukuken ve teknik olarak aynı sorumlulukları taşıyan, ilgili mevzuat hükümlerine riayet eden üçüncü kişilerle, yalnızca ihtiyaç durumunda ve gerekli ölçüde paylaşılacaktır. *Vermiş olduğunuz bilgilerin kullanımına ilişkin bilgileri güncellemek istemeniz halinde Toyota Türkiye Pazarlama ve Satış A.Ş., Cumhuriyet Mah. D-100 Kuzey Yan yol Cad. No: 5, Yakacık, Kartal İstanbul adresiyle Müşteri İlişkileri birimine ya da www.toyota.com.tr internet sitesindeki “bize ulaşın” sayfasına bildirimde bulunmanızı rica ederiz.”
KİŞİSEL VERİLERLE İLGİLİ AÇIK RIZA BEYAN FORMU
www.sifiraracal sitesinde Teklif Bilişim Hizmetleri Petrol Dış Ticaret Otomotiv San.ve Tic. Ltd. Şti. (Bundan böyle metinde “Şirket” olarak anılacaktır.) tarafından yayınlanan Kişisel Verilerin Korunması ve İşlenmesi Hakkında Aydınlatma Metni’ni okudum.
6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu gereğince, yine Şirket tarafından yayınlanan ve www.sifiraracal.com aracılığı ile sunulan
• Tüm otomotiv,kredi, sigorta ve kiralama ürün ve hizmetlerinin sağlanması, satışı, pazarlanması, tanıtımı ve satış sonrası destek hizmetleri süreçlerinin planlanması, takibi ve geliştirilmesi,
• Tarafıma avantajlı ve kullanım alışkanlıklarıma uygun ürün ve hizmetlerin sunulabilmesi ve reklam, tanıtım, satış, pazarlama, Müşteri İlişkileri Yönetimi ve müşteri sadakat programları, etkinlik yönetimi, bilgilendirme, promosyon ve kampanya bildirimi, üyelik işlemleri süreçlerinin tasarlanması ve / veya uygulanması,
• Dijital ve / veya diğer mecralarda reklam ve / veya tanıtım ve / veya pazarlama aktivitelerinin tasarlanması ve / veya uygulanması,
• Kurumsal iletişim faaliyetlerinin, anketlerin, müşteri ilişkileri yönetimi ve müşteri memnuniyeti arama ve süreçlerinin planlanması ve uygulanması,
faaliyetlerini içeren yukarıdaki kapsamdaki ürün ve hizmetlerin anılan kapsam ve amaçları doğrultusunda, yine yukarıda sayılan faaliyetlerin kapsamı ile sınırlı kalmak üzere, kişisel verilerimin yasadaki esaslar çerçevesinde toplanmasına, kaydedilmesine, yurtiçinde ve yurtdışında işlenmesine, saklanmasına ve okumuş olduğum Kişisel Verilerin Korunması ve İşlenmesi Hakkında Aydınlatma Metninde geçen haklarım saklı kalmak üzere, otomotiv distribütör şirketleri, ikinci el otomotiv şirketleri, otomotiv kiralama şirketleri, finansman kuruluşları, Google Ireland Limited ve Facebook Ireland Limited ile paylaşılmasına ve bu kuruluşlara aktarılmasına, yurtiçinde ve yurtdışında işlenmesine, e-posta adresime/telefonuma, çağrı merkezleri, otomatik arama makineleri, akıllı ses kaydedici sistemler, elektronik posta, kısa mesaj hizmeti gibi vasıtalar kullanılarak elektronik ortamda veri, ses ve görüntü içerikli reklam, promosyon, kampanya ve benzeri ticari elektronik iletilerinin gönderilmesine, bu amaçlar doğrultusunda elektronik ileti dışındaki herhangi bir yöntemle de irtibata geçilmesine özgür irademle