Sıfıraraçal.com

2021 Kia Sportage'den Yeni Görseller

2021 Kia Sportage'den Yeni Görseller

Yeni Kia Sportage modelinin giriş seviyesinde monokrom ekran ve manuel klima var.

İlginizi Çekebilir: 2021 Kia Sportage Fiyatı ve Versiyonları

Beşinci jenerasyon Yeni Sportage anavatanı Güney Kore'de satışa sunuldu. Kia, bunun şerefine oldukça şık SUV modeline ait yeni görseller paylaştı. Hyundai Tucson'un kardeşi farklı tasarımıyla otomobil severleri ikiye ayırmıştı ve gelen gerçek görsellerle, NQ5 kodlu nesil hakkında daha iyi bir fikir sahibi oluyoruz.

Yeni Kia Sportage Tasarımı

Zeytin yeşili rengine sahip Yeni Kia Sportage çift renk teması ve 19 inç jantlarıyla üst paketi temsil ediyor. Uzunluğu 4660 mm, aks mesafesi ise 2755 mm olan 2021 Sportage, sonbahar aylarında da Avrupa pazarında biraz daha kısa aks mesafesi ile sunulacak.

Kia Sportage'ın Avrupa versiyonu genel olarak aynı tasarımı taşıyacak. Yani kısacası ön yüzde değişen bir şey olmayacak. Yeni gelen resimlerde üst ve alt paketler arasındaki aydınlatma grubu da gözlenebiliyor. Giriş versiyonunda standart halojen farlar barındıran aracın üst paketleri LED teknolojisinden faydalanacak.

2021 Kia Sportage Donanım Paketleri

Lansman etkinliğinde paylaşılan 12,3 inç boyutlu iki adet ekrandan oluşan konsol yerleşimi de alt versiyonlarda yerini daha basit bir düzene devrediyor. Orta seviye versiyonlarda daha küçük multimedya ekranı ve fiziksel tuşlar bulunurken giriş seviyelerinde monokrom radyoya görev verilmesi, dış tasarımdaki fütürizmi 1990’lı yılların havasıyla hatırı sayılır şekilde çeliştiriyor.

Üst versiyonlar ile daha düşük donanım seviyeleri arasındaki bir diğer değişiklik ise merkezi konsolun alt tarafında görülüyor. Çift bölgeli otomatik klima özelliği olan üst paketlerde yatay ekran giriş seviyesinde yok maalesef 2021 Kia Sportage'ın bu versiyonlarında manuel klima yer alıyor.

Paylaştığımız bu fotoğraflar Kore pazarındaki araçlara ait; yani Türkiye'de ve Avrupa'da bu düzenler olmama ihtimali var. Örnek verecek olursak Hyundai Türkiye, aydınlatma grubunda bahsettiğimiz halojen farları Comfort ve Prime'da sunsa da en boş Tucson modelleri bile 8 inç multimedya ekranı ve 10,25 inç dijital gösterge paneli kombinasyonuna sahipler. Bu durum bize göre Kia Sportage modeli için de geçerli olacaktır.

Kia Fiyat Listesi

Yeni nesil Kia Sportage hakkındaki gelişmelerden haberdar olduğumuza göre sitemiz üzerinden Kia fiyat listesini inceleyebilir, muadilleri ile otomobil karşılaştırması yapabilirsiniz. Diğer tüm araba kampanyalarına göz atabilirsiniz. Ayrıca düşündüğün model hakkında detaylı bilgi için hemen fiyat teklifi isteyebilirsiniz.

Bu haberi okudunuz mu?

Makyajlanan Kia Ceed Örtülerini Tamamen Kaldırdı

Bizi Sosyal Medyadan Takip Edin;

