Yakıt ve Performansın En İddialı İsmi Hyundai Kona

Yakıt ve Performansın En İddialı İsmi Hyundai Kona

70 TL ile 250 km yol katediyor üstelik 110 km hızında altına düşmeden.

Dizel motor seçeneklerini incelediğimizde Hyundai Kona’nın sınıfının en iddialı ünitelerinden birine sahip olduğunu görüyoruz.

Uzun yol deneyimlerini paylaşan Serkan Saraç

Hyundai Kona’nın Yol Tutuşu

Yol tutuşunda araç maksimum hızlarda dahil (130 km/s ve üzeri) hiç endişelendirmemiş. Hatta araçta şerit takip sistemine dahi ihtiyaç duyulmamış.

Kona yolda o stabil davranıyor ki şeritte oynama sıkıntısı ya da rüzgardan etkilenme savrulma endişesi yaşatmıyor.

İlginizi Çekebilir: Makyajlı Hyundai Elantra Türkiye’de

Direksiyon hakimiyetinin de araçta olması ile birlikte sürücünün müdahelesi en aza inmiş ve böylelikle yorgunlukta yarı yarıya azalmış oluyor.

Virajlı yollarda kullanıcısını şaşırtan Hyundai Kona adeta aracın ön tarafında diferansiyel kilidi varcasına yola o kadar muazzam paylaşıyor ki önünde seyreden yolu net bir şekilde izliyor.Yol tutuşu konusunda sınıflarına oranla kulanıcılarından tam not alıyor.

Kona’nın Konfor bölümüne geldiğimizde

Kullanıcılarının deneyimlerine göre çift kavramalı DCT şanzıman vites geçişi sırasında hızlı ve pürüzsüz olması ile konfora büyük katkı sağlıyor.

Yalıtımda çok iddialı olan Kona maksimum hızlarda tekerlek yuvarlanması sesi dışında neredeyse araç içine hiç ses almıyor.

Yalıtımda kullanılan malzemeler özellikle de kaputun altında çok başarılı olmuş ve konforu üst seviyelere çıkarmış.

Araç içi aydınlatmalar gece yolculuk yapanların işini kolaylaştırıyor.Örneğin usp girişinin üzerinde yer alan mavi led ışık sayesinde telefonumu nereye takacağım endişesinden sizi kurtarıyor.

Yakıt tükeminde de baya cimri görünen Kona kullanıcılarının testine göre 110 km/s’in altına düşmeden ortalama 100 km’de 5.5 lt yakıt tükemi olmuş ve bu da yaklaşık olarak 30 TL gibi bir rakam oluyor.

İlginizi Çekebilir: Kore Otomobil Üreticisi Hyundai, Kaza Anında Sürücünün Durumunu Bildiren Bir Sistem Geliştiriyor

Hyundai Kona Dizel Motor Seçeneği Güncel Fiyatları

2019 Hyundai Kona STYLE 1.6 CRDi 7 ileri DCT (Dizel) => 142 bin 800 TL,

2019 Hyundai Kona ELITE SMART 1.6 CRDi 7 İleri DCT Lime SRF (Dizel) => 164 bin 400 TL.

Ayrıca Hyundai Kona’nın benzinli fiyat listesini de öğrenmek için buraya tıklayın!

 

Yakıt ve Performansın En İddialı İsmi Hyundai Kona İçin Görüşlerini Bildir
Gönder
X
Karşılaştırma Listem
Tamam
X
1

