Sıfıraraçal.com
Üye Girişi

Pick-Up Arayanların İlk Tercihi “İsuzu D-MAX 2016”

Pick-Up Arayanların İlk Tercihi “İsuzu D-MAX 2016”

Performansı parmak ısırtan İsuzu D-MAX “performans canavarı” sloganı ile satışa sunuluyor. Üretilen özel motoru 2.5 litrelik hacmi ile satışa sunulurken çift turbo beslemeli oluşu ile performansını en üst seviyeye taşımayı başarıyor.

Aracın arka tasarımında kullanılan LED’li arka sinyaller hem karanlıkta fark edilmenizi sağlıyor hem de aracın gece sürüşlerinde çok daha şık görünmesini sağlıyor. Aracın ön tasarımında ise krom ön ızgaralar kullanılırken bu ızgaranın ortasına yerleştirilen ISUZU logosu hem aracın kimliğini ortaya koyuyor hem de tasarımı bütünleştiriyor. Ön far sisteminde ise projeksiyon tipi aydınlatma tercih edilirken sis ve gündüz farları için de aynı teknoloji kullanılıyor.

Aracın tasarımında kullanılan yan kapı basamakları hem aracın pick-up tasarımı olduğunu kanıtlıyor hem de dış tasarımı için büyük bir bütünleyici olarak öne çıkıyor. İsteyen kişiler için otomatik vites seçeneği sunulurken yine manuel vites seçeneği de bulunuyor. İsuzu D-Max çekme kapasitesi olan 3.5 ton ile de rakiplerine açık ara fark atmayı başarıyor. Aracın yeni versiyonunda dikkat çeken bir diğer ayrıntı ise 4X4 sistemi ise daha modern olan yapısı ile de dikkat çekiyor. Direksiyonda yer alan hız sabitleyici ise belirli bir hızda gitmek isteyen sürücülerin ayaklarını sürekli gaz pedalında tutma zorunluluğunu ortadan kaldırıyor.

İsuzu D-Max 2016 Fiyat Listesi

İsuzu D-Max 4x2 TEK KABİN 6M/T Donanım Paketi                                                        79.835 TL

İsuzu D-Max 4x2 TR 6M/T Donanım Paketi                                                                        89.571 TL

İsuzu D-Max 4x2 LIMITED 6M/T Donanım Paketi                                                             107.242 TL

İsuzu D-Max 4x4 TR 6M/T Donanım Paketi                                                                        107.242 TL

İsuzu D-Max 4x4 LIMITED 6M/T Donanım Paketi                                                             111.442 TL

İsuzu D-Max 4x4 V-CROSS 5A/T Donanım Paketi                                                             123.101 TL

 

Hızlı Teklif Al
Karşılaştırma Listem
Favorilerim Listem
Otomobil Haberleri
X
Karşılaştırma Listem
Tamam
Advertisement