Sıfıraraçal.com

Vee Karşınızda Hyundai Tucson N Line

Vee Karşınızda Hyundai Tucson N Line

Vee Karşınızda Hyundai Tucson N Line

Koreli üretici Hyundai, 2020 yılının son aylarında Yeni Tucson modelinin tanıtmıştı. Tasarım konusunda tamamen değişen, güncellenen motor seçeneklerine ve diğer birçok yeni teknolojiye kavuşan Hyundai Tucson'un bugün de N Line isimli spor versiyonu ortaya çıktı.

Hyundai Tucson N Line Tanıtıldı

Hyundai Tucson N Line tanıtıldı. Markanın Avrupa pazarında en çok satan modeli unvanını taşıyan Tucson, N Line paketiyle daha sportif bir yapıya kavuştu.

İlginizi Çekebilir: Yeni Hyundai Tucson’un Farlarındaki Sır

Yeni Tucson N Line versiyonunda standart modelden farklı olarak siyah detaylar bulunurken, difüzörlü arka tampon, bagaj spoyleri, geniş hava girişli ön tampon, çift çıkışlı egzoz susturucusu, N Line logoları, gövde rengi çamurluklar ve 19 inç’lik jantlar gibi değişiklikler yer alıyor.

Yeni Hyundai Tucson N Line Çok Sportif

Aktarılan bilgiler ışığında 7 ayrı gövde renk tonuyla satışa sunulacak olan Tucson N Line’da isteğe bağlı olarak parlak siyah tavan renk seçeneği de opsiyonel olacak.

Otomobilin kabin içinde ise N Line logolu spor koltuklar, kırmızı dikişli deri döşemeler, sportif direksiyon simidi, ve krom ve metal aksesuarlarıyla siyah tavan döşemesi gibi ayrıntılar bulunuyor.

Yeni Tucson N Line, tamamen Avrupa'da geliştirilip test edilen bir araç. Bu nedenle, öncelikli olarak Avrupa pazarındaki müşterilerin beklentileri düşünülerek üretilmekte. Sportif görünümü kadar üst düzey sürüş özellikleri ile de iddiasını sağlamlaştıran Yeni Hyundai Tucson N Line, üstün bir yol tutuş için elektronik Kontrollü Süspansiyon sistemiyle donatıldığı söylenen N Line versiyonunda ESC sayesinde sürüş dinamikleri, yol ve kullanım tarzına göre otomatik olarak adapte olabilmektedir.

Yeni Tucson N Line 1,6 Lt’lik Motor Ünitesi Var

Hyundai Tucson N Line modelinde sadece 1,6 lt’lik motor ünitesine yer verileceği de kaydedilen bilgiler arasında. Ülkelerin satış stratejileri ve kullanıcıların tercihlerine göre değişiklik gösteren bu motorlar arasında en çok 1,6 lt’lik 265 bg gücündeki Plug-in Hybrid ünite de bulunuyor.

Aynı motor ünitesinin 230 bg gücündeki bir hibrit versiyonu daha yer alırken ayrıca 48V hafif hibritle donatılan 180 bg ya da 150 bg seçenekleri de var.

Yeni Tucson N Line modelinin 2021’nin ikinci çeyreğinden itibaren Avrupa pazarında satışa sunulacağı belirtildi.

Hyundai 2021 Fiyat Listesi

Hyundai Tucson N Line modeli hakkındaki bilgilerden faydalandığımıza göre hemen sitemiz üzerinden güncel Hyundai fiyat listesini inceleyebilir muadilleri ile araba karşılaştırması yapabilir ve hemen detaylı bilgi almak için fiyat teklifi isteyebilirsiniz.

Bu haberi okudunuz mu?

Makyajlanan Hyundai Kona Hibritlendi

Vee Karşınızda Hyundai Tucson N Line İçin Görüşlerini Bildir
Gönder

Vee Karşınızda Hyundai Tucson N Line Yorumları

Misafir 17.02.2021
Hyundai Tucson N Line 2021. Mevcutmu hangi BA b

Hızlı Teklif Al
Karşılaştırma Listem
Favorilerim Listem
Otomobil Haberleri
X
Karşılaştırma Listem
Tamam
X
1

