Sıfıraraçal.com
Üye Girişi

2020 Kia Stinger Makyajlandı

2020 Kia Stinger Makyajlandı

2020 Kia Stinger Makyajlandı

Koreli üretici Kia yenileme işlemini minimal düzey çerçevesinde evrimsel bir anlayışla yapmış.

Bir dizi casus kameraların yakaladığı resimlerin ardından 2020 KIA Stinger, yani spor sedanın makyajlı hali sonunda tanıtıldı. İlk bakışta aynı Renault Clio incelemesinde olduğu gibi "Bu ne böyle önceki halefin aynısı" diyebilirsiniz ancak küçük dokunuşlar Koreli dört kapılı sedan modeli daha modern ve şık hale getirmiş.

İlginizi Çekebilir: Kia Sportage da Nightfall Edition Paketine Kavuşuyor

Makyajlanan  Kia Stinger’e  Yeni Donanım Paketleri

Yeni Stinger’de şıklığa katkısı olan bu küçük detaylar gündüz sürüş LED'lerinin düzeni değişen ve karartılan farlarla başlıyor ve profilde 18 inç ya da 19 inç olarak alınabilecek jantlarla devam ediyor. Resimlerde gördüğünüz mavi renkte gövdeye kavuşan araca iki adette yeni paket eklenmiş. Bunlar Dark ve Black.

Black paketinde mat siyah 19 inç jantlar, yine aynı tonlarda arka spoyler ile dodik ve ayna kapaklarına uygulanan karartma detayları bulunuyor. Bu paket ABD otomotiv pazarı için hazırlanmış. Dünyanın birçok ülkesinde satılacak diğer Dark paketinde ise arka logo, egzoz ucu ve difüzörde parlak siyah dokunuşların yer aldığını görüyoruz.

Yeni Stinger’de Tasarımsal Değişiklikler

Tasarım kısmındaki en ciddi değişiklik yeni Kia Stinger’in arka tarafında yaşanmış. Önceden de boydan boya uzanan LED stop lambaları artık ana aydınlatma elemanları arasındaki bölümün tamamını kaplamakta. 10 tane LED ampulden oluşan otomobilde sinyal lambaları ise yine 10 tane LED'le damalı bayrak formunu oluşturmakta. Resimlerin ait olduğu GT versiyonu gibi daha güçlü versiyonlarda ise görece büyük egzoz çıkışları agresif bir duruşu desteklemekte.

Yeni Kia Stinger’in İç Mekandaki Değişiklikleri

İç mekanda ise önceden 8.0 inç olan multimedya ekranının 10,25 inç olduğunu görmekteyiz. Kia, kabin içinde malzeme kalitesinin iyileştirildiğinden bahsediyor. Merkezi konsol üzerinde kullanıcılara sahte karbon fiber ya da alüminyum trim parçaları seçeneği sağlanmış.  Makyaj operasyonuyla ambiyans aydınlatmasını da yenileyen Koreli marka renk sayısını 64'e yükseltmiş.

İlginizi Çekebilir: Yeni Kia Stonic Hibrit Üniteye Kavuştu

2020 Kia Stinger, yılın üçüncü çeyreğinde Kore pazarında satışa sunulduktan sonra diğer otomotiv pazarlarına adım atacak. Türkiye'de ise makyajlanan Stinger için 2021 yılını beklememiz gerekebilir.

Yeni Kia Stinger modelinden haberdar olduğumuza göre sitemiz üzerinden Kia 2020 fiyat listesini inceleyebilir, muadilleri ile araç karşılaştırması yapabilirsiniz. Binlerce sıfır otomobil modelleri seni bekliyor.

Bu Haber İçin Görüşlerini Bildir
Gönder

Bu Haberin Yorumları

Hızlı Teklif Al
Karşılaştırma Listem
Favorilerim Listem
Otomobil Haberleri
X
Karşılaştırma Listem
Tamam
X
1