Twitter => twitter.com/sifiraracal

Facebook => facebook.com/sifiraracal

Youtube => youtube.com/c/sifiraracalcom

İnstagram =>  instagram.com/sifiraracalcom

2021 Kia Sportage'den Yeni Görseller İçin Görüşlerini Bildir
Gönder
X
Karşılaştırma Listem
Tamam
X
1

Marka

2

Model

3

Versiyon

4

Tamamla
Almak istediğin aracın markasını seç
Hangi marka otomobil için sana özel fiyat teklifi almak istersin ?
Hangi aracı alacağına karar veremedin mi ? araç karşılaştır.
Almak istediğin modeli seç
Hangi model için özel teklif almak istersin ?
Versiyon seç
Hangi versiyon için özel teklif almak istersin ?
Benzin
Dizel
Otomatik
Manuel
Formu Doldur
İzinli İletişim Formu
"İzinli İletişim Form"unu kabul etmekle, Şirketimiz ile paylaşılmasına rıza göstermiş olduğunuz kişisel verilerinizin, size uygun pazarlama faaliyetleri, promosyon, satış- servis ve yedek parça kampanya bildirimleri, bilgilendirme, reklam, Toyota’m ve benzeri web üyelik işlemleri, anket ve müşteri memnuniyeti araştırmaları ve bu kapsamdaki hizmetlerin sağlanması amacıyla telefon, SMS, e-posta kanalları ile her türlü elektronik iletişim yapılması için Toyota Türkiye Pazarlama ve Satış A.Ş (“Toyota Türkiye”), ile Toyota Türkiye’nin bayileri tarafından toplanmasına, kaydedilmesine, işlenmesine, saklanmasına, kullanılmasına ve aynı amaçlar grup şirketlerimiz, ana hissedarımız, Şirketimizin ithalatını yaptığı araçların üretici firması olan yurt dışında yerleşik Toyota Motor Europe NV/SA, Toyota Motor Corporation; doğrudan/dolaylı yurtiçi/yurtdışı iştiraklerimiz, faaliyetlerimizin gereği anlaşmalı olduğumuz kurumlar, tedarikçiler, anlaşmalı satıcılar,iş ortaklarımız, denetim şirketleri veya yasal bir zorunluluk gereği bu verileri talep etmeye yetkili olan kamu kurum veya kuruluşları, ile aktarılmasına/paylaşılmasına izin vermiş bulunmaktasınız. İşbu izinli iletişim onayınız Toyota Türkiye ile bayileri için geçerlidir. Onay vermemeniz halinde sizinle iletişime geçilmeyip, hiçbir ticari iletişimde bulunulmayacaktır. Bu bilgiler* sadece size sağlanacak hizmetlerin sağlıklı sunulabilmesi, olası gönderilerinizin tam ve doğru teslim edilmesi, telefon, sms ve/veya e-posta yoluyla bildirimlerimizin zamanında ulaştırılabilmesi amacıyla, sözleşme ilişkisi içinde olduğumuz, veri koruması ve güvenliği konusunda bizimle hukuken ve teknik olarak aynı sorumlulukları taşıyan, ilgili mevzuat hükümlerine riayet eden üçüncü kişilerle, yalnızca ihtiyaç durumunda ve gerekli ölçüde paylaşılacaktır. *Vermiş olduğunuz bilgilerin kullanımına ilişkin bilgileri güncellemek istemeniz halinde Toyota Türkiye Pazarlama ve Satış A.Ş., Cumhuriyet Mah. D-100 Kuzey Yan yol Cad. No: 5, Yakacık, Kartal İstanbul adresiyle Müşteri İlişkileri birimine ya da www.toyota.com.tr internet sitesindeki “bize ulaşın” sayfasına bildirimde bulunmanızı rica ederiz.”
KİŞİSEL VERİLERLE İLGİLİ AÇIK RIZA BEYAN FORMU
www.sifiraracal sitesinde Teklif Bilişim Hizmetleri Petrol Dış Ticaret Otomotiv San.ve Tic. Ltd. Şti. (Bundan böyle metinde “Şirket” olarak anılacaktır.) tarafından yayınlanan Kişisel Verilerin Korunması ve İşlenmesi Hakkında Aydınlatma Metni’ni okudum.
6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu gereğince, yine Şirket tarafından yayınlanan ve www.sifiraracal.com aracılığı ile sunulan
• Tüm otomotiv,kredi, sigorta ve kiralama ürün ve hizmetlerinin sağlanması, satışı, pazarlanması, tanıtımı ve satış sonrası destek hizmetleri süreçlerinin planlanması, takibi ve geliştirilmesi,
• Tarafıma avantajlı ve kullanım alışkanlıklarıma uygun ürün ve hizmetlerin sunulabilmesi ve reklam, tanıtım, satış, pazarlama, Müşteri İlişkileri Yönetimi ve müşteri sadakat programları, etkinlik yönetimi, bilgilendirme, promosyon ve kampanya bildirimi, üyelik işlemleri süreçlerinin tasarlanması ve / veya uygulanması,
• Dijital ve / veya diğer mecralarda reklam ve / veya tanıtım ve / veya pazarlama aktivitelerinin tasarlanması ve / veya uygulanması,
• Kurumsal iletişim faaliyetlerinin, anketlerin, müşteri ilişkileri yönetimi ve müşteri memnuniyeti arama ve süreçlerinin planlanması ve uygulanması,
faaliyetlerini içeren yukarıdaki kapsamdaki ürün ve hizmetlerin anılan kapsam ve amaçları doğrultusunda, yine yukarıda sayılan faaliyetlerin kapsamı ile sınırlı kalmak üzere, kişisel verilerimin yasadaki esaslar çerçevesinde toplanmasına, kaydedilmesine, yurtiçinde ve yurtdışında işlenmesine, saklanmasına ve okumuş olduğum Kişisel Verilerin Korunması ve İşlenmesi Hakkında Aydınlatma Metninde geçen haklarım saklı kalmak üzere, otomotiv distribütör şirketleri, ikinci el otomotiv şirketleri, otomotiv kiralama şirketleri, finansman kuruluşları, Google Ireland Limited ve Facebook Ireland Limited ile paylaşılmasına ve bu kuruluşlara aktarılmasına, yurtiçinde ve yurtdışında işlenmesine, e-posta adresime/telefonuma, çağrı merkezleri, otomatik arama makineleri, akıllı ses kaydedici sistemler, elektronik posta, kısa mesaj hizmeti gibi vasıtalar kullanılarak elektronik ortamda veri, ses ve görüntü içerikli reklam, promosyon, kampanya ve benzeri ticari elektronik iletilerinin gönderilmesine, bu amaçlar doğrultusunda elektronik ileti dışındaki herhangi bir yöntemle de irtibata geçilmesine özgür irademle