Marka

2

Model

3

Versiyon

4

Tamamla
Almak istediğin aracın markasını seç
Hangi marka otomobil için sana özel fiyat teklifi almak istersin ?
Hangi aracı alacağına karar veremedin mi ? araç karşılaştır.
Almak istediğin modeli seç
Hangi model için özel teklif almak istersin ?
Versiyon seç
Hangi versiyon için özel teklif almak istersin ?
Benzin
Dizel
Otomatik
Manuel
Formu Doldur
İzinli İletişim Formu
"İzinli İletişim Form"unu kabul etmekle, Şirketimiz ile paylaşılmasına rıza göstermiş olduğunuz kişisel verilerinizin, size uygun pazarlama faaliyetleri, promosyon, satış- servis ve yedek parça kampanya bildirimleri, bilgilendirme, reklam, Toyota’m ve benzeri web üyelik işlemleri, anket ve müşteri memnuniyeti araştırmaları ve bu kapsamdaki hizmetlerin sağlanması amacıyla telefon, SMS, e-posta kanalları ile her türlü elektronik iletişim yapılması için Toyota Türkiye Pazarlama ve Satış A.Ş (“Toyota Türkiye”), ile Toyota Türkiye’nin bayileri tarafından toplanmasına, kaydedilmesine, işlenmesine, saklanmasına, kullanılmasına ve aynı amaçlar grup şirketlerimiz, ana hissedarımız, Şirketimizin ithalatını yaptığı araçların üretici firması olan yurt dışında yerleşik Toyota Motor Europe NV/SA, Toyota Motor Corporation; doğrudan/dolaylı yurtiçi/yurtdışı iştiraklerimiz, faaliyetlerimizin gereği anlaşmalı olduğumuz kurumlar, tedarikçiler, anlaşmalı satıcılar,iş ortaklarımız, denetim şirketleri veya yasal bir zorunluluk gereği bu verileri talep etmeye yetkili olan kamu kurum veya kuruluşları, ile aktarılmasına/paylaşılmasına izin vermiş bulunmaktasınız. İşbu izinli iletişim onayınız Toyota Türkiye ile bayileri için geçerlidir. Onay vermemeniz halinde sizinle iletişime geçilmeyip, hiçbir ticari iletişimde bulunulmayacaktır. Bu bilgiler* sadece size sağlanacak hizmetlerin sağlıklı sunulabilmesi, olası gönderilerinizin tam ve doğru teslim edilmesi, telefon, sms ve/veya e-posta yoluyla bildirimlerimizin zamanında ulaştırılabilmesi amacıyla, sözleşme ilişkisi içinde olduğumuz, veri koruması ve güvenliği konusunda bizimle hukuken ve teknik olarak aynı sorumlulukları taşıyan, ilgili mevzuat hükümlerine riayet eden üçüncü kişilerle, yalnızca ihtiyaç durumunda ve gerekli ölçüde paylaşılacaktır. *Vermiş olduğunuz bilgilerin kullanımına ilişkin bilgileri güncellemek istemeniz halinde Toyota Türkiye Pazarlama ve Satış A.Ş., Cumhuriyet Mah. D-100 Kuzey Yan yol Cad. No: 5, Yakacık, Kartal İstanbul adresiyle Müşteri İlişkileri birimine ya da www.toyota.com.tr internet sitesindeki “bize ulaşın” sayfasına bildirimde bulunmanızı rica ederiz.”
KİŞİSEL VERİLERLE İLGİLİ AÇIK RIZA BEYAN FORMU
www.sifiraracal sitesinde Teklif Bilişim Hizmetleri Petrol Dış Ticaret Otomotiv San.ve Tic. Ltd. Şti. (Bundan böyle metinde “Şirket” olarak anılacaktır.) tarafından yayınlanan Kişisel Verilerin Korunması ve İşlenmesi Hakkında Aydınlatma Metni’ni okudum.
6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu gereğince, yine Şirket tarafından yayınlanan ve www.sifiraracal.com aracılığı ile sunulan
• Tüm otomotiv,kredi, sigorta ve kiralama ürün ve hizmetlerinin sağlanması, satışı, pazarlanması, tanıtımı ve satış sonrası destek hizmetleri süreçlerinin planlanması, takibi ve geliştirilmesi,
• Tarafıma avantajlı ve kullanım alışkanlıklarıma uygun ürün ve hizmetlerin sunulabilmesi ve reklam, tanıtım, satış, pazarlama, Müşteri İlişkileri Yönetimi ve müşteri sadakat programları, etkinlik yönetimi, bilgilendirme, promosyon ve kampanya bildirimi, üyelik işlemleri süreçlerinin tasarlanması ve / veya uygulanması,
• Dijital ve / veya diğer mecralarda reklam ve / veya tanıtım ve / veya pazarlama aktivitelerinin tasarlanması ve / veya uygulanması,
• Kurumsal iletişim faaliyetlerinin, anketlerin, müşteri ilişkileri yönetimi ve müşteri memnuniyeti arama ve süreçlerinin planlanması ve uygulanması,
faaliyetlerini içeren yukarıdaki kapsamdaki ürün ve hizmetlerin anılan kapsam ve amaçları doğrultusunda, yine yukarıda sayılan faaliyetlerin kapsamı ile sınırlı kalmak üzere, kişisel verilerimin yasadaki esaslar çerçevesinde toplanmasına, kaydedilmesine, yurtiçinde ve yurtdışında işlenmesine, saklanmasına ve okumuş olduğum Kişisel Verilerin Korunması ve İşlenmesi Hakkında Aydınlatma Metninde geçen haklarım saklı kalmak üzere, otomotiv distribütör şirketleri, ikinci el otomotiv şirketleri, otomotiv kiralama şirketleri, finansman kuruluşları, Google Ireland Limited ve Facebook Ireland Limited ile paylaşılmasına ve bu kuruluşlara aktarılmasına, yurtiçinde ve yurtdışında işlenmesine, e-posta adresime/telefonuma, çağrı merkezleri, otomatik arama makineleri, akıllı ses kaydedici sistemler, elektronik posta, kısa mesaj hizmeti gibi vasıtalar kullanılarak elektronik ortamda veri, ses ve görüntü içerikli reklam, promosyon, kampanya ve benzeri ticari elektronik iletilerinin gönderilmesine, bu amaçlar doğrultusunda elektronik ileti dışındaki herhangi bir yöntemle de irtibata geçilmesine özgür irademle