Sıfıraraçal.com
Üye Girişi

Sonunda Görücüye Çıktı İşte Yeni Jeep Wrangler Rubicon 392

Sonunda Görücüye Çıktı İşte Yeni  Jeep Wrangler Rubicon 392

Sonunda Görücüye Çıktı İşte Yeni  Jeep Wrangler Rubicon 392

V8 motorlu Wrangler 392 konsept otomobili ilk kez Ford Bronco çıktığında duyuldu ve üretime başlayacağına dair net bir sinyal gönderdi. Jeep bu açıklamayı geçici olarak reddetse de, bu performans modeli nihayet ortaya çıktı. Bu, 40 yıl sonra bir V8 motorla donatılmış ilk Wrangler modelidir.

İlginizi Çekebilir: Jeep Compass Hibrit Türkiye’de Satışta

Jeep Wrangler Rubicon 392 Teknik Özellikleri

Üretime hazır olan Wrangler 392'nin konsept versiyonuna benzer verilere sahip olduğunu söyleyelim. 6.4 litrelik atmosferik Hemi V8 motorla donatılan bu model, 456 beygir güç ve 637 Nm tork üretebiliyor. Jeep, bu motor gücünün 4,5 saniyede 0-96 km / s hıza ulaştığını söyledi. Araç 400 metreyi 13 saniyede geçebiliyor.

Drag verileri çok önemlidir. Jeep gerçekten 392 modelinin kullanıcısının bu tür etkinliklere katılmasını istiyor. Marka, direksiyon simidi arkasındaki joystick ile kontrol edilebilen araca 8 ileri otomatik şanzıman seçeneği ekledi. Marka, 392'yi pozisyonuna getirmek için formüle aktif bir egzoz sistemi ekledi. 392, asfalt yolu büyük ölçüde koruyabilen Torque Reserve adlı bir başlatma kontrol sistemine sahiptir.    

                  

Jeep Wrangler Rubicon 392 Arazi Verileri

Bununla birlikte, Wrangler Rubicon 392'nin, Bronco karşısında daha güçlü olmasının sebebi ise arazi kabiliyetidir. Konsept modelde olduğu gibi otomobil de yerden 50 milimetre yüksekte ve iskeleti güncellendi. Güncellenmiş süspansiyon ve fren sistemi, en ağır işleri bile kaldırabilir, böylece büyük 33 inçlik tekerlekler aşağıdaki araziye hakim olur.

Devasa motoruna rağmen 82 cm derinliğe kadar sulara girebilir ancak yine de bunun için özel olarak tasarlanmış bir sistemi vardır. Bu teknolojiye "Hydro-Guide Hava Emme Sistemi" adı verilir ve aracın motorundan su akmasını önlemek için hızlı bir şekilde boşaltılabilir. Cip ayrıca kullanıcıların düşük hızda ve düşük torkla hassas bir şekilde hareket etmesine izin verecek, böylece araç en tehlikeli arazide bile rahatlıkla gidebilecek.

V8'in kalbini daha iyi soğutmak için otomobile yeni bir ızgara takıldı ve ayrıca kabinde ilginç değişiklikler yapıldı. Modelin tüm sistemlerini dahili dijital gösterge panosunda görebildiği ve 392 logolu koltuğu da dikkat çekti. Otomobil sahibinin karşılayacağı standartlar arasında deri iç mekanlar, bilgi-eğlence sistemleri, güvenlik ve sürüş asistanları yer alıyor.

Jeep Wrangler Rubicon 392 Fiyatları

Şu anda, Jeep, aracın fiyatı açıklamaya isteksiz. Öte yandan önümüzdeki yılın ilk çeyreğinde 392 modeli aramızda olacak.

Jeep Fiyat Listesi

Jeep Wrangler Rubicon 392 hakkındaki gelişmelerden haberdar olduğumuza göre sitemiz üzerinden güncel Jeep  fiyat listesini inceleyebilir muadilleri ile araba karşılaştırması yapabilirsiniz. Eee hadi tüm Jeep modelleri sana özel fiyat teklifleri için seni bekliyor.

Bu haberi okudunuz mu?

Yeni Nesil Jeep Grand Wagoneer Tanıtıldı!

Sonunda Görücüye Çıktı İşte Yeni Jeep Wrangler Rubicon 392 İçin Görüşlerini Bildir
Gönder
Hızlı Teklif Al
Karşılaştırma Listem
Favorilerim Listem
Otomobil Haberleri
X
Karşılaştırma Listem
Tamam
X
1