Marka

2

Model

3

Versiyon

4

Tamamla
Almak istediğin aracın markasını seç
Hangi marka otomobil için sana özel fiyat teklifi almak istersin ?
Hangi aracı alacağına karar veremedin mi ? araç karşılaştır.
Almak istediğin modeli seç
Hangi model için özel teklif almak istersin ?
Versiyon seç
Hangi versiyon için özel teklif almak istersin ?
Benzin
Dizel
Otomatik
Manuel
Formu Doldur
İzinli İletişim Formu
"İzinli İletişim Form"unu kabul etmekle, Şirketimiz ile paylaşılmasına rıza göstermiş olduğunuz kişisel verilerinizin, size uygun pazarlama faaliyetleri, promosyon, satış- servis ve yedek parça kampanya bildirimleri, bilgilendirme, reklam, Toyota’m ve benzeri web üyelik işlemleri, anket ve müşteri memnuniyeti araştırmaları ve bu kapsamdaki hizmetlerin sağlanması amacıyla telefon, SMS, e-posta kanalları ile her türlü elektronik iletişim yapılması için Toyota Türkiye Pazarlama ve Satış A.Ş (“Toyota Türkiye”), ile Toyota Türkiye’nin bayileri tarafından toplanmasına, kaydedilmesine, işlenmesine, saklanmasına, kullanılmasına ve aynı amaçlar grup şirketlerimiz, ana hissedarımız, Şirketimizin ithalatını yaptığı araçların üretici firması olan yurt dışında yerleşik Toyota Motor Europe NV/SA, Toyota Motor Corporation; doğrudan/dolaylı yurtiçi/yurtdışı iştiraklerimiz, faaliyetlerimizin gereği anlaşmalı olduğumuz kurumlar, tedarikçiler, anlaşmalı satıcılar,iş ortaklarımız, denetim şirketleri veya yasal bir zorunluluk gereği bu verileri talep etmeye yetkili olan kamu kurum veya kuruluşları, ile aktarılmasına/paylaşılmasına izin vermiş bulunmaktasınız. İşbu izinli iletişim onayınız Toyota Türkiye ile bayileri için geçerlidir. Onay vermemeniz halinde sizinle iletişime geçilmeyip, hiçbir ticari iletişimde bulunulmayacaktır. Bu bilgiler* sadece size sağlanacak hizmetlerin sağlıklı sunulabilmesi, olası gönderilerinizin tam ve doğru teslim edilmesi, telefon, sms ve/veya e-posta yoluyla bildirimlerimizin zamanında ulaştırılabilmesi amacıyla, sözleşme ilişkisi içinde olduğumuz, veri koruması ve güvenliği konusunda bizimle hukuken ve teknik olarak aynı sorumlulukları taşıyan, ilgili mevzuat hükümlerine riayet eden üçüncü kişilerle, yalnızca ihtiyaç durumunda ve gerekli ölçüde paylaşılacaktır. *Vermiş olduğunuz bilgilerin kullanımına ilişkin bilgileri güncellemek istemeniz halinde Toyota Türkiye Pazarlama ve Satış A.Ş., Cumhuriyet Mah. D-100 Kuzey Yan yol Cad. No: 5, Yakacık, Kartal İstanbul adresiyle Müşteri İlişkileri birimine ya da www.toyota.com.tr internet sitesindeki “bize ulaşın” sayfasına bildirimde bulunmanızı rica ederiz.”
KİŞİSEL VERİLERLE İLGİLİ AÇIK RIZA BEYAN FORMU
www.sifiraracal sitesinde Teklif Bilişim Hizmetleri Petrol Dış Ticaret Otomotiv San.ve Tic. Ltd. Şti. (Bundan böyle metinde “Şirket” olarak anılacaktır.) tarafından yayınlanan Kişisel Verilerin Korunması ve İşlenmesi Hakkında Aydınlatma Metni’ni okudum.
6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu gereğince, yine Şirket tarafından yayınlanan ve www.sifiraracal.com aracılığı ile sunulan
• Tüm otomotiv,kredi, sigorta ve kiralama ürün ve hizmetlerinin sağlanması, satışı, pazarlanması, tanıtımı ve satış sonrası destek hizmetleri süreçlerinin planlanması, takibi ve geliştirilmesi,
• Tarafıma avantajlı ve kullanım alışkanlıklarıma uygun ürün ve hizmetlerin sunulabilmesi ve reklam, tanıtım, satış, pazarlama, Müşteri İlişkileri Yönetimi ve müşteri sadakat programları, etkinlik yönetimi, bilgilendirme, promosyon ve kampanya bildirimi, üyelik işlemleri süreçlerinin tasarlanması ve / veya uygulanması,
• Dijital ve / veya diğer mecralarda reklam ve / veya tanıtım ve / veya pazarlama aktivitelerinin tasarlanması ve / veya uygulanması,
• Kurumsal iletişim faaliyetlerinin, anketlerin, müşteri ilişkileri yönetimi ve müşteri memnuniyeti arama ve süreçlerinin planlanması ve uygulanması,
faaliyetlerini içeren yukarıdaki kapsamdaki ürün ve hizmetlerin anılan kapsam ve amaçları doğrultusunda, yine yukarıda sayılan faaliyetlerin kapsamı ile sınırlı kalmak üzere, kişisel verilerimin yasadaki esaslar çerçevesinde toplanmasına, kaydedilmesine, yurtiçinde ve yurtdışında işlenmesine, saklanmasına ve okumuş olduğum Kişisel Verilerin Korunması ve İşlenmesi Hakkında Aydınlatma Metninde geçen haklarım saklı kalmak üzere, otomotiv distribütör şirketleri, ikinci el otomotiv şirketleri, otomotiv kiralama şirketleri, finansman kuruluşları, Google Ireland Limited ve Facebook Ireland Limited ile paylaşılmasına ve bu kuruluşlara aktarılmasına, yurtiçinde ve yurtdışında işlenmesine, e-posta adresime/telefonuma, çağrı merkezleri, otomatik arama makineleri, akıllı ses kaydedici sistemler, elektronik posta, kısa mesaj hizmeti gibi vasıtalar kullanılarak elektronik ortamda veri, ses ve görüntü içerikli reklam, promosyon, kampanya ve benzeri ticari elektronik iletilerinin gönderilmesine, bu amaçlar doğrultusunda elektronik ileti dışındaki herhangi bir yöntemle de irtibata geçilmesine özgür irademle