Marka

2

Model

3

Versiyon

4

Tamamla
Almak istediğin aracın markasını seç
Hangi marka otomobil için sana özel fiyat teklifi almak istersin ?
Hangi aracı alacağına karar veremedin mi ? araç karşılaştır.
Almak istediğin modeli seç
Hangi model için özel teklif almak istersin ?
Versiyon seç
Hangi versiyon için özel teklif almak istersin ?
Benzin
Dizel
Otomatik
Manuel
Formu Doldur
İzinli İletişim Formu
"İzinli İletişim Form"unu kabul etmekle, Şirketimiz ile paylaşılmasına rıza göstermiş olduğunuz kişisel verilerinizin, size uygun pazarlama faaliyetleri, promosyon, satış- servis ve yedek parça kampanya bildirimleri, bilgilendirme, reklam, Toyota’m ve benzeri web üyelik işlemleri, anket ve müşteri memnuniyeti araştırmaları ve bu kapsamdaki hizmetlerin sağlanması amacıyla telefon, SMS, e-posta kanalları ile her türlü elektronik iletişim yapılması için Toyota Türkiye Pazarlama ve Satış A.Ş (“Toyota Türkiye”), ile Toyota Türkiye’nin bayileri tarafından toplanmasına, kaydedilmesine, işlenmesine, saklanmasına, kullanılmasına ve aynı amaçlar grup şirketlerimiz, ana hissedarımız, Şirketimizin ithalatını yaptığı araçların üretici firması olan yurt dışında yerleşik Toyota Motor Europe NV/SA, Toyota Motor Corporation; doğrudan/dolaylı yurtiçi/yurtdışı iştiraklerimiz, faaliyetlerimizin gereği anlaşmalı olduğumuz kurumlar, tedarikçiler, anlaşmalı satıcılar,iş ortaklarımız, denetim şirketleri veya yasal bir zorunluluk gereği bu verileri talep etmeye yetkili olan kamu kurum veya kuruluşları, ile aktarılmasına/paylaşılmasına izin vermiş bulunmaktasınız. İşbu izinli iletişim onayınız Toyota Türkiye ile bayileri için geçerlidir. Onay vermemeniz halinde sizinle iletişime geçilmeyip, hiçbir ticari iletişimde bulunulmayacaktır. Bu bilgiler* sadece size sağlanacak hizmetlerin sağlıklı sunulabilmesi, olası gönderilerinizin tam ve doğru teslim edilmesi, telefon, sms ve/veya e-posta yoluyla bildirimlerimizin zamanında ulaştırılabilmesi amacıyla, sözleşme ilişkisi içinde olduğumuz, veri koruması ve güvenliği konusunda bizimle hukuken ve teknik olarak aynı sorumlulukları taşıyan, ilgili mevzuat hükümlerine riayet eden üçüncü kişilerle, yalnızca ihtiyaç durumunda ve gerekli ölçüde paylaşılacaktır. *Vermiş olduğunuz bilgilerin kullanımına ilişkin bilgileri güncellemek istemeniz halinde Toyota Türkiye Pazarlama ve Satış A.Ş., Cumhuriyet Mah. D-100 Kuzey Yan yol Cad. No: 5, Yakacık, Kartal İstanbul adresiyle Müşteri İlişkileri birimine ya da www.toyota.com.tr internet sitesindeki “bize ulaşın” sayfasına bildirimde bulunmanızı rica ederiz.”
KİŞİSEL VERİLERLE İLGİLİ AÇIK RIZA BEYAN FORMU
www.sifiraracal sitesinde Teklif Bilişim Hizmetleri Petrol Dış Ticaret Otomotiv San.ve Tic. Ltd. Şti. (Bundan böyle metinde “Şirket” olarak anılacaktır.) tarafından yayınlanan Kişisel Verilerin Korunması ve İşlenmesi Hakkında Aydınlatma Metni’ni okudum.
6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu gereğince, yine Şirket tarafından yayınlanan ve www.sifiraracal.com aracılığı ile sunulan
• Tüm otomotiv,kredi, sigorta ve kiralama ürün ve hizmetlerinin sağlanması, satışı, pazarlanması, tanıtımı ve satış sonrası destek hizmetleri süreçlerinin planlanması, takibi ve geliştirilmesi,
• Tarafıma avantajlı ve kullanım alışkanlıklarıma uygun ürün ve hizmetlerin sunulabilmesi ve reklam, tanıtım, satış, pazarlama, Müşteri İlişkileri Yönetimi ve müşteri sadakat programları, etkinlik yönetimi, bilgilendirme, promosyon ve kampanya bildirimi, üyelik işlemleri süreçlerinin tasarlanması ve / veya uygulanması,
• Dijital ve / veya diğer mecralarda reklam ve / veya tanıtım ve / veya pazarlama aktivitelerinin tasarlanması ve / veya uygulanması,
• Kurumsal iletişim faaliyetlerinin, anketlerin, müşteri ilişkileri yönetimi ve müşteri memnuniyeti arama ve süreçlerinin planlanması ve uygulanması,
faaliyetlerini içeren yukarıdaki kapsamdaki ürün ve hizmetlerin anılan kapsam ve amaçları doğrultusunda, yine yukarıda sayılan faaliyetlerin kapsamı ile sınırlı kalmak üzere, kişisel verilerimin yasadaki esaslar çerçevesinde toplanmasına, kaydedilmesine, yurtiçinde ve yurtdışında işlenmesine, saklanmasına ve okumuş olduğum Kişisel Verilerin Korunması ve İşlenmesi Hakkında Aydınlatma Metninde geçen haklarım saklı kalmak üzere, otomotiv distribütör şirketleri, ikinci el otomotiv şirketleri, otomotiv kiralama şirketleri, finansman kuruluşları, Google Ireland Limited ve Facebook Ireland Limited ile paylaşılmasına ve bu kuruluşlara aktarılmasına, yurtiçinde ve yurtdışında işlenmesine, e-posta adresime/telefonuma, çağrı merkezleri, otomatik arama makineleri, akıllı ses kaydedici sistemler, elektronik posta, kısa mesaj hizmeti gibi vasıtalar kullanılarak elektronik ortamda veri, ses ve görüntü içerikli reklam, promosyon, kampanya ve benzeri ticari elektronik iletilerinin gönderilmesine, bu amaçlar doğrultusunda elektronik ileti dışındaki herhangi bir yöntemle de irtibata geçilmesine özgür irademle
X
1

Araç

2

Ekspertiz

3

Fiyatla

4

Tamamla
ARAÇ BİLGİLERİ
Model Yılı
Marka
Model
Yakıt Tipi
Kasa Tipi
Vites Tipi
Model Uzantısı
Kilometre
Hasar Kaydı Tutarı