Sıfıraraçal.com
Üye Girişi

Jeep Cherokee Alanlara Sunroof ve Navigasyon Hediye!

Jeep Cherokee Alanlara Sunroof ve Navigasyon Hediye!

Tofaş’ın distribütör olduğu Jeep markasının efsane modeli Cherokee 2016 yılına özel yenilenen yüzü ve üstün teknolojik özellikleri ile adını bir adım yukarıya taşımaya kararlı gözüküyor. “Vahşi Güzellik” sloganı ile satışa sunulan araçta tasarım için kullanılan sert çizgiler aracın gücünü muazzam bir şekilde ortaya koyarken aynı zamanda yolda tüm meraklı gözlerin hayranlıkla onu takip etmesini sağlıyor.

Özel tasarlanan üst gövde hem aracın dış görünümünü zenginleştiriyor hem de rüzgarı adeta delip geçecek kadar onu güçlü kılıyor. Sağlam yapısı ve gücü sayesinde yeni Jeep Cherokee 2016 geçmişten aldığı mirası başarı ile günümüze taşırken sahip olduğu teknolojisi ile de yarının otomobili olmayı başarıyor. Aracın en az dışı kadar içi de dikkat çekiyor. Birinci sınıf konfor özeliklerine sahip olan kabin özellikle de sürücü kabini ile tüm beklentileri aşıyor.

Markanın yazılı olduğu özel tasarım deri koltuklar tüm yolculuğunuz boyunca içerisinde kendinizi rahat hissetmenizi garanti altına alırken özel soft ışıklandırması gece sürüşlerinizi çok daha keyifli bir hale getiriyor. Yeni Jeep yazısının tam merkeze işlendiği deri direksiyon simidi üzerinde pek çok teknolojik özeliği ellerinizi direksiyondan çekmenize gerek kalmadan kullanmanızı sağlayacak olan kısa yol tuşları bulunuyor. Dokunmatik ekranlı yol bilgisayarı ve özel navigasyon sistemi ise araçtan tam performans almanızı garanti altına alıyor.

Yeni Jeep Cherokee fiyat listesi içerisinde kendisine 2016 model seçeneğinde 219 bin lira ile yer buluyor. Bu tutara ise 2 bin 770 liralık tescil giderleri ekleniyor. Yani Jeep Cherokee 2016 modelini satın almak isteyen kişilerin toplamda 221 bin 770 liralık bir tutarı gözden çıkarmaları gerekir. Ancak bu tutara düzenlenen kampanyaya özel olarak sunroof sistemi ile navigasyon cihazı da dâhil ediliyor.

 

Hızlı Teklif Al
Karşılaştırma Listem
Favorilerim Listem
Otomobil Haberleri
X
Karşılaştırma Listem
Tamam
Advertisement