www.sifiraracal.com
Araç Almanın En Akıllı ve Basit Yolu
Bilgilerinizi girin, avantajlı kasko teklifiniz için sizi arayalım!
  Broker Yetkilendirme Metni’ni, Kullanıcı Sözleşmesi ve Gizlilik Taahhüdü’nü okudum ve onaylıyorum.
  İzinli Pazarlacma Metni’ni okudum ve onaylıyorum
Teşekkür ederiz.
Bilgileriniz kaydedilmiştir.
Müşteri temsilcilerimiz en kısa sürede sizinle iletişim kuracaktır.
İletişim bilgilerinizi
girin, sizi en kısa sürede
arayalım
Size sigorta
şirketlerinin en uygun fiyat
tekliflerini sunalım.
Kredi kartınızla peşin
ya da taksitle güvenle
ödeyin.
İhtiyacınız anında
bize 7 gün, 24 saat ulaşın.

İŞ ORTAKLARIMIZ

Kasko Sigortası Nedir?

Kasko, sigorta ettirdiğiniz aracin ugrayacagi zararlarin karsilanmasini amaçlar. Sigortalanmış aracın sigortalıyanın iradesi disinda hasara ugramasi, yanmasi, çalinmasi v.b. durumlarda, sigortaliya tazminat ödenmesini saglamak için yapilir. Kasko karsi araçtaki hasari degil, sigortaliya ait araçtaki hasari teminat altina alir. Araç kasko sigortasinin amaci, sigorta ettirene ait motorlu aracin ugrayacagi zararlari tazmin etmektir.

Kapsami Nedir?

Kasko istege bagli bir sigorta türüdür. Aracin yanmasi, çalinmasi gibi standart teminatlar disinda sigortalinin talebi dogrultusunda ek teminatlar ile sigorta kapsami genisletilebilir. Poliçede aksi belirtilmedigi sürece kasko sadece Türkiye sinirlari içinde geçerlidir.
Kasko sigortasi ödemenin yapildigi tarihte baslar. Eger poliçe tutari taksitle ödenecekse pesinatin ödendigi gün sigorta baslar. Kasko sigortasinin baslangici ve bitisi taraflar arasinda aksi kararlastirilmadikça, Türkiye sinirlari içinde, Türkiye saati ile 12.00’de baslar ve bitim günü ayni saatte sona erer. Kasko sigortasinda, sigorta ettiren araca zarar verici olayin yasandigi günden itibaren 5 is günü içinde rizikonun gerçeklestigini sigortaciya bildirmekle yükümlüdür. Rizikonun gerçeklesmesi halinde, sigortaci hasar ile ilgili belgelerin kendisine verilmesinden itibaren en geç 15 gün içerisinde hasar ve tazminat miktarini sigortaliya bildirmek zorundadir. Kasko Sigortasi Hangi Riskleri Kapsar? Kasko sigortasi yaptirirken dikkat edilmesi gereken en önemli konu ihtiyaciniza uygun kasko teminatlarinin seçilmesidir. Kasko sigortasi çarpma, çarpilma, yanma ve çalinma ana teminatlarini içerir. Muafiyetli Kasko Nedir? Muafiyetli kasko, genellikle bütçesini astigi için kasko yaptirmaktan vazgeçme asamasinda olan tüketicilerin ihtiyaçlarina cevap vermektedir.

ÇÖZÜM ORTAKLARIMIZ

Karşılaştırma Listem
KARŞILAŞTIR
Favorilerim
Tüm Markalar
Markalar
{{model.modelAdi}}
{{marka.markaAdi}}
TAMAM
Advertisement Advertisement