Marka

2

Model

3

Versiyon

4

Tamamla
Almak istediğin aracın markasını seç
Hangi marka otomobil için sana özel fiyat teklifi almak istersin ?
Hangi aracı alacağına karar veremedin mi ? araç karşılaştır.
Almak istediğin modeli seç
Hangi model için özel teklif almak istersin ?
Versiyon seç
Hangi versiyon için özel teklif almak istersin ?
Benzin
Dizel
Otomatik
Manuel
Formu Doldur
İzinli İletişim Formu
"İzinli İletişim Form"unu kabul etmekle, Şirketimiz ile paylaşılmasına rıza göstermiş olduğunuz kişisel verilerinizin, size uygun pazarlama faaliyetleri, promosyon, satış- servis ve yedek parça kampanya bildirimleri, bilgilendirme, reklam, Toyota’m ve benzeri web üyelik işlemleri, anket ve müşteri memnuniyeti araştırmaları ve bu kapsamdaki hizmetlerin sağlanması amacıyla telefon, SMS, e-posta kanalları ile her türlü elektronik iletişim yapılması için Toyota Türkiye Pazarlama ve Satış A.Ş (“Toyota Türkiye”), ile Toyota Türkiye’nin bayileri tarafından toplanmasına, kaydedilmesine, işlenmesine, saklanmasına, kullanılmasına ve aynı amaçlar grup şirketlerimiz, ana hissedarımız, Şirketimizin ithalatını yaptığı araçların üretici firması olan yurt dışında yerleşik Toyota Motor Europe NV/SA, Toyota Motor Corporation; doğrudan/dolaylı yurtiçi/yurtdışı iştiraklerimiz, faaliyetlerimizin gereği anlaşmalı olduğumuz kurumlar, tedarikçiler, anlaşmalı satıcılar,iş ortaklarımız, denetim şirketleri veya yasal bir zorunluluk gereği bu verileri talep etmeye yetkili olan kamu kurum veya kuruluşları, ile aktarılmasına/paylaşılmasına izin vermiş bulunmaktasınız. İşbu izinli iletişim onayınız Toyota Türkiye ile bayileri için geçerlidir. Onay vermemeniz halinde sizinle iletişime geçilmeyip, hiçbir ticari iletişimde bulunulmayacaktır. Bu bilgiler* sadece size sağlanacak hizmetlerin sağlıklı sunulabilmesi, olası gönderilerinizin tam ve doğru teslim edilmesi, telefon, sms ve/veya e-posta yoluyla bildirimlerimizin zamanında ulaştırılabilmesi amacıyla, sözleşme ilişkisi içinde olduğumuz, veri koruması ve güvenliği konusunda bizimle hukuken ve teknik olarak aynı sorumlulukları taşıyan, ilgili mevzuat hükümlerine riayet eden üçüncü kişilerle, yalnızca ihtiyaç durumunda ve gerekli ölçüde paylaşılacaktır. *Vermiş olduğunuz bilgilerin kullanımına ilişkin bilgileri güncellemek istemeniz halinde Toyota Türkiye Pazarlama ve Satış A.Ş., Cumhuriyet Mah. D-100 Kuzey Yan yol Cad. No: 5, Yakacık, Kartal İstanbul adresiyle Müşteri İlişkileri birimine ya da www.toyota.com.tr internet sitesindeki “bize ulaşın” sayfasına bildirimde bulunmanızı rica ederiz.”
KİŞİSEL VERİLERLE İLGİLİ AÇIK RIZA BEYAN FORMU
www.sifiraracal sitesinde Teklif Bilişim Hizmetleri Petrol Dış Ticaret Otomotiv San.ve Tic. Ltd. Şti. (Bundan böyle metinde “Şirket” olarak anılacaktır.) tarafından yayınlanan Kişisel Verilerin Korunması ve İşlenmesi Hakkında Aydınlatma Metni’ni okudum.
6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu gereğince, yine Şirket tarafından yayınlanan ve www.sifiraracal.com aracılığı ile sunulan
• Tüm otomotiv,kredi, sigorta ve kiralama ürün ve hizmetlerinin sağlanması, satışı, pazarlanması, tanıtımı ve satış sonrası destek hizmetleri süreçlerinin planlanması, takibi ve geliştirilmesi,
• Tarafıma avantajlı ve kullanım alışkanlıklarıma uygun ürün ve hizmetlerin sunulabilmesi ve reklam, tanıtım, satış, pazarlama, Müşteri İlişkileri Yönetimi ve müşteri sadakat programları, etkinlik yönetimi, bilgilendirme, promosyon ve kampanya bildirimi, üyelik işlemleri süreçlerinin tasarlanması ve / veya uygulanması,
• Dijital ve / veya diğer mecralarda reklam ve / veya tanıtım ve / veya pazarlama aktivitelerinin tasarlanması ve / veya uygulanması,
• Kurumsal iletişim faaliyetlerinin, anketlerin, müşteri ilişkileri yönetimi ve müşteri memnuniyeti arama ve süreçlerinin planlanması ve uygulanması,
faaliyetlerini içeren yukarıdaki kapsamdaki ürün ve hizmetlerin anılan kapsam ve amaçları doğrultusunda, yine yukarıda sayılan faaliyetlerin kapsamı ile sınırlı kalmak üzere, kişisel verilerimin yasadaki esaslar çerçevesinde toplanmasına, kaydedilmesine, yurtiçinde ve yurtdışında işlenmesine, saklanmasına ve okumuş olduğum Kişisel Verilerin Korunması ve İşlenmesi Hakkında Aydınlatma Metninde geçen haklarım saklı kalmak üzere, otomotiv distribütör şirketleri, ikinci el otomotiv şirketleri, otomotiv kiralama şirketleri, finansman kuruluşları, Google Ireland Limited ve Facebook Ireland Limited ile paylaşılmasına ve bu kuruluşlara aktarılmasına, yurtiçinde ve yurtdışında işlenmesine, e-posta adresime/telefonuma, çağrı merkezleri, otomatik arama makineleri, akıllı ses kaydedici sistemler, elektronik posta, kısa mesaj hizmeti gibi vasıtalar kullanılarak elektronik ortamda veri, ses ve görüntü içerikli reklam, promosyon, kampanya ve benzeri ticari elektronik iletilerinin gönderilmesine, bu amaçlar doğrultusunda elektronik ileti dışındaki herhangi bir yöntemle de irtibata geçilmesine özgür